Şimdi Ara

Muhteşem Yüzyıl (2010) (235. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.964
Cevap
16
Favori
157.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hürrem sultan rüyasında cehenneme gideceğinide görmüş.
  • Dolunay Soysert gerçekten hem çok güzel bir kadın hem de iyi bir oyuncu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar tekniklerini kullanım 5000 asker varmış gibi göstermek bu kadar mı zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feldmaresal

Bilgisayar tekniklerini kullanım 5000 asker varmış gibi göstermek bu kadar mı zor

Ben de öyle dedim de çıktı sonradan o askerler

• quote:

Orijinalden alıntı: Komi

quote:

Bilgisayar tekniklerini kullanım 5000 asker varmış gibi göstermek bu kadar mı zor

Hocam 1 kilometre arkada yalandan göstermeye çalışmışlar, afedersiniz ama o görüntüyü ben tek başıma 2 günde oluşturabilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Komi

quote:

Hocam 1 kilometre arkada yalandan göstermeye çalışmışlar, afedersiniz ama o görüntüyü ben tek başıma 2 günde oluşturabilirim.

Orası öyle

• Diziyi katlettiler adam gibi sehzade savaşları anlatcaklarina... yok nurbanu yok bu su ayrıca atmaca ve huseyin cavus kadar gereksiz karakterler olmasa aksiyonu kalmıyor düşünün ne halde dizi senarist allah belanı versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gandalf81 -- 11 Nisan 2014; 0:23:04 >
  • Şehzade Mustafa'nın öldüğü bölümü tekrar izledim de,içim yine çok kötü oldu.
    Keşke Damat Lütfi Paşa görevinden azledilmeseydi,uzun yıllar Sadrazamlık yapsaydı da, Sadaret makamı Rüstem gibilerine kalmasaydı.
  • türkwebtv neden bölümleri koymuyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeSRiSeL

türkwebtv neden bölümleri koymuyor acaba?

Yeni kanal açıldı.Muhteşem yüzyıl diye ona yüklüyorlar artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • qwedxz Q kullanıcısına yanıt
    thx
  • Dizinin son bölümü ne zaman acaba? uzattılar da uzattılar. Bu arada Şehzadelerin kapışması olacak gibi yarınki bölüm.
  • Küçücük velet nasıl emir veriyor ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTaze

Küçücük velet nasıl emir veriyor ya.

hhhahah

• Muhtesem yuzyil final mi yapti bu bolum bitti mi

Bugunku bolmun finalini anlamadim

• Abi diziyi izleten Sehzade Mustafa miydi diye düsünüyorum, o varken zevkle izliyordum, simdi eski sevkim kalmadi. Harem mevzusuna girdiler mi daraliyorum. Bütün sözlüklerde yorumlara bakiyorum, herkes ayni seyi söylüyor. Su adamlarin bi sosyal medya danismani yok mu. Senaristlere de laf söylemek istemiyorum dizi aksam 8:30'da baslayip 12'de bitiyor, 120 sayfa senaryo yazmak kolay degil, haklarini yemeyelim ama mesela Sehzadelerin çocuklarinin egitim sahnelerini gösterseler bile harem kavgasindan iyidir. Hani harem kavgasi söyle olur; Mesela yeni gelen sarisin hatun hain gösterilir ama bu olayi megerse Lokman aga yapmistir, bölüm sonunda sak diye çikar, bir hafta bekleriz ( karakterleri salladim la, hangisi hangi sarayda aklima gelmiyor , anladiniz siz)

Ayrica keske Rüstem Pasa, doktor pedro'nun boynuna biçak dayadigi sahnede, Mihrimah 3 kere azad ettim diyemeden oracikta girtlagini kesseydi. Böyle kanlar falan Mihrimah'in üstüne siçrasaydi Sonra bu olay Sultan Süleyman'a ulasmadan olayin üstünün kapatilmasini falan izleseydik, biraz zeka oyunlari olsaydi falan.

Yeni gelen kizil saçli tüccar kadinin papa'nin zulmünden dolayi getirdim dedigi adamlar donanimli suikastçi çiksa, saraya kadar girseler falan.

Niye yapmiyolar la böyle seyler. Benim aklima geliyo da senaristin niye gelmiyor Dizi mi yazsak hep beraber ne yapsak beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mister No -- 20 Nisan 2014; 3:02:15 >
  • Hürrem fragmanda mahi devrandan helallik almaya gidiyor

yahu böyle bir saçmalık olabilir mi. tarih marih kimsenin umrunda değil, diziyi çekenlerin umrunda olan tek şey PARA

• quote:

Orijinalden alıntı: ice planet

Hürrem fragmanda mahi devrandan helallik almaya gidiyor

yahu böyle bir saçmalık olabilir mi. tarih marih kimsenin umrunda değil, diziyi çekenlerin umrunda olan tek şey PARA

haklisin bide goya senaristler tarihcilerden yardim aliyormis peh

• quote:

KARDES SEN OLUCEGIN ZAMAN DUSMANINDAN HELALLIK ALMA GIT CEHENNEME ORADA BIR GUZEL KAVRULURSUN.

KADIM MUSLUMAN TABI HELALLIK ALACAK TAROH DIYOR ADAM SANKI O ZAMANLAR YASAMIS.O ZAMANLARI BILSEYSIK INSNALAR ZAMAN MAKINESINI HAYALLERINE BILE GETIRMEZLERDI

• quote:

Orijinalden alıntı: hulkhakan02

quote:

KARDES SEN OLUCEGIN ZAMAN DUSMANINDAN HELALLIK ALMA GIT CEHENNEME ORADA BIR GUZEL KAVRULURSUN.

KADIM MUSLUMAN TABI HELALLIK ALACAK TAROH DIYOR ADAM SANKI O ZAMANLAR YASAMIS.O ZAMANLARI BILSEYSIK INSNALAR ZAMAN MAKINESINI HAYALLERINE BILE GETIRMEZLERDI

bir kadının çocuğunu (((BİLEREK)))öldürüp gidip o kadından helallik almaya benim yüzüm olmaz

ne ala öldürdü mustafayı sonra mahi devran nolur bana hakkını helal et

dünyayı yöneten kendini büyük gören hürrem nasıl da bir anda iyilik meleği kesildi eee ölüm geldi çattı tabi

saçma sapan bir yorum atmışsın. bu sahne çok saçma olmuş bölümde
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.