Şimdi Ara

📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 (670. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
32.921
Cevap
559
Favori
1.737.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yavaş yavaş öğrenicez artık Neyse hocam çok teşekkür ederim bu snapseedi öğrendiğim iyi oldu sağolasın..

Ben daha Temmuzda aldım bu telefonu tipi ve ses kalitesi için aldım bana da G2 çok önerdiler ama kasa tipi hoşuma gitmedi sonuçta kişiden kişiye değişen birşey Pembeleşme sorunu bende yok çok şükür kameranın tek eksiği fotoğrafı kırptığın zaman netlik falan kalmıyor sonucta 4mp 1520x2688 çekiyor o bakımdan G2 daha iyi

Bu arada hocam şu bisikletli resmi acaba telefona kaydetsem olurmu varmı izin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurbetçi23 -- 5 Eylül 2014; 19:00:31 >

• @Gurbetçi23

Rica ederim hocam ne demek sende sağol..
  • @Gurbetçi23

Hangi fotoğrafımı istiyosan kaydedebilirsin sıkıntı yok hocam
  • cyberkesh kullanıcısına yanıt
    Giriş ekranı duvar kağıdı yaptım bile eyvallah dostum :)
  • @Gurbetçi23
    Güle güle kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberkesh -- 5 Eylül 2014; 19:18:40 >
  • iPhone 5 + Snapseed
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

LG G2 +Snapseed

HTC One X + Snapseed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberkesh -- 5 Eylül 2014; 19:27:02 >

• iPhone 5 ile şlem yapmadan çekilmiştir.

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meissner -- 5 Eylül 2014; 19:33:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cyberkesh

Sakarya/Karasu

O araba oraya nasıl girdi?

• İphone 5s+ snapseen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Emre Guven

Hocam bi yere kadar tam kum değil toprağımsı bir yapı var bu arkadaş heralde orayı geçip biraz daha ilerleyince devam ederim sandı ama evdeki hesap çarşıya uymadı tabi çok karşılaşıyorum yazın bu tiplerle sınırı belli aslında ama insanımız macerayı seviyor illa o sınırı geçip ön tekerleri kuma değdirecekler (bknz: fotodaki kartalında ön tekerler kumda)bana da eğlence çıkıyor durup nasıl çıkartacaklar izliyorum bi süre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberkesh -- 5 Eylül 2014; 21:05:40 >

• M7 + Snapseed
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

• quote:

@Emre Guven

Hocam bi yere kadar tam kum değil toprağımsı bir yapı var bu arkadaş heralde orayı geçip biraz daha ilerleyince devam ederim sandı ama evdeki hesap çarşıya uymadı tabi çok karşılaşıyorum yazın bu tiplerle sınırı belli aslında ama insanımız macerayı seviyor illa o sınırı geçip ön tekerleri kuma değdirecekler (bknz: fotodaki kartalında ön tekerler kumda)bana da eğlence çıkıyor durup nasıl çıkartacaklar izliyorum bi süre

Kartal'a sorun yok o arkadan itişli ama o Hyundai Accent zor çıkar oradan.

Ben de 5c almayı düşünüyorum ama şu batarya işi düşündürüyor beni. WhatsApp, Facebook, Twitter, 3-4 oyun bir de üniversite ilgili bir kaç uygulama yüklerim. Acaba 1 günü çıkarıyor mu batarya? Vatandaşlığı halledersem, esas istediğm 5s 64 gb ama burada 5c ile idare edeceğiz artık.

EDIT: Akdeniz'de mi oturuyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Guven -- 5 Eylül 2014; 21:25:33 >

• @Emre Guven

4s kullandığım zaman 1 gün yetiyordu bana benzer kullanımla, ama ben 5c ye bi ısınamadım 5c alana kadar 64 gb iphone 5'te alınabilir gibi aralarında kayda değer pek fark yok diye hatırlıyorum

Fotoğraflar Karadenizden Sakarya/Karasudan, normalde İstanbuldayım
  • quote:

@Emre Guven

4s kullandığım zaman 1 gün yetiyordu bana benzer kullanımla, ama ben 5c ye bi ısınamadım 5c alana kadar 64 gb iphone 5'te alınabilir gibi aralarında kayda değer pek fark yok diye hatırlıyorum

Fotoğraflar Karadenizden Sakarya/Karasudan, normalde İstanbuldayım

Anladım, teşekkür ederim. 5S'i de buradan almak istemiyorum o kadar çok para vermemek için. Sanırım vatandaşlık alana kadar beklemem gerekiyor.

Uzun süre (6 sene oluyor bu ay) kullandığım için, değiştirmek istiyorum telefonumu. Yine uzun süre kullanacağım için Android'le filan uğraşmak istemiyorum o yüzden de iPhone düşünüyorum.

Yardımınız için teşekkür ederim. Ben de bayramlarda Ferizli'ye gidiyorum 1 günlüğüne, Karasu güzel yerdir.
    Akdeniz diye sormamın nedeni, Antalya'dayım o yüzden sormak istedim.

• G2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Emre Guven

Rica ederim, benim 4s'te kasap bir telefon tamircisinin elinde mundar olmasaydı hala kullanıyor olurdum tahminen, iphone iyidir

Siz bayağı uzun kullanıyormuşsunuz :) mecburen 5c ile bir süre vakit geçirmeniz gerekiyor sanırım,bende yeni iphone tanıtılsın da ülkeye girsin 64 gb 5s'e geçeyim diye bekliyorum esasen bir sene filan daha iphone'a geri dönmem mümkün gözükmüyor
  • quote:

@Emre Guven

Rica ederim, benim 4s'te kasap bir telefon tamircisinin elinde mundar olmasaydı hala kullanıyor olurdum tahminen, iphone iyidir

Siz bayağı uzun kullanıyormuşsunuz :) mecburen 5c ile bir süre vakit geçirmeniz gerekiyor sanırım,bende yeni iphone tanıtılsın da ülkeye girsin 64 gb 5s'e geçeyim diye bekliyorum esasen bir sene filan daha iphone'a geri dönmem mümkün gözükmüyor

Ben de fiyatların düşmesini bekliyorum.

• adam john kullanıcısına yanıt
    evet
    Experia Z2
  • Şu Snapseed uygulaması fotoğrafları batırmaktan başka birşey yapmıyor çok ender güzel şeyler çıkıyor ortaya nasıl seviyorsunuz anlamıyorum açıkcası
  • @tayfn1907

Kendi adıma cevap vereyim hoşuma gidiyor uğraşmak vs zevkler ve renkler olayı aslında, ayrıca her fotoğrafa da gitmiyor zaten farkındayım bende, birde şundan olabilir hemen editleyip servis edebiliyorsunuz ya o durumda cazip geliyor olabilir, dslr'ım olsa çok nadir editlemeye uğraşırdım sanırım..

Bundan sonra fotoğrafın hem orjinal halini hemde editli halini eklerim artık hangisi hoşunuza giderse gerçi elde avuçta ne varsa ekledik fotoğrafta kalmadı çıkıp gezmek lazım biraz yeni fotoğraflar için
  • 
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.