BEYTEPE JANDARMA EĞİTİM KOMUTANLIĞI ANKARA
70 Cevap21228 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

68 Mesaj
10 Aralık 2010; 11:03:24 

Jandarma Genel Komutanlığı
Sınıfı Jandarma
Statüsü Kısa Dönem Er
Branşı -
Gideceği Sınıf Okulu /
Eğitim Merkezi BEYTEPE JANDARMA EĞİTİM KOMUTANLIĞI
ANKARA
Katılış Tarihi 12.12.2010

JANDARMA OLMAK İYİDİR DİYORLAR

HADİ HAYIRLISI

68 Mesaj
10 Aralık 2010; 12:55:26 

bi ben mi gidiyorum beytepe ye

3 Mesaj
10 Aralık 2010; 18:48:30 

İsmail bana da ynı yer çıktı
bende Pazar günü teslim olucam
sen ne zaman gideceksin
Ahmet GÜLSOY

18 Mesaj
10 Aralık 2010; 19:11:36 

tertip buraya bir sen gitmiyorsun ama buraya giden asker sayısı 2 gündür nette konuştuğumuz arkadaşlara bakarsak oldukça az umarım iyi bir askerliğimiz olurda iyi bir şekilde bitirip geiriz.

yemişim aşk acısını sen hiç koşarken serçe parmağını kapıya vurdun mu?

4 Mesaj
10 Aralık 2010; 20:09:37 

Bende buraya düştüm tertipler.msn den iletişim kuralım istersenız.

pariste1@hotmail.com

1 Mesaj
10 Aralık 2010; 23:19:39 

devrem acaba usta birliğine dağıtımımızı ankara dışına verirlermi??

3 Mesaj
11 Aralık 2010; 12:43:16 

bence herkes adını soyadını ve nereli olduğunu yazsınki orada en azından birbirimizi tanıma fırsatımız olur...

68 Mesaj
11 Aralık 2010; 17:44:53 

quote:

Orijinalden alıntı: phoniextar

İsmail bana da ynı yer çıktı
bende Pazar günü teslim olucam
sen ne zaman gideceksin
Ahmet GÜLSOY

bende pazar gidiyorum sabahtan istanbuldan

orda karşılaşırız heralde
ismail algün

59 Mesaj
11 Aralık 2010; 17:48:02 

Size bir uyarıda bulunayım sakın ha sakın beytepe yazan dolmuslara binmeyin astiden inişte yada ucakla gelecekseniz gölbası incek dolmuslarıyla ulasırsınız.Ben Hacettepe beytepe kampusunde okudum ve yanlıslıkla bizim okula gelen cok oldu yolunuz bosuna uzamasın git gel olmasın iyice sorun ona göre binin derim hepnize hayırlı teskereler orası cok soguk olur haberiniz olsun bizim mardine cıktı sanırım orası ankara kadar soguk olmaz ...

294 Mesaj
10 Aralık 2011; 3:50:56 

343. Dönem acemilik bana burası çıktı. Otogardan nasıl ulaşırız bilen var mı?

8 Mesaj
10 Aralık 2011; 9:40:13 

selam devreler. benada burası çıktı. herkese hayırlı teskereler.

270 Mesaj
10 Aralık 2011; 11:21:48 

selamlar :) beytepeden!!!!

beytepe j. egt. kmt. genelde az kısadönem veriyolar. 341ler (yani biz) 125 kişiydik.

burda acemi,liiğiniz hizmetle geçer genelde, zaten fazla bekletmezler sizi iş yaptırmak için silahtan önce süpürge tutar eliniz. sabahtan eğitiminz olur; öğleden sonra faaliyete başlarsınız. şimdilik pek kar yok ama bol kar küerme, yol temizleme faaliyeti sizi bekliyo olucak gelince. yanınıza her ihtimale karşı içlik alaark gelin. istikakınızda olacak ama yetmeyebilir. bihayli soğuk burası çünkü. bi de bozuk para bol getirin. şimfdiden hayırlı teskereler...

