Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1009. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.321
Cevap
125
Favori
1.621.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erdo4

quote:

Orijinalden alıntı: shallipushthebutton?

quote:

quote:

quote:

Oh be! Özüme döndüm.. Eski ENB ayarlarıma..
    Bu Serena cadısını bulmak lazım.. Hatun iyiydi

Hocam o tedavi için gidiyor o Falion denilen adama.Yalnız niye vampirlikten kurtul dediniz yahu taş gibi orijinal vampire

Vampirleri sevmiyorum Falion'a kaç defa tadevi olmak için gittiğimi bi ben bilirim.. Çok uyuz birşey. Kadına rest çektim ya tedavi olursun ya da yanımda yerin yok dedim. Hemen gitti tedavi olmaya

hocam bu faşistliği yakıştıramadım size.Vampir nord kardeştir dawnguard kalleştir.

Öyle diyorsunda;

Vampir Lord'un kalesini görmedin mi nasıl yemişler insanları kemiklerini ayıra ayıra.. Çarmıha germişler, tabaklara koymuşlar kelleleri.. Vahşetlik.. Bir de artist son kez şans veriyorum falan diyordu kellesini kaybetmeden önce..

lord bana vampirlik verdi görevler verdi, rahibi öldür dedi ama vazgeçtim onlara iş yapmaktan,rahibi bıraktım, şimdi dawngurad sürekli bana saldırıyor. vampirlerin görevini yapmak zorunda mıyım nasıl vazgeçerim

• quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam o tedavi için gidiyor o Falion denilen adama.Yalnız niye vampirlikten kurtul dediniz yahu taş gibi orijinal vampire

Vampirleri sevmiyorum Falion'a kaç defa tadevi olmak için gittiğimi bi ben bilirim.. Çok uyuz birşey. Kadına rest çektim ya tedavi olursun ya da yanımda yerin yok dedim. Hemen gitti tedavi olmaya

hocam bu faşistliği yakıştıramadım size.Vampir nord kardeştir dawnguard kalleştir.

Öyle diyorsunda;

Vampir Lord'un kalesini görmedin mi nasıl yemişler insanları kemiklerini ayıra ayıra.. Çarmıha germişler, tabaklara koymuşlar kelleleri.. Vahşetlik.. Bir de artist son kez şans veriyorum falan diyordu kellesini kaybetmeden önce..

lord bana vampirlik verdi görevler verdi, rahibi öldür dedi ama vazgeçtim onlara iş yapmaktan,rahibi bıraktım, şimdi dawngurad sürekli bana saldırıyor. vampirlerin görevini yapmak zorunda mıyım nasıl vazgeçerim

Ne yazık ki vazgeçemezsiniz. Herhangi bir yolu yok.Bir kere kabul ettiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Öyle diyorsunda;

İnsanlar bize kulluk etmek için var öhöm

• ahahahaa wizar ın biri bir büyü yaptım yükseldi anında alçalarak düştü öldü

DRagonBorn dlc sinde
  • Orijinalden alıntı: shallipushthebutton?

Ne yazık ki vazgeçemezsiniz. Herhangi bir yolu yok.Bir kere kabul ettiniz.

İşte skyrim den bir hayat dersi daha vazgeçilecek işleri kabul etmeyin
  • The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

Ezik itemlerden kurtuldum artık adam gibi dizdim adamı

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: GannicusS

ahahahaa wizar ın biri bir büyü yaptım yükseldi anında alçalarak düştü öldü

DRagonBorn dlc sinde

Orası komedi. Sanırım Morrowind'e gönderme yapmışlar orda da bi eleman vardı sırf ulaşıma para ödememek için kendi fast travel yöntemini bulduğunu sanmış ama sonuç gene yere çakılma

• quote:

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

Bu evler hangi moddan, sims modu mu çıktı yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: POLATAGA

quote:

Sexy Solitude.. Adamın diğer şehirleride yaptığı modlar var. Gerçekten çok temiz ve net yapmış. Texture işleyişi muhteşem.. Zaten adamın tüm şehir modları city texture bölümünde İlk 10'da..

