YENİ: Faturalı Taraftar Tarifesi 15 TL(HY150dk+sms+grupiçi bedava)
117 Cevap17619 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3469 Mesaj
9 Aralık 2010; 10:36:46 

Tarifenin adını bilmiyorum ama efsane olmuş.

Aylık 15 TL'ye;

- Tarife içi bedava
- 150dk heryöne
- heryöne 150 sms

Detaylarını öğrendiğim gibi başlığı düzenleyeceğim. Faturasız taraftar hattının faturalı versiyonu da geldi sonunda.. Çok da çıtır olmuş

http://www.avea.com.tr/...er.faturali.mobil.15lik

Detaylardan bir kısmı:

Üstelik takımı ne olursa olsun bu tarifedeki ve diğer KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell faturalı tarifelerindeki hat sahiplerini dakika sınırı olmadan bedava arayabilecekler.

NT ve Yeni Abone ayrımı olmadan tüm müşterilerimiz bu avantajlardan sürekli olarak faydalanabilecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 9 Aralık 2010; 15:39:01 >

DH Motorola ATRIX Kullanıcıları

AMD AthlonII X2, Pardus ve eski Acer 5101 kullanıcısı. DH müdavimi.

7098 Mesaj
9 Aralık 2010; 10:58:10 

çok güzel olmuş peki faturasız taraftar tarifelerinide arayabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

13565 Mesaj
9 Aralık 2010; 11:00:36 

Emin bedava deme

Avea Limitsiz işler yapmaz

3000 dk yada 2000 dk limiti koyar kesin

758 Mesaj
9 Aralık 2010; 11:18:36 

eğer böyle bir tarife çıkarsa aveayı yıkarlar :) yıkma anlamında söylemiyorum :)

3469 Mesaj
9 Aralık 2010; 13:24:55 

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

tarife içi dediğine göre, sanmıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Emin bedava deme

Avea Limitsiz işler yapmaz

3000 dk yada 2000 dk limiti koyar kesin

vallahi, "sınırsız" yazıyor sayfada, limit yok görünüyor.

3792 Mesaj
9 Aralık 2010; 13:38:04 

FATURALI ŞAMPİYON TARİFE olabilir mi .?

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

6891 Mesaj
9 Aralık 2010; 14:11:09 

Emin hocam bu ne.
'Vur dedik öldürdün' misali olmuş.

349 Mesaj
9 Aralık 2010; 15:21:02 

Hakikaten çok iyi tarife olmuş, gerek diğer tarife ve rakiplere kıyasla, gerekse de sevgililer için çok cazip.

Özellikle bu fiyatlara sms'i de dahil eden tarife yoktu.

İnşallah geçiş için enteresan şartlar koymazlar..

Golf 7 1.2 TSI DSG Pasifik Mavi Sürüş Konfor ve Bi- xenon (Temmuz ikinci hafta Teslim)

13565 Mesaj
9 Aralık 2010; 15:23:46 

Peki Vodafone Cep Aile mi ?
Bu tarife mi?

Bu tarifenin çıkması iyi oldu ayrıca..

Unuttukları Cep Aile Paketini artık geliştiriler :)

427 Mesaj
9 Aralık 2010; 15:25:32 

Avea aldı başını gidiyor vodafone uyusun daha. Çevrem vodafone olmasa bi dk durmaz aveaya geçerdim.

4892 Mesaj
9 Aralık 2010; 15:25:59 

Hala böyle bir tarifenin varlıgına inanamıyorum. Gerçekten rakipsiz olmuş. İnsanın Avea bile olsa geçesi geliyor

3469 Mesaj
9 Aralık 2010; 15:40:28 

quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis
Emin hocam bu ne.

Hocam gözlerime inanamıyorum; Avea bu ara feci coştu.. Detaylara baksanıza; 15'lik tarifedeki biri diğer taraftarın faturalısını bile bedava arıyor.

Atıyorum ben GS 15'deyim, babam 49'luk fenercell'de onu bile bedava arıyorum. Müthiş ötesi müthiş..

Üstelik takımı ne olursa olsun bu tarifedeki ve diğer KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell faturalı tarifelerindeki hat sahiplerini dakika sınırı olmadan bedava arayabilecekler.

NT ve Yeni Abone ayrımı olmadan tüm müşterilerimiz bu avantajlardan sürekli olarak faydalanabilecekler.

2874 Mesaj
9 Aralık 2010; 15:50:47 

Avea tam delirmiş deli dumrul Avea :)

427 Mesaj
9 Aralık 2010; 16:04:43 

quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

quote:

Emin hocam bu ne.

