Şimdi Ara

📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.923
Cevap
559
Favori
1.737.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet öyle. Ben aslında şarjı için almıştım ve 8-9 saat ekran süresi veriyor. Kamerası ikinci planlandı ama o da iyi çıktı. Çoğu üst düzey telefonu yener açıkçası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Belli oluyor hocam Time laps'da başarılı olmuş bu arada.
  • Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

• SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    İnsanlar olmasa daha iyi olurlarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

İnsanlar olmasa daha iyi olurlarmış

Doğal yaşamın devinimi fotoğrafa hareket katar hocam iyidir olsunlar :)
  • [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

O kadar bakıyorum konuya ben de atayım dedim. Geçen sene Galaxy S2 ile çekmiştim bunları. Şuan G3 kullanıyorum içinde bebek fotoğrafından başka bir şey yok

• SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    Tam sakin bir zamanda fotoğraf çekilecek yer aslında dene bir ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Tam sakin bir zamanda fotoğraf çekilecek yer aslında dene bir ara

Vaktim uyarsa denerim hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• htc desire eye

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecnunadam -- 2 Nisan 2015; 15:35:57 >
  • Huawei G7

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

• Merhaba, ben de bu fotoyu ıphone5s'e balık gözü lens takıp çektim :)
    Huzuru resmettiğimi düşünüyorum :))
    https://store.donanimhaber.com/06/17/5c/06175c4df356b292deec0bc46348b6db.jpghttps://store.donanimhaber.com/06/17/5c/06175c4df356b292deec0bc46348b6db.jpg

• flegga34 kullanıcısına yanıt
    Üstteki resim efsane. Arkaplan yaptım. Elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

O kadar bakıyorum konuya ben de atayım dedim. Geçen sene Galaxy S2 ile çekmiştim bunları. Şuan G3 kullanıyorum içinde bebek fotoğrafından başka bir şey yok

2 fotoğraf çok hos

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ankara üniversitesi Tandoğan Kampüsu ters agac
  • Fotoğrafları Dark Evo X5(13 MP) ile çektim ve hiç oynama yapmadım. Herhangi bir efekt yok fotoğraflarda. Kıyıda köşede kalmış fotoğraflar. Bir nedenden dolayı 1000'e yakın fotoğrafım silindi 2 gün önce. Çok daha güzellerini çekmiştim. Bu 3 resmi çekeli aşağı yukarı 1 yıl oldu. Umarım beğenirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: sinandh

hangi resim hocam son attığım resim ocakta :D yanlışlık yok dimi resmi de alıntı yapsaydınız daha iyi anlardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

quote:

hangi resim hocam son attığım resim ocakta :D yanlışlık yok dimi resmi de alıntı yapsaydınız daha iyi anlardım

Bak ben de bulamadım şimdi resmi

Hocam yukarıdan aşağı doğru bayır çekmişsiniz. Aşağıda tam net seçemiyorum ama çalılık ve kayalar var gibi duruyor. Alan derinliği oluşyuğu için pek net değil. Fakat gayet başarılı buldum :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

quote:

Bak ben de bulamadım şimdi resmi

Hocam yukarıdan aşağı doğru bayır çekmişsiniz. Aşağıda tam net seçemiyorum ama çalılık ve kayalar var gibi duruyor. Alan derinliği oluşyuğu için pek net değil. Fakat gayet başarılı buldum :)

tamam hocam şimdi resmi tekrar paylaşıp reklam yapmiyim yüzsüzlük olur o resim aydında zeytinlikte millet zeytinleri çırparken çektim. güzel gündü :)

• 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.