Şimdi Ara

📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 (613. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hayloft Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.920
Cevap
558
Favori
1.737.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

5s
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKILLI TELEFON FOTOĞRAFÇILIĞI,

KATILAN KATILMAYAN HERKESE TEŞEKKÜRLER

https://www.facebook.com/akillitelefonfotografciligi

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

• [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4everMost

Nokia 808 PV benimde elimden gelenler bunlar güzel bir konuymus artık buradan cektiğim begendim fotolarımı koyucam

[image

[simage]

Fotoğraflar çok küçük, göremiyorum.

• Ascend Mate

• [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

• Buyrun beyler, küçük dev, samsung 5610

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2smoke -- 25 Nisan 2014; 6:50:58 >

• Nokia Lumia 925

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 25 Nisan 2014; 14:00:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• NOKIA 808

• @4everMost
    slm kullandığın yazılım nedir hocam 808 için orj. yazılımımı var yoksa custom fw mi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garuda -- 25 Nisan 2014; 16:46:20 >
  • Hocam çok başarılı bence bende böyle farklı şeyler denemek istiyorum ISO olayı falan tamam ama bu Shutter Speed dediğiniz şey nedir onu bulamadım farklı bir uygulama falan mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

Hocam çok başarılı bence bende böyle farklı şeyler denemek istiyorum ISO olayı falan tamam ama bu Shutter Speed dediğiniz şey nedir onu bulamadım farklı bir uygulama falan mı acaba?

Deklanşör hızı hocam.

Diğer adı Enstantane herhalde.

O da bir ayar, şöyle anlatayım hareketli bir şeyin fotoğrafını çekerken deklanşör hızını düşürürseniz 1/16000 gibi o şey sanki duruyormuşçasına çıkar fotoğrafta. Geceleri de 2 saniye - 4 saniye gibi yüksek değerlere ayarlarsanız tripodla çekerken gözümüzün gördüğüne yakın çıkar fotoğraf yani ışığı daha iyi toplar.

http://www.fotografcilikdersleri.com/enstantane-nedir/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6D5F6704F -- 25 Nisan 2014; 21:25:36 >

• Can sıkıntısından bende atim bi resim

İphone 5s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firatakdag -- 25 Nisan 2014; 22:35:56 >
  • garuda kullanıcısına yanıt
    Orj yazılım hocam aldıgımdan beri orj kullanıyorum o dediğin cw kurmayı beceremedim ama benim yüklediğim fotolar nolduya göremiyorum silinmiş galiba ? :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

Hocam çok başarılı bence bende böyle farklı şeyler denemek istiyorum ISO olayı falan tamam ama bu Shutter Speed dediğiniz şey nedir onu bulamadım farklı bir uygulama falan mı acaba?

Deklanşör hızı hocam.

Diğer adı Enstantane herhalde.

O da bir ayar, şöyle anlatayım hareketli bir şeyin fotoğrafını çekerken deklanşör hızını düşürürseniz 1/16000 gibi o şey sanki duruyormuşçasına çıkar fotoğrafta. Geceleri de 2 saniye - 4 saniye gibi yüksek değerlere ayarlarsanız tripodla çekerken gözümüzün gördüğüne yakın çıkar fotoğraf yani ışığı daha iyi toplar.

http://www.fotografcilikdersleri.com/enstantane-nedir/

Gözümüzün gördüğünden çok daha iyi çıkıyor hocam :) Yani daha aydınlık oluyor. Hatta sadece gece modu bile (0.3 ile 0.8 arası değişiyor genelde) gözümüzün gördüğünden daha aydınlık oluyor. En azından Lumia 925 için öyle.

Ortam pek hoş değil ve parmağım çıkmış ama Note 2 ile bir düşük ışık karşılaştırması daha yaptım. Önceki karşılaştırmaya göre Note 2 daha iyi topladı ışığı. 2 tane de 4 saniye çekimi var.

Note 2 Gece Modu:

Lumia 925 Gece Modu:

Aynı yer 4sn:

Bir başka 4sn (Daha iyi olabilirdi ama oynatmışım biraz telefonu ve yine parmak Iso'yu da düşürecektim unuttum):

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 26 Nisan 2014; 0:53:14 >

• Daha önce yüklediğim fotoları göremiyorum ya... neyse devam edelim bari ayrıca bu konu biraz canlansa iyi olur :D
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 çilek+makro
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 Vapur
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 Can sıkıntısı
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 buda tamamen can sıkıntısı :D
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 güzel makro

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷hafif shop

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4everMost -- 26 Nisan 2014; 8:36:59 >

• 6mp

• Xperia Z

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimmDD -- 26 Nisan 2014; 15:30:23 >

• En son buraya Sony Ericcson C905 ile fotoğraf atmıştım sonra androis hevesi ile samsung aldım içimdeki bütün kamera zevki sönmüştü :(

Ve sonunda Xperia Z ile devam edeceğiz anlaşılan.

Herkese selamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

Lumia 925

Dostum ofisde iddiaya girdik

Bayan gözü mü ?
    Erkek gözü mü ?

Cevabı bekliyoruz

• 
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.