Zoologist, Ph.D. "the truth is out there"
2oo6 scenic II 1.6 privilege KulüPRenaulT

486 DX4-100. 70 Mb HDD. 5.25 FDD. 512 kb Cirrus logic graphic card (VESA). 8 MB EDO RAM. Windows 3.1 OS. 14" monitor. New upgrades: SoundBlaster Pro sound card, 2X Creative CD-ROM driver, 3.5 FDD + ASUS N61V.

270 Mesaj
10 Aralık 2011; 11:26:13 

quote:

Orijinalden alıntı: cimbomlu21

devrem acaba usta birliğine dağıtımımızı ankara dışına verirlermi??

343lerde usta birliği de belli olmadı mı yau?? hem usta hem aceni birlikte öğrenmiştik biz???? beytepe acemikil olanlar beytepede kalır. ama 10 kişi civarı beytepeden kaman' a da gidebilirsiniz ustalıkta... düştüğünüz bölüğe göre değişir bu.

Zoologist, Ph.D. "the truth is out there"
2oo6 scenic II 1.6 privilege KulüPRenaulT

486 DX4-100. 70 Mb HDD. 5.25 FDD. 512 kb Cirrus logic graphic card (VESA). 8 MB EDO RAM. Windows 3.1 OS. 14" monitor. New upgrades: SoundBlaster Pro sound card, 2X Creative CD-ROM driver, 3.5 FDD + ASUS N61V.

8 Mesaj
10 Aralık 2011; 11:47:36 

quote:

Orijinalden alıntı: cyclops_

selamlar :) beytepeden!!!!

beytepe j. egt. kmt. genelde az kısadönem veriyolar. 341ler (yani biz) 125 kişiydik.

burda acemi,liiğiniz hizmetle geçer genelde, zaten fazla bekletmezler sizi iş yaptırmak için silahtan önce süpürge tutar eliniz. sabahtan eğitiminz olur; öğleden sonra faaliyete başlarsınız. şimdilik pek kar yok ama bol kar küerme, yol temizleme faaliyeti sizi bekliyo olucak gelince. yanınıza her ihtimale karşı içlik alaark gelin. istikakınızda olacak ama yetmeyebilir. bihayli soğuk burası çünkü. bi de bozuk para bol getirin. şimfdiden hayırlı teskereler...

hocam özelden yazamadım. hata veriyor.
öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkürler.
usta birliğimde aynı yerde usta birliği hakkında ve yapılabilecek kaba tabirle çakallıklar hakkındada aydınlatırsan çok sevinirim.

55 Mesaj
11 Aralık 2011; 1:36:04 

Arkadaşlar merhaba,

Ben de beytepe j.e.k.'teyim. İsmim Hakan Özer.. Pazartesi sabahtan gidiyorum. Orasıyla ilgili aldığım ilk istihbarat çok soğuk olacağıydı. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

İletişime geçmek isteyenler: hakanozer66@hotmail.com ekleyebilirler.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Aralık 2011; 10:32:25 

Arkadaşlar, Aşti ( Otogar ) da indiğinizde, tam önünden İNCEK dolmuşları geçer.. O dolmuşlara binip, Beytepe Jandarma Eğitim Komutanlığında ineceğinizi söylerseniz yardımcı olurlar.. Zaten kısa bir mesafedir arası...

6 Mesaj
10 Nisan 2012; 2:15:48 

345. Dönem Beytepe'ye Giden yok mu beyler ? Askerliği burda yapanlar biraz bilgi verir misiniz?

215 Mesaj
10 Nisan 2012; 10:11:50 

reklamax 343 olarak ben buradayım şansına mayısta denetleme var sizin 1 ay sıkıntılı geçer ama ndan sonra rahat edersiniz telefon yasak ama herkes kullanıyor yakalatmayınca sorun yok ilk başta getirme 1 ay sonrasokarsın ayrıca uzun dönemler çok iyi çocuklar devrecilik falan hiç yok senin usta birliği neresi okullar falan mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

6 Mesaj
10 Nisan 2012; 11:23:06 

Benim usta birlik beytepe .. acemi : Gölköy/ Kastamonu Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı

215 Mesaj
11 Nisan 2012; 12:11:15 

sizin farklımış bizde acemilikte buradaydı o zaman denetlemelerden yırtabilirsiniz şanslısınız genel olarak rahat bi askerlik yapacaksın

