Şimdi Ara

NVIDIA GTX 570 Video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
11.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia'nın DX11 çıkartması devam ediyor. Kısa bir süre önce incelemesine yer verdiğimiz yeni GF110 GPU'lu GTX 580 ardından şimdi sıra GTX 570'de. GTX 470'in yerini alacak olan kart bakalım GTX 580'in başarısını devam ettirebilecek mi?

• tam dediğim gibi yılların tecrübesi herhalde gtx 480 ayarında ve az bi oynamayla gtx 480 rahat geçeceğini söylemiştik hatta oynamadan bile geçebiliyor
  • 6870 CF 3 ama GTX 570 güzelmiş SLI performansı nasıl olur acaba hmmm... teşekkürler mesut bey.
  • Gerçekten 5970 nekadar başarı bir kart oldugu ortada alanlar çok şanslı 1 seneden beri kullanıyorlar ve 3d Mark 11 baya fark var 570 arasında ben 5850 kullanıcısıyım ve karttan memlunum 3d mark 11 3093 puan aldım sıtandart halinde ve P5 anakartla benimde kötu bir seçim yapmadıgım ortada ve ben daha önce yazmıştım GTX400 ailesi iyi bir kart deyil nvidia bu seriyi çok kısa bir zamanda yenilicek demiştim ve bizi ati senpatizanı olmakla suçladır bunları diyenler bin pişman GTX570 ben iyi bir kart artık ama fiyat yuksek hala duşmesini beklemek lazım bence ve özel sogutma şart 81c çalısıyor özel sogutma ile 70 rahat çalıştırılır....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzmaN345 -- 7 Aralık 2010; 16:12:38 >
  • Kart OC olmuyor mu, yoksa elinizdeki kartda mı bir problem var?

Şimdi gördüm, DH logosu kapatıyor, voltaj vermemişiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 7 Aralık 2010; 16:15:00 >
  • Kart biraz takoz mu çıkmış ne oc olmamış,geneli böyle değildir umarım
  • umarim yarin ki kartlarin incelemsi hemen çikarda karşilaştiririz
  • bi halta benzemeyen bi kart yani yeni nesil bide gtx 480in hızı artırılmış versiyonu ile aynı sonucta gtx 580 hala hd 5970i gecememiş demekki daha nvdia almamıza gerek yok hd 5970 alanların videoda belirttiği gibi cok iyi bir secim olduğu beeli inceleme güzel olmuş
  • kart oc olmuyor arkadaşlar bu deneme acamlı bence
  • arkadaşım gerilim yapma görülen köy klavuz istemez mesut abi dedi sadece gtx 480i geçmiş geri si hikaye
  • evet yorum alakasız olmuş. gtx570 nvidianın son yılda çıkardığı en iyi kart kanımca.
    AMD'den 6950ile sıkı rakip olacaklar gibi gözüküyor...
  • Arkadaşlar Merhaba,

Ya elimizdeki test örneğinden ya da yazılımlardan kaynaklı bir sorunla hız aşırtma yapamadık. Elbet ASUS, MSI gibi üreticilerin GTX 570 ekran kartı modellerini de test edeceğiz. Hız aşırtma konusunda satışta olan kartlar üzerinden konuşmak daha doğru olur.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • 1. mesajı anladım da 2. mesaj neden silindi onu anlamadım.
  • nVidia'nın son zamanlarda çıkardığı GTX460 ile birlikte en başarılı kart olmuş GTX570. Muhtemelen forumda birçok kişi elindeki GTX480'i çıkarmaya çalışacaktır. Bu yüzden yeni kart alacaklar hem sıfır 570'i, hem de 2. el 480'leri göz önünde bulundurabilirler bu aralar.
  • Video inceleme için teşekkürler. Sadece inceleme tablolarına bakmaktansa
    kanlı canlı insanların anlatımıyla daha güzel oluyor.
    Aklımda dünden beri birkaç soru işareti vardı özellikle 3d mark 11de 5970in
    aldığı yüksek puanla ilgili inceleme az da olsa cevap oldu.
    Ben de herkes gibi eteğindeki taşları 6950-70 incelemelirine saklayanlardanım.
    Bi görelim asıl yorumumuzu yaparız. Yine de kendi açımdan düşündüğümde
    başarılı bulduğumu söyleyebilirim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • güzel kart
    indirim yaprsa nvidia daha bi güzel olur
  • Ben şahsen bu karta talibim
    6950 ve 6970 performans leak'leri bir an önce çıkması lzm.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

Ben şahsen bu karta talibim
    6950 ve 6970 performans leak'leri bir an önce çıkması lzm.....

+1

satış fiyatı nedır?
  • 5970'e yetisemeyen nvidia 6990 da ne yapacak cok merak ediyorum

SAYGILARLA
  • orası öyle uzun zamandır 5970 en hızlı kart her ne kadar şu an alınası bir kart olmasada...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.