Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (904. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
125
Favori
1.621.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hellraisers

quote:

Orijinalden alıntı: equasezy

quote:

Orijinalden alıntı: nicknamebulamadim

quote:

beyler alduini kestim başka ana görev yok. şimdi ne yapmalıyım?

arkadaş herkes de söylemiş ana hikayenin sonunu :d teşekkürler valla ne diyim.

ana görevleri oynamadaysın niye bütün yorumları okuyosun arkadaşım.

Burası ana konu, sorular,çözümler bulunur. Yeni başlayan gelir sorar buraya sorusunu. Niye spoiler kullanmıyorsun arkadaşım

sağolsun millet sayesinde oyuna başlamadan alduinin öleceğini biliyorduk

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Orijinalden alıntı: shallipushthebutton?

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SoftGreen

Dawnguardı indirip yükledim yazılan herşeyi yapmama rağmen yinede bir değişiklik olmadı oyunda bana bir fikir verebilecek arkadaş varsa minnettar kalırım.

yamayi indirip rardan cikardiktan sonra elder scroll v skyrim klasorune atın.
    daha sonra belgelerimde save nin oldugu yerde skyrimprefs.ini diye bir dosya olacak.
    o dosyayi acip; "benablefileselection=0" kismini “benablefileselection=1¨ yapin.
    eger bu sira yoksa [launcher] kisminin altina ekleyin..

eger islem dogru gerceklestirildiyse oyun acilirken launcherdaki play, options v.s. secenekler altinda eskiden deaktif olan data files dan dawnguard'i secip okleyin. daha sonra play diyerek oyunu baslatin.

özetle bu işlemleri yap.Datafiles seçeneği açılıp dawnguard ı seçtikten sonra herşey tamamdır zaten

dostum ben bunların hiç birin yapmadım direk dosyayı içine attım bu yüzden görüntü bozuk olabilirmi bende? bu arada oyuna girince hiç bir farklılık yoktu

O zaman sende oyun aktif edilmemiştir sırayla bu işlemleri yap ve aktif et dawnguardı sonra bak grafiklere.

peki dostum dlcyi kurmadan uptade varmış bunuda kurmam lazımmı yoksa direk dlcyi kurayımmı?

Ek paketi skidrow'un sitesinden vs indirdiysen illegal olarak 1.7 güncellemesi zaten paket içerisinde var.Senin yapman gereken indirdiğin dosyaları oyun klasörünün içine atmak ve sırayla o dediğim adımları gerçekleştirmek.

Ayrıca Alduin meselesi muamma öyle öldü bitti diyemezsiniz yani spoiler yedim diye üzülme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shallipushthebutton? -- 27 Ağustos 2012; 20:27:53 >

• Assasin oynuyorum wood elf ile ama statları nasıl dağıtacağıma karar veremedim. şu an için full stamina gittim. hatta 230 falan yaptım staminayı. umarım hata yapmamısımdır. yardımcı olursanız sevinirim.

ayrıca bazı yabancı sitelere bakıyorum illusion falan vermişler. bu doğrumu sizcede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dawnguardı indirip yükledim yazılan herşeyi yapmama rağmen yinede bir değişiklik olmadı oyunda bana bir fikir verebilecek arkadaş varsa minnettar kalırım.

yamayi indirip rardan cikardiktan sonra elder scroll v skyrim klasorune atın.
    daha sonra belgelerimde save nin oldugu yerde skyrimprefs.ini diye bir dosya olacak.
    o dosyayi acip; "benablefileselection=0" kismini “benablefileselection=1¨ yapin.
    eger bu sira yoksa [launcher] kisminin altina ekleyin..

eger islem dogru gerceklestirildiyse oyun acilirken launcherdaki play, options v.s. secenekler altinda eskiden deaktif olan data files dan dawnguard'i secip okleyin. daha sonra play diyerek oyunu baslatin.

özetle bu işlemleri yap.Datafiles seçeneği açılıp dawnguard ı seçtikten sonra herşey tamamdır zaten

dostum ben bunların hiç birin yapmadım direk dosyayı içine attım bu yüzden görüntü bozuk olabilirmi bende? bu arada oyuna girince hiç bir farklılık yoktu

O zaman sende oyun aktif edilmemiştir sırayla bu işlemleri yap ve aktif et dawnguardı sonra bak grafiklere.

peki dostum dlcyi kurmadan uptade varmış bunuda kurmam lazımmı yoksa direk dlcyi kurayımmı?