17 Mesaj
13 Mayıs 2012; 23:25:18 

arkadaslar bende 19 mayısta gelıyorum beytepeye kastamonudaydım acemılık bıttı
orda ne yapacagız bılen varmı arkadaslar nasıl bır yer kastamonu rahattı ama beytepe hakkında cok fazla soyletı var kımısı ıyı dıyor kımısı kotu dıyor bu konuda yardımcı olacak varmı arkadaslar

215 Mesaj
14 Mayıs 2012; 10:07:49 

şu an beytepedeyim 2 günüm kaldı burada askerlerin tek yaptığı amelelik başka bişi bekleme ayrıca kim ne derse desin gelip yaşayarak öğrenirsin.... Boşuna araştırma

17 Mesaj
14 Mayıs 2012; 21:29:54 

tesekkurler bakalım ya nasıl olacak ınsallah ıyı olur

215 Mesaj
15 Mayıs 2012; 8:58:44 

bir çok yönden avantajlı bi yer telefon sokarsın duşları tuvaletleri falan iyi temiz ama bir çok asker amele gibi çalıştırılıyo temizlikçi falan oluyosun belli görevler var rahat onun dışındakiler yoğun çalışır

604 Mesaj
20 Temmuz 2012; 14:48:21 

Görünümde çok güzel bi yer ama içerde çok çakal var askerlik yapılacak yer değil vesselam güzel yanlarıda çok ama kötü yanlarıda var epey.
Buraya düşünin Allah yardımcısı olsun diyorum başka birşey demiyoruma arkadaşlar...(339.KSD Jn)

OMG He killed kenny :))

187 Mesaj
10 Ağustos 2012; 4:16:14 

Pazar gunü teslim oluyorum. Tavsiye edeceğiniz seyler var mı?

604 Mesaj
10 Ağustos 2012; 10:24:22 

quote:

Orijinalden alıntı: brkrcp

Pazar gunü teslim oluyorum. Tavsiye edeceğiniz seyler var mı?

aklına takılan her türlü sorulara cevap verebilirim kardeşim

OMG He killed kenny :))

1 Mesaj
10 Ağustos 2012; 11:17:44 

bende 347. kısa dönem olarak gideceğim. ve bir kaç sorum olacak.
çamaşır yıkamak çok sorun oluyor mu?
koğuşların durumu nasıl?
lavaboların durumu nasıl? bunlar hakkında kısaca bilgi verirseniz çok sevinirim...

2 Mesaj
11 Ağustos 2012; 14:45:32 

ben de 347. kısa dönem gidenlerdenim. Yol tarifini verebilecek olan, hangi otobüse binim hangi durakta ineceğimiz hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi?

Özellikle aştiden nasıl gidilir?

Şimdiden teşekkürler

2602 Mesaj
11 Ağustos 2012; 16:58:07 

AŞTİ' den çıkınca İncek dolmuşlarına binmek lazım. Yaklaşırken şoför söyler ama Anayasa Mahkemesi ve Adalet Akademisini geçince şoföre tekrar sormakta fayda var.

Otobüsler Kızılay' dan hareket ettiği için AŞTİ' den geçmezler. Ankaray ile Kızılay' a aktarma yapmak gerekir. Her ihtimale karşı yazalım. Kızılay istasyonunda inince Güvenpark otobüs durakları yazan kapıdan çıkılır ve parkın içindeki otobüs duraklarından en üst sıradakine varılıp 192 veya 194 numaralı otobüslerden birinin gelmesi beklenir.

1977 Renault 12 TL Kırmızı
İskenderun Deniz Alayı/Amasra SG Grup K 12.12.2012-17.05.2013

84 Mesaj
19 Eylül 2012; 12:08:11 

Sanırım biz en kötü döneme denk gelmişiz. Çünkü bizim koğuşların tuvaletleri tadilattaydı ve diğer koğuşlara gitmek durumunda kalıyorduk ama öyle tahmin ediyorum ki şimdi hepsi yapılmış tertemiz olmuştur. Tuvalet bakımından iyidir.

Koğuşlar çok kalabalık sayılmaz orta karardır. Dışarısı çok soğuk olmasını rağmen içerilerin ısıtması gayet iyidir. Sıcak su genelde bulunur.