Hocam gözlerime inanamıyorum; Avea bu ara feci coştu.. Detaylara baksanıza; 15'lik tarifedeki biri diğer taraftarın faturalısını bile bedava arıyor.

Atıyorum ben GS 15'deyim, babam 49'luk fenercell'de onu bile bedava arıyorum. Müthiş ötesi müthiş..

Bi yanlışın olmasın hocam tarife içi sınırsız diyo yani takım farkı olmadan 15 lik tarifedeki herkes arasında sınırsız konuşacak. Verdiğin linkten öyle anlaşılıyo.

4892 Mesaj
9 Aralık 2010; 16:15:34 

quote:

quote:

Emin hocam bu ne.

Bu tarifedeki ve KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell faturalı tarifelerindeki hat sahiplerini dakika sınırı olmadan bedava arayabilecekler diyor harbiden de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeTha -- 9 Aralık 2010; 16:18:03 >

808 Mesaj
9 Aralık 2010; 17:29:04 

Avea faturalı adamı PİŞMAN EDER.
2 değil 10 kere düşünün

2964 Mesaj
9 Aralık 2010; 17:32:52 

Güzelmiş valla.
Sms sınırı kötü.

3469 Mesaj
9 Aralık 2010; 18:57:45 

quote:

Orijinalden alıntı: incele

Avea faturalı adamı PİŞMAN EDER.
2 değil 10 kere düşünün

bütün faturalılar adamı pişman eder. dikkatli kullanım şart.

11631 Mesaj
10 Aralık 2010; 13:39:04 

F/p tarifesi gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 10 Aralık 2010; 13:41:59 >

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür

11315 Mesaj
10 Aralık 2010; 16:45:17 

Saniye bazlı mi o da önemli. Dk bazlı olmasın

3469 Mesaj
10 Aralık 2010; 16:48:19 

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Saniye bazlı mi o da önemli. Dk bazlı olmasın

e faturalı tarife'de ne zaman dk bazlı oldu ki hocam? 6sn ücretlendirme periyodu var fix.

3055 Mesaj
10 Aralık 2010; 17:19:58 

gerçekten çok güzel bi tarife olmuş..

1139 Mesaj
10 Aralık 2010; 17:52:43 

Yalnız tarife çok iyi gerçekten. Adamı faturalı hatta geçirir valla.
Tabi 150 sms komik olmuş, yetmez o. Yine sms paketi alınacak ve 24 liraya gelicek fatura sanırım. Yine de çok iyi tabiki.

Aşk biter,
Yenisi gelir eskisinden beter..

1885 Mesaj
10 Aralık 2010; 22:20:46 

Tarifeye an itibariyle geçiş yaptım. Herhangi bir ek ücretlendirme yok geçişte, en azından müşteri temsilcisinin söylediği kadarıyla. Bakalım, bir sorun çıkacağını zannetmiyorum.

2018 Mesaj
11 Aralık 2010; 1:31:51 

Tarife içi sms de sınırsız olsaymış tadından yenmezmiş. Şimdilik kontörlü taraftar hatlarına devam...

5197 Mesaj
11 Aralık 2010; 6:55:17 

Yakinda patlar bence bu tarife.bu hatlardan takimlarada para gidiyor.ne kaldiki aveaya:S

276 Mesaj
11 Aralık 2010; 23:10:45 

150 sms olayı bozmuş bence.Keşke sınırsız konuşma yerine buna bir süre sınırı konulup tarifeiçi sms'i sınırsız yapsalardı. Tarife 15 tl ama 1.02 tl de telsiz kullanım ücreti olur toplamda 16.02 tl..Sms sayısı yetmeyeceği için 11000 sms paketi almak zorunda kalınabilir.Bu durumda toplam fatura 25 tl..İnce düşünülmüş bi tuzak bence..Eğer sms sorunum olmasaydı kesinlikle bu tarifeye geçerdim.Daha iyisi çıkana kadar şimdilik faturasız fenercell'e devam....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melihhh86 -- 11 Aralık 2010; 23:17:18 >

