Şimdi Ara

1e1: AeroCool Xpredator video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
31.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1e1'in sezon finaliyle karşınızdayız. 3 Ay önce oyuncu ve performans severlere yönelik teknoloji ürünlerini iyi ve kötü yönleriyle olabildiğince objektif bir şekilde sizlere aktarma amacıyla Erdinç İyikul ile başladığımız 1e1, 6 aylık bir tatile giriyor.

2010'un son bölümünde oyuncu ve performans severlerin dikkatini çekeceğini düşündüğümüz bir kasa olan AeroCool Xpredator'ı artı ve eksileriyle değerlendiriyoruz.

• Güzel inceleme tebrikler
    ,o değilde GT5 incelemesi ne zaman geliyor?
  • Mesut abi ve Erdinç abi sağolsun kasa manyağı olduk =) Sizden Lian Li'ninde incelemelerini bekliyorum.
  • Aynen teknik ve ayrıntılı GT 5 incelemesi bekliyoruz.. Ve incelemelerde oyunun grafiklerinde grafik motorundan da detaylıca (ismi nedir ne zaman piyasaya çıktı vs) bahsetseniz artık iyi olacak diye düşünüyorum..

Bende AeroCool başka bir modelini kullanıyorum gerçekten harika bir marka inceleme için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 10 Aralık 2010; 17:56:56 >
  • güzel inceleme ve bu yılın son incelemesi olması bakımından da anlamlı......
  • Askeremi gidiyor biriniz..? 6 ay çok uzun xD
  • ne zamandır bekliyordum.. güzel inceleme elinize sağlık
  • Merhaba;
    Kasa üzerinde gelen Vizo marka fanların kalitesi nasıl?
  • herşeyiyle mükemmel bi kasa bide 179+kdv gibi bi fiyattan satılıyorki cm stacker dan daha fazla satacaktır.Bu arada reset butonunu neden handikap olarak düşünüyorsunuz anlamış değilim.power butonuna 3sn basılı tutunca sistem kapanıyor zaten.yeni kasaların bi çoğunda reset butonu artık yapılmıyor.

İnceleme için teşekkürler.
  • Beklenen test teşekkürler Mesut abi
  • Arkadaşlar bu kasayı alana ısrarla XIGMATEK XLF-F1253 öneririm, kasanın turucu-siyah kompozisyonunun üstüne inanılmaz güzel bir görüntü sağlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Arkadaşlar bu kasayı alana ısrarla XIGMATEK XLF-F1253 öneririm, kasanın turucu-siyah kompozisyonunun üstüne inanılmaz güzel bir görüntü sağlarsınız.

+++ gayet şık ve uyumlu olur. Bu arada Güzel inceleme olmus
  • Ya alışmıştım ben 1 e 1 'e 6 ay napaçaz olmadan? Kim kalıyo kim gidiyo acaba?
  • Strike X'i aldıktan sonra bu inceleme beni çok etkiledi. Güzel inceleme. Emeğe saygı.
  • Alınabilir ben beyendim şekil olarak ve sogutma olarak kasayı; 4 fan fazladan takabiliyor olmamız güzel çoklü ekran kartı kullanımlarında 4 fan avantaj saglıcaktır... eyer kasa alıcak olsam bu modeli muhakkak göz önunde bulundururum...
  • Erdinç abi askere gidiyor.
  • Aerocool Xpredator ile Seasonic M-II 620W güç kaynağını birlikte 50$ indirimli alma fırsatı için DH Sıcak Fırsatlar başlığımızı ziyaret edin!
    http://forum.donanimhaber.com/m_44042847/tm.htm
  • işte bekledigim inceleme,emeginize saglık ilk defa uzay montaj bir sistemle kasa içindeki sistemin sıcaklık degerleri bu kadar bariz bir şekilde fark etmiş.
    sogutması, görünüşü, fiyatı herşeyi mükemmel bu kasayı alan kolay kolay bir daha kasa degiştirmez diye düşünüyorum.
  • BolumSonuCanavari sizi tebrik ediyorum. Harikasınız ne diyeyim.
  • Uzay montaja göre 2 derece fark oldugu için bu tip kasaların gereksiz oldugunu verilen parayı haketmedigini ve sadece parası çok gelenin kasaya çok para verdigini son bölümde iyi ispat etmişsiniz
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.