Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
21
Favori
760.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 01halil

benim telde özellikle App ye girdimde internette fazla sayfa açtığımda yahut meşhur defeng de ileri bolumlere gittiğimde telefonda hafıza dolu veya yeterli bellek yok uyarısı alıyorum lütfen yardım millet fw ile düzelir mi servis yolu mu görünüyor

Bende de ara sıra Defeng de map hatası veriyor. Sonra oyundan çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

benim telde özellikle App ye girdimde internette fazla sayfa açtığımda yahut meşhur defeng de ileri bolumlere gittiğimde telefonda hafıza dolu veya yeterli bellek yok uyarısı alıyorum lütfen yardım millet fw ile düzelir mi servis yolu mu görünüyor

servislik bi durum yok,siz bide 1.0 ı görseydiniz telefonun bellek yönetiminde hala ufak tefek hatalar var,çoğu 1.2 ile giderildi,umuyoruz ki 2.0 da böyle bi sorun hiç kalmıycak.isterseniz *#8740# tuşlayıp,cp moda geçebilirsiniz.büyük olasılıkla bellek durumuyla karşılaşmazsınız ama şarjınız çok daha çabuk tükenir.istediğinizde tekrar tuşlayıp ap moda(tasarruf modu bi nevi) dönebilirsiniz.

• NFS de drift nasıl yapılıyor ya bi türlü olmuyor yapmaya çalışıyorum olmuyor nedense..
  • arkadaşlar 2 tane yedek pil almak istiyorum. ebay'de dolaşırken bu elemana rastladım.
    *2 pil
    *şarj cihazı
    *usb kablosu
    *kendi prizi
    * ve araba için şarj kablosu mevcut.
    elemana sordum şarj cihazı avrupaya uyumlumu diye evet dedi aparati yanında var dedi.
    birde şarj cihazında pilin dolup dolmadıgını nasıl anliyoruz diye sordum ? cihazın üzerinde mavi ve kırmızı led ışık varmiş dolunca ışık yanıyormuş gibi.

onlar önemli degilde bu pilleri alsam bir sıkıntı olur mu ? Bunlar büyük ihtimal sahte ama en azından beni 5-6 saat filan götürse yarı yolda bırakmasa bile iyidir diye düşünüyorum ?
    ya da en kötü ihtimalde telefonu modem olarak kullanınca pil çok cabuk bitiyor böyle durumlarda bu pilleri kullanmak mantıklı diye düşünüyorum en azından orjinal pilin ömrünü uzatmiş olurum.
    Siz ne dersiniz bu konuda ?

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270735249408&ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123

• quote:

Orijinalden alıntı: wox
    NFS de drift nasıl yapılıyor ya bi türlü olmuyor yapmaya çalışıyorum olmuyor nedense..

Drift yapmak istediğin yöne aniden çevir. Mesela belirli bir hızda düz giderken aniden sola cevir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devilland

arkadaslar merhaba bende wave 2 sahibiyim
    telefonun hafiza kartinda 2 gb bos yer var ve muzik dinlerken baska seyler yapinca ornegin internete girince acayip kasiyor tavsiyelerinize muhtacim :D

hafıza kartındaki boş yer önemli değil, mümkün olduğunca telefon hafızasında boş yer açınki işlemci ve ram daha rahat çalışsın.
  • merhaba arkadaşlar kısa zaman içinde wave 2 alacam . bada 2.0 ın geliş tarihi kesinleştimi malum bu telde ki tek eksiklik flash bada 2 ile sanırım bu hallolacak . wave 1 kullanmıştım ekranı mükemmel samoled farkı bununda ekranı onun kadar olmasada çok güzel şarj durumu nedir 2 de ben 1 de internet mesaj konuşma oyun derken geceleri şarja takıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

merhaba arkadaşlar kısa zaman içinde wave 2 alacam . bada 2.0 ın geliş tarihi kesinleştimi malum bu telde ki tek eksiklik flash bada 2 ile sanırım bu hallolacak . wave 1 kullanmıştım ekranı mükemmel samoled farkı bununda ekranı onun kadar olmasada çok güzel şarj durumu nedir 2 de ben 1 de internet mesaj konuşma oyun derken geceleri şarja takıyordum