1040 Mesaj
12 Aralık 2010; 7:07:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Melihhh86

150 sms olayı bozmuş bence.Keşke sınırsız konuşma yerine buna bir süre sınırı konulup tarifeiçi sms'i sınırsız yapsalardı. Tarife 15 tl ama 1.02 tl de telsiz kullanım ücreti olur toplamda 16.02 tl..Sms sayısı yetmeyeceği için 11000 sms paketi almak zorunda kalınabilir.Bu durumda toplam fatura 25 tl..İnce düşünülmüş bi tuzak bence..Eğer sms sorunum olmasaydı kesinlikle bu tarifeye geçerdim.Daha iyisi çıkana kadar şimdilik faturasız fenercell'e devam....

quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Tarife içi sms de sınırsız olsaymış tadından yenmezmiş. Şimdilik kontörlü taraftar hatlarına devam...

quote:

Orijinalden alıntı: Roll

Yalnız tarife çok iyi gerçekten. Adamı faturalı hatta geçirir valla.
Tabi 150 sms komik olmuş, yetmez o. Yine sms paketi alınacak ve 24 liraya gelicek fatura sanırım. Yine de çok iyi tabiki.

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Hala böyle bir tarifenin varlıgına inanamıyorum. Gerçekten rakipsiz olmuş. İnsanın Avea bile olsa geçesi geliyor

quote:

Orijinalden alıntı: -ALA-

Güzelmiş valla.
Sms sınırı kötü.

Arkadaşlar,yine abartıyoruz,ne dediğimizin farkında değiliz.Özellikle SMS az vermişler olmamış diyen arkadaşlar.Ben daha önce birçok tarifede Avea yı eleştirmiştim yazılarımı okuyan hatırlayan arkadaşlar varsa eğer.

Ayda vergiler dahil 15 TL den bahsediyoruz arkadaşlar ve bu paradan Avea para kazanacak.Ve avea önümüzdeki seneler ciddi oranda yatırım yapacak para harcayacak,harcamalı zaten,görüyorsunuz avea birçok teknik yönüyle alt yapısıyla sorun yaşatıyor abonelerine.

Ben forumda birçok yazı okumuştum sizlerden,ah keşke 50 yada 100 sms veren bir paket olsa,ayda 100 dakika verse,çünkü ben az konuşuyorum ve az sms atıyorum diyenler oluyordu.

Bu tarife bence işi bitirmiş.Bu tarife ortalığı karıştırır.Bu tarife bence daha çok kesime hitap ediyor.Belki hayatında hiç faturalı kullanmamış kişiler sırf bu tarife yüzünden faturalıya geçebilir.
Arkadaşlar ayda 15 TL den bahsediyoruz ve 150 dakika + 150 sms den bahsediyoruz.Evet keşke daha fazla sms verseydi diyenler var ama benim en fazla 50 SMS'e ihtiyacım var diyen insanların oranı bana göre çok ciddi ve fazla.

Bu tarifenin tanıtımı iyi yapılabilirse,insanlara anlatılabilirse tutar bu tarife.Yanına da eğer heryöne daha fazla dakikaya ihtiyaç olunca 180 dakika 150 dakika gibi paketler alınabilir,o haliyle bile ucuz.

BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM,AVEA İŞİN SUYUNU ÇIKARDI.YALNIZ VODAFONE BUNA CEVAP VERECEKTİR,BENCE VODAFONECİLER ACELE ETMESİN,VODAFONE DİĞER TARİFELERDE OLDUĞU GİBİ BUNUN ALTINDA KALMAZ.

SONUÇ OLARAK REKABET BİZ TÜKETİCİLERİN İŞİNE YARIYOR.

Bu tarifenin en kötü tarafı,belki ah keşke denilebilecek tarafı sadece aynı tarifedeki abonelerle sınırsız konuşulabilmesi.Mesela GSMobile kullanan tüm abonelerle sınırsız olsaydı harika değil mükemmel harika olurdu.Çünkü şampiyon tarife de 1905 dakika veriyor insan bırakası gelmiyor.

Bir diğer olumsuz yönü,sınırsız konuşulacak diğer abone de faturalı olmak zorunda haliyle.Oysa bir tane faturasız tarife de seçilebilirdi sınırsız konuşulabilecek.Ben bu konuda mail attım gsmobilebilgi@avea.com.tr adresine.

Birde beni gururlandıran bir durum var bu tarifeyle ilgili,ben birçok mail atmıştım avea ya,bütün taraftar hatlarının kendi arasında avantajlı konuşacağı bir tarife çıkarılmalı,yoksa başka operatörlerden geçiş fazla olmaz demiştim.Çünkü ben çok konuştuğum fenerli arkadaşımı GS Mobile yapamamki,ikimiz kendi aramızda ucuz konuşamayacaksak neden eski operatörümüzü bırakalım diye düşünüyor insanlar demiştim.Bu mailler kayıtlı mail kutumda.Bunu daha önce bu forumda da yazmıştım ve bu tarifenin çıkması sanki benim dememle olmuş gibi izlenim verdi bana ama işin abartısı tabi,çünkü başkaları da mutlaka aynı şeyleri yazmıştır.