• Arkadaşlar Hearth Fire DLC olmadan ev yapmak mümkün değil sanırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimm

quote:

Orijinalden alıntı: GannicusS

ahahahaa wizar ın biri bir büyü yaptım yükseldi anında alçalarak düştü öldü

DRagonBorn dlc sinde

Orası komedi. Sanırım Morrowind'e gönderme yapmışlar orda da bi eleman vardı sırf ulaşıma para ödememek için kendi fast travel yöntemini bulduğunu sanmış ama sonuç gene yere çakılma

:D aynn

• +18 spoiler

animated prostimison dan başka mod var mı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolas Greenleaf

Arkadaşlar Hearth Fire DLC olmadan ev yapmak mümkün değil sanırım ?

Varda mod ile.Siz eklentiyi edinin öyle daha mantıklı.
  • quote:

quote:

quote:

Sexy Solitude.. Adamın diğer şehirleride yaptığı modlar var. Gerçekten çok temiz ve net yapmış. Texture işleyişi muhteşem.. Zaten adamın tüm şehir modları city texture bölümünde İlk 10'da..

2kyi bozmuyor mu bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

quote:

quote:

quote:

2kyi bozmuyor mu bu?

2K'da Town bölümünü bozuyor. Ama bence 2K'dan daha iyi şehir textureleri..

• quote:

Orijinalden alıntı: Margu

Lydia gitti frost trole daldı anında öldü sağolsun başka adamları hanlardan mı bulcam?

Whiterunda warrior guildi var onun içindeki adamı dövüşerek yenerseniz size katılıyo.
  • 2 yıldır skyrim oynuyorum arkadaşlar fakat şu HD modunu bi türlü indiremedim indirdiysem de hatalı çıkıyo winrardan dosyalar çıkmıyo yani,, burdan indiriyorum modlarıhttp://skyrim.nexusmods.com/mods/607/?tab=3&navtag=%2Fajax%2Fmodimages%2F%3Fuser%3D0%26id%3D607, acaba son zamanlarda olmamasının sebebi dragonborn dlc side olabilir mi? yardın ederseniz sevinirim resmen inatlaştım bu modla... indirmeyen kimse kalmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: noir06

2 yıldır skyrim oynuyorum arkadaşlar fakat şu HD modunu bi türlü indiremedim indirdiysem de hatalı çıkıyo winrardan dosyalar çıkmıyo yani,, burdan indiriyorum modlarıhttp://skyrim.nexusmods.com/mods/607/?tab=3&navtag=%2Fajax%2Fmodimages%2F%3Fuser%3D0%26id%3D607, acaba son zamanlarda olmamasının sebebi dragonborn dlc side olabilir mi? yardın ederseniz sevinirim resmen inatlaştım bu modla... indirmeyen kimse kalmamış

Download Manager programlarıyla indirmeyin. Tarayıcınızın özelliğini kullanarak indirin. (Firefox, Chrome vb)
    Nexus, download manager programlarını desteklemiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: noir06

2 yıldır skyrim oynuyorum arkadaşlar fakat şu HD modunu bi türlü indiremedim indirdiysem de hatalı çıkıyo winrardan dosyalar çıkmıyo yani,, burdan indiriyorum modlarıhttp://skyrim.nexusmods.com/mods/607/?tab=3&navtag=%2Fajax%2Fmodimages%2F%3Fuser%3D0%26id%3D607, acaba son zamanlarda olmamasının sebebi dragonborn dlc side olabilir mi? yardın ederseniz sevinirim resmen inatlaştım bu modla... indirmeyen kimse kalmamış

Download Manager programlarıyla indirmeyin. Tarayıcınızın özelliğini kullanarak indirin. (Firefox, Chrome vb)
    Nexus, download manager programlarını desteklemiyor.

zaten öyle yapıyorum, mod iniyor yalnız winrardan çıkartırken hata veriyor, bağzı klasörleri hatta nerdeyse hepsini eksik çıkartıyor

• ve içide boş bişi yazmıyr :D

http://i.imgur.com/mJhxa61.jpg?1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GannicusS -- 2 Mart 2013; 19:17:11 >
  • 
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.