eylül ayında bada 2.0 kesin gelecek twittırda acıklamışlardı . şarj konusunda 1den pek farkı yok ama kullandıkça şarj süreside artıyor 1,5-2 gün gidiyor bana aşırı kullandığımda ise 1 gün rahat gidiyor
  • Bugün bir arkadşın bilgisyarında telefonu kiese bağlamak için çok uğraştım, bağlanıyor gibi çalışıyor ama 10 dk bile bekleseniz sonuç almıyordu. arkadaşın telefon wave 8500 benim ki 8530. acaba telefonun sürümdemi sorun var diye kendi telefonumu denedim problem devam etti. 3-4 saat uğraştan sonra çözümü buldum ve sizlerlede paylaşmak istedimki bu sorunla karşılaşanlar benim kadar vakit kaybetmesin.

xp pc de aygıt yöneticisine girdiğinizde büyük ihtimalle taşınabilir aygıtlar kısmında "MTP device" ın yanın ünlem göreceksiniz. sorun buradan kaynaklanmakta. bazı sitelerde donanımı kaldırıp , değişiklikleri tarayın dediğinizde cihaz tarama sırasında ( bu işlemleri yaparken telefon pc ye bağlı olmalı) sürücüyü yeniden yükler ve sorun çözülür olarak geçiyor.

DİKKAT!!!!
    Ancak çok önemli bir durum var, pc de kurulu olan windows media player ın sürümü çok önemli, fark ettimki arkadaşın pc de player 10 yüklü, win media player 11 i yüklediğinizde sorun çözülmekte ve telefon kiese sorunsuz bağlanmakta.

• arkadaslar bu telefonu almayı düşünen biri olarak sunu sormak istiyorum . bu gps de 30 gün dolunca navigasyon kullanamıyo musunuz ücretsiz olarak. illa ödeme mi yapmak gerekiyo?? yoksa sadece sesler gidiyo navigasyon kullanılabiliyor mu???
  • arkadaşlar wave 2 nin ön kamerası görüntülü konuşma dışında çalışmıyor mu?
  • ACİL !!

Hattım Turkcell olduğu için apps dan oyun çekemiyorum.Avea hat takıp oyunu indirip sonra kendi Turkcell hattımı taksam oyun çalişmama veya apps da alınmamış olarak görünme gibi bir durum olmaz değil mi ?

Ve önerdiğiniz oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: udii

arkadaslar bu telefonu almayı düşünen biri olarak sunu sormak istiyorum . bu gps de 30 gün dolunca navigasyon kullanamıyo musunuz ücretsiz olarak. illa ödeme mi yapmak gerekiyo?? yoksa sadece sesler gidiyo navigasyon kullanılabiliyor mu???

ndrive ı bedava kullanabilirsiniz

1 Kiesi Acin Samsung Apps"a girin Sag asagi Köseden ISPANYA yi secin ve sag üstten arama moturuna "NDrive (Fin Promo)"
    Yazarak taratip bulun ve kiesinize indirin

2 ardindan cihazinizi KIES modunda PC nize baglayarak NDrive (Fin Promo) yu cihaza kurun kurulim isi bitincede Muhakak NDrive prosunu bir defaya mahsus acip kapatin nete baglanti ister birakin yapsin sonra kediliginden kapanacak zaten.