Bir ara forumda demiştim,birgün herkes taraftar hattı kullanacak diye,hatta espirisi olmuştu,hatırlayanlar vardır,işte bu günleri tahmin ettiğim için demiştim.Taraftarlık mantıkla açıklanamayacak bir durum,avea nın da bunu kullanacağı açık.Hem ucuz tarife hem taraftarlık işi bitirir.

Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.

7 Mesaj
12 Aralık 2010; 21:24:43 

arkadaşlar birşey soracağım ben faturasız taraftar paketi kullanıyorum faturasız hattımdan bu tarifeye geçiş yapabilirmiyim...

754 Mesaj
13 Aralık 2010; 16:27:12 

güzel tarife işini bilen için.
diğer tarifeler o kadar saçma ki konuşmadığınız halde bir sürü dakika
ve ödemek istemediğiniz yüksek sabit ücretler.
sevmiyorum ama avea kamuekstra kullanıyorum
tebrikler avea.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrdemirel -- 13 Aralık 2010; 16:39:20 >

wbrzzi

3879 Mesaj
14 Aralık 2010; 13:20:04 

quote:

..................

Detaylardan bir kısmı:

Kırmızı ile işaretlediğim bölümü linkte bulamadım. Değişiklikmi yapılmış yoksa benmi göremedim. Benim görebildiği aşağıdaki gibi..

Ekteki dosya (1)

3792 Mesaj
14 Aralık 2010; 14:29:27 

-Neden bu tarifeye geçmeliyim?

Ayda sadece 15 TL ödeyerek yurt içi her yöne 150 dakika konuşup, 150 SMS gönderebilirsiniz. Üstelik takımı ne olursa olsun bu tarifedeki ve diğer KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell faturalı tarifelerindeki hat sahipleri ile bedava konuşabilirsiniz.

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

3879 Mesaj
14 Aralık 2010; 15:36:17 

Teşekkürler..

Bir ayrıntı daha aklıma takıldı. Bu tarife hem normal faturalı tarifeler kısmında hem de taraftar hatlarının olduğu kısımda ayrı ayrı yer alıyor. Numara taşıma ile gelen bir hat taraftar hattı olmadan ve taraftar renkli simkart almadan normal bir tarife ve normal bir simkart ile 15 lik tarife yi alabiliyor mu. Yoksa mutlaka taraftar hattı ve renkli simkart almak zorunda mı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egé -- 14 Aralık 2010; 15:42:57 >

3469 Mesaj
14 Aralık 2010; 15:58:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Egé

Teşekkürler..

Bir ayrıntı daha aklıma takıldı. Bu tarife hem normal faturalı tarifeler kısmında hem de taraftar hatlarının olduğu kısımda ayrı ayrı yer alıyor. Numara taşıma ile gelen bir hat taraftar hattı olmadan ve taraftar renkli simkart almadan normal bir tarife ve normal bir simkart ile 15 lik tarife yi alabiliyor mu. Yoksa mutlaka taraftar hattı ve renkli simkart almak zorunda mı..

Hayır sadece taraftar hatları faydalanabiliyor, bireysel kırmızı simkartlarda geçerli değil. Geçen bir müşteri bu olaya "tarafsız sim kart alamıyormuyuz" demişti de pek gülmüştüm :))

3469 Mesaj
17 Aralık 2010; 15:59:19 

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Hayır sadece taraftar hatları faydalanabiliyor, bireysel kırmızı simkartlarda geçerli değil. Geçen bir müşteri bu olaya "tarafsız sim kart alamıyormuyuz" demişti de pek gülmüştüm :))

emin hocam aveadan taraftar hattı tarifelerine geçişte simkart değiştirmek gerekiyor mu hala? hem 8 tl ücreti var hem de simkart israfı başka birşey değil numara taşıyıp dönmekle uğraşmayalım şimdi...

Simkart değişikliği her zaman gerekiyor taraftar-bireysel arası işlemlerde.. Taraftar hatları bildiğiniz alt operatör olarak işlev görüyorlar ve bundan kaynaklı her seferinde sim kart değiştirmek gerekiyor.

3879 Mesaj
17 Aralık 2010; 16:29:01 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Egé

Teşekkürler..