Ek paketi skidrow'un sitesinden vs indirdiysen illegal olarak 1.7 güncellemesi zaten paket içerisinde var.Senin yapman gereken indirdiğin dosyaları oyun klasörünün içine atmak ve sırayla o dediğim adımları gerçekleştirmek.

Ayrıca Alduin meselesi muamma öyle öldü bitti diyemezsiniz yani spoiler yedim diye üzülme.

hocam bizim illegalden başka ne işimiz olacak ama skidrowdan indirmedim bu arada keşke şu alduin tipini daha iyi yapsalardı yav şöyle 3 başlı falan birinden ateş atardı birinden buz falan diğeride büyü falan yapardı

• quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Assasin oynuyorum wood elf ile ama statları nasıl dağıtacağıma karar veremedim. şu an için full stamina gittim. hatta 230 falan yaptım staminayı. umarım hata yapmamısımdır. yardımcı olursanız sevinirim.

ayrıca bazı yabancı sitelere bakıyorum illusion falan vermişler. bu doğrumu sizcede.

Stamina ile illusion farklı şeyler ama.

Stamina verin ama health puanıda vermeniz lazım kesinlikle.

İllusion verilebilir tabi ki.Diğer ne özellikleri almak istiyorsanız onları alın.

Light armor - one handed -sneak
  • bu arada benim çok utopik bir fikrim var tamrieldeki bütün ülkelerde oynadıkdan sonra tamriel evreninde bütün ülkelerin olduğu bir oyun yapsalarya

http://www.gophoto.it/view.php?i=http://i.imgur.com/rgA8q.gif

şöyle bir haritada oynamak iyi olurdu cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultralisan -- 27 Ağustos 2012; 20:46:26 >
  • quote:

quote:

Assasin oynuyorum wood elf ile ama statları nasıl dağıtacağıma karar veremedim. şu an için full stamina gittim. hatta 230 falan yaptım staminayı. umarım hata yapmamısımdır. yardımcı olursanız sevinirim.

İllusion verilebilir tabi ki.Diğer ne özellikleri almak istiyorsanız onları alın.

teşekkür ederim cevap için. health'ı sizce kabul edilebilir bir değerde (mesela 150-200 gibi) de bırakıp full stamina devam etsem nasıl olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim cevap için. health'ı sizce kabul edilebilir bir değerde (mesela 150-200 gibi) de bırakıp full stamina devam etsem nasıl olur?

Sürekli staminaya değer vermenizin bir anlamı yok.Stamina power ataklarda hızlı koşmalarda vs işe yarıyor.Siz haritayı baştan başa depar ile gitmeyeceğinize göre.Ayrıca bir düşmana öyle sürekli güçlü vuruşlarda vursanız stamina bitse bile potion var.

Ama health 400 vs civarı olmadıkça bence sorun.Benim 1000e yakın can puanımı bir nefeste indirten ejderhalar var oyunda 150-200 ile dalga geçerler.

• quote:

bu arada benim çok utopik bir fikrim var tamrieldeki bütün ülkelerde oynadıkdan sonra tamriel evreninde bütün ülkelerin olduğu bir oyun yapsalarya

TES online için muhtemel..

Ama serinin bir sonraki oyunu sanıyorum Valenwood olacak

• Arkadaşlar bu Invisibility büyüsünü nerden alabilirim ?

Ayrıca Brynjolf bi argonian ı takip ettirdi, bu görevi eski karakterlerimde oynadım fakat

konuşarak bitiremiyoruz galiba ? illa takip etcez. 2- adamı saklandığı yerde bulup konuştum dur abi vurma tamam açıklıyorum dedi sonra bıraktım adamı, öldürüp öldürmemem birşeyi değiştirir mi ?

görevi bitirmeyenler tıklamasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi above and beyond -- 27 Ağustos 2012; 21:08:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriminalScum

quote:

bu arada benim çok utopik bir fikrim var tamrieldeki bütün ülkelerde oynadıkdan sonra tamriel evreninde bütün ülkelerin olduğu bir oyun yapsalarya

TES online için muhtemel..

