- x
7554444 ten mesaj aldım...yardım.
50 Cevap31076 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Aralık 2010; 21:29:24 

Trckll TL yükleme hattindan 250 konbarapuan kazandiniz.puanlarinizi yüklemek için ücretsiz 7554444 Turkcell Tl yükleme hattinizi arayiniz ?

arkadaşlar bu konbarapuan nedir ? bide şimdi aramak istemiyorum doğru olmuyo bazen bu işler.size sorayım dedim.

2913 Mesaj
8 Aralık 2010; 22:01:22 

bedeva birşey vermiyorlar o kadarını söyleyeyim.

ben hiç arama derim, gerisini sen bilirsin.

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

Uzaklaştırılmış
8 Aralık 2010; 22:17:40 

peki hocam eyvallah.

136 Mesaj
9 Aralık 2010; 15:39:46 

müşteri hizmetlerini ara (444 0532) burayı aramanın ücreti 1 sms bedeli ne kadar konuşursan konuş.

gerçekten bi güzellik varsa yaralanırsın

yoksa da kötü niyetli kişileri turkcell e bildirmiş olursun

Yarın asla bugün olmaz. Yarın hep yarındır.

3666 Mesaj
9 Aralık 2010; 16:05:59 

ben bu numarayı aramam ama bu numara hakkında bilgiye buradan okuyabilirsin;
http://www.maxi cep.com/turkcell-destek-sorun-sikayet/7554444-gelen-mesaj-281328.html
not:aradaki boşluğu kapatırsan siteye girebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

36 Mesaj
3 Ocak 2011; 21:55:40 

0

7554444 Hakkında

Teyit İçin Turkcell.com.tr ye girebilir 4440535 i arıyabilirsiniz.

speak TL Yükleme Hattı, Turkcell Hazır Kart ve Muhabbet Hattı sahiplerinin her yerden, en kolay ve en hızlı TL yüklemelerini sağlayan Turkcell’in çözüm ortağıdır.

speak TL Yükleme Hattı'nın çok özel üyelik avantajlarından yararlanmak için, Turkcell hatlı telefonunuzdan ücretsiz olarak 755 44 44'ü arayarak üye olabilirsiniz.

Üyelik işleminiz tamamlandığında, yüklediğiniz her TL paketi karşılığında KonbaraPuan kazanır, kampanya ve çekilişlere katılma şansı elde edersiniz.

Üstelik üye olan müşterilerimize anında 3 gün boyunca kullanabilecekleri 36 TL ve ilk 3 TL paketi yükleyişlerinde 12 TL'lik Turkcell'lilerle konuşma süresi hediye!

Ayrıntılı bilgi için ücretsiz olarak Turkcell hatlı numaranızdan 755 44 44 speak TL Yükleme Hattı’nı arayabilirsiniz.

speak TL Yükleme Hattı’na üye olun, size özel avantajları yakalayın!

NOT: Ayrıca efem_35 detaylı bilgiyi ordan değil Turkcell'den öğrenebilirsiniz. (İnternet sitesi veya 440535 & 440532)

755 44 44
Speak Turkell Satış Danışmanı
Onur KAYIKÇI

102 Mesaj
6 Ocak 2011; 22:39:47 

milletin kredi kartından para çeken bir firma bende çektiler çok uğraştım onların yüzünden banka kartımı bile kapattı 1hafta kartsız kaldım

1093 Mesaj
7 Ocak 2011; 1:39:24 

Lafa bak; telefonunuzdan ücretsiz olarak 755 44 44 u arayarak üye olabilirsiniz.Bu lafla üye olurken alınan 90 liralık üyelik ücretini çok iyi gizliyorlar.Kasinan varsa arasın.Faturali hatları dahi üye yapıyorlar.Bu arada 250 kontorpuan, 30 kontora eşittir

249 Mesaj
9 Ocak 2011; 20:20:59 

Aldanmayın arkadaşlar kartı iptal ettirdim ayrıca herkeze farklı kimine saat kazandınız kimine tel deyip kandırıyolar netten arattırın magdurları görünce anlarsınız aman dikkat

4 Mesaj
24 Ocak 2011; 23:51:55 

quote:

Orijinalden alıntı: karakuş1

Aldanmayın arkadaşlar kartı iptal ettirdim ayrıca herkeze farklı kimine saat kazandınız kimine tel deyip kandırıyolar netten arattırın magdurları görünce anlarsınız aman dikkat

kim neye madur olmuş?

