Şimdi Ara

Pioneer Lx 90 Susano vs Denon Avc-A1xva(Denon) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
1
Favori
16.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güle güle kullanın. lambalı amplilerle aram pek iyi değil ama gücü inanılmaz şaşırtmıştı beni, lambalılara biraz daha farklı bakmama sebep olmuştu :)
    quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Evet ASL Hurricane
    quote:

Orijinalden alıntı: kdundar

powerlar asl mi?

• Hayır satmadım..
    Ama satılık..
  • hayırlısı
    PİO yu alınca sattığınızı düşündüm de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

yok ali abi artık deve receiver adına birşey kalmıyor pre powerlara falan gecmek lazım bende ole cok parcalı aletleri sevmiyorum hepsi icinde olsun istiyorum

Tekrar ediyorum, "deveden büyük fil var"
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa147

Eğer daha fazlasını istiyorsan pre-power şekline geçmekten başka çaren yok. Ayrıca daha fazla güç için kolonlarını da değiştirmen lazım,bu işin sonu gelir mi sence?

[şapka çıkarma işareti]
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertaçS

quote:

Orijinalden alıntı: Asefik

quote:

Orijinalden alıntı: lufubu

Sadece deftec değil, ben pl300 ax10 eşleşmesinden çok iyi sonuç aldım.
    Gerek marantz sr8500 gerek marantz sr8500+musical fidelity a3.2 power kombinasyonundan çok daha iyi.

Pioneer lx73 kullanıcısı ve sizi önceden tanıyan biri olarak daha bi mutlu oldum.

MA diğer serileri ile mesela RS-RX ile pioneer yine böyle uyumlumudur acaba?

Asefik, sen alıp test et ben ona göre karar vereyim

• hayırdır lufubu eskiyi mi yaad ediyorsun
    canın susano mu çekiyor yoksa?
    denondan sıkıldın mı?
    5010 na bak istersen "ama bir flagship değil"
  • Nostalji yaptım biraz, yoksa bu sene canımın bişey çekmesi mümkün değil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: lufubu

quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

yok ali abi artık deve receiver adına birşey kalmıyor pre powerlara falan gecmek lazım bende ole cok parcalı aletleri sevmiyorum hepsi icinde olsun istiyorum

Tekrar ediyorum, "deveden büyük fil var"

Sayın lufubu!
    Nuri 1 sene sonra kanal başı mono bağlarsa hiç şaşırmam...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alfa147

Buraya ne zaman teknik konularla ilgili bir şey yazsam hem canım sıkılıyor. Bu sebeple yazmamak çok daha iyi oluyor. Ben gerekli bilgileri gerekli arkadaşların özeline gönderirim. En azından canım sıkılmaz. Burada kimse kimseyi yüz yüze tanımadığı için google'ı çok okuyan çok ukalalık yapıyor. Ben forumun acı bir yanını yazıyorum kimse üzerine alınmasın. Elinde susano amfi yada avc-a1xva olan, evlerinde bu cihazları misafir etmiş kişiler fikirlerini yazsın. Bu cihazların adını duymuş, resimlerini görmüş kişiler başkasına akıl verirken zarar da verdiklerinin farkına varsınlar. Tekrar söylüyorum kimseye şahsi olarak söylemiyorum, sadece bu şekilde bilgi vermek karşı kişiye zarar verir diyorum.

Nuri; senin kolonlar zaten aktif dolayısıyla çok güçlü bir amfiye ihtiyacın yok. Elindeki amfi zaten elindeki kolonları kolayca sürebiliyor. Eğer daha fazlasını istiyorsan pre-power şekline geçmekten başka çaren yok. Ayrıca daha fazla güç için kolonlarını da değiştirmen lazım,bu işin sonu gelir mi sence? Diğer bir konu ise; senin amfinin kolonlarına yetmediğini düşünmen başlı başına hata.

mesele güç değilki,Nuri arkadaşımız güce ihtiyacı olduğu için böyle bir arayışa geçmediki...

susano yeni bir ürün yeni nesil sesleri desteklemesi Wolfson Dacı olması gibi farklılıklarının neler getirebileceği heyecanı içinde.

yani daha iyi arayış serüvenindeki başka bir arayış,daha öncede çok center değiştirmişti daha iyisini bulma adına.

artı definitive hoparlör bendede var 4 tane bp10 kullanıyorum ve yeni nesil lx73 pioneer amfim vardı,Nurinin bu arayışından etkilenerek denon 2311 de aldım ses çok değişti.

yani definitive hopların parlak yapısından dolayı denon ve pioneer amfi değişiminde çok farklılık hissediyorsun ama pioneer ile daha iyi stereo performansı veriyor hoplar.

şimdi susano alınıp bakılacak güçten yana bir artı değilde bir eksiklik olmasa bile başka artılar yaşanıyorsa susano ile yola devam edecek aksi halde,

biraz zarar çekilerek denona dönülecek....bu arada geçen araştırma süresi,heyecan ve masrafta bu işlerin tuzu biberi...

tabi bazıları aynı yemeği yemekten şikayetçi olamayabilir bundada bir sorun yok...hayat kısa imkanlar dahilinde farklı lezzetler tatmaktan aramaktan zarar gelmez...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the_cantan

diğer yandan LX90 7 kanal ampli, Denon ise 10.2 kanal. 10 kanalı 7

hayır LX90 da 10 kanal...sizde biraz paslanma başlangıcı görüyorum

Ve evet denon pionera göre daha parlak çalıyor!!!kulaklarımıza inanmayalımmı şimdi sevgili dostum hala diretme

• Sn. lufubu gece uyku tutmamış galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alemsiniz valla Yaşar Bey.

• quote:

http://www.procella.citymax.com/loudspeakers.html

http://www.teufelaudio.co.uk/home-cinema-thx/theater-10-thx-ultra2.html

Keşke Türkiye'de satılsalar.

Bu kadar mı öngörü olur, tebrik ederim .

• valla altug abi sezmiş ne alicagimizi daha önceden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: väliaikaista

quote:

http://www.procella.citymax.com/loudspeakers.html

http://www.teufelaudio.co.uk/home-cinema-thx/theater-10-thx-ultra2.html

Keşke Türkiye'de satılsalar.

Bu kadar mı öngörü olur, tebrik ederim .

hakikaten çok enteresan durum olmuş.Bravo valla

• Asefik kullanıcısına yanıt
    Ben Ferrari 'de alır demiştim onda da ısrarlıyım
  • Firebird Transam Gta çok yakıyor diyen Ferrari almaz,Porsche Panamera 3.0 dizel almalı.Hızlanması 6.8 sn kötü sayılmaz
  • Oda olur be abi ama zaman lazim azcik :)

• quote:

Firebird Transam Gta çok yakıyor diyen Ferrari almaz,Porsche Panamera 3.0 dizel almalı.Hızlanması 6.8 sn kötü sayılmaz

Oldu mu dostum yahu
    Dizel porsche m olacagina tüplü ferrari m olsun daha iyi

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.