Şimdi Ara

📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.920
Cevap
559
Favori
1.737.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaki binayı nasıl kaldırdınız? Hangi Program?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba dostlar yakın arkadaşım kamera öncelikli telefon alıcak android sistem kasmalarından şişmelerinden dolayı istemiyor geriyede lumia 1020 kalıyor oda bütçemi biraz aşar dedi sizce ikinci el nokia 808 mi önermeliyim hala kullanılırmı burda takip ettiğime göre 808 hala çoğu telefon kamerasından iyi .808 olmaz der iseniz l925 alıcaz
  • ONG_bagTR O kullanıcısına yanıt
    Cihazı kamera yönünden düşünüyorsan tabii ki tercihin 808 den yana olmalı.İşletim sistemi(symbian) yönünden hiçbirşey bekleme.

Edit:Symbian işletim sisteminin uygulamaları yönünden birşey bekleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einlied -- 23 Temmuz 2014; 8:30:45 >
  • [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4everMost -- 22 Temmuz 2014; 16:02:59 >
  • [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 İstanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4everMost -- 22 Temmuz 2014; 16:15:18 >
  • 4everMost 4 kullanıcısına yanıt
    Güzel fotoğraflar buna benzer benimde çektiği şu resim var N8 ile
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
  • Photoshop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsthehallowman -- 22 Temmuz 2014; 21:16:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar da benden. İpad ile çektim ama göstermek istedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• iPhone 4S ile çekildi.
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

• quote:

Orijinalden alıntı: itsthehallowman

Photoshop

Hangi sürüm ve o binayı silme işlemini hangi araç ile yaptınız?

• Htc One M8

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Joker Face- -- 22 Temmuz 2014; 22:23:23 >

• Müthiş bir işletim sistemi.

"Uygulama yönünden bir şey bekleme" demek daha doğru olur.

• Utku kullanıcısına yanıt
    Bende halen symbian kullanmaktayım.Dediğiniz gibi müthiş stabil bir sistem kim ne derse desin.Haklısınız symbianı alan şu saatten sonra uygulamaları için almaz.Son olarak 808 bir efsane
  • Bende Symbian belle kullanmaktayım N8 ile internet dışında her şeye yetiyor bence en azından her zaman ilk günkü hızında zamanla dahada yavaşlamıyor telefon hep aynı bende bazen 808 e terfi etmek istiyorum ama sıfır almaya değmez bence yani değer ama N8 den geçmeye değmez kendi açımdan temiz ikinci el bulursam fiyatıda uygun olursa düşünürüm
  • Bir de benim gibi telefon almak isteyip de alamayanlar var iş veren kazığı yedik iyi mi :-D

• Xperia SP
  • Xperia Sp.

Güneşe odaklama. (Google plus'ın fotoğraflar uygulaması ile düzenlendi)

Yaprağa odaklama. (Google plus'ın fotoğraflar uygulaması ile düzenlendi)

Kentsel dönüşüm zımbırtısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirPhilosophy -- 25 Temmuz 2014; 1:14:17 >

• i5 ile cekildi

• Beğenilmeyen Lumia 1320 :) Bence gayet başarılı. Tabiki bir 808 değil ama biraz özen gösterip manuel ayarlarlan çekim yapınca normaline göre çok farkediyor.

Orjinal

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

Photoshop'lu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2smoke -- 25 Temmuz 2014; 10:22:53 >

• Lumia 1020 ile...

• 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.