Şimdi Ara

Lian Li yeni kasa modeli Tyr PC-X500FX'i duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
7.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kasa üretiminde sektörün saygın isimlerinden Tayvan merkezli Lian-Li, yüksek performans tutkunları ve oyuncular için hazırladığı Tyr PC-X500FX isimli yeni modelini duyurdu. Mid-Tower segmentinde yer alan Alüminyum yapılı yeni kasa, tamamı Siyah tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Mini-ITX, Micro-ATX ve ATX formundaki anakartlarla uyumlu olan yeni kasa, uzunluğu 315mm'ye kadar olan ekran kartlarına sorunsuzca ev sahipliği yapabiliyor. 240 x 598 x 419 mm boyutlarında ve 9.84 Kg ağırlığında olan Lian Li Tyr PC-X500FX, iki adet 5.25-inç sürücüye ev sahipliği yaparken, SSD kurulumları için 2.5-inç dahili sürücü yuvası da bulunuyor.

Giriş-Çıkış panelinde bir ade ses, bir adet eSATA ve dört adet USB 3.0 portuna yer verilen kasa, PCI slotunu kullanacak donanımlar için aletsiz kurulum olanağı da sunuyor. Sıvı soğutma sistemleri için hortum deliklerine ve etkin soğutma için arka kısımda fan kontrolcüsüne yer verilen kasanın ön panelinde üç adet 140mm LED lit, arka panelinde ise iki adet 120mm fana yer veriliyor. Bu ayın sonuna doğru satışa sunulması beklenen Lian-Li  Tyr PC-X500FX'in yurt dışı saıtş fiyatı 499$ olacak.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Lian Li'nin yeni kasa modeli Tyr PC-X500FX

• Su "Tyr" ismini bir kac farkli yerde gordum.. Kullanilmis olan cesitli elektronik esyalar var.. ama nedense aklima teyyare demek geliyor..

Lian Li iyi kasalar uretiyor. Gercekten kalitesi fazlaca yuksek olan yegane markadir..
  • Bu fiyatla ancak vitrinde kalır. Fiyatı görünce gayr-i ihtiyari "ooooha" deyivermişim, affedersiniz.
  • Soğutması çok iyi tipi de kimine göre çok iyidir tabi ama 500$ gibi fiyata pc toplayan var. Bu sadece boş bir kasa.
  • Valla 2. Resim bana pek çekici gelmedi kasanın neresine ne takacaksında içinde yer kalacak o da tartışılır. Garip bir kasa uzunlamasına yükseltmişler kule gibi. Her çıkan kasada oyunculara özel çıkıyor artık nerden anlıyosak oyunculara özel olduğunu. Büyük ihtimalle fiyatından anlıyoruz
  • Çok çirkin bir kasa. 50 dolar bile vermem bu uyduruk şeye..
  • 500$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 10 Aralık 2010; 14:01:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Çok çirkin bir kasa. 50 dolar bile vermem bu uyduruk şeye..

Al bendende o kadar, yer sorunu olanlar bu kasayı alacaklarına başka kasa + kalan parayla odalarında kendilerine ek yer bile açabilirler yahu.
  • Tüm yorumlara katılıyorum, parasını nereye harcayacağını şaşıran zengin veletler için üretilmiş sanırım...
  • Bence güzel fiyat konusunda parası olana problem değil ama olmayana OHAAA al bendende oha ^^
  • Lian Li kasaları gereçten kötu kim tasarlıyor bilmiyorum ama boyle giderlerse batarlar xd ve kasa 500$ bune ya çok zengin bile olsam boş bir kasaya 500$ vermem boş bir kasa 200 dolardan fazla yapmaz gerisi hikaye bence
  • bu fiyata full tower kasa almak mümkün hatta daha ucuza..
  • Tasarım olarak vasat fakat malzeme kalitesi olarak çok kaliteli görünüyor fakat 500 Dolar hayatta verilmez.170-200 dolar arası olsa alınabilir ...
  • pahalı bunu alacağıma tyr pc x2000f alırım
  • Bir kasa bu kadar da olmamalı asgari ücretin üzerinde yuhhh
  • 500$ a ne kadar güzel dizayn edilmiş kasalar var öldürsen yine de vermem bu kasya para
  • kaç kişi alır bu kasayı bu forumdan allah aşkına
  • parasını boşverinde kasa tek kelimeyle shittt.
  • hayal gücü yok bu adamlar da
  • bu arada arkadaşlar 500dolar yut dışı fiyatı buraya geldiğinde ne kadar olur tahmın edin birde etiketi yapıştırmışlar hemen "yüksek performans tutkunları ve oyuncular için" 5-6 fan taktım mı hemsi ayn işlevi görüryor sunuçta ne desek boş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.