Bu serviste onaysız işlem yapılamaz müşteri onayı ile işlem yapılır.

Serviste TURKCELL in yetkilendirdiği kredi kartı ile TL yükleme servisidir.

5710G WİTH XP :)

159 Mesaj
26 Ocak 2011; 4:10:13 

Numarayı yazıp şikayet yazın Google da aratın. Ne kadar şikayet olduğunu anlarsınız. Beni de kandırdılar Saat kazandınız diye 100 TL değerinde olduğunu söyledikleri saate saatçi arkadaşım ben sana bedava verirdim dedi. 5 TL civarındaymış gönderdikleri saat. Ayrıca bu numarayla görüşme sırasında evet kelimenizle bile üye yapıyorlar. Evet dediğiniz için başka bir soru sormuş gibi sizde buna evet demiş gibi kabul edip ileride şikayet edememeniz için böyle hilelere başvuruyorlar. Ben Öbür tarafta alırım paramı ama siz bu tarafta vermemeye çalışın bence.

Rozeti yüreğinden büyük, makam ve mevki için şahsiyetlerini kiralayanlara, Adam olmanın makam sahibi olmaktan daha kıymetli olduğunu göstereceğiz İnşallah.

141 Mesaj
2 Mayıs 2011; 10:01:36 

BU NUMARAYI KESİNLİKLE ARAMAYIN !!!!!!!!!! ARAYINCA DA KESİNLİKLE AD SOYAD DOĞUM TARİHİ TELEFON NUMARASI VB. ŞEYLERİ ASLA VE KATHA VERMEYİNİZ !!!!!!!!! ŞİMDİ ARADIM KAFAMI TAŞLARA VURUYORUM

2166 Mesaj
11 Mayıs 2011; 17:55:30 

off bende aradım lanet olsun, birden boşluğuma geldi, enayi gibide kart bilgilerimi verdim, tam arka yüzünün bilgisini verirken çakozlayıp kapattım, sonra aradım üye yapmamışlar ama bakalım, hediye bişeyler gelirse eğer telefonuma girdi demektir, ilk benle konuşan kişi kendi kendinede bitirmiş olabilir üyeliğimi, lanet olsun...!!

ψ Kimi Raikkonen - Freddie Mercury Ψ

Freddie Mercury : "Müzik aynen resim çizmeye benzer.Resmi çizerken arada neye benzediğini
görmek için bir adım geri çekilmek zorundasındır.Ben de Queen'den bir adım geri çekiliyorum.
Sevenlerimin,müziğimi ebediyete kadar hayatta tutmalarını istiyorum.''

132 Mesaj
23 Mayıs 2011; 14:55:43 

Banada Bugün Geldi Sözde 900 Kontör Puanım varmış ş.sizler bunlar yaw insanları madur durumda bırakan kö.p kler..bunlar

267 Mesaj
26 Eylül 2011; 14:41:34 

Banada biraz önce geldi ne ayak olum bunlar diyerekten hemen forum.dh de vardır bu olay dedim bak heelee neler neler yapıyolarmış meğer. Teşekkürler arkadaşlar..

Canon EOS 600D & EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS

1468 Mesaj
27 Eylül 2011; 22:11:59 

dolandırıcı bunlar türkcell beni ilgilendirmez diyor bunlara meydanı boş bırakıyor bunlarda milleti kekleyip kredi kartı bilgisi almaya çalışıyorlar

5 Mesaj
5 Ekim 2011; 23:23:12 

Ben gayet memnunum istediğim zaman kontr yüklüyorum ve bakkallardan kontr aldıgındaki gibi komisyon ücreti vermiyosun en azından ve o hatlar ücretsizdir ücretsiz hatlar devlete bağlı numaralardır inanmayan varsa 444 0 532 Turkcell Genel Müşteri Hizmetlerini arayarak bilgi alabilir hem de onaysız herhangi bir işlem yapılmıyo. her hizmetin elbette ki bi ücreti olucak sizin babanızın oğlumu bu Turkcell ..