3 Simdi cihazinizi yigin Bellek modunda PC"nize baglayin ve

Bilgisayarım / Memori Card / Others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st

"y0250j52st" dosyasinin üzerine Asagdaki verdigim linkteki y0250j52st yi yazdirin her cikan uyariya evet deyin islem tamam

4 islem bitince de Teli Ingilizce Türkce yapin ve güle güle kullanin

Buradanhttp://www.m-egaupload.com/?d=WJO96X2E

Mega nin arasindaki (-) tireyi silin

NDrive alternatif Paket linki:http://www.file-factory.com/file/b55hf2f/n/y0250j52st.rar
    (-) aradaki tireyi silin (@D.K D®!FT K!NG nickli arkadasa tesekürler )

-(Msj Sahibi: safaksaylam )
    Ndrive navitech 2010 haritasini kurmak icin
    Link(boşlukları kaldırın):http://www. navikolik. com/ndrive-maps/1142-ndrive-turkiye-haritasi-218_201012-a-3.html

Ndrive spain olarak çıkar türkçeye çevirmek için: (Msj Sahibi: FuXiN )
    Ndriver dosyasının içinde Info diye bir klasör var. O klasörün içinde application adında bir dökünam var onun sağ tıklayıp düzenle deyin

<English>Turkey</English>
    <eng-GB>Turkey</eng-GB>

Turkey yazan yerde spain yazaktır bunlar ile degiştirin.
    Sonra telefonun dilini ingilizce yapın sonra Türkçeye çevirin.. [mesaj alıntıdır msj sahibi: badaOS]

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan2020

ACİL !!

Hattım Turkcell olduğu için apps dan oyun çekemiyorum.Avea hat takıp oyunu indirip sonra kendi Turkcell hattımı taksam oyun çalişmama veya apps da alınmamış olarak görünme gibi bir durum olmaz değil mi ?

Ve önerdiğiniz oyunlar.

Ben bu yöntemi uyguluyorum ve hiçbir sorun yok. Gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

ACİL !!

Ve önerdiğiniz oyunlar.

Ben bu yöntemi uyguluyorum ve hiçbir sorun yok. Gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Kardeş saol 3 oyun indirdim. Ama Real Football oynuyorum ,sonra oyundan çıktığım zaman 0.50kr gidiyor neden acaba buna bi çözüm gerek 2.40kr verip her çıkışta 0.50kr gitmesi gerçekten can sıkıcı. Neden acaba ?

• arkadaşlar facebook açılmıyor zaman aşımı diyor sebebi ne olabilir
  • quote:

quote:

quote:

ACİL !!

Ve önerdiğiniz oyunlar.

Kardeş saol 3 oyun indirdim. Ama Real Football oynuyorum ,sonra oyundan çıktığım zaman 0.50kr gidiyor neden acaba buna bi çözüm gerek 2.40kr verip her çıkışta 0.50kr gitmesi gerçekten can sıkıcı. Neden acaba ?

Arkadaşlar yardım lütfen

• Cihaz çok güzel gerçekten, yaklaşık iki aydır kullanıyorum ancak özellikle whatsapp yahut foursquare programlarının olmaması hakikaten çok sıkıcı...

Bada maalesef üvey evlat muamelesi görüyor, gelişecek daha yeni diyorlar ama e güzel kardeşim samsungapps de sadece tema çıkarmakla gelişmez bu mağaza, os...

Ayrıca bada os 2.0 için temmuz da hindistan da kullanıma sunulacak deniyor, buralara gelmesi ne kadar sürer acaba......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kleftiko -- 4 Haziran 2011; 5:46:18 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ACİL !!

Ve önerdiğiniz oyunlar.

Arkadaşlar yardım lütfen

Böyle birşey olmaması lazım. Paket veriyi kullanmadığınızda kapatın ve tekrar deneyin. Paket verinin kapalı olduğuna emin olun.
    @kleftiko
    Bada 2 en geç Eylül de bütün ülkelerde kullanıma sunulacak. Tahmin ediyorum ki bize de bu zamanda gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: udii

arkadaslar bu telefonu almayı düşünen biri olarak sunu sormak istiyorum . bu gps de 30 gün dolunca navigasyon kullanamıyo musunuz ücretsiz olarak. illa ödeme mi yapmak gerekiyo?? yoksa sadece sesler gidiyo navigasyon kullanılabiliyor mu???

30 gün dolduktan sonra kullanabiliyorsun,3g üzerinden şebekeye bağlı olarak veya internete bağlı olarak bulunduğun konumu haritada gösterebiliyor.ben böyle kullanıyorum..
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.