Şimdi Ara

BEYTEPE JANDARMA EĞİTİM KOMUTANLIĞI ANKARA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
43.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ibooo_vn

19-22 mart 2014 Kastamonu acemilik ve daha sonra Beytepe K.donem Jandarma Er...başka var mı arkadaşlar yorumları okudukça çok iş düşçek gibi geliyor bana ...mokokoyu yedik mi yoksa

Bende varım. İzmirden gelicem inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joseph3535

quote:

19-22 mart 2014 Kastamonu acemilik ve daha sonra Beytepe K.donem Jandarma Er...başka var mı arkadaşlar yorumları okudukça çok iş düşçek gibi geliyor bana ...mokokoyu yedik mi yoksa

Bende varım. İzmirden gelicem inşallah

ben bugun uçak biletimi aldım indirim yapıldı askere 148 lira..21 mart..22 si 70 80 lira ama saat 3-4 orda olucaksın çok sıkıntı yetişmek..19 ise 100 lira ama 21ine kadar yine 50 100 lira harcarım diye..21 aldım...asker saati aldım casio orjinal 30 lira...bi kaç don atlet alırım hazırım...çarşambadan sonrada sirüsü gel al dediler..

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihcelik85

quote:

benim de aynı yerler ne zmn teslim olucaksın?

21 marta biletimi aldım bu haftada sirüsü alıcam kısmetse işşallah rahat geçer hepimize

• bu arada uçak bileti internettte 28 lira diyor 22 sinde ama geç kalabilme ihtimali var herkes 21 yüklenmiş en pahalı 21i...19 en ucuzu ama 4 gün ne yapıcaz orda...harcadımız parayla aynı yere gelicek diye 21 aldım...170 küsürdü indirimle 148 askerim dedim sirüsü isticeklermiş uçakta.otobüsle istanbuldan 500km çok geldi ...50 lira fazla verdim ...uçak otobüsten 80 lira fazlaya geliyor böyle ama hayırlısı..zaten 1 kere gidiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibooo_vn -- 4 Mart 2014; 2:48:56 >
  • ibooo_vn İ kullanıcısına yanıt
    arkadaş benimde ankara beytepeye çıktı usta birliği jandarma er. -balıkesirliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10balıkesr10

arkadaş benimde ankara beytepeye çıktı usta birliği jandarma er. -balıkesirliyim

ben ibrahim istanbul orada gorusmek uzere balikesirli dersen hatirlarim zaten ..bugun sirusumu aldim kastamonundayim 21 martta daha sonra beytepe
  • 1999 yılı Şubat ayında anıttepe kışlasından cıkan bır otobüse muhafızlık yaparken beytepe kışlasında otobüsümüzün mazot deposu donmuştu...
    O donem ınsaat halınde bır yerdı aradan 15 sene gecmıs,nasıl olmuştur sımdı kım bılır...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde acemi Kastamonu usta Ankara beytepe çıktı, hakkımızda hayırlısı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbfo

Benimde acemi Kastamonu usta Ankara beytepe çıktı, hakkımızda hayırlısı

Aynen benimde öyle şu anda.
    Acemi birliğe teslim tar. 9 mayıs.
    Haziran'da gelirim herhalde.
    Hakkımızda hayırlısı.
  • Celp Dönemi MAYIS 2014
    Eğitim Birliği: KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU / KASTAMONU / KASTAMONU
    Celp Grubu: 1
    Esas Birliği: J.EĞT.K.LIĞI/BEYTEPE / BEYTEPE / ANKARA
    Kuvvet: JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
    Statü: KISA_DÖNEM ER
    Sınıf JANDARMA
    Sevk Başlangıç 05/05/2014
  • 1.muhafiz olacak arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun dileklerini sunuyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YENİ GİDECEK arkadaşlar varsa

bana özelden yazabılırsınız bu kışlanın heryerıne gırdım çünkü muhabere bölüğünde yaptım paşa konutlarına kadar gırmıs muhabericiyim

bana kalırsa cok büyük ve cok güzel askerlık yapılacak yer ama bölükler arası rahatlık degısıyor

bölükler
    muhafız blüğü
    1.2.3. hizmet bölüğü
    muhabere bölüğü
    bando bölüğü
    istihkam bölüğü
    ulaştırma bölüğü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7C21F93AF -- 13 Ocak 2017; 12:59:5 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.