5 Mesaj
5 Ekim 2011; 23:27:28 

Ben kullanıyorum ve gayette memnunum en azından komisyon ücreti vermeden evinin rahatlığında kontr yüklüyosun zaten sana o 79 tl lik üyelik paketinin karşılığında ilk 5 kere kontr yüklemende 96 tl hediye geliyo akıllı kullanana gayet mantıklı bi servis kimse kimsenin babasının oğlu diğil bedava konuşma süreleri versin. istediğin zaman istediğin kadar kontr yüklersin ve hemde zaman kaybın olmaz. ve zaten onaylanmayan hiçbir işlem gerçekleşmez o hatlar ücretsiz hatlar ve devlete bağlı hatlardır ücretsiz hatlar illaki denemek isteyen varsa 444 0 532 türkcell Genel Müşteri Hizmetlerini arayın sorun.

4467 Mesaj
6 Ekim 2011; 3:32:54 

quote:

Orijinalden alıntı: gkhan1344

Ben kullanıyorum ve gayette memnunum en azından komisyon ücreti vermeden evinin rahatlığında kontr yüklüyosun zaten sana o 79 tl lik üyelik paketinin karşılığında ilk 5 kere kontr yüklemende 96 tl hediye geliyo akıllı kullanana gayet mantıklı bi servis kimse kimsenin babasının oğlu diğil bedava konuşma süreleri versin. istediğin zaman istediğin kadar kontr yüklersin ve hemde zaman kaybın olmaz. ve zaten onaylanmayan hiçbir işlem gerçekleşmez o hatlar ücretsiz hatlar ve devlete bağlı hatlardır ücretsiz hatlar illaki denemek isteyen varsa 444 0 532 türkcell Genel Müşteri Hizmetlerini arayın sorun.

Bunları yazmak için mi üye oldun ?

5 Mesaj
6 Ekim 2011; 23:54:12 

kardeşim anlayan anladı mesajı anlamadığın bi konu mu oldu da soruyosun herşeyi içeriğince yazdım zannediyorum başka bişeyde demeye gerek yok kimse kimsenin babasının oğlu diğil her hizmetin bi karşılığı vardır elbette ben kullanıyorum gayette memnunun hayır böle buralara bunları yazıp milleti de kötü yönde etkiliyosunuz dediğim gibi ben bi zararını görmedim çok kontr yükleyen biri olduğum için bana büyük avantajı oldu. şikayetlere bakarken gözüm takıldı dedim bende bişeyler yazıyım ok.

4467 Mesaj
7 Ekim 2011; 8:42:06 

Kuruluşun hangi vasıfla çalıştığı önemli değil. Mesele haksız kazanç'ın önüne geçmek, kullanıcıyı mağdur etmemek.
Sen burada üye olduğun gün bunları yazıyorsan senin bu firma ile herhangi bir bağlantın olduğunu gösterebilir.
Bu forum neler gördü.

Eğer bu firma; siz bize üye olun 5-10 TL indirimli satalım size diyerek kullanıcıyı ikna ediyorsa ve ay sonu faturaya veya ekstre'ye bilmemne üyelik bedeli 70-90 TL her neyse geliyorsa bu firma dolandırıcıdır. Bena da ulaştı bu firma, aradım konuştum ama kartım olmadığı için talepte bulunmadım. Olsa da bulunmazdım zaten.

