Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.014
Cevap
21
Favori
760.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yokohamae
    Birebir aynısını yaptım.Pc ye format da attım ama sorun aynı.Kiesten ne indirirsem indireyim yükleyemiyorum.Çünkü Kies telefonumu görmesine rağmen Kies Apps kısmında telefon bağlı değil diyor.

quote:

Orijinalden alıntı: berdurmus

quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

quote:

Orijinalden alıntı: berdurmus

quote:

Arkadaşlar Kieste İndirmiş olduğumuz bir uygulamayı yüklemek istediğimizde Yükle butonunun aktif olmadığını görüyorum ve şu uyarıyı veriyor. "Bağlı aygıt bulunmamaktadır, dolayısıyla uygulamayı telefonunuza indiremezsiniz". Bunun çözümünü bilen var mı?

1-kiesi bilgisayardan kaldırın
    2-cceanerle temizleme işlemini ve kayıt defteri sorunlarını düzeltin
    3-samsung aps den kiesi tekrar indirin ve bilgisayara kurun
    4-kurulumdan sonra kiesi açın size yeni güncelleme için onay var diyecek ama siz güncelemeyi yapmayın eski sürümü kullanın
    5-kiesde indirdiklerim kısmında indirdiğiniz uygulamaları bulun ve yükleyin.

4. işlemi yaparken "yeni güncelleme var" diye onay istemez, çünkü zaten 3. işlemde Kies'in son sürümünü internetten indirip kurmuş oluyorsun.

appsde son sürüm var ama son sürüme gelen güncelleme yok bu dediklerimi yaparsa düzelir

aynısini denedim yok arkadaş bi bok olmuyor ya uygulama iniyor güzel ama yükle butonu çalışmıyor:( off ya

• quote:

Arkadaşlar Kieste İndirmiş olduğumuz bir uygulamayı yüklemek istediğimizde Yükle butonunun aktif olmadığını görüyorum ve şu uyarıyı veriyor. "Bağlı aygıt bulunmamaktadır, dolayısıyla uygulamayı telefonunuza indiremezsiniz". Bunun çözümünü bilen var mı?

bende de aynı sorun farklı bir çözümü yok mu bunun son sayfada var bi açıklama ama ise yaramyo
  • Samsungapps sitesinden satın aldığım SYGİC MOBİLE MAPS TURKEY navigasyon yazılımı ne yazık ki uyduya bağlanmıyor ''SİNYAL YOK'' uyarısı alıyorum...Yazılımı nasıl çalıştırabilirim ? Bu sorunu yaşayıp çözüm bulan varmı ?
  • niye bu navigasyonu satın aldınki?
    NDrive Spain uygulamasını ücretsiz indirip içine Türkiye haritası ve Türkçe seslendirmelