Şimdi Ara

Zotac fabrika çıkışı hız aşırtmalı GeForce GTX 580 AMP! Edition modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
6.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nvidia tabanlı ekran kartı üretiminde sektörün iddialı isimlerinden birisi olan Zotac, fabrika çıkışı hız aşırtmalı olarak gelen GeForce GTX 580 AMP! Edition modelini duyurdu. 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan GF110 GPU'sunun güç verdiği DirectX 11 destekli ekran kartı, Nvidia'nın referans tasarımını baz alıyor ve standart soğutucu ile birlikte geliyor. Grafik işlem birimi 815MHz'de, paralel işlemcileri 1630MHz'de ve bellekleri de 4100MHz'de çalışan kart, 384-bit bellek veri yolu desteğine, 512x paralel işlem birimine ve 1536MB GDDR5 bellek kapasitesine sahip.

Çift slot tasarıma sahip olan yeni model, üçlü ve dörtlü SLI kurulumlarına olanak tanıyor. Çoklu monitör kurulumları için 3DVision Surround teknolojisini destekleyen ekran kartı aynı zamanda CUDA, PhysX ve PureVideo HD gibi Nvidia teknolojilerini de beraberinde getiriyor. Kutu içeriğinde Ubisoft'un Prince of Persia: The Forgotten Sands oyununa da yer verilen Zotac GeForce GTX 580 AMP! Edition, Avrupa'da 545 Avro seviyesinden ön siparişe sunulmuş durumda.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Zotac GeForce GTX 580 AMP! Edition

• Niye özel soğutma yapmamışlar ya 480 Amp gibi?...
  • özel soğutuculu modelleri tercih ederim.!!
  • soğutucuda artık chamber var arkadaşlar son derece yeterli artık bu.. 480 ile karıştırmayın bu kartı..
  • + ları fabrika çıkışı o/c li olması
    - leri referans tasarım olması,gürültü oranı,referans tasarım olması nedeni ile fazla ısı
  • zotac ta sapıttı iyice,nerde gtx480amp taki soğutma yahu
  • Referans PCB'li kart yap +30mhz OC yap, +100 dolara sat, oh ne güzel, insanların cahilliğinden beslenen firma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Referans PCB'li kart yap +30mhz OC yap, +100 dolara sat, oh ne güzel, insanların cahilliğinden beslenen firma.

+1
  • oh oh benim için iyi oldu referans tasarım olması

edit: mascomu mersa ile karıştırmışım. mascom ile bir problemimiz yok çok şükür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 8 Aralık 2010; 21:19:27 >
  • İnsan özel birşey koyar AMP klasmanının ismi gitmiş..
  • Ne güzel iş valla, düz karta BIOS atıp OC'li diye kazıkla milleti...
  • Ya bunlar taktik!!!

bu kartı 30 mhz herkes oc yapar standart soğutucuda kaldırır bu aşırtmayı ama adamların derdi ne oc nede özel kart yaratmak

gtx580 kıtlığı yaşanan bu zamanlarda sıradan 580 yaratıp nvidianın belirlediği perakende fiyata satmaktansa al ben böyle özel model yaptım daha poahalı satarım diyebilmek için oc yapmışlar işte sıradan 580 yerine bol bol bundan üretim insanlara kazık atmaya çalışıyorlar....
  • @Just In Time.

Kardeş Mascom iyiydi ya teknik serviste. Hayrola niye öyle dedin ki ? Sıkıntı mı yapıyorlar yoksa ?
  • karti al oc yap 100 dolarin cepte kalsin yandimi at cope cok basit bi islem olarak gozuksede yapilan ayarlarda stabil calisma ve yanmama garanti karsiligi aliyolar sonucta adamlarda riske giriyo :)

ben referans tasarimli ocli kart almam cok fark olmadigindan ama para sacmaya meraklilar icin garanti karsiligi 100 dolar verip alinabilir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocKing

@Just In Time.

Kardeş Mascom iyiydi ya teknik serviste. Hayrola niye öyle dedin ki ? Sıkıntı mı yapıyorlar yoksa ?

hocam sorma mersa ile karıştırmışım özür dilerim herkesten
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Referans PCB'li kart yap +30mhz OC yap, +100 dolara sat, oh ne güzel, insanların cahilliğinden beslenen firma.

+1

Yıllarca bu şekilde satış yaptı.
  • küfür gibi kart bu ne ya böyle
  • resme bakınca şok oldum kart gtx 480 e göre soğuk olabilir ama niye daha fazla soğuk olmasın
  • olmadı... bu fana alışmıştık gtx 470 ve 480de

Zotac fabrika çıkışı hız aşırtmalı GeForce GTX 580 AMP! Edition modelini duyurdu

• Evet ya. VF3000 li olan GTX470 çok iyiydi. Zotac'tan yine VF3000 li beklerdim. Altında da Vapour Chamber olacaktı. İkisi birlikte dehşet iyi olurdu.

Hocam Zotac AMP'yi böyle yaptı madem sen bence imzandakini değiştirme. EVGA dan devam et. En doğrusunu yapmışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 9 Aralık 2010; 13:46:50 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.