Neyse uzatıp açıklama yapmanın manası yok. Diğer üyeler demek istediğimi anlamıştır zaten. Konu yeterince açıklayıcı oldu. Sen memnunsan problem yok. Bu forumun üyeleri işini bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 7 Ekim 2011; 8:42:25 >

1468 Mesaj
7 Ekim 2011; 12:43:39 

@gkhan1344

Yararı vardır yoktur bunu tartısan yok bu ilk mesajın tamam nedense bu konuya denk gelmiş hadi birşey demeyelim ama yok onu kazandınız bunu kazandınız diye mesaj atıyorlar girince çaktırmadan kredi kartı bilgilerini almaya çalışıyorlar, aç şikayet var ı azcık oku

http://www.sikayetvar.c...artimdan+7900+TL+Cekti!

http://forum.donanimhaber.com/m_32251536/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 7 Ekim 2011; 12:44:27 >

148 Mesaj
7 Ekim 2011; 18:00:31 

@gkhan1344
Belli ki firmanın adamısın, olmasan bu kadar ateşli savunmazsın. Sen şimdi tabi inkar edicen (napçan işin bu) ama bu forumun üyelerini daha fazla salak yerine koymaya çalışmak bence daha ters teper bunu da bil.

Kimse makulce açıkça beyan edip belirli bir hizmet vermesini ve bundan makul ücret almasına karşı çıkmaz zaten. Fakat burada durum farklı bu firma konbarapuan kazandınız almak için şunu şunu yapın diye insanlara olta atıp insanları yolunacak kaz yerine koyuyor. Kimine saat kimine bilmemne diyormuş. İnsanlara bedava deyip sonra laf kalabalığıyla bundan para almaya kalkmak ve güvenilir gözükmek için Turkcell'in adını kullanmak bildiğin dolandırıcılıktır. Benim gözümde internette çıkan 1000000'uncu ziyaretçimizsiniz, ücretsiz iphone, ps3 vs.. almak için üye olun deyip kredi kartı isteyen sitelerden hiçbir farkı yok bu uygulamanın. Turkcell de isminin kullanılmasına ses çıkarmayıp buna göz yummakla (ve belki de kullanıcılarının numaralarını satarak) bu dolandırıcılıkta en az bu adamlar kadar suçludur. Avukat falan olsam hem bu firmaya dolandırıcılıktan hem de Turkcell'e buna ortak olmaktan dava açardım.
Ayrıca sana göre bu çok faydalı firma Turkcell üyesi olmayanlara neden Turkcell şubu puan saat vs kazandınız diye mesaj gönderiyor bu adamlar (ya da siz) vodafonela avealının ne işi var ki Turkcelle de onlara da gidiyor bu mesajlar. Spam sazan.avi yapıldığından olmasın sakın.

Bana da bugn mesaj geldi, şüpheli gözüktüğünden nette aradım ekşide, başka birkaç site ve burada gördüklerim bana yetti. Yalnın arkadaşların Turkcell adını kullanmaları ve eskiden Turkcellde olan konbara hizmetinden bahsetmerleri insana acaba gerçek mi dedirtiyor. Tehlikeli ve iyi kurgulanmış bir dolandırma taktiği hakkını vermek lazım.
ekşide de şöyle bir başlık var bu numarayla ilgili.
http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=7554444

5 Mesaj
8 Ekim 2011; 0:08:34 

kardeşim sana bişey diyemem düşünürsün gayet te normaldir. ha ben kendimi kimseye ispatlamak zorunda da diilim ha benim işime neden yarıyo emlakçıyım sabahtan akşama kadar işim telefonla zaten faturalı hat kullanmayı da sevmem faturalı da daha çok geçiriyolar çünkü açıkçası kardeşim sana şunu sölim ha kaşıkla verip kepçeyle almaya çalışıyolar sana bişey diyemem ama ben dediğim gibi işime yarayan bi servis bilemicem artık sizin için enayilik mi olur ne olursa da herkesin kendi görüşüdür. ama sana şunu da söliyim bizim insanlarımızda da var hata hemen şunu kazanmışım bunu kazanmışım diye her numara da aranmamalı sadece herkes şikayet edio bende arada bi değişiklik olsun diye böle bişey yazdım herkesin kendi hür iradesidir.