Ben de tarafsız simkart istiyorum, olmamı acaba.. Şaka şaka..
Numara taşıma ile gelmek sorun değil ama hakikaten bu tarifeye geçsek birkaç ay sonra bireysel bir tarifeye geçmek istesek tekrar simkart değiştirmek gerekecek. Sırf bu nedenle kararsız kaldım..

1317 Mesaj
18 Aralık 2010; 21:25:16 

Ben şuanda 90 dakika tarifesindeyim. Bu tarifeye geçiş için ücret ödemem gerekiyor mu? Gerekiyorsa ne kadar?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Kural dışı yaşamak bir yaşam tarzıdır!

2294 Mesaj
19 Aralık 2010; 1:07:47 

Arkadaslar istanbulda a ve a nasıl?

370 Mesaj
20 Aralık 2010; 13:19:19 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Ben şuanda 90 dakika tarifesindeyim. Bu tarifeye geçiş için ücret ödemem gerekiyor mu? Gerekiyorsa ne kadar?

aveadan taraftar hattına geçişte simkart değiştiriyorlar, 8 lira ücreti var.

neden simkart değiştirtiyorlar ki? mevcut simkartların kapasitesi mi yetersiz kalıyormuş bu tarife için?

4276 Mesaj
20 Aralık 2010; 13:29:15 

Güzel tarife yapmışlar.

Nokia Şarjı Bulunur
Çağrılık Kontör Mevcuttur
Okeye 4. Tavlaya 2. Olunur
Adres Tarif Edilir.

370 Mesaj
22 Aralık 2010; 14:07:29 

bugün ankara cepa'daki avea bayisine gittim, bu tarifeye geçmek istediğimi söyledim.
hangi takım diye sordular, galatasaray dedim. reyonlarına baktılar baktılar ve şöyle dediler: "gs mobile sim kartı kalmamış, kusura bakmayın"...

ben de başka sefere deyip çıktım

3792 Mesaj
22 Aralık 2010; 14:19:35 

GS Store'dan geçebiliyorsun sanırım..

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

7734 Mesaj
22 Aralık 2010; 23:10:08 

Arkadaşlar benim hattım vodafone ben avea faturalıya yani bu tarifeye geçmek istiyorum internetten halledebilirmiyim napmalıyım

2249 Mesaj
23 Aralık 2010; 10:53:07 

Arkadaşlar benim şimdi normal avea fatursız hattım var illa gidip yeni kartalcell hattımı almam gerek yada bu numaramı taşıyabilirmiyim kartalcelle?

Peki taşıdığımda ilk hat ücretlerini ödermiyim 44 tl olan aylık takistlere bölünüyor ya?

Birde kartalcell fiyatları ne kadar bilgisi olan varsa söylermi faturasız olanları...

Obscure Disorder | This World Eating Me Inside Life has betrayed me once again, I accept that some things will never change... Do you wonder why I prefer to be alone? Have I really lost control?.... | Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ

370 Mesaj
25 Aralık 2010; 12:05:31 

evet ilk hat ücreti de önemli bir konu. yeni sim kart verecekleri için 44 liralık ücrete maruz kalacak mıyız acaba?

112 Mesaj
26 Aralık 2010; 6:18:27 

faturalı hatlardan ben yandım siz yanmayın.

http://forum.donanimhaber.com/

2249 Mesaj
26 Aralık 2010; 20:03:35 

Bugün hattı aldım alırken ücret vermedim eski hattımı taşımadan yeni numara aldım bu tarifenin akarı kokarı yok eğer yeni alırsanız 44 tlyi 12 aya bölüyorlar hat ücretsiz oluyor mevcut numaranzı taşırsanız 44 tl vermiyor avea abone merkezinde taşırsanız 8 diğe yerlerde 10 tl yeni sim ücreti alıyorlar ilgilenen arkadaşların bilgisine...

