Şimdi Ara

Doom (2005)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmi c.tesi gece seyrettim, oyuncuları için kaçırılmaması gerekli.
    Sinemaseverler için çok ilgi çkmeyebilir.

ben doom oyuncusu olarak 10 üzerinden 8 verdim filme.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ben de c.tesi gittim gece izledim...
    Beğendim diyebilirim...Özellikle fps kamerası olayı çok hoş olmuş...
    The Reaper'in karizmasına diyecek laf yok zaten...Gidin izleyin derim.
    10 üzerinden 8.5 veriyorum...
  • ben de dun arkadas tavsiyesiyle gittm, harbiden memnun kaldim. Rus yonetmen, oyun senaryosuna neredeyse tamamen bagli kalmis -mekanlar, yaratiklar ve en cok hosuma gidenlerden biri de duvar yuzeyleri.. oyunla tamaamen ayni.. ve arkadasin dedigi gibi, birinci kamera moduna gectigi sahne gercekten gorulmeye deger.. oyun tutkunlarinin yanisira filmseverler icin de tavsiye edilebilir bir film. 7/10
  • ben 21.inde sevgilimle
    ama zevkimin içine etti benimki
    ne biçim filmmiş, bunumu izlemeye gelmişiz, zaman kaybetmişiz, zevksizmişim falan filan dırdırla izledim ama değerdi

özellikle o nano duvar süper bişi bayıldım ben bide yaratıktan enstantelerde vardı dil atma falan
  • harbiden nano duvar yaa.. nasil unuttum benim de cok hosuma gitti, hatirlattigin icin saol arkadasim.

oyuncular da cok iyiydi ya Riddick'ten hatirladigimiz Lord Vaako'yla Akrep Kral'dan hatirladigimiz The Rock basrol oynuyolar, Samantha rolundeki hatun da cok iyiydi
  • pazar itibariyle seyret miş bulunuyorum film güzel, sıkılmadan iki saat geçmiş be demek isteyenler için efekt olayı herkes nano duvardemiş favori olarak bende + 1 diyor, ekliyorum o devasa SİLAHI unutmayalım derim ,,, 10 /8 veriyorum... vesilahın resmiii süpere yakın bir yapım...[simage][/simage]
    [code][/code]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüküm -- 24 Ekim 2005, 20:36:09 >

• doom severek oynayan birisi olarak bence harikaydı keske biraz daha uzun olsaydı fps kamera olayı ve zoom yapması ates ettikten sonra silahı yukarı dogru tutması super ayrıntılar
  • biraz geç oldu ama nese.. bende bugün izledim... bence görsel efekt şöleni olan sahneler güzelllll...
    birde gittiğim salondaki koltuklarda hafif kıpraşım wardı ses sis. iyi olunca bambaşka bir zevk alıyorsunuz...
    ben 24. kromozom olayına takıldım... normalde 24. kromozom salaklık yapar ama bu filmde insanı mükemmel konuma getiriyo, nasıl oluyo anlamadım gitti...

hımmm başka ne wardı....
    birde önümde oturan herif yanındaki bayana diliyle gen aktarmayı denedi ama olmadı...

ewt hepsi bu...

• bende bugün izledim film güzeldi özellikle fbs kamera baya iidi
  • Evet aslında seyretcektim hemde sinemada! Taki sinemaya gidip kapıda 8 bucuk * 3 kisi = 25 bucuk milyonu oraya verecegimize bara gidelim fikri ortaya cıkıncaya kadar.
  • Biraz geç aslında ama bende bu akşam seyrettim walla sahneler efektler baya güzeldi oyunu oynayanlar zaten anlamştır....
  • yorumlar fena değil gözüküyor.
  • quote:

hımmm başka ne wardı....
    birde önümde oturan herif yanındaki bayana diliyle gen aktarmayı denedi ama olmadı...

hocam sende hemen eğilip "ama eti kaymaklalım öylemi yenir" diyip yumulsaydın en azından şaşkınlık hali geçinceye kadar ne gen aktardın aktardın hatta "mugen" bile aktarılabilir (muhahahahaha yiğrenç "mugen")
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ares

quote:

hımmm başka ne wardı....

hocam sende hemen eğilip "ama eti kaymaklalım öylemi yenir" diyip yumulsaydın en azından şaşkınlık hali geçinceye kadar ne gen aktardın aktardın hatta "mugen" bile aktarılabilir (muhahahahaha yiğrenç "mugen")

• Doom fanatiği olarak 10/9,78 :)
  • Doom Doom Doom ,,,, 10/9.2
  • bi grup arkadaşım gitti çok korktuk çok gerilim dediler.ben de vay be işaretlerden sonra bakalım bu film beni gerebilecek mi diye arkadaşlarla gittim.

film zort diye kafa kol bacak uçurarak başladı.sonu da zort diye bitti.aceleye gelmiş gibi bir izlenim uyandırdı bende.belli bir yerden sonra gerilim korku morku kalmıyor.bence hell knight'ın ilk görüldüğü yerde gerilim korku morku kalmadı.

bikaç kafa bikaç kol bikaç dalak uçurmayla gerilim, korku mu olur ya.zaten filmde oyununu oynadığını tahmin etmediğim tipler vardı.iş adamı gibi bir tip vardı ki sormayın koptum adama adam mongola döndü ne oluyo lan ne biçim film der gibi bakıyrdu.

sinema filmi olarak değeri yok bence oyunun filmi diye gidilip izlenildiğinde cazip gelebilir ama film diye giden adam posterine balgam atmakta haklı olacaktır.zaten sinemadan çıkanların çoğu bunun yarısını yaptı...

senaryo güzeldi mutasyonu mantıklı açıklamışlar.film alt yazılı ya da dublajlı izlenmiyor o kadar *uck'lar gümbürtüye gitti
    telsiz konuşmaları süper tam takım ruhunu yansıtıyordu.silah sesleri, görsel efektler.

normalde filmden sonra biz arkadaşlarla bir hafta konuşuruz.o gün filmle ilgili 15dk konuştuk sadece.

HL2'nin filmi olsa da gitsek diyorum.doomda fps olayını çok sevdim keşke daha uzun olsaydı fps kısmı.kendimi oyunda hissettim bi anda.pinky ile kapışırken tam oyun atmosferi olmuştu.

iyi güzel doom'da geldi.oyunu bilen biri olarak beğendim ama oyundan haberim olmasaydı bu ne lan derdim...

• güzel bi filmdi açıkçası filmde tırstım yaniama gene de güzel film di
  • film pazar 20.30 da movimax da digitürk 11. kanalda gösterilecek
  • Konuyu hortlattin oldumu simdi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.