Çamaşır filesi alıp haftada 1 çamaşırlarınızı topluca yıkamaya verebilirsiniz. Ancak fileleri fazla doldurmayın ve mümkünse çift file yapın.

Kantine hiç güvenmeyin bir açık bir kapalı nedir ne değildir içerisinde bişey bulamazsınız son durumu nedir bilmem, ancak özelleştirilmiş olan pastanesi gayet başarılı diyebilirim. Özellikle içme suyu bulmak sıkıntı olabilir. Çokça zaman musluklardan içtik diyebilirim.

Çok fazla hırsızlık olayını rastlamadık.

Malum kışla içinde rütbeli asker çok fazla olmasından dolayı giyim kuşam, sakal, saç, selam çok önemlidir.

Ağırlıklı olarak temizlik işleri ve hizmet üzerine askerlik yapılır. Silah talim vesaire fazla olmaz.

Yatak ve dolap düzeni çok önemlidir. Çok sıkı kontrol vardır.

Yemekler orta karardır. Bazen çok güzel yemekler çıkabildiği gibi 3 gün boyunca yemekhaneye uğramadığım da olmuştur.

Nöbet olayı yoğun bir şekilde vardır (tabi bölüğe göre farklılık gösterebilir).

Yorucu bir askerlik şeklidir.

İlk gidecek olan arkadaşlar yanınızda pudra, bol miktarda yara bandı, postallar için tabanlık, kalın yün içlik, ayaklar için krem, şampuan, duş jeli, traş bıçağı köpük, iğne iplik ve eğer kullanıyorsanız sigara, telefon kartı götürmenizi tavsiye ederim.

Herkese hayırlı teskereler, sorusu olanlara bildiğim müddetçe yardımcı olabilirim.

Ulaşım içinse Aştiden çıkın incek minibüsleri sizi kışlanın kapısına kadar götürür. Haricinde Kızılay'dan yine kışlaya kadar otobüs bulunmaktadır. Zaten arkadaşlar belirtmişler önceki mesajlarda

137 Mesaj
10 Aralık 2012; 5:30:07 

bizde düştük , beytepe j eğitim kom. acemilik ,beytepe j okulları kom. ustalık.. hayırlısı bakalım

1 Mesaj
10 Aralık 2012; 13:23:40 

Acemilik ve ustalık Beytepe j. eği. kom. ANKARA. Yorumlara bakarsak soğuk bir askerlik bizi bekliyor, Hadi Hayırlısı..

45 Mesaj
10 Aralık 2012; 13:26:43 

acemilik ustalık beytepe benimde selamlar tertipler.

52 Mesaj
10 Aralık 2012; 13:49:55 

aynen acemilik ustalık jandarma eğt. kom. benimde.

32 Mesaj
10 Aralık 2012; 16:25:00 

aynı arkadaşlar benımde beytepe :) 12.12.12 selamlar

59 Mesaj
10 Aralık 2012; 17:46:01 

slm tertipler. benimde acemilik ve usta beytepe. hayirli olur insaallah.

4 Mesaj
10 Aralık 2012; 18:36:26 

Süleyman GÜRBÜZ. Aacemi ve uta birliği beytepe. çarşamba günü görüşmek üzere hayırlı teskereler.

1346 Mesaj
11 Aralık 2012; 1:01:57 

Herkesin acemi ve usta aynı yer, bir benim mi usta askeri hastanede :)

İmza yok

215 Mesaj
11 Aralık 2012; 17:23:51 

343 olarak askerliğimi beytepe de yaptım, arkadaşlar kim ne derse desin inanın bana çok güzel bi yere düştünüz. Hiç bi şekilde sıkıntı yapmayın.. Duş WC vs gibi konularda çok rahattır, 24 saat sıcak suyunuz vardır.. Devrecilik vs gibi şeyler kesinlikle yoktur, kısa uzun herkes iyi anlaşır... Kışa denk geldiğiniz için bol bol kar küreyeceksiniz biraz yorucudur ama vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız ve bir süre sonra iyice alışırsınız. Her türlü ihtiyacınızı javdes denen yerden karşılayabilirsiniz (kıyafet don atlet çorap ne ararsanız var).. Eğitimleri ağır değildir eğitim dönemi resmen yatıştır... Tek kötü yanı çok soğuk bi yer olması...

