Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1390. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
125
Favori
1.621.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13881389139013911392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bak dayanamadım aldım yine korsanda 2 kere bitirmiş olmama rağmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre040 -- 6 Şubat 2016; 9:26:11 >
  • Ps3 e almak istiyorum ancak psn store da su an satışa kapalı sanırım Bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratcimen98 M kullanıcısına yanıt
    Dlc'ler değer elbet kesin alın. Bi tanesi vampir muhabbeti diğeri ilk ejderdoğan miraaka karşı verilen mücadele diğeri 3 tane belirli yerlerde ev inşa ediyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nidoran

Ps3 e almak istiyorum ancak psn store da su an satışa kapalı sanırım Bilgisi olan var mi?

Ps bölümündeki skyrimin konuya sorarsan sana daha iyi yardımcı olurlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skyrım legendary Edition aldım dlc lerin ve ana oyunun türkçe yamalarını buldum steam atölyeden. Ama hepsinin açıklamasında yok başka modlarla uyumlu değildir falan yazıyor şimdi hangi sırayla yapmak lazım bu yamaları. Legendary editionu olan var mı aranızda

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    yamaları yükledikten sonra türkçe olmuşluğunu konrol et oyunun. Daha sonra nexus mod manager kullanarak veya steam dan modları aktifleştirmeye başla.

Tamamı ile uyumlu değildirden kasıt, onları türkçeleştirmez, çakışabilir ve çakışma probleminde oyunda sıkıntı oluşturabilir.
  • bu astrid hoşuma gidiyordu evlendirim bunu falan diyodum yandıı ellerimle öldürdüm baya hainmiş ha
  • odahviing bug çözümü bilen var mı? internette bir video var ancak uyguluyorum işe yaramıyor.
  • Arkadaşlar live another life modu İle başka bir senaryoda oynadım tekrar dragonborn olmak için ne yapmak gerekli? Kodu varsa yazabilirim... Ejder taşını buldum En son Akçay mevkibeyi şimdi olmaz deyip duruyor. D

• quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

asd

bu astrid hoşuma gidiyordu evlendirim bunu falan diyodum yandıı ellerimle öldürdüm baya hainmiş ha

bu sekilde duzeltin lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

asd

bu astrid hoşuma gidiyordu evlendirim bunu falan diyodum yandıı ellerimle öldürdüm baya hainmiş ha

mejas hatalı gözüküyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

asd

mejas hatalı gözüküyor

hmm bende duzgun gorunuyor, herneyse, spoiler butonunu kullanmanizi tavsiye etmistim :)

• Rookie PG R kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki video değilse bak. Kodları yaz NPC ler kaybolsun, öyle bir problem olmuyor, en azından ben yaşamadım. Ancak daha sonra enable ile NPC'leri geri getirmeye çalıştığımda gelmedi.

• Bende indirimdeyken aldik skyrim legendary edition dun indirdim basladim bakalim.hic bir mod olmadan bitiricem.sadece turkce yama var

• Arkadaşlar bir yer arıyorum, dragonborn dlc ek paketinde haritada ışınlanıp yer değiştirdiğimiz bir görev vardı, karlı ve buzlu bolumler dizisi. Burada gezerken rastladığım buyuk bir meydan ortasında "word wall" vardı , 3 tane ejderha çıkıyodu yerin (buz) altından falan. Oyunu aylardır oynamıyorum o yuzden fazla hatırlayamadım ama burayı hatırlayan ve tekrar nasıl gidileceğini bilen var mı ?

• dawnguard dlc'si olması lazım, vampirlerin görevinde oku arıyorduk, haritanın en batında

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyalist

dawnguard dlc'si olması lazım, vampirlerin görevinde oku arıyorduk, haritanın en batında

doğru yanlış hatırlamışım tekrar bulabilirmiyim acaba orayı dolaşıyım biraz
  • Ya arkadaş görev yapmadan azıcık gezip dolaşayım manzaranın huzurun tadını çıkarayım dedim ne illet yer bu skyrim ya iti var, uğursuzu var, devi var, iskeleti var, büyücüsü var, haydutu var, askeri var varda var başıma gelmeyen kalmadı yemin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Ya arkadaş görev yapmadan azıcık gezip dolaşayım manzaranın huzurun tadını çıkarayım dedim ne illet yer bu skyrim ya iti var, uğursuzu var, devi var, iskeleti var, büyücüsü var, haydutu var, askeri var varda var başıma gelmeyen kalmadı yemin ediyorum

Oyun enfes. Olmayacak yerlerde seni sürprizler bekliyor. Keşfetmenin sınırı yok. Oyunu efsane yapan noktalardan biride bu.

• Skyrimin en güzel yanları görev yaparken oluşan bug sayesinde görevi bitirememek
  • 
Sayfa: önceki 13881389139013911392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.