Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1267. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
126
Favori
1.621.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12651266126712681269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İki han arasında sürekli dolaşıyor. Wikiden ulfric stormcloak araştıranilirsin görevi olmadı görevi hile ile bitirebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cerwiden -SMART Healer- AI Configurable Companion by Mujuro

quote:

Cast defensive buffs on you and your other followers

Heal you and any other followers

Cure you of normal diseases if you become infected

SMARTCast offensive spells; she'll choose spells based on the opponent she's facing

Change outfits periodically

Take instruction from you

Bring you on HER adventure and mission in Skyrim

Cerwiden at Riverwood's Sleeping Giant Inn

@DeidaraSanji

• quote:

Orijinalden alıntı: 9636565

Cerwiden -SMART Healer- AI Configurable Companion by Mujuro

quote:

Cast defensive buffs on you and your other followers

Heal you and any other followers

Cure you of normal diseases if you become infected

SMARTCast offensive spells; she'll choose spells based on the opponent she's facing

Change outfits periodically

Take instruction from you

Bring you on HER adventure and mission in Skyrim

Cerwiden at Riverwood's Sleeping Giant Inn

@DeidaraSanji

Teşekkürler Mod yüklemeden Healer bir followere sahip olunmuyor sanırım

• Sizin aradığınız sanırım J'Zargo adlı follower. Ben hiç denemedim ancak aşağıdaki sayfada aradığınız büyüyü bildiği yazıyor.

quote:

Known Spells:

Heal Other

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/J'zargo

@DeidaraSanji
  • Harirada hangi hanı gosteriyorsa git oraya .Hanciyla konuş konu hakkinda sonra bi oda kiraka veya T ye bas birkaç saat bekle bittikten sonra ulak yanında olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9636565

Sizin aradığınız sanırım J'Zargo adlı follower. Ben hiç denemedim ancak aşağıdaki sayfada aradığınız büyüyü bildiği yazıyor.

quote:

Known Spells:

Heal Other

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/J'zargo

@DeidaraSanji

Tam da J'zargo yu alsam mı almasam mı diye düşünürken çok iyi oldu bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

İsyancıların görevi o.

İki han arasında sürekli dolaşıyor. Wikiden ulfric stormcloak araştıranilirsin görevi olmadı görevi hile ile bitirebilirsin.

Yaptım hocam handa buldum arkadaşı, hile kullanmayı pek sevmem, bu arada ben imparatorluk lejonuna katılarak hata mı yaptım çünkü ben imparatorluk lejonuna girdiğim sırada stroamclok ( yanlış yazdım çünkü oyun türkçe bende ingilizcesini bilmiyorum.) yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Whiterundaki bardan aldığımız follower Çift kılıç mı kullanıyor yoksa kılıç kalkan mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

Beyler Whiterundaki bardan aldığımız follower Çift kılıç mı kullanıyor yoksa kılıç kalkan mı ?

Yazması gerekiyor hocam One hand veya Two hand şeklinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep okcu oynadım, dual dagger oynadım simdi yeniden basladım ve mace shield gidiyorum. Şansıma erkenden deadra görevi buldum efsane bi mace verdi. Yolda gören guardlar falan o mace i benden uzak tut lan diye bağırııyorlar cok hoş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Hep okcu oynadım, dual dagger oynadım simdi yeniden basladım ve mace shield gidiyorum. Şansıma erkenden deadra görevi buldum efsane bi mace verdi. Yolda gören guardlar falan o mace i benden uzak tut lan diye bağırııyorlar cok hoş

İyimis

• Hepsi var da istediğine katıl. Ne desem spoiler olacak en iyi cevap bu sanırım.
  • Arkadaşlar oyuna yeniden başlayacağım yeni sistemide topladığım için çerezlik niyetine youtube hesabı açıp oraya yükleyeceğim lakin bir sorum olacak.
    Heavy Armor giyen bir karakter yapmayı düşünüyorum tabii haliyle demircilik ve madencilik çok önemli madenciliği nasıl dragon armor yapana kadar geliştirir im? rehber bilen yada ufakça anlatabilecek var mı
  • Arkadaşlar bende başlamayı düşünüyorum. Oyunu daha önce bitirdim çoğu yan görevide yaptım. Sizce yeniden başlamaya değer mi? Oyunu 1 değil 3-4 kere bitirmiştim. Aynı görevler sıkar mı? Eğer başlarsam archery assassin tarzında yapacağım. Sizce başlanmalı mı?
  • xBleus X kullanıcısına yanıt
    bu ne ya? ben oyunu preorder yapmış biri olarak ilk çıktığı dakikadan beri oynuyorum ve 1 (yazıyla bir) kere zor bitirebildim. ya milletin vakti çok bol ya da ben iyice casual oyuncu sınıfına girdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahfuzalbayrak

bu ne ya? ben oyunu preorder yapmış biri olarak ilk çıktığı dakikadan beri oynuyorum ve 1 (yazıyla bir) kere zor bitirebildim. ya milletin vakti çok bol ya da ben iyice casual oyuncu sınıfına girdim.

