Şimdi Ara

Android işletim sistemli HTC HD2'nin işlemcisi 1.5 GHz'a hız aşırtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
5.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android işletim sistemli HTC HD2, geliştiricilere ve kullanıcılara ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Android işletim sisteminin kullanıcılara sunduğu overclock (hız aşırtma) özelliği sayesinde HTC HD2'nin 1 Ghz'lık QSD8250 Snapdragon işlemcisi 1.5 Ghz'e hız aşırtıldı. 1.5 Ghz'lık işlem hızına kavuşan HTC HD2'nin Quadrant uygulamasından aldığı puan ise 2057 oldu.

• Bu telefonda windows yokmuydu ? Sorunsuz calısıyormu suan android ile eger calısıyorsa 2.elden bitane alıp android mod yapalım.Windows uzerine kurulan androidi biliyorum ama direk telefona kurulan android yaptılarmı.

SAYGILARLA
  • telefonu hız aşırtmasan bile pil süresinde ciddi bir düşüş var.. yani şayet aktif bir kullanıcı iseniz bu hızda telefonu günde birkaç kez şarj etmeniz gerekebilir.. ben işlemci standart hızda çalışırken bile şarj dayanmıyor telefona..!! tabi sebebi işlemci değil androidin hafıza kartından çalışıyor olması..!! artı videodaki telefonda kullanılan romu denedim yeterince stabil değil.. yani daha iyileri mevcut!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.