İşin özü 5 ayınızı güzel geçirin, iyi arkadaşlıklarınız olacak tadını çıkartmaya bakın, isyan ederek 5 ayınızı zehir etmeyin...

215 Mesaj
11 Aralık 2012; 17:27:16 

quote:

Orijinalden alıntı: n1ghtfall

Herkesin acemi ve usta aynı yer, bir benim mi usta askeri hastanede :)

Arkadaşım hastaneye sadece 5 tane asker alırlar, muhtemelen sağlık memurusun veya biyoloji falan okudun.. En azından bizim zamanınımzda böyleydi.. İlk acemiliğini diğer herkesle aynı yapıyorsun, 1 ay snra seni alıp hastaneye götürecekler.. Bildiğin hastanede çalışacaksın artık danışmaya mı koyarlar, labaratuara mı bakarsın bilemem :) İşin özü rahat bi askerlik seni bekliyor..

45 Mesaj
11 Aralık 2012; 17:51:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Google

343 olarak askerliğimi beytepe de yaptım, arkadaşlar kim ne derse desin inanın bana çok güzel bi yere düştünüz. Hiç bi şekilde sıkıntı yapmayın.. Duş WC vs gibi konularda çok rahattır, 24 saat sıcak suyunuz vardır.. Devrecilik vs gibi şeyler kesinlikle yoktur, kısa uzun herkes iyi anlaşır... Kışa denk geldiğiniz için bol bol kar küreyeceksiniz biraz yorucudur ama vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız ve bir süre sonra iyice alışırsınız. Her türlü ihtiyacınızı javdes denen yerden karşılayabilirsiniz (kıyafet don atlet çorap ne ararsanız var).. Eğitimleri ağır değildir eğitim dönemi resmen yatıştır... Tek kötü yanı çok soğuk bi yer olması...

İşin özü 5 ayınızı güzel geçirin, iyi arkadaşlıklarınız olacak tadını çıkartmaya bakın, isyan ederek 5 ayınızı zehir etmeyin...

dede bilgiler için teşekkürler

52 Mesaj
11 Aralık 2012; 20:31:15 

quote:

teşekkürler dede. genelde öyle diyorlar orası için. inşallah dediğiniz gibi olur

2602 Mesaj
11 Aralık 2012; 20:39:30 

Evim yürüme mesafesinde. Askerliğim başka yere çıktı. Esasında astsubay okulu olduğu için asker yetiştiren birlikler gibi düşünmemek lazım. Astsubayların yemin töreni, kayıtları gibi bazı zamanlarda ulaşım sıkıntılı olabilir. Çarşı izinlerinde bu ayrıntıyı iyi gözlemenizi tavsiye ederim. Yoksa vasıta beklemek zorunda kalabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1977 Renault 12 TL Kırmızı
İskenderun Deniz Alayı/Amasra SG Grup K 12.12.2012-17.05.2013

1346 Mesaj
11 Aralık 2012; 22:05:11 

quote:

Arkadaşım hastaneye sadece 5 tane asker alırlar, muhtemelen sağlık memurusun veya biyoloji falan okudun.. En azından bizim zamanınımzda böyleydi.. İlk acemiliğini diğer herkesle aynı yapıyorsun, 1 ay snra seni alıp hastaneye götürecekler.. Bildiğin hastanede çalışacaksın artık danışmaya mı koyarlar, labaratuara mı bakarsın bilemem :) İşin özü rahat bi askerlik seni bekliyor..

İktisat mezunuyum o yüzden şaşırdım hastane olunca :)

İmza yok

215 Mesaj
12 Aralık 2012; 15:58:22 

quote:

Orijinalden alıntı: DH Konsey

Evim yürüme mesafesinde. Askerliğim başka yere çıktı. Esasında astsubay okulu olduğu için asker yetiştiren birlikler gibi düşünmemek lazım. Astsubayların yemin töreni, kayıtları gibi bazı zamanlarda ulaşım sıkıntılı olabilir. Çarşı izinlerinde bu ayrıntıyı iyi gözlemenizi tavsiye ederim. Yoksa vasıta beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Çarşı izinlerinde problem yok, servisleri gelir kaldığınız binanın önünden alır kızılayın göbeğine bırakır, akşam olunca da aynı yerden alıp tekar koğuşlara kadar bırakır.. 2 lira gibi ücret alıyorlar ya da 2,5 tam hatırlamıyorum :)

