Şimdi Ara

Gainward'dan özel tasarımlı GeForce GTX 570 Golden Sample Goes Like Hell

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nvidia'nın resmi tanıtımını bugün yaptığı GeForce GTX 570 için özel tasarımlı modeller de gelmeye başladı. Gainward tarafından duyurusu yapılan GeForce GTX 570 Golden Sample Goes Like Hell hem tasarım özellikleri hem de fabrika çıkışı arttırılan saat hızlarıyla dikkat çekiyor. 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan GF110 GPU'sunun güç verdiği DirectX 11 destekli yeni ekran kartı, 320-Bit bellek veri yolu desteği, 1280MB GDDR5 bellek kapasitesine ve 480x paralel işlem birimiyle birlikte geliyor.

Grafik işlem birimi 800MHz'de, paralel işlemcileri 1600MHz'de ve bellekleri de 4000MHz'de görev yapan ekran kartı, çift fanlı özel soğutucusu sayesinde hız aşırtma tutkunlarına da göz kırpıyor. 3DVision Surround, SLI, PhysX ve CUDA gibi teknolojileri de bünyesinde barındıran kart çift DVI, HDMI ve DisplayPort konnektörlerine sahip.

Gainward tarafından yakın zamanda satışa sunulması beklenen GeForce GTX 570 Golden Sample Goes Like Hell için açıklanmış herhangi bir fiyat bulunmuyor.

• çok şık bir tasarım
  • Bu marka PALIT'ın yan markası olmakla birlikte kullanılan soğutma sonic platinium ile aynıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 7 Aralık 2010; 18:12:35 >
  • al bundan 2 tane sli yap abovvvv :D
  • "Golden Sample Goes Like Hell" çok güzel bir isim
  • gayet güzel bi tasarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Bu marka PALIT'ın yan markası olmakla birlikte kullanılan soğutma sonic platinium ile aynıdır.

aynı gıbı gorunmuyor. fanlar farklı ayrıca fan araklıklarıda farklı görünüyor.

• Hakıkaten cok oturaklı şık aşık oldum :p
  • Fiyatı nasıldır ki acep? Sanırım cep yakar.
  • Bildiğin Sonic soğutması, No Way Out da yazmış zaten...

Ama çok yakışıklı olmuş.
  • bu bilmemde yukardaki palitin normal olanının fiyatı 350 dolar neweggde
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

al bundan 2 tane sli yap abovvvv :D

daha hic bir yerde gtx 570 SLI incelemesi yokken ve Scaling'in nasil oldugunu bilmeden neye gore 2 tane alip sli yapcaksin?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Statistik

quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

al bundan 2 tane sli yap abovvvv :D

daha hic bir yerde gtx 570 SLI incelemesi yokken ve Scaling'in nasil oldugunu bilmeden neye gore 2 tane alip sli yapcaksin?!

lafın gelişi arkadaşım
  • güzel tasarım..
  • enteresan olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan_tpc

enteresan olmuş

nedir enteresan olan?
    blok soğutucu üzerine 2 adet fan koymuşlar?
    kullanmakta olduğum 5970'e kendi fanımı kendim yaptım...
    sonuç: mükemmel soğutma
  • GTX570 video incelemesinde oc kounsunda bir zorlanma olduğu belirtilmşti ancak
    burada 800 mhz iyi bir değer. O zaman video inceleme bende bir tereddüt yaratmadı değil şimdi. GTX580'in incelemesi de açıkçası eh işte der gibi daha çok bu videolar sanki 6800 serisi CF empoze eder gibi görünmeye başladı açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Bu marka PALIT'ın yan markası olmakla birlikte kullanılan soğutma sonic platinium ile aynıdır.

ayni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 8 Aralık 2010; 1:39:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Statistik

quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

ayni

Tam ben yazıcaktım birebir aynı diye, gördüm çok sağlam kapak olmuş.

Çok bilmiş gibi öyle atıp tutmamak gerekiyormuş di mi!

Kırmızı fanlı modelin fanları arasındaki boya gözü yanıltıyo.

Yanlız ufak bi fark var gibi: kırmızı fanlı modelin fanlarını tutan çıtalar düz, gri modelin çıtaları çok az kavisli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.