Obscure Disorder | This World Eating Me Inside Life has betrayed me once again, I accept that some things will never change... Do you wonder why I prefer to be alone? Have I really lost control?.... | Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Aralık 2010; 5:45:42 

Taraftar şampiyon!
Galatasaray taraftarı, yaşanan tarihi başarısızlığa rağmen Avea’nındört büyük kulübe yönelik kampanyasına en büyük ilgiyi gösterdi

Galatasaray adeta dibe vurduğu sezonda bile taraftarıyla fark yarattı. GSM operatörü Avea tarafından geçtiğimiz haftalarda başlatılan kampanyanın ilk sonuçları, sarı-kırmızılı taraftarların, kulüplerine verdiği desteği kanıtladı.
Futbolseverlerin ilgisini çekmek için yeni bir tarife başlatan şirketin en büyük ilgiyi sarı-kırmızılılardan gördüğü belirlendi. Şampiyon tarife ile GSMobile, Fenercell, Kartalcell ve Trabzoncell abonelerinin karşısına çıkan Avea’nın, Galatasaray‘dan sonra en çok aboneyi Fenerbahçe’den aldığı ortaya çıktı. Sarı-kırmızılı 2 bin taraftarın tarifeyi seçtiği, Fenerbahçe’den 1500 kişinin şu ana kadar kampanyadan yararlandığı bildirildi.
Transferleriyle dikkat çeken Beşiktaş’ın bin, uzun yıllar sonra ilk kez şampiyonluk için iddialı konuma gelen ve ligin ilk yarısını açık ara lider bitiren Trabzonspor’un ise 400 taraftarının şu ana kadar takımlarına destek olmak için kampanyadan yararlandığı belirtildi.

http://spor.milliyet.co...010/1331292/default.htm

1317 Mesaj
27 Aralık 2010; 14:06:24 

quote:

quote:

aveadan taraftar hattına geçişte simkart değiştiriyorlar, 8 lira ücreti var.

Benimki zaten GSMobile. Yine de ücret ödermiyim?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Kural dışı yaşamak bir yaşam tarzıdır!

3879 Mesaj
27 Aralık 2010; 14:13:24 

quote:

Benimki zaten GSMobile. Yine de ücret ödermiyim?

15'lik Tarife'ye nasıl geçerim?

Avea Bayilerinden yeni sim kart alarak ve bu tarifeye geçiş talebinizi ileterek geçebilirsiniz.

Eğer mevcutta faturalı KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell hat sahibi iseniz bu tarifeye geçişi CC ve online işlemlerden de yapabilirsiniz.

370 Mesaj
27 Aralık 2010; 18:03:08 

ben de bu tarifeye geçtim, ekranda GS Mobile- Avea yazınca pek mutlu oldum :) gerçi Avea yazmasaydı daha güzel olurdu ama olsun, güzel bir tarife olmuş, o da dursun ekranda :P

yöntem olarak, her yöne 90 tarifesindeyken 8 lira yeni simkart ücreti ödeyip geçtim. ek vergiler zaten avealı olduğum için uygulanmıyormuş. böyle de olunca tadından yenmez bir hal aldı ve kendimi bu tarifede buldum. cumartesi günü başvurdum, bugün açıldı...

1258 Mesaj
30 Aralık 2010; 17:11:12 

güzel bir tarifeymiş aslında...

13565 Mesaj
30 Aralık 2010; 17:31:53 

quote:

Orijinalden alıntı: ahbap
ben de bu tarifeye geçtim, ekranda GS Mobile- Avea yazınca pek mutlu oldum :) gerçi Avea yazmasaydı daha güzel olurdu ama olsun, güzel bir tarife olmuş, o da dursun ekranda :P

yöntem olarak, her yöne 90 tarifesindeyken 8 lira yeni simkart ücreti ödeyip geçtim. ek vergiler zaten avealı olduğum için uygulanmıyormuş. böyle de olunca tadından yenmez bir hal aldı ve kendimi bu tarifede buldum. cumartesi günü başvurdum, bugün açıldı...

Ek vergiler Avealı oludğun için mi uygulanmıyormuş ?

Bunu diyen kim ki?

Vodafone Faturalıyım, bende geçsem alamayacaklar o vergiyi zaten.

73 Mesaj
30 Aralık 2010; 19:53:38 

bir adet avea kontorlü hat alsak yada numara taşıma ile gelip bu tarifeye geçsek yine 44 tl ' lik vergi oluyor mu ? cevap verirseniz çok sevinirim.her ne kadar faturalı hatlardan çekinsemde gerçekten müthiş tarife

1848 Mesaj
30 Aralık 2010; 19:56:52 

quote:

Orijinalden alıntı: power_net

bir adet avea kontorlü hat alsak yada numara taşıma ile gelip bu tarifeye geçsek yine 44 tl ' lik vergi oluyor mu ? cevap verirseniz çok sevinirim.her ne kadar faturalı hatlardan çekinsemde gerçekten müthiş tarife

Büyük ihtimalle ödemiyorsunuz ama hatlarda 30-35 TL ARASI

73 Mesaj