Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1363. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.321
Cevap
125
Favori
1.621.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Missery

DLC'leri almaya değer mi?

Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Skyrim'i modlarla birlikte oynuyorum NMM ile, Fallout New Vegas'a da aynısını yapmak istiyorum, NMM'yi ikisi için birden nasıl kullanacağım?

Nmm'nin sağ üst köşede mavi ok var daire şeklinde fallout ile skyrim arasında ordan geçiş yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian One

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Skyrim'i modlarla birlikte oynuyorum NMM ile, Fallout New Vegas'a da aynısını yapmak istiyorum, NMM'yi ikisi için birden nasıl kullanacağım?

Nmm'nin sağ üst köşede mavi ok var daire şeklinde fallout ile skyrim arasında ordan geçiş yapabilirsin.

Kurtarıcım yine kurtardı beni, sağolasın dostum Fallout NV'ı oynayalı bayağı olmuştu tekrar modlarla oynayayım dedim can sıkıntısı
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xX.3B.Xx -- 28 Ağustos 2015; 23:21:46 >
  • mod yükledimde bazı modlar oyunun içinden aktifleştirliyor. oyun içi mod menüsüne nasıl giriyoruz yardım ederseniz sevinirim.
  • Beyler oyunu tam 2 hafta hergun 4-5 hatta daha fazla oynadim sonra birgun hic oynamadim ve actiktan sonra oyun hic sarmadi. Simdi yeniden yukluyorum umarim eski heyecanimi alirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar skse kurmama rağmen oyun açılıyor bethesda yazısı geliyor sonra menü gelmeden oyundan atıyor gene.Steamdan sadece grafik modları yüklü nmm danda enb var sadece.Nasıl düzelir?
  • Bulsam bulsam DH da çözüm bulurum diyerek siz skyrim de tecrübeli arkadaşlarn huzuruna iki sorun ile geldim . 1. olarak oyunu first person bakis açısıyla oynamak isterdiğim zaman tekrar first person bakiş açısından çıkıyorum ve karakterimin kaplamaları siyah oluyor. Kurduğum doku modundan olabilir mi?. 2. olarak iklim sorunu. mesela normal 'skyrimclear' da sabahleyin gökyüzü ve ışıklandırma puslanıyor gökyüzünden yırtılmalar oluyor. enb modunu ilk kurduğum zamanlarda ki canlılığını yitiriyor yani. O kadar araştırdım sorunu bir türlü çözemedim arkadaşlar
  • 200 saattir oynuyorum. Daha haritada dünya kadar görev var. Ne zaman bitecek bu oyun merak ediyorum. Hikayenin daha ortasındayım sanki.
  • Legendary edition en son ne zaman indirime girdi? Bir daha ki indirim ne zaman olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-197DACAA4 -- 30 Ağustos 2015; 13:06:26 >
  • Merhaba arkadaşlar oyuna ne zamandır PC'de başlamak istiyorum ama mod olayları yüzünden hep erteliyorum.Mod konusunda pek bir bilgim yok bir arkadaş videolardaki gibi grafiklere ulaşmak için hangi modları hangi sırayla yüklemem gerektiğini açıklarsa çok memnun kalırım.
  • Görevlerden topladığım zırhlar vs. üstüme alırken değeri 300 vs. yüksek değerlerde gözüküyor. Fakat şehirdeki demirciye satmak istediğimde 75 gibi komik rakamlar çıkıyor. Bu neden olur ya da fiyatı artırmanın yolu var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

Görevlerden topladığım zırhlar vs. üstüme alırken değeri 300 vs. yüksek değerlerde gözüküyor. Fakat şehirdeki demirciye satmak istediğimde 75 gibi komik rakamlar çıkıyor. Bu neden olur ya da fiyatı artırmanın yolu var mıdır?

Sen 100 liradan aldığın bir ürünü 100 liradan 2. el olarak satabilir misin? Bunu da öyle düşün, ister demircide yap ister giyin. Artırmak için Speech yeteneğinin perklerini açman lazım.
  • oyuna yeni başladım ve 7 saat oynadım henüz ama bir yeri geçemiyorum beyazsaçlılarla mı ne buluşmak için tepeye çıkılıyor merdivenli bir yer buraya çıkarken troll gibi bir şey çıkıyor karşıma ve tek vuruşta öldürüyor beni. ne yapmalıyım ona karşı?
  • Barristan the Bold kullanıcısına yanıt
    Onunla savaşmakla uğraşmayıp yoluna koşar adım devam et ya da oyunun zorluğunu kolay yapıp öldür.
  • 2 gün önce canım sıkıldı tekrardan Skyrim'i yükleyeyim dedim. Son 2 günüm Skyrim Nexus, TES5Edit ve LOOT arasında geçti. 2 günde 133 tane mod yüklemişim.
  • Buralar çok sessiz. Tüm serinin genel hikayesi hakkinda merak ettiklerkniz varsa sorabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam Skyrim'i 57 dakikada bitirmiş (15. dakikada başlıyor)

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş.. bi ara full izliyeyim bari nasıl bu kadar seri oynamış şaşılası.
  • ya arkadaşlar bilgisayarı yeniden kurduğumdan dolayı skyrimide yeniden kurdum skyrim abone olduğum modları direk indirip yükledi oyun türkçe oldu ama dawnguard ile dragonbornu bi türlü tükçe yapamadım(heartfire da türkçe oldu)
    bütün modları deakleştirip türkçe yamalarıda tekrar silip yükledim ama yine olmadı birde diğer görevler sekmesindeki görevlerde ingilizce olmuş..
    Şimdi napayım arkadaşlar bi akıl verin akıl diyo sil hepsini tekrardan yükle ama yürek kaldırmaz varmı bi önerisi olan
  • 
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.