Dikey Geçiş 3.sınıf işletme dersleri??
10 Cevap13048 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

110 Mesaj
8 Aralık 2010; 16:19:14 

ark. dikey geçiş ile 3.sınıf işletme kayıt oldum... Bu sene hangi dersleri göreceğim acaba benim gibi daha önce dik.geç. yapanlar varsa hangi dersler var...

779 Mesaj
9 Aralık 2010; 14:00:11 

türk vergi sistemi ,iş ve sosyal güvenlik hukuku,finansal yönetim,pazarlama yonetımı,maliyet muhasebesi,yönetim bilgi sistemi, ve yabancı dil
not:dikey geçiş yaptığın için yabancı dilden muafsın toplamda 6 dersin var başarılar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _DeserTEagLe_ -- 9 Aralık 2010; 16:52:09 >

" YAŞASIN VATAN YAŞASIN TÜRK MİLLETİ !"

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Aralık 2010; 0:38:06 

quote:

Orijinalden alıntı: _DeserTEagLe_

türk vergi sistemi ,iş ve sosyal güvenlik hukuku,finansal yönetim,pazarlama yonetımı,maliyet muhasebesi,yönetim bilgi sistemi, ve yabancı dil
not:dikey geçiş yaptığın için yabancı dilden muafsın toplamda 6 dersin var başarılar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polis olacağım -- 20 Aralık 2010; 0:39:44 >

408 Mesaj
13 Ağustos 2011; 0:55:35 

Arkadaslar, bende konuyu acan arkadasin durumundayim suan, bu ogrenim yilinda gecisimi yapicam insallah.

Guncel bilgi verecek olan varmi, belki degismistir dersler.

Sayisal ders varmi, isletme 3. sinif icin.

Yvonne Strahovski

3790 Mesaj
13 Ağustos 2011; 11:29:38 

quote:

Orijinalden alıntı: hayalperestink

Arkadaslar, bende konuyu acan arkadasin durumundayim suan, bu ogrenim yilinda gecisimi yapicam insallah.

Guncel bilgi verecek olan varmi, belki degismistir dersler.

Sayisal ders varmi, isletme 3. sinif icin.

Dersler aynı değişen birşey yok hocam. Aman dikkatli olun M.Muh ve Finansal Yönetim kasar biraz iyi çalışın.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

408 Mesaj
13 Ağustos 2011; 13:56:54 

quote:

Orijinalden alıntı: KYgt

Dersler aynı değişen birşey yok hocam. Aman dikkatli olun M.Muh ve Finansal Yönetim kasar biraz iyi çalışın.

Bende sayisal dersten korkuyordum hocam, bakalim artik ..

Yvonne Strahovski

0 Mesaj
20 Şubat 2012; 18:23:44 

[font="Microsoft Sans Serif"]Bilader ben 2 yıllık örgün eğitim mezunuyum. dgs ile işletme 3. sınıf'a geçtim. 3. sınıfa ait 6 dersin var onuda arkadaşlar açıklamışlar zaten.. ondan hariç 4 ders daha var giriş dersleri alttan alıyosun toplamda il sene 10 dersten sorumlusunuz..!!

47 Mesaj
23 Şubat 2012; 13:02:46 

quote:

Orijinalden alıntı: cmy06

[font="Microsoft Sans Serif"]Bilader ben 2 yıllık örgün eğitim mezunuyum. dgs ile işletme 3. sınıf'a geçtim. 3. sınıfa ait 6 dersin var onuda arkadaşlar açıklamışlar zaten.. ondan hariç 4 ders daha var giriş dersleri alttan alıyosun toplamda il sene 10 dersten sorumlusunuz..!!

bilader bu her bölüm için gecerli değildir ögrün eğitimde hangi bölümde okuduguna baglıdır bazıları 6 ders görüyor bazıları 10 ders herkes için aynı kosullar gecerli değildir

Sana gelmediğim gün Kurtlar Vadisi vardır gülüm

2531 Mesaj
23 Şubat 2012; 17:06:56 

quote:

Orijinalden alıntı: cmy06

Mezun olduğun bölüme bakar alttan aldığın dersler. Herkeste yok yani. Zaten var klavuz gibi bişi orda yazıyor.

35 Mesaj
16 Ağustos 2013; 3:16:43 

Arkadaşlar ben 2 yıllık meslek yüksek okulu bilgisayar programcılıgını bitirdim, YAtay geçiş bölümü yapmak istiyorum kayıtlar 2 Eylül' de başlıcakmıs aklımda iki bölüm var işletme veya İktisat bitirmek istiyorum. Sizce iki bölüm için avantaj veya dezavantajları nelerdir, hangisini tavsiye edersiniz?

17 Mesaj
16 Ağustos 2013; 8:29:41 

biraz daha beklerseniz istanbul üniversitesi auzef bünyesinide bilgisayar öğretim teknolojileri bölümü açtı. ona kayıt olabilirsiniz.
http://auzef.istanbul.e...te-lisans-programi.html

Bu mesajda bahsedilenler: samisayin

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297