Şimdi Ara

:::İnfinity Blade ÇIKTI:::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ayrıca Dead Rising Mobile de çıktı
  • tey tey abanıyorum hemen epic citadelin grafiklere ağzım açık kalmıştı bakalım umarım aynı grafiklerdir infinity blade'de.
  • epeydir itunes'u açmamıştım meğer epey oyun gelmiş ..

• infinity blade bulamadım itunesta
  • ss falan alalım :)
  • Beyler yükledim çok beğendim yükleyin pişman olmayacaksınız
  • nerden goruyorsunuz yahu? amerikan app store'da yoklar?
  • ben de bulamadım.
  • Çok yaratıcı olmuş oyun ya hem dövüş hem rpg şeklinde. Durmadan ara video giriyor. Grafikler PS2'yi rahat geçmiş bi kere o kesin. Grafiklere bakayım diye oynadım ama meğerse oynanış falan ayrı bi harikaymış. Her ipod ve iphone u olanın denemesi gerek bu oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

ben de bulamadım.

arkadaş saolsun buldum sonunda. grafıkler aşmış durumda. daha bır oyun konsolu gözüyle bakıyorum artık telefona :)
  • Bende itunes'de bulamadım, installous'da buldum
  •  :::İnfinity Blade ÇIKTI:::

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgehankalkan -- 8 Aralık 2010; 20:34:18 >

• TR'de de US'de de bulamadım ben başka bi yerden ilaçlı linkini buldum ama apptrackr'da da çıkmadı nedense
  • Oyunun türü nedir acaba?
  • pcde bile yeni yeni görmeye başladığımız grafikler var oyunda oyunda şimdilik sadece savaşarak ilerleniyor bi nevi epic citadel deki gibi tanıtım amaçlı gibi geldi daha sonra güzel konu ve senaryolu bir oyun çıkabilir bence oynanış videosu çektim izleyebilirsiniz

• Arkadaşlar update ile yeni dünyalar ve gamecenter üzerinden multiplayer gelecekmiş (tanıtımında olduğu gibi). Ben de aldım oyunu süper gerçekten
  • oyunu bugün deneme fırsatım oldu. artık hayvanlık dıyorum bu kadar grafık. oynanışta bıraz zor gelebılır başta ama sonra alışınca çok sarıyor. bundan sonra böyle oyunların gelmesı ümıdı ıle dıyorum.
  • 3g ile indireyim dedim oyunu indirdi ama sonra oyunu kurmadan kayboldu gitti oyun..installoustan silindi..olan benim 350 mb ye oldu tabi..neden böyle olmuş olabilir
  • Oyuna basladim ilk intro da 20 years later diyo babasinin intikamini almak icin kralin oraya geldim dovuste krala yenildim sonra bi intro daha geldi 18 years later dio yine babasinin intikaminin almak icin de , oyun basa mi sariyo krali yenene kadar.
    Bu arada grafikler muthis
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.