187 Mesaj
12 Aralık 2012; 19:04:37 

Ben 347 ksdyim. Yardirmadigimiz gun yok beyler. Arkadaslar yazmis cok rahat diye. Buyuk umitlere kapilmayin diye soyluyorum. Hayirli tezkereler

5 Mesaj
3 Ocak 2013; 15:35:07 

349. Dönem Meslek kurasına tabi asteğmen olarak 15 Ocak'ta göreve başlicam.Deneyimleri yazmaya az kaldı...

Önce şeref, sonra hayat!

1057 Mesaj
8 Ocak 2013; 14:52:32 

Arkadaşlar Allah yardımcınız olsun Ankaranın en soğuk yeridir bilginize.

Peugeot 206+ Urban Move 1.4 75 Hp Prins Keihin 2012

84 Mesaj
10 Ocak 2013; 17:32:54 

Ankaranın ayazı çarpar adamı:D askere gelecekler yanınıza ağrı kesiciler vitaminler taylod doğa çayları gıda verecek birşey alınız bence. askerde hasta olana kimse kolay kolay bakmaz. bayılmadan revire cıkmak zor olur acemelikte. kendi bakımını kendin yapacaksın. ayakta kalabilmek içinde bol bol vitamin iyi beslenme olacak ama damak zevki yemekleri alışmakta cok zordur. :Ankara ilk kar yağdı yerler don dısarıda hiç zaman cekilmez heleki üstünüzü iyi giyiniz. üşütmeyiniz. insanları sıcaktır ama herkese inanmayın da derim. arada çarparlarsa kötü çarparlar beytepe merkeze uzak kızılaya iner muhtemelen coğu asker. Ortalama 1 saatten az yol sürer. ğidiş geliş trafik olursa sıkıntı. beytepede gezilecek pek yer yok olsada askere ğöre değil. ğideniz bir kaç yer var. zaten kısa dönem 5 ay yap gel. herkese hayırlı teskereler.

Cebinde 5 kuruş umut yok, sen hala hayal kuruyorsun cocuk!!!

10 Mesaj
25 Temmuz 2013; 20:10:24 

Benimde 352. dönem usta birligim Beytepe çıktı.Başka çıkan warmı acaba ?

Eğitim Birliği
KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU/KASTAMONU
Esas Birliği
Beytepe J.EĞT.K.LIĞI ÇANKAYA/ANKARA

14 Mesaj
28 Ekim 2013; 9:14:04 

353.donem beytepe cikan varmi arkadaslar ?

353.DÖNEM YEDEK SUBAY ADAYI

3 Mesaj
28 Ekim 2013; 10:39:16 

ben varım ama benim kısa dönem acemi de usta da beytepede

14 Mesaj
28 Ekim 2013; 12:03:48 

Aynen kardes benimde öyle

Bu mesajda bahsedilenler: fisbone

353.DÖNEM YEDEK SUBAY ADAYI

3 Mesaj
30 Ekim 2013; 8:43:58 

arkadaşlar yakın zaman da tezkeresini almış veya şimdi orda asker olan varsa bilgi verebilir mi?

3 Mesaj
30 Ekim 2013; 20:39:21 

arkadaşlar kantin ne durum da hangi ihtiyaçlarımızı karşılayabiliriz

39 Mesaj
31 Ekim 2013; 0:33:58 

dostlar bana da beytepe çıktı. ama sağlık teknikeriyim hastaneye mi verirler yoksa alkasız iş mi verirler bilmem umarım orda mesleğimizi sorarlar .

2003 307 XT

2 Mesaj
5 Kasım 2013; 9:04:37 

yarın ordayım

16 Mesaj
3 Mart 2014; 9:57:32 

19-22 mart 2014 Kastamonu acemilik ve daha sonra Beytepe K.donem Jandarma Er...başka var mı arkadaşlar yorumları okudukça çok iş düşçek gibi geliyor bana ...mokokoyu yedik mi yoksa