Şimdi Ara

📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 (784. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
32.926
Cevap
559
Favori
1.737.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir iki tane daha ilk iki tanesi L1020 diğeri N8
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

• nodar kullanıcısına yanıt
    Senin için tekrar paylaşayım o zaman;
    [simage]
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
    Lumia 1020 -köpek by heryerfoto, on Flickr[/simage]

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Ata

Siz kendi aranizda foto atip paylasiyorsunuz. Sen atiyorsun diger arkadas yorum yapiyor. O atiyor sen yorum atiyorsun. İnsan digerlerine iyi yada kotu yorum yapar. Simdiye kadar 2foto attim yorum sifir. Boyle olmaz bu konu boyle gitmez. İnsanlari konudan sogutuyorsunuz

Yoo arkadaş gayet güzel yorum yapıyor başkalarının fotoğrafına. Hatta geçen ilk defa fotoğraf ekleyen birine bi sövmediği kalmıştı fotoğraf kötü diye. Hakkını yemeyelim şimdi.
  • Bunlarda benden

Edit : iPhone 5 ile cekilmis, otomatik iyilestirme yapilmistir.

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaHeL -- 23 Mart 2015; 22:54:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Siz kendi aranizda foto atip paylasiyorsunuz. Sen atiyorsun diger arkadas yorum yapiyor. O atiyor sen yorum atiyorsun. İnsan digerlerine iyi yada kotu yorum yapar. Simdiye kadar 2foto attim yorum sifir. Boyle olmaz bu konu boyle gitmez. İnsanlari konudan sogutuyorsunuz

Ben yorum yaparım ama insanlar yorum istemiyor pek. Önceden konuştuk zaten. Ben "şöyle yapsan" daha iyi olurdu desem, sonra sen birşey sorsan falan 4-5 mesaj yazılacak ve konudaki bazı çok aktif! arkadaşlar kızıyor böyle durumlarda. Konu dışında çıkıldığı belirtiliyor. "Fotoğrafı şöyle çekseydin" diyerek siyaset yapıyoruz ya ondan

Eğer gerçekten aktif olanlara uyarsa; her fotoğraf eklendikten sonra olmasa da biraz fotoğraf biriktikten sonra o fotoğraflar hakkında görüş belirtebiliriz. Böylece kendimizi geliştirmiş oluruz. Tabii aradan 1 kişi bile çıkıp ben istemiyorum deyince benim birşey deme hakkım kalmıyor. Sonuçta konuyu ben açmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 23 Mart 2015; 0:17:20 >

• quote:

Aksam aksam ne ictin? Foto mu atip cikiyorum, bundan bana ne? Adama yorum atmadim diye trip yedik vay anasini.

• quote:

Arkadaşım istediğin kadar fotoğraf paylaş millet senin fotoğrafına yorum yapmak zorunda mı?

Sen de istediğin kişinin fotoğrafına yorum yap kim ne diyor. Saçma sapan şeyler yazmayın yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: muvensa

quote:

Yoo arkadaş gayet güzel yorum yapıyor başkalarının fotoğrafına. Hatta geçen ilk defa fotoğraf ekleyen birine bi sövmediği kalmıştı fotoğraf kötü diye. Hakkını yemeyelim şimdi.

Ben 2 tane attim ne yorum vardi ne baska bir sey o zmn bana bilerek yorum atmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LaHeL kullanıcısına yanıt
    Kızılay hoş olmuş hocam elinize sağlık

• Htc One M7 + Denizi Google Camera ile cektim :)
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

• [simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 23 Mart 2015; 11:34:38 >

• güzel konu nasıl fark etmemişim şimdiye kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: merenkisa

Kızılay hoş olmuş hocam elinize sağlık

Tesekkurler hocam begenmenize sevindin

• Sorun şu ki fotolara yorum yapılmayabilir bu ayrı bir durum. Kimse zorlan yorum yapmayacak haliylen ama, arada atılan o kadar güzel kompozisyon ile çekilmiş resimler kaynarken kalkıp suluboya gibi saçma sapan sıradan resimlerin garip garip şöyle süper böyle müthiş şeklinde yorumlar almaları gerçekten bir tuhaf..

