Şimdi Ara

Bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı kaldırmaz mı ? Cevabı burda ! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
4
Favori
261.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • TF2 çalışmaz dedi çalıştı, SW: RC çalışmaz dedi, çalıştı, L4D2 çalışmaz dedi çalıştı, EURO TRUCK SIMULATOR çalışmaz dedi çalıştı
  • merhaba bilgisayardan pek anlamam yazın tanıdık bir bilgisayarcıya götürdük ve 8 gb ram taktırdık
    ben adama dedim ekran kartına gerek varmı diye oda gerek yok canavar gibi çalıştırır dedi (büyük oyunlar hariç)
    bende cs.go oynamak istiyorum acaba pc bunu kaldırır mı

bir tek sorun o ekranla ilgili diğerleri iyi
     Bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı kaldırmaz mı ? Cevabı burda !

• quote:

Orijinalden alıntı: Elwingtr

merhaba bilgisayardan pek anlamam yazın tanıdık bir bilgisayarcıya götürdük ve 8 gb ram taktırdık
    ben adama dedim ekran kartına gerek varmı diye oda gerek yok canavar gibi çalıştırır dedi (büyük oyunlar hariç)
    bende cs.go oynamak istiyorum acaba pc bunu kaldırır mı

bir tek sorun o ekranla ilgili diğerleri iyi

Ayarları düşürürseniz çok rahat kaldırır.Benzerini başka bir oyunda yaşadım ordan biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gun Expert kullanıcısına yanıt
    KARDEŞİM BENDE 1 GB RAM VAR BEN 2 GB RAM İSTEYEN BİR OYUNU İNDİRİCEM.AMA İNDİRİRSEM PC ÇÖKERMİ ??? KORKUYORUM YENİ FORMAT ATTIRDIM. SİZE SORMADAN YAPMIYIM DEDİM .
  • Gun Expert kullanıcısına yanıt
    Site yanlış kardeş. Bende R7 M260 var ekran kartı olarak Gta 5 oynatmaz diyo. Ben şu anda high ta 35 fps alıyorum ?!
  • Arkadaşlar selam.

Ben bu siteden Nba2k16 için baktım.

Kullandığım laptop i5 olmasına hatta steamde nba2k16 indirecekler için i5 veya üstü olması yazıyor fakat bu site bi kurt düşürdü içime.

Sizce ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KripteX -- 3 Haziran 2016; 17:21:52 >
  • Windows 7 Ultimate Servis Pack 1
    İşlemci : Pentium(R) Dual-Core CPU T4400 2.20GHZ 2.20GHZ
    Ram : 4 gb (kullanılabilir ram 3.48 gb) 64 bit
    Ekran Kartı : Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family
    Yaklaşık Toplam Bellek : 1759 geçerli görüntü modu 1366-768 (32 bit) (60Hz)
    Bu pc payday the heist yada payday2 euro truck sım 2 unturned gibi oyunları kaldırırmı? kaldırmassa önerilebilceğniz oyunlar varmı?
  • https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-laptop-25ghz-12gb-ram-256gb-ssd-3gb-ekran-karti-156-P161936605

Dos şeklinde bu pc aldım 2010 kurdum ve test yaptım kaldırır göründüğü için bupg satın aldım ama oynarken donuk donuk kasıyor hevesim kursagımda kaldı resmen.inat meselesine döndü ya pc yakıcam ya bu oyunu açtıracam yardım ederseniz minnettar olurum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.