5 Mesaj
8 Ekim 2011; 0:21:15 

beyler bu arada yeni haberim oldu ki türkcell in kontr yükleme servisi 8035 var mış o numara hakkında pek bi bilgim yok ama üyelik ücreti almıyolar. Galiba

Uzaklaştırılmış
9 Ekim 2011; 9:40:09 

quote:

Orijinalden alıntı: gkhan1344

kardeşim sana bişey diyemem düşünürsün gayet te normaldir. ha ben kendimi kimseye ispatlamak zorunda da diilim ha benim işime neden yarıyo emlakçıyım sabahtan akşama kadar işim telefonla zaten faturalı hat kullanmayı da sevmem faturalı da daha çok geçiriyolar çünkü açıkçası kardeşim sana şunu sölim ha kaşıkla verip kepçeyle almaya çalışıyolar sana bişey diyemem ama ben dediğim gibi işime yarayan bi servis bilemicem artık sizin için enayilik mi olur ne olursa da herkesin kendi görüşüdür. ama sana şunu da söliyim bizim insanlarımızda da var hata hemen şunu kazanmışım bunu kazanmışım diye her numara da aranmamalı sadece herkes şikayet edio bende arada bi değişiklik olsun diye böle bişey yazdım herkesin kendi hür iradesidir.

kaşıkla verdikleri şeyi kepçeyle almaları size ne gibi bi yarar getiriyor ?

6 Mesaj
13 Kasım 2011; 13:51:19 

az önce bende 7554444 ile temasa geçtim. ama biliyordum bir bit yeniği var bu işte. çünkü eğer birşey kazanmış isem zaten bunu benim hattıma yüklerlerdi. neyse aradım 7554444 ü,,''100 lira kazamışım,hattıma yüklemek için sizi aradım'' dedim. karşıdaki operatör ''tabi efendim,adınız soyadınızı alabilirmiyim'' dedi,verdim..

''kredi kartı bilgileirnizi alabilirmiyim'' deyince,, bende ''eğer birşey kazanmışsan neden kredi kartı bilgilerimi istiyorsunuz'' diye sordum,,o da ''biz böyle çalışıyoruz'' deyince,bende ''iptal et işlemi,allahın düzenbazları sizi'' dedim. operatör bu kezde ''silerim 100 lirayı'' dedi bende '' sil ulan p...'' dedim. kapattım suratına..

sonra nette bir araştırma yaptım ki bunlar türkcell in ortak firmasıymış. 79 lira karşılığında bu sistem üye yapıp ayrıca 9 kere 30 liralık yükleme sonrasında bu kazandığınız liraları kullanmaya başlıyorsunuz.

baştan söylemiyorlar 79 lira nında kredi kartından düşüleceğini. devleti yönetenler hummalı bir şekilde anayasa yapmaya çaılşıyorlar..anayasaya ırk dil din gibi şeyleri koyacağınıza vatandaşın haklarını koruyacak şeyler koyun..ama nerde sizde 0 yürek. varsa yoksa zengin insanları koruyorsunuz. bu rezalet uygulama herhangi bir gelişmiş avrupa hele ki ameriak birleşik devletlerinde olsa şimdi ne türkcell kalırdı ne de o yandaş firması.

2461 Mesaj
13 Kasım 2011; 13:56:53 

hiç bulaşma kredi kartı bilgilerini falan soruyorlar

İmza Yok

249 Mesaj
14 Kasım 2011; 10:54:44 

bunlar yüzünden kredi kartımı bloke ettirdim yenisini çıkarttırdım
hata bendeydi kanmayın sakın konuştukça mıknatıs gibi çekiyo adamlar

amd athlon ııx3 460 3.4hz-4gb 1333mhz ddr3-320-500gb hdd-powercolor 4830hd 1gb 256bit-aopen kasa-550w glacial power-philips lcd
LG DVD WRİTER-LG CD WRİTER-msi am3 fx ANAKART

4467 Mesaj
14 Kasım 2011; 10:55:52 

Kullanacaksanız sanal kart kullanın.

