Şimdi Ara

📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 (787. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ellez78 , Source
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
32.906
Cevap
559
Favori
1.736.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

• Çok iyi fotolar var elinize sağlık
  • Ninjalık yaptırmayın :).
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lumia 925.

Doğal efektler candır Oynama yok.

Yansımalar

Kontrast biraz çok oldu gibi ama güzel olmuştur umarım

Bulutlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak-82 -- 25 Mart 2015; 19:59:47 >

• @burak-82, fotolar güzel ama dikkatimi çekti, çektiğin fotolarda kumlanmadan ziyade keskinlik(sharpness) etkisi normalde nokia'ların
    standartının üzerinde, acaba isoyu fazla mı açıyorsun?
  • nodar kullanıcısına yanıt
    Proshot uygulamasını kullanıyorum genelde :) bu fotoğrafları çekerken keskinlik biraz fazlaydı..

• burak-82 kullanıcısına yanıt
    Bulutları beğendim özellikle bu arada Proshot iyi ama bu tür fotoğraflarda pek gitmiyor sanki makro çekimler için ideal ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Bulutları beğendim özellikle bu arada Proshot iyi ama bu tür fotoğraflarda pek gitmiyor sanki makro çekimler için ideal ama

Teşekkür ederim

Manzara da da işe yarıyor ama bol ışık olması lazım, aksi takdirde bugün ki gibi bulutlu bir hava olunca avantaj yerine dezavantaj oluyor keskinlik yerine kısmen gren oluşuyor :)

Ve de telefondan bakınca da hiç bişi belli olmuyor ama pc den bakınca kötü duruyor biraz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak-82 -- 25 Mart 2015; 21:38:23 >

• burak-82 kullanıcısına yanıt
    Evet lumialar'da böyle birşey var bende'de ekranda çok güzel görünüyor bazı fotoğraflar ama PC'den bakınca beğenmiyorum pek
  • lumia 920 hafif oynama var renklerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam john -- 25 Mart 2015; 22:05:48 >
  • M8.
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

• Huawei G7

LG G2

İlk defa böyle bir efekt kullanıyorum. Buranın 25 sene önceki halini gördüm bugün ve şimdiki hali de biraz nostaljik olsun istedim.

@sirPhilosophy güzel fotoğraflar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 26 Mart 2015; 0:29:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Huawei G7

LG G2

İlk defa böyle bir efekt kullanıyorum. Buranın 25 sene önceki halini gördüm bugün ve şimdiki hali de biraz nostaljik olsun istedim.

@sirPhilosophy güzel fotoğraflar.

Eyvallah kardesim :)

• Samsung note3 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
    eedit yeni fotoğraf
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J R R -- 26 Mart 2015; 21:28:11 >

• İskenderun Körfezinden güneşin doğuşu..
    Güneyden gelen ilk misafirler...
    Bahçemizde açan bahar çiçekleri...

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

• Çok güzel resimler
  • İp6

• Öncelikle arkadaşlar bi kaç gündür uzaktım forumdan. Ayrı ayrı yorum yapıp kirlilik yaratma taraftarı değilim. Önceki sayfalardan da fotoğraflara yorum yapacağım. Beğenmediklerinden daha çok beğendiklerimi söylemek istiyorum ve kesinlikle marka-model ve kişi gözetmeksizin sadece fotoğraflara yorum yapmak istiyorum. Çünkü bence övgüyü cihazdan çok çeken kişi hakediyor. E başlayayım o zaman

@HUNTER.
    Çektiğin orman fotoğrafı cidden çok hoşuma gitti. Özellikle yaptığın edit daha çok vurgulamış bence duyguyu.

@Ygal
    Panaroma fotoğraflar düşünce olarak çok beğendim. Çektiğin konumdan ötürü çok dengeli çıkmışlar. Tebrik ederim.

@burak-82
    Makro çalışmalarından yaprağın kenarında su damlası olanı beğendim ben. Yere yakın olmasından dolayı uğraştırmış sanırım biraz. Emeğini tebrik etmek istedim.

@korkmaztaha
    Şemsiyeli olan deniz kenarı fotoğrafı çok hoşuma gitti, yaz tatilinde Datça'da geçirdiğim vakti hatırladım.

@Adieu
    Saat kulesi fotoğrafında uyguladığın editi fazla buldum açıkçası. Ama saat kulesi zaten çok güzel olduğu için kare kötü değil yine de.

@einlied
    Yakınlaştırdığımda plakanın okunmasına fazlaca şaşırdım. Çünkü baya uzak gibi görünüyor. Burada fotoğraftan çok 808'e şaşırdım ama açıkçası.

@armydc
    Biraz uğraştırmış sanırım bu çakmak fotoğrafı. Tek denemede çektiysen cidden tebrik ederim şaslı adamsın. Ama düşünce bakımından çok beğendim.

@LaHeL
    Muhtemelen sayfada beğendiğim en güzel sokak fotoğrafı heralde kızılay fotoğrafın. Siyah-Beyaz olsa muhtemelen daha güzel olurdu. Çünkü sokak fotoğraflarında siyah-beyaz daha güzel geliyor gözüme. Yine de çok güzel kare. Tebrikler

@anakata
    Mesaj sırasına göre yazdım tüm yorumları ama senin fotoğrafın ilk sırada dahi olsa en son yazardım muhtemelen. Göl fotoğrafına BAYILDIM. Kartpostal gibi olmuş. Şahane. Tebrik ederim

Umarım sıkmadım arkadaşlar, elimden geldğince -kaçırmamaya çalışarak- beğendiğim tüm fotoğraflara bişeyler yazmak istedim. Buraya kadar okuduysanız sabrınız için teşekkür ederim

• fthgncc kullanıcısına yanıt
    808'e niye şaşırdın?
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Yakınlaştırdığımda plakanın net bir okunmasına şaşırdım. Malum L920 de pek mümkün değil o uzaklıktan.
  • 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.