Ama serinin bir sonraki oyunu sanıyorum Valenwood olacak

onun çıkması için çok var daha 3 kez pc yenileriz o çıkasıya bu arada sanki haritadan küçük gözüküyor orası

• beyler bu ana görevler bitince world of power öğrenme işi falan bitiyormu ? bu firebreath falan var sadece tek kelime öğrenmişim nasıl ilerletebilirim ? ayrıca 6 tane dragon soul var ne işe yarıyorlar teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

Bence saf assassin de healthe gerek yok, tek yemediğinden eminsen problem değil. İlerde görünmezlik basıp mehrunes razor la girersen ejderhaya tek atma olayı var o yüzden health abanmaya gerek yok bence.

• shallipushthebutton? büyüksün hocam çok büyük kardeşim dediğini yaptım data filesde davnguard gözüküyordu oyuna girdik gram çizik yok oyunda savelediğim yerden başladım
  • quote:

dostum herşeyi doğru yaptıysan whiteruna git kapıda seni bir orc karşılayacak adam dawnguardan bahsediyor onunla konuşunca görevi alırsın
  • quote:

beyler bu ana görevler bitince world of power öğrenme işi falan bitiyormu ? bu firebreath falan var sadece tek kelime öğrenmişim nasıl ilerletebilirim ? ayrıca 6 tane dragon soul var ne işe yarıyorlar teşekkürler.

Keşke biraz daha yavaş bitirseydiniz ana görevi.

Shout öğrenmek için Arngeir isminde biri var Greybeards denilen rahiplerin bulunduğu mekanda.Ona git ve sor shout ile ilgili bir soru olacak o sana haritada işaretleyecek.Kolaylıkla bulursun
  • quote:

shallipushthebutton? büyüksün hocam çok büyük kardeşim dediğini yaptım data filesde davnguard gözüküyordu oyuna girdik gram çizik yok oyunda savelediğim yerden başladım

Benden bir tavsiye öyle hevesle dalacaksınız oyuna hızlı hızlı görevleri yapacaksınız ama yapmayın.Hızlı bir şekilde giderseniz Dawnguard hikayemiz biraz kısa sürüyor sindire sindire gidin
    Önemli değil iyi oyunlar

• quote:

Arkadaşlar bu Invisibility büyüsünü nerden alabilirim ?

Ayrıca Brynjolf bi argonian ı takip ettirdi, bu görevi eski karakterlerimde oynadım fakat

konuşarak bitiremiyoruz galiba ? illa takip etcez. 2- adamı saklandığı yerde bulup konuştum dur abi vurma tamam açıklıyorum dedi sonra bıraktım adamı, öldürüp öldürmemem birşeyi değiştirir mi ?

Expert sınıfı bir büyü 70 leveli geçtiysen illusion büyülerinde Drevis Neloren var büyücü okulunda ondan alabilirsin.

o balık kılıklı herifi öldürmezsen bizden biri gibi oluyor.Bir nevi bizim malımız oluyor ama hiç işime yaradığını görmedim ciddi anlamda.

• quote:

quote:

Arkadaşlar bu Invisibility büyüsünü nerden alabilirim ?

Expert sınıfı bir büyü 70 leveli geçtiysen illusion büyülerinde Drevis Neloren var büyücü okulunda ondan alabilirsin.

o balık kılıklı herifi öldürmezsen bizden biri gibi oluyor.Bir nevi bizim malımız oluyor ama hiç işime yaradığını görmedim ciddi anlamda.

Hocam yani 70 levele kadar görünmez olamayacakmıyım o.O

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi above and beyond -- 27 Ağustos 2012; 23:24:14 >

• quote:

ana görevleri oynamadaysın niye bütün yorumları okuyosun arkadaşım.

şaka yollu söylemiştim zaten sinire gerek yok arkadaşlar

Bu arada sıradaki oyunun Valenwood'da geçeceğine dair bir kaynak var mı? Merak ettim.
  • 
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.