Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1354. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.321
Cevap
125
Favori
1.621.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende o öldürme görevi sadece bir yerde söyleniyordu ama öyle bir şey gelmedi bana, nerede geliyordu ki o, alduin öldü ve ben o ejderin mekanına geldim bitmiş oldu değil mi, o ejderi neden öldüremedik peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kitsune

quote:

Orijinalden alıntı: Kitsune

Format atmıştım da Türkçe yama baya yamuldu. Sıralama nasıl olmalı hiç hatırlamıyorum

Bi el atsak?

O unofficial patchler o dlcleri mi ekliyor?

• O iş bittikten sonra esbern veya delphine ile görüşünce onu yapmanı istiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ithelien

O iş bittikten sonra esbern veya delphine ile görüşünce onu yapmanı istiyorlar.

Görevlerde o yazmıyordu, gidip kendim mi buluyorum?

• Yanlış hatırlıyor olabilirim ama o görev bitince esbern, kırsakallar veya paarthunax ile görüşmemizi istiyordu sanırım.
  • quote:

Yanlış hatırlıyor olabilirim ama o görev bitince esbern, kırsakallar veya paarthunax ile görüşmemizi istiyordu sanırım.

Bir ara öyle bir şey çıktı, sanırım kırsakalların aracı olmamızı istediği zaman, ben onu öldürmedim direk kırsakallara gittim sonra heyet toplandı öyle hatırlıyorum

• Beyler witcher roleplay baslicam ağır zırh mi hafif zırh mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: protokolist

Beyler witcher roleplay baslicam ağır zırh mi hafif zırh mi

Bi yardim edin.

• quote:

quote:

Bi yardim edin.

Bu neyin kafası.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

quote:

Bi yardim edin.

Bu neyin kafası.jpg

Diyorum ki witcher tarzı bir roleplay de ağır zırh mi daha uygun olur yoksa hafifmi.

• Vay be konu halen canlılığını koruyor... Ne kadar imreniyorum oyuna yeni başlıyanlara/yeni bitirmişlere, onu bunu merak edip oyunu hevesle oynayanlara. 4 yıldır pc de kurulu, çıktığından beri silmedim oyunu artık 255 tane modla oynuyorum (esp. siz modlar da cabası) Skyrim dendiğinde artık tek aklıma gelen şey mod olur oldu . Başkalarını bilmem ama Skyrim in 2. oyununu hayal bi şekilde beklemeye başladım ben
  • Duygulandım kaç senedir aktif bu konu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: noir06

Vay be konu halen canlılığını koruyor... Ne kadar imreniyorum oyuna yeni başlıyanlara/yeni bitirmişlere, onu bunu merak edip oyunu hevesle oynayanlara. 4 yıldır pc de kurulu, çıktığından beri silmedim oyunu artık 255 tane modla oynuyorum (esp. siz modlar da cabası) Skyrim dendiğinde artık tek aklıma gelen şey mod olur oldu . Başkalarını bilmem ama Skyrim in 2. oyununu hayal bi şekilde beklemeye başladım ben

Maaşallah 255 tanesini nasıl çakıştırmadan tutabiliyorsun helal olsun

• Oyunu modsuz 250 küsür saat oynayarak cılkını çıkardım.Artık sıra modlarda ama şu ana kadar map modu dışında hiçbirşey kullanmadım bakalım nasıl olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: GannicusS

quote:

Orijinalden alıntı: noir06

Vay be konu halen canlılığını koruyor... Ne kadar imreniyorum oyuna yeni başlıyanlara/yeni bitirmişlere, onu bunu merak edip oyunu hevesle oynayanlara. 4 yıldır pc de kurulu, çıktığından beri silmedim oyunu artık 255 tane modla oynuyorum (esp. siz modlar da cabası) Skyrim dendiğinde artık tek aklıma gelen şey mod olur oldu . Başkalarını bilmem ama Skyrim in 2. oyununu hayal bi şekilde beklemeye başladım ben

Maaşallah 255 tanesini nasıl çakıştırmadan tutabiliyorsun helal olsun

Bir de bana sorun neler çektigimi zor ayakta tutuyorum oyunu denilebilir. Sanirim oyunun kendisi 5 gb felandi. Bu da bende ki hali

• NowWeDie N kullanıcısına yanıt
    Bir de mod isine baslarsaniz bi o kadar hatta fazlasini bile oynarsiniz bence
  • Heartfire dlc si sayesinde ev yaptim. Fakat cocuklar ı oraya taşıyamıyorum, "taşınma zamanı" diyorum çocuga "alay etmeyi bırak" diyor. Veya bu diyalog hiç çıkmıyor, nasıl iş anlamadım. Bir konsol komutu varmıdır

• Merhaba arkadaşlar. Guild Starter modunu yükledim. Kendi loncamızı kurmaya yarayan bir mod. Bilen arkadaşlar olacaktır. Yüklemede bir sıkıntı yok fakat loncama kattığım npclere görev verdiğimde 100 gold istiyor. Kabul ediyorum fakat "anlıyorum" diyor ve verdiğim görevi yapmıyor. 9-10 tane görev var sadece ilk sıradaki "hedefi öldür" gibisinden bi görev var onu yapıyor. Diğer görevlerin hiç birisini yapmıyor. Bilgi sahibi olup yardımcı olacak birisi olursa çok memnun olurum.
  • http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Waking_Nightmare

Şu görev sonunda sizce hangi kararı vermeliyim?

• quote:

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Waking_Nightmare

Şu görev sonunda sizce hangi kararı vermeliyim?

Daedralar kötüdür, uyma onlara
  • 
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.