Şimdi Ara

📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 (706. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kamil_3545 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
32.916
Cevap
558
Favori
1.737.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    inşallah resmi ekleyebilmişimdir
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İphone 5s
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

Kesinlikle resimlerin orjinal boyutuna bakın farkı anlarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAFREF -- 18 Aralık 2014; 21:15:15 >

• RAFREF kullanıcısına yanıt
    son iki foto harika
  • Güzel fotoğraflar 3. olanı nasıl bir ayar ile çektin uzun pozlama yaparakmı?

808 yine bir başka
  • LG G2

Hiçbir oynama yok.

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 18 Aralık 2014; 22:10:33 >

• Zf5 + Snapseed. [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Güzel fotoğraflar 3. olanı nasıl bir ayar ile çektin uzun pozlama yaparakmı?

808 yine bir başka

4 saniye pozlama süresi. otobüs yolculuğu yapıyordum yoldaki tek tük ışıklardan o sonuç çıktı picasso gibi hissettim kendimi bir iki tane daha var öyle iyi fotoğraf, 1520 servisten gelince devam edeceğim kış mevsimine özgü bir proje var aklımda :D
  • Eski telefonum Xperia U'dan

Bu da LG G2 + Fish eye vsvs

Bu da ürün linki

http://www.ebay.com/itm/171559272407?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=470568354824&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

• Teşekkür ederim hiçbir şey yapmadım sadece fotoğraf modundaydı iphone hiç oynama yok bu arada bi foto daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAFREF -- 19 Aralık 2014; 16:50:20 >
  • Zengin Çekim - HDR - Lumia 1520:

Son resim biraz daha kötü çıkmış HDR ayarını fazla kaçırınca bozulma oluyor herhalde o da normal.

• eofdred E kullanıcısına yanıt
    Yazmasan hayatta aklıma gelmez oranın yol olduğu
  • Merhabalar arkadaşlar

Yaklaşık bir sene öncesinde Sony Xperia SP aldım. Telefonun bir çok özelliğinden memnum kaldım. Artı olarak ilk zamanlar kamera çekimi gayet iyiydi. Ancak sonralarında fotoğrafların kalitesinde düşüş yaşamaya başladım. ilk zamanlarda çok da can sıkıcı bir durum değildi. Ancak son bir iki ayda fotoğraflardaki kalite neredeyse sıfıra düşünce iyice canımı sıkmaya başladı. Sorun nedir açıkçası anlayamadım. Bir bilen var mıdır diye buraya yazmak istedim. İlgili ve bilgili birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim. İlgili bi kaç fotoğraf aşağıya ekliyorum.

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 İlk zamanlardan bir çekim, araç 80 civarı hızla gitmesine ve karşıdan ışık almasına rağmen oldukça net

• Gökhan G. kullanıcısına yanıt
    Ericsson lu Sony'leri özledim şimdi :D
    Xperia U,P,S,ION :) sağlam cihazlardı :)
  • kardeş bildiğim kadarıyla bu SP lerin kronik sorunu 1 seneye yakın Sp kullandım bende bi sorun yoktu ama diğer Sp kullanıcıları hep bu durumdan şikayetçiydi.
    @sirphilosophy arkdaşım paralel ithalat olarak almış ve düşük kaliteli lens kullanmış sony ve bu yüzden de de Sp den Sp ye kamera da fark çok oluodu.

Lens temiz mi önce onu bi kontrol et eğer temizse ve yine aynı sorun devam ediyorsa garantisi devam ediyorsa garantiye gönder bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak-82

Ericsson lu Sony'leri özledim şimdi :D
    Xperia U,P,S,ION :) sağlam cihazlardı :)

Evet Hocam,Xperia U 5 MP olarak geçiyordu ama G2'de fotoğraf çekerken aklıma geliyor,olsaydı diye

@ofyariz93 Kamera lensinde çizik var mı ?
  • Zenfone 5 + Snapseed.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zvjezdan -- 19 Aralık 2014; 20:37:46 >
  • G2
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak-82

kardeş bildiğim kadarıyla bu SP lerin kronik sorunu 1 seneye yakın Sp kullandım bende bi sorun yoktu ama diğer Sp kullanıcıları hep bu durumdan şikayetçiydi.
    @sirphilosophy arkdaşım paralel ithalat olarak almış ve düşük kaliteli lens kullanmış sony ve bu yüzden de de Sp den Sp ye kamera da fark çok oluodu.

Lens temiz mi önce onu bi kontrol et eğer temizse ve yine aynı sorun devam ediyorsa garantisi devam ediyorsa garantiye gönder bence.

Hocam lens baya kirliymiş, zamanında solüsyonla filan silmiştim ama yeterli olmamış demekki, çok minik miktarda diş macunu sürerek olayı on numara çözdüm

• hiç bi oynama düzenleme yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

Merhabalar arkadaşlar

Yaklaşık bir sene öncesinde Sony Xperia SP aldım. Telefonun bir çok özelliğinden memnum kaldım. Artı olarak ilk zamanlar kamera çekimi gayet iyiydi. Ancak sonralarında fotoğrafların kalitesinde düşüş yaşamaya başladım. ilk zamanlarda çok da can sıkıcı bir durum değildi. Ancak son bir iki ayda fotoğraflardaki kalite neredeyse sıfıra düşünce iyice canımı sıkmaya başladı. Sorun nedir açıkçası anlayamadım. Bir bilen var mıdır diye buraya yazmak istedim. İlgili ve bilgili birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim. İlgili bi kaç fotoğraf aşağıya ekliyorum.

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 İlk zamanlardan bir çekim, araç 80 civarı hızla gitmesine ve karşıdan ışık almasına rağmen oldukça net

öncelikle lensinde çizik varsa sirkeli pamuk ile iyice sil.

Manuel çekimde plaj ve kar moduna al,

ışık seviyesini biraz artır.

sonuçlara hayret edeceksin...

• 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.