Adam bir sayfada 40 tane resim atmış, hatta 2 sayfa içinde değşik 20 küsür kişi resim atmış, üşenmeyip tek tek saymış ve bunu paylaşmıştım. Bunlara bir tek yorum gelmemiş. Sonra bakıyorum birtane sıradan anahtarlık resmine 10 tane yorum gelmiş.

Bu durumu ben daha evvelde belirttim ve çok yadırgıyorum, bu yüzden de resim yollamıyorum. Ama takip ediyorum konuyu. Çünkü gerçekten çok güzel kareler çıkıyor arada. Düşüncemi belirtip çıkıyorum.

Daha açık konuşmak gerekirse, ellerinde nispeten iyi cihazlar olup, bu iştende biraz anlayan arkadaşlar sürekli kendi aralarında paslaşıp diğer kişileri sallıyorlar. Dolayısı ile de konu bu belli kişiler ve attıkları resimler arasında dönüyor. Diğer resim yolayanlar sadece konunun sayfa bazında ilerlemesine yardımcı oluyor hepsi o. Yani arkadaşın dediği bir anlamda doğru. Diğer kişilerde iy kötü eleştiride bulunacaksınız ki onlarda gaza gelsin, hem bişeyler öğrensin, hem öğrendikçe paylaşsın. O zaman konu tadından yenmez.

Kusura bakmayın.

• bunlar da benim xperia z den çektiğim fotoğraflarim.
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

• ogunahmet kullanıcısına yanıt
    Üzerlerinde nasıl oynamalar yaptınız?
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    belirtmeyi unutmuşum vsco cam efektlerinden yararlandım
  • ogunahmet kullanıcısına yanıt
    Anladım. Fotoğraf kalitesi bana oldukça kötü geldi de o yüzden sordum. Geceleri zaten performansı düşük oluyor telefonların, üstüne bir de nostaljik ve karartmalı efektler verince daha da kötü bir hal alıyor bence. Özellikle ilk 2 fotoğrafın orijinallerini görmek isterdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Sorun şu ki fotolara yorum yapılmayabilir bu ayrı bir durum. Kimse zorlan yorum yapmayacak haliylen ama, arada atılan o kadar güzel kompozisyon ile çekilmiş resimler kaynarken kalkıp suluboya gibi saçma sapan sıradan resimlerin garip garip şöyle süper böyle müthiş şeklinde yorumlar almaları gerçekten bir tuhaf..

Adam bir sayfada 40 tane resim atmış, hatta 2 sayfa içinde değşik 20 küsür kişi resim atmış, üşenmeyip tek tek saymış ve bunu paylaşmıştım. Bunlara bir tek yorum gelmemiş. Sonra bakıyorum birtane sıradan anahtarlık resmine 10 tane yorum gelmiş.

Bu durumu ben daha evvelde belirttim ve çok yadırgıyorum, bu yüzden de resim yollamıyorum. Ama takip ediyorum konuyu. Çünkü gerçekten çok güzel kareler çıkıyor arada. Düşüncemi belirtip çıkıyorum.

Daha açık konuşmak gerekirse, ellerinde nispeten iyi cihazlar olup, bu iştende biraz anlayan arkadaşlar sürekli kendi aralarında paslaşıp diğer kişileri sallıyorlar. Dolayısı ile de konu bu belli kişiler ve attıkları resimler arasında dönüyor. Diğer resim yolayanlar sadece konunun sayfa bazında ilerlemesine yardımcı oluyor hepsi o. Yani arkadaşın dediği bir anlamda doğru. Diğer kişilerde iy kötü eleştiride bulunacaksınız ki onlarda gaza gelsin, hem bişeyler öğrensin, hem öğrendikçe paylaşsın. O zaman konu tadından yenmez.

Kusura bakmayın.

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ZF5 otomatik mod + PS, öylesine çektim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2smoke -- 23 Mart 2015; 16:09:54 >
  • 
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.