Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1378. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
126
Favori
1.621.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13761377137813791380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Not: Resimlerde hiç bir oynama yoktur.

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snipertalent -- 1 Aralık 2015; 21:32:30 >

• Yarın itibariyle bu oyuna başlamış bulunacağım sorun çıkmazsa. Oyunu modsuz sade haliyle oynayacağım ama kesinlikle ve kesinlikle şu modu kullanmalısın dediğiniz bir mod var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom.

Yarın itibariyle bu oyuna başlamış bulunacağım sorun çıkmazsa. Oyunu modsuz sade haliyle oynayacağım ama kesinlikle ve kesinlikle şu modu kullanmalısın dediğiniz bir mod var mıdır?

Kesinlikle ve kesinlikle modsuz oynama :):):):)

Ama tavsiyem Skyui

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yarın itibariyle bu oyuna başlamış bulunacağım sorun çıkmazsa. Oyunu modsuz sade haliyle oynayacağım ama kesinlikle ve kesinlikle şu modu kullanmalısın dediğiniz bir mod var mıdır?

Ben prensip olarak oyunları modlu oynamayı sevmem ama skyrimde son derece kaliteli modların olduğunuda biliyorum. Mesela high texture Pack yükleyerek başla işe. Bethesda kendi yayınlamıştı yanlışım yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Ya bu oyun nasıl hala güncel multiplayeri yok 1 kere bitirince bitiyor ama millet yıllardır oynamaya devam ediyor anlamadım bir türlü

Oynadın mı hiç?

Yok işte başlamayı düşünüyorum fakat RPG leri sevmem oldum olası bir kaç video izledim çok fantastik geldi.Fallout a mı başlasam Witcher3 mü yoksa Skyrim mi?Bu oyunu özel kılan nedir tavsiye bekliyorum

Öncelikle Fallout (4. Oyunu kasdetiyorsunuz sanırım) ve Witcher 3 2015 te çıkan oyunlar. Bu yüzden direk olarak Skyrim le karşılaştırmak doğru değil. Hani oyunda ilk bakışta (bu oyunlara kıyasla) grafikleri beğenmeyebilirsiniz Ya da bunun gibi nedenler bulunabilir...

Fakat ben Skyrim neden hala güncel kısmına geleyim.
    Öncelikle oyun sana özgür bir dünya sunuyor.
    Yapabileceklerinde bir kısıtlama vermiyor. İstersen hırsız, istersen suikastçi, istersen önemli mevkilerdeki bir asker oluyorsun.
    Ana senaryosundan bağımsız yüzlerce görev var oyunda. Bu sayede de oyundan kopmayıp, o haritayı yaşıyorsun resmen
    Okçulukta istersen en iyisi olursun, ya da savaşçılıkta, onu da beğenmedin mi büyücü olursun. Al sana oynamak için birçok neden Bir de farklı ırklarla, aynı görevleri farklı açılardan bitirmenin zevki var
    Asıl önemli kısmı ise, oyun senin komutlara ulaşmanı engellemiyor. Mod desteğine de sahip. Bu yüzden de binlerce mod yapıldı bu oyun için. Adamlar dlc büyüklüğünde bir ada tasarlayıp, yüzlerce görev ekliyor. Nasıl güncel olmasın ki böyle bir durumda? Ben oynarsanız pişman olmazsınız derim. Hatta bir süre korsan oynayın, beğenirseniz satın alırsınızn
    Fantastik dünyayı sevdirir size

teşekkürler hocam bunları bilmiyodum öğrendiğim iyi oldu. Steamde istek listemdeydi 7,5 lirayken alıyım

Önemli değil Yardımcı olabildiysem sevindim

Yalnız Skyrim Legendary Edition alsanız daha iyi olur. Tüm dlc leri (3 adet) ve güncellemeleri ile birlikte olan hali.

• İmzamdaki sistemle sorun çıkarmayacak en iyi grafik modu hangisi tavsiyesi olan?
  • berkke kullanıcısına yanıt
    Sistemin iyi hocam hiçbiri sorun çıkarmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Ben prensip olarak oyunları modlu oynamayı sevmem ama skyrimde son derece kaliteli modların olduğunuda biliyorum. Mesela high texture Pack yükleyerek başla işe. Bethesda kendi yayınlamıştı yanlışım yoksa.

Hocam fazladan sistem gerekitor mu bu high texture pack için yoksa önerilen sistem geçeli mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Hocam fazladan sistem gerekitor mu bu high texture pack için yoksa önerilen sistem geçeli mi?

Kullanmıyorum hocam ben mod bilmiyorum aslında ama Skyrim genel olarak iyi optimize edilmiş bir oyun, belki bir miktar daha sistem isteyebilir. Demeyebilirsin bence.

• Fazladan sistem istemiyor fakat belki 1-2 fps anca kaybetirir çokta etkili bir pack değil.Görsel açıcan zenginleştiren daha iyi modlar var sisteminle ilgili bir endişen yoksa onları deneyebilirsin.

@berkke
    http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/30936/?

Modun sayfasınıda iyi incele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56D7221EF -- 2 Aralık 2015; 18:59:18 >
  • Arkadaşlar oyunumda birkaç sorun var.Steam'den tüm türkçe yamaları -DLC'ler dahil- anlatıldığı gibi kurdum fakat oyunun neredeyse yarısı ingilizce.İkincisi ise Pelerin modunu kullanıyorum ama oyunda pelerinler bulunuyor fakat görünmüyor bunun sebebi ne olabilir ?
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Steamden nasıl kurdun anlamadım Skyrimin resmi olarak Türkçe yaması yok steamde
  • quote:

Steamden nasıl kurdun anlamadım Skyrimin resmi olarak Türkçe yaması yok steamde

Nasıl yok?
    Mod atölyesine girip Skyrim Türkçe yazarsan 3 tane mod çıkar en az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 2 Aralık 2015; 20:53:45 >
  • Gördüm tamam 3 tane tükçe mod var
  • quote:

Gördüm tamam 3 tane tükçe mod var

• Ölüler ordusuna alımlar başlamıştır.Bir şartım var yalnız ölmeniz gerekiyor...
    Kayıt için Reach'teki evime gelip bekleyebilirsiniz.
    The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]
    Birazdan sulla trebatius'u da aramıza katıcam.Ordumuz giderek güçleniyor 4.günün şafağında doğuya bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brightlord -- 3 Aralık 2015; 20:07:23 >

• Dawnguard dan görev aldım ama vampirlerden taraf olup lord mu olsam dawnguard tarafinda mı kalsam bilemedim.

Vampire lord isterim ama oynadığım bölümler ve senaryo yalan olur galiba

• adnansetek kullanıcısına yanıt
    1 bölüm hariç birşey değişmiyor farketmez yani.Ben dawnguard derim.Ama vampir olmak sadece vampir olmak.İlizyonist asassin isen çok faydalı.İlla ki vampire lord olman gerekmiyor.
  • Snipertalent kullanıcısına yanıt
    Dostum ikinci kare Norveçli bilim adamlarının hazırladıkları istatistiklere göre Skyrim oynayanların %68.31'i tarafından farklı pozlardan da olsa çekilmiş.

Ben de dahilim şimdi, yalan yok.

Neyse bu atı alan illa ki şöyle aşağı taraflı bir açıdan bakan bir caps almadan geçmiyor. Atın böyle bir büyüsü var.
  • Doğrudur daha önce görmedim böyle poz, ama arka tarafı da biraz zor denk geldi tam yıldırım varken çekmeye çalıştım.
  • 
Sayfa: önceki 13761377137813791380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.