Şimdi Ara

BEYTEPE JANDARMA EĞİTİM KOMUTANLIĞI ANKARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
43.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sınıfı Jandarma
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi BEYTEPE JANDARMA EĞİTİM KOMUTANLIĞI
    ANKARA
    Katılış Tarihi 12.12.2010

JANDARMA OLMAK İYİDİR DİYORLAR

HADİ HAYIRLISI

• bi ben mi gidiyorum beytepe ye
  • İsmail bana da ynı yer çıktı
    bende Pazar günü teslim olucam
    sen ne zaman gideceksin
    Ahmet GÜLSOY
  • tertip buraya bir sen gitmiyorsun ama buraya giden asker sayısı 2 gündür nette konuştuğumuz arkadaşlara bakarsak oldukça az umarım iyi bir askerliğimiz olurda iyi bir şekilde bitirip geiriz.
  • Bende buraya düştüm tertipler.msn den iletişim kuralım istersenız.

pariste1@hotmail.com
  • devrem acaba usta birliğine dağıtımımızı ankara dışına verirlermi??
  • bence herkes adını soyadını ve nereli olduğunu yazsınki orada en azından birbirimizi tanıma fırsatımız olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoniextar

İsmail bana da ynı yer çıktı
    bende Pazar günü teslim olucam
    sen ne zaman gideceksin
    Ahmet GÜLSOY

bende pazar gidiyorum sabahtan istanbuldan

orda karşılaşırız heralde
    ismail algün
  • Size bir uyarıda bulunayım sakın ha sakın beytepe yazan dolmuslara binmeyin astiden inişte yada ucakla gelecekseniz gölbası incek dolmuslarıyla ulasırsınız.Ben Hacettepe beytepe kampusunde okudum ve yanlıslıkla bizim okula gelen cok oldu yolunuz bosuna uzamasın git gel olmasın iyice sorun ona göre binin derim hepnize hayırlı teskereler orası cok soguk olur haberiniz olsun bizim mardine cıktı sanırım orası ankara kadar soguk olmaz ...
  • 343. Dönem acemilik bana burası çıktı. Otogardan nasıl ulaşırız bilen var mı?
  • selam devreler. benada burası çıktı. herkese hayırlı teskereler.
  • selamlar :) beytepeden!!!!

beytepe j. egt. kmt. genelde az kısadönem veriyolar. 341ler (yani biz) 125 kişiydik.

burda acemi,liiğiniz hizmetle geçer genelde, zaten fazla bekletmezler sizi iş yaptırmak için silahtan önce süpürge tutar eliniz. sabahtan eğitiminz olur; öğleden sonra faaliyete başlarsınız. şimdilik pek kar yok ama bol kar küerme, yol temizleme faaliyeti sizi bekliyo olucak gelince. yanınıza her ihtimale karşı içlik alaark gelin. istikakınızda olacak ama yetmeyebilir. bihayli soğuk burası çünkü. bi de bozuk para bol getirin. şimfdiden hayırlı teskereler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomlu21

devrem acaba usta birliğine dağıtımımızı ankara dışına verirlermi??

343lerde usta birliği de belli olmadı mı yau?? hem usta hem aceni birlikte öğrenmiştik biz???? beytepe acemikil olanlar beytepede kalır. ama 10 kişi civarı beytepeden kaman' a da gidebilirsiniz ustalıkta... düştüğünüz bölüğe göre değişir bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyclops_

selamlar :) beytepeden!!!!

beytepe j. egt. kmt. genelde az kısadönem veriyolar. 341ler (yani biz) 125 kişiydik.

burda acemi,liiğiniz hizmetle geçer genelde, zaten fazla bekletmezler sizi iş yaptırmak için silahtan önce süpürge tutar eliniz. sabahtan eğitiminz olur; öğleden sonra faaliyete başlarsınız. şimdilik pek kar yok ama bol kar küerme, yol temizleme faaliyeti sizi bekliyo olucak gelince. yanınıza her ihtimale karşı içlik alaark gelin. istikakınızda olacak ama yetmeyebilir. bihayli soğuk burası çünkü. bi de bozuk para bol getirin. şimfdiden hayırlı teskereler...

hocam özelden yazamadım. hata veriyor.
    öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkürler.
    usta birliğimde aynı yerde usta birliği hakkında ve yapılabilecek kaba tabirle çakallıklar hakkındada aydınlatırsan çok sevinirim.

• Arkadaşlar merhaba,

Ben de beytepe j.e.k.'teyim. İsmim Hakan Özer.. Pazartesi sabahtan gidiyorum. Orasıyla ilgili aldığım ilk istihbarat çok soğuk olacağıydı. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

İletişime geçmek isteyenler: hakanozer66@hotmail.com ekleyebilirler.
  • Arkadaşlar, Aşti ( Otogar ) da indiğinizde, tam önünden İNCEK dolmuşları geçer.. O dolmuşlara binip, Beytepe Jandarma Eğitim Komutanlığında ineceğinizi söylerseniz yardımcı olurlar.. Zaten kısa bir mesafedir arası...
  • 345. Dönem Beytepe'ye Giden yok mu beyler ? Askerliği burda yapanlar biraz bilgi verir misiniz?
  • reklamax 343 olarak ben buradayım şansına mayısta denetleme var sizin 1 ay sıkıntılı geçer ama ndan sonra rahat edersiniz telefon yasak ama herkes kullanıyor yakalatmayınca sorun yok ilk başta getirme 1 ay sonrasokarsın ayrıca uzun dönemler çok iyi çocuklar devrecilik falan hiç yok senin usta birliği neresi okullar falan mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim usta birlik beytepe .. acemi : Gölköy/ Kastamonu Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı
  • sizin farklımış bizde acemilikte buradaydı o zaman denetlemelerden yırtabilirsiniz şanslısınız genel olarak rahat bi askerlik yapacaksın
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.