Oyun bitirmeden kastın ne ona göre değişir.? Sadece main questlerden bahsediyorsan oyuncuya göre değişir fakat 3-4 saatte biter,ama oyunu tam anlamıyla bitirmekten bahsediyorsak ona işte en az bir 100 saat gerekiyor.
  • Ana görevler çok bitti ama yan görevlerin hepsi tamamen bitmedi. Ben iyi tarafta bir assassin olmak istiyorum yani Dark brotherhood gibi kötü tarafda olmak istemiyorm. Dark brotherhood da ve thief guildde iyi itiem veriliyor fakat ikiside kötü tarafda. İyi tarafda görev yaparak verilecek iyi item modu var mı? Kısacası dark brotherhooda karşı savaşacak bir archery-assassin olmak istiyorum mümkün mü :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xBleus -- 11 Ekim 2014; 23:09:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer4294

quote:

Orijinalden alıntı: Bf5

quote:

Orijinalden alıntı: omer4294

quote:

Herkese iyi oyunlar şöyle bir sıkıntım var. Elysium Estate isimli ev modunu indirdim fakat ev bahçesindeki bitkiler fotoğraflardaki şekilde oluyor. Bunu nasıl çözebilirim?

KUllandığın herhangi bir grass modu var mı ?(yada kullandığın modları yaz bakalım.) o modlardan biriyle uyumsuz olduğu için böyle bir bug oluyor.

Cevabın için teşekkür ederim. Mod yapımcısıyla konuştum Nexus üzerinden, sorun senin de dediğin gibiymiş. Şöyle bir cevap attı yaptım ve işe yaradı.
    quote:

FLOATING GRASS
    If you have problems with floating grass or rocks! Source:http://www.creationkit.com/Floating_Grass_Fix
    Open up both Skyrim.ini and SkyrimPrefs.ini and at the bottom of the [Grass] section add/alter this:
    bAllowLoadGrass=0
    bAllowCreateGrass=1
    bDrawShaderGrass=1

Şu anki sorunum ise daha farklı. Benim hanımla çocukları bu eve taşıyamıyorum.
    "Hearthfire multiple adoptions", "My Home Is Your Home", "Spouses Can Live Everywhere" isimli modları kurdum fakat hala olmuyor. Bilgin var mı bu konuda?

Şunu yapmayı denedin mi ?

To move into a custom home:
    - Visit the home and cast the "Bless Home" spell while there.
    If the home is blessed, it will become your new custom home.
    - Now talk to your spouse or your children and move your family to the new home.
    - You can also directly adopt kids to the new home.

Çocukları getirdim hanım gelmemekte ısrarcı. Geçen gün Riften'da gördüm tapınakta dua ediyordu. Eski evden çıktı ama yeni eve gelmiyor. Neyse bu çok önemli değil hallolmasa da olur. Yardımlarınız için tekrar teşekkürler iyi oyunlar.

• Arkadaşlar Alduin'in Düşüşü görevinde Elder Scroll(Dragon) u zaman yarığında okumam gerekiyor fakat tam yerine gelip oku dediğimde rastgele yerde okumaya çalışmışım gibi gözlerim kamaşıyor başka hiçbir şey olmuyor. Yardım edebilecek var mı?
  • quote:

Arkadaşlar Alduin'in Düşüşü görevinde Elder Scroll(Dragon) u zaman yarığında okumam gerekiyor fakat tam yerine gelip oku dediğimde rastgele yerde okumaya çalışmışım gibi gözlerim kamaşıyor başka hiçbir şey olmuyor. Yardım edebilecek var mı?

İsaretlenen yerin tam ustune gelip Elder Scroll (Kadim tomari) u okuyunca gecmisi gormeye basliyorsun bir sure sonra. Oyle bir sey olmadiysa bilemiyorum ama dun yaptim daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 12 Ekim 2014; 10:54:05 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12651266126712681269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.