Uzaklaştırılmış
12 Ocak 2012; 1:32:15 

KISACA DOLANDIRICILARMIŞ DİKKAT EDİN.

2 Mesaj
1 Mart 2012; 4:39:59 

Turkcell yetkilisi arayarak hiçbir ücret talep etmeksizin konbarada biriken tl leri hattıma yükleyeceğini söyleyerek kredi kartı numaramı istedi.Bende kuruluşa olan güvenim nedeniyle kart numaramı verdim.Hiçbir para talep etmiyeceğini defalarca karşılıklı tekrar etmemize rağmen kart hesabımdan 89 tl kesilmiş.

ARKADAŞLAR BENDE BU MAĞDURLARDAN BİRİYİM ÇOK GEÇ OLMADAN ARAŞTIRMALARA BAŞLADIM VE TÜKETİCİ HAKKIM OLAN ÜYELİK İPTALİ İSTEYEBİLECEĞİMİ BULDUM...

TÜKETİCİ HAKLARINDA MADDE 8 − (1) Tüketicinin cayma hakkını kullanması hâlinde satıcı veya sağlayıcı, cayma bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren en geç on gün içerisinde almış olduğu toplam bedeli ve tüketiciyi borç altına sokan her türlü belgeyi tüketiciye hiçbir masraf yüklemeksizin iade etmek ve yirmi gün içerisinde de malı geri almakla yükümlüdür. DİYE BİR MADDE BULDUM... YARIN SABAH İLK İŞ BUNLARI ARAYIP İPTALİMİ İSTEYECEĞİM...
DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAŞTIRMA YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLARA LİNK :)
http://www.tuketicihakl...k=view&id=460&Itemid=43

2 Mesaj
1 Mart 2012; 4:42:22 

VE BİRŞEY DAHA EMİNİM Kİ BİR ÇOK KİŞİYE YARDIMCI OLACAKTIR... KARTINIZDAN BİLGİNİZ DIŞINDA HARCAMA YAPMAMALARI İÇİN KARTINIZI mail order'a KAPATTIRABİLİRSİNİZ.... KESİNLİKLE FAYDALI OLACAKTIR....

14634 Mesaj
3 Nisan 2012; 14:44:06 

Dün eşimi aramışlar ona kesinlikle para yok demişler bugün kredi kartıma baktım bekleyen provizyonlarda 89tl var

HYUNDAİ i20 KULÜBÜ
Hyundai i20 1.4 Crdi 90 HP Select Opak Kırmızı
2009

Samsung Galaxy S4 Black Edition

14634 Mesaj
3 Nisan 2012; 15:02:05 

Bende kartımı iptal ettirdim şimdi dolandırıcı herifler allah belanızı versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 3 Nisan 2012; 15:02:35 >

HYUNDAİ i20 KULÜBÜ
2009

1530 Mesaj
4 Nisan 2012; 11:55:03 

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Dün eşimi aramışlar ona kesinlikle para yok demişler bugün kredi kartıma baktım bekleyen provizyonlarda 89tl var

hocam ne adına çekim yapmışlar yani verdikleri hizmet neymiş öğrenebildiniz mi? Haybeye para çekse daha fazlasını çekerler bence. Çok saçmada olsa bir hizmetlei vardır. merak etttim bende simdi :D neymiş o hizmet. d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hykr0 -- 4 Nisan 2012; 11:55:18 >

Bugünler kötü olsa bile hep yarınlar güzel olacak derler peki bugünler dünlerin yarınları değil mi?

Büyük randevu bilsem nerede saat kaçta,Tabutumun tahtası bilsem hangi ağaçta.. ((( Necip Fazıl Kısakürek )))

7080 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:42:01 

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

anneme boyner back-up paketi satmislardi.
kredi karti bilgilerini kimseye söylememesi gerektigini o zaman ögrendi.

kredi kartini iptal etmek cozum degil, geri arayip islemin iptalini talep etmeniz lazim.

ayrica bankayi arayip karti mail-order ve internetten alisverise kapattirabilirsiniz.

