Şimdi Ara

FIGHT NIGHT CHAMPION - Çıktı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
840
Cevap
0
Favori
41.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FIGHT NIGHT CHAMPION -  Çıktı!

FIGHT NIGHT CHAMPION -  Çıktı!  FIGHT NIGHT CHAMPION -  Çıktı!  FIGHT NIGHT CHAMPION -  Çıktı!  FIGHT NIGHT CHAMPION -  Çıktı!  FIGHT NIGHT CHAMPION -  Çıktı!

FIGHT NIGHT CHAMPION -  Çıktı!  FIGHT NIGHT CHAMPION -  Çıktı!  FIGHT NIGHT CHAMPION -  Çıktı!

quote:

EA yetkilileri Figh Night Champion'ın tek kişilikdövüş oyunlarından beklenilen kalıpları kıracağını ve dünya boks şampiyonasının drama, duygulanım, heyecan ve trajedisini başarılı bir şekilde aktaracağını öngörüyor.

Oyunun yapımcısı Brian Hayes; EA Sports oyunundan beklenmedik şeylerin bulunacağını söylediği oyunun yeni bir modu hakkında dudaklarının mühürlendiğini çünkü EA Sports yetkililerinin gazabından korktuğunu söyledi.

Yaklaşık olarak 60-65 civarında dövüşçünün bulunacağı oyunda "Full Spectrum Punch Control" adlı dövüş sistemi sayesinde seride daha önce görülmemiş yıkıcı yumruklar atabileceğimiz söyleniyor.
    Yapımcılar kullanıcı dostu olacak kontrol mekanizmasının "şimdiye kadarki en gerçekçi yumruk atma sistemi" olduğunu söylüyor.

Demo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gny* -- 2 Mart 2011; 10:47:27 >

• move desteği ile beraber tadından yenmez
  • Oyun tarihinde ilk kez "M", "yetişkin" sınıfında yer alacak. Bu da bol kanlı bir oyun olacağını gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

move desteği ile beraber tadından yenmez

Ea açıklama yaptı move ya da kinect desteği olmayacak..olmasın da zaten..
    Umarım dedikleri gibi M rated gelir oyun
  • dedikleri gibi 2011 yılı baya iyi olucak
  • Oy oy oy işte oyun budur.Maçlarım olduğu zaman 4 saat önce oynuyorum simulasyon niyetine süper oluyor.Yanlız oyun 4'e göre bayağı geliştirilmiş geliyor sanırım.
  • fnr 4 te online serverlar tam bi rezaletti tüm maçlar laglı sürekli kopuyordu.. umarım servera da bi el atarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentPunch

Oy oy oy işte oyun budur.Maçlarım olduğu zaman 4 saat önce oynuyorum simulasyon niyetine süper oluyor.Yanlız oyun 4'e göre bayağı geliştirilmiş geliyor sanırım.

bende antrenman öncesi deli gibi oynuyorum ..........oyuna Manny Pacquiao gelmesi çok iyi olmuş.....klıtchko kardeşler,, david haye,, gamboa,,andre mike berto hatta selçuk aydın falanda eklense süper olur ama ne yazık ki gerçekleşmiyor....
  • FNR 3 Çok oynamıştım hatta en çok oynadığım oyunlardandı ama FNR4 Pek beğienmemiştim nedense bundna ümitliyim açıkca.Kariyer modu 3 saat aralıksız oynadığımı hatırlıyorum.
  • işte benim oyunum

son 81 gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIIEvil_RyuIII

quote:

Oy oy oy işte oyun budur.Maçlarım olduğu zaman 4 saat önce oynuyorum simulasyon niyetine süper oluyor.Yanlız oyun 4'e göre bayağı geliştirilmiş geliyor sanırım.

bende antrenman öncesi deli gibi oynuyorum ..........oyuna Manny Pacquiao gelmesi çok iyi olmuş.....klıtchko kardeşler,, david haye,, gamboa,,andre mike berto hatta selçuk aydın falanda eklense süper olur ama ne yazık ki gerçekleşmiyor....

Manny Pacquiao , Klıtchko kardeşler zaten var FNR 4'te ..

• zamana-next gene meydan okuyan boksun kralı tacını devredecekmi acaba
  • FIGHT NIGHT CHAMPION oynanış videosu bu videoyu izlemeyen kalmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 9 Aralık 2010; 14:55:13 >
  • son 81 gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 9 Aralık 2010; 15:10:45 >

• mavili boksörün ağzına ve 36. saniyeye dikkat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 9 Aralık 2010; 15:14:37 >
  • @ilkermurat

Çok fena videolar akşamada antremanım var biraz FNR 4 oynayım fena gaza getirdin.
  • quote:

@ilkermurat

Çok fena videolar akşamada antremanım var biraz FNR 4 oynayım fena gaza getirdin.

valla hocam videoları izleyince bende feci gaza geldim bu 81 gün nasıl geçecek bilmiyorum
  • Bu oyunun ilk versiyonun adı knockout kings di ps1e çıkmıştı, şimdiye kadar bütün versiyonlarını oynadım büyük bir zevkle. şimdi bunu bekliyorum, preorder verdim bakalım sayılı gün çabuk geçer.
  • Nisanda çıkacak deniyordu öne mi alındı tarihi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: van G

Nisanda çıkacak deniyordu öne mi alındı tarihi ?

81 gün var
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.