14634 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:11:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Hykr0

hocam ne adına çekim yapmışlar yani verdikleri hizmet neymiş öğrenebildiniz mi? Haybeye para çekse daha fazlasını çekerler bence. Çok saçmada olsa bir hizmetlei vardır. merak etttim bende simdi :D neymiş o hizmet. d

Turkcell speak tl yükleme adı altında buraya 2yıllık üyelik parasıymış

HYUNDAİ i20 KULÜBÜ
2009

14634 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:13:32 

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

anneme boyner back-up paketi satmislardi.
kredi karti bilgilerini kimseye söylememesi gerektigini o zaman ögrendi.

kredi kartini iptal etmek cozum degil, geri arayip islemin iptalini talep etmeniz lazim.

ayrica bankayi arayip karti mail-order ve internetten alisverise kapattirabilirsiniz.

Firmayı arayıp paranın iadesini istedik 1hafta içinde size döneceğiz dediler ama ben ağzıma geleni saydım tabi onlara...
Kartları bidaha elşlerinde kart bilgilerim olmasın diye iptal ettim.

HYUNDAİ i20 KULÜBÜ
2009

14634 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:14:56 

Tek mağdur bende değilim linke bi gözatın

http://www.sikayetvar.com/firma/detay/10463

HYUNDAİ i20 KULÜBÜ
2009

Uzaklaştırılmış
3 Haziran 2012; 19:13:15 

Bu mesajları engelleme gibi bişey yok mu ? Hotmail'de ki bazı mailleri engelleyince yollayamıyorlar bidaha telefonda da var mıdır böyle bi özellik ?

1468 Mesaj
3 Haziran 2012; 22:20:51 

cepten iş cepe girip kontor yüklemem 20 sn almıyor böyle yerlere gerek dahi yok

4 Mesaj
30 Haziran 2012; 16:34:25 

Bu Mesaj Banada Gelmişti Konbaranız 900'e Ulaşmıştır Falan Diyo Bu Numarayı Verip Ücretsiz Aramamızı Söylüyor Ya Ama Çok Saçma Bir İşleyiş Yönü Var Firma Turkcell'e Bağlı Bir Firma Fakat Kredi kartı Olması Gerekiyo Almanız İçin Onun Dışında O Konbaradaki Dakikalarıda Parayla Alıyorsun Yani Sizin Kafanızı Karıştırarak Para Harcamanızı Sağlıyor Bence Bu Mesajı Silin Derim ...

1 Mesaj
11 Ekim 2012; 20:54:17 

arkadaşlar benim kimlik bilgilerimi de istedi bunlar sizdede oldumu aynısı bütün bilgilerimi aldılar parayı iade ettirdim ama bütün kimik bilgim ellerine geçti

2 Mesaj
11 Ekim 2012; 23:48:00 

benimde başıma geldi parayı nasıl idaede ettirdin bilgi verebilirmisin bende bugün aradım yarın aramımı söylediler iptal etticem

14634 Mesaj
12 Ekim 2012; 8:35:35 

quote:

Orijinalden alıntı: sunya

benimde başıma geldi parayı nasıl idaede ettirdin bilgi verebilirmisin bende bugün aradım yarın aramımı söylediler iptal etticem

Israrla arayın müşteri servisini iadesini isteyin ben aradım ısrarla sonunda geri ödediler çektikleri karta,ondan sonrada kartı iptal ettim yeni numaralısını istedim.
Uyanık geçiniyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 12 Ekim 2012; 8:37:54 >

1457 Mesaj
14 Ekim 2012; 22:47:06 

Kapimin onunde teb atm si var yuklemek 5 dk almıyor..80 tl öpülmeye gerek yok..
Çünkü türkcell sorumluluk almiyor firma iade etmiyor..Arada sizinle top gibi oynuyorlar DOLANDIRICILAR!

UPS kargo ile çalışan satıcılardan alışveriş yapmıyorum

2 Mesaj
16 Ekim 2012; 14:41:25 

ne olduğunu anlayamıyosun ki çok gürültülü bir ortamda konuşuyolar vede ücretsiz diyolar ne olduğunu bile anlamıyosun

1 Mesaj
21 Ekim 2012; 3:02:01 

Ben turkcell faturalı hattımı faturasıza dönüştürüp vodafone a aldırdım şimdi beni 7554444 numaradan devamlı arıyorlar ben hiç açmadım acaba neden böyle ısrarla aramaktalar anlamış değilim sabah akşam devamlı arıyorlar ??

16 Mesaj
24 Ekim 2012; 12:28:04 

Daha önceden 7558888 den kredi kartımla kontör yüklüyordum gayet güzel kampanyalarda aldım. Şimdi ise kapandı o firma 755 44 44 e geçtim. Adamlar gayet güzel anlattı hoşuma gitti kayıt oldum.

1- 24 saat ulaşabilirsiniz dediler (sadece mesai saatleri içinde ulaşabiliyoruz)
2- 72 Tl kartımdan çektiler bunu 12 şer 12 şer her TL YÜKLEDİĞİMDE geleceğini söylediler (Aboneliğimi iptal ettirdim)
3- 72 TL min TL olarak telefonuma yükleneceğini söylediler ( para iadesi yapmıyorlar)
4- 3 Ay kullanabileceğim 72 TL 1 aydır gelmedi
5- Aradım 2 gün önce 24 saat içinde geleceğini söyledi (GELMeDİ ŞİFRELER)
6- Bugün aradım Sonunda 3 Adet şifre geldi 2 GÜN İÇİNDE TÜRKCELL lilerle kullanabileceğim 24 TL lik konuşma !!!!
7- Gayet yalış bilgi vererek kişilerin paralarını alıyorlar.

-«•º §a¶®ôƒiT ™ © º•»-
Çü®üKçüL BáKT£®î

17 Mesaj
4 Mart 2013; 14:47:50 

7554444 hattı ile ilgili (Turkcell TL Yükleme hattı) problemlerin kesin hızlı çözümü:

Arkadaşlar,

bu sıkıntı için kesin çözümü size ileteyim.

benim de annemden kart bilgilerini alıp 89 tl kredikartına yansıtıp 2 yıllık abone yapmışlar. Annemin telefonu faturalı turkcell hattı. kontörlü bile değil.

BTK tüketici şikayeti girilebilecek bir site sundu ve tüm şirketlere kök söktürüyor. zaten adamlar firmalara ceza kesmek için bahane arıyor.

Çözüm şu şekilde:

tuketici.btk.gov.tr adresine üye olun ve Turkcell firmasına şikayet yazın. btk anında turkcell e şikayeti iletiyor ve cevap vermesini bekliyor. şikayeti yazdıktan 1 saat sonra anında ilgili şirketten arandım ve şikayetimi geri almamı, paranın hesabıma iade edileceğini belirttiler. siz de aynı şekilde alabilirsiniz. hiç bu firmayla muhattap olmanıza gerek yok.

şikayet metni olarak benim yazdığımı kullanabilirsiniz. aşağıdadır:

İyi günler,

Turkcell iştiraki olan Turkcell TL Yükleme Hattı 7554444 nolu numaradan arandım. Bana bedava kumbara puan yükleneceği bunun için de benim kredi kartı bilgilerimi kendilerine vermem gerektiği söylendi.kredi kartı bilgilerimi verdim ancak daha sonra hesabımdan 89 TL para çekildiğini gördüm. Paramın iadesini istedim ancak kart bilgilerimi kendi isteğimle verdiğim için bunun iade edilmeyeceği söylendi. 7554444 nolu numara ile internette yüzlerce şikayet mevcut. Bu sorunu yalnızca siz çözebilirsiniz. Benim özelimde bir işlem yapmaktan ziyade bu kurumun gerekli cezayı alması ve bu problemin genel bir çözüme kavuşturulması konusunda yardımlarınızı rica ederim.

İnsanlar kandırılıyor.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Turkcell » 7554444 ten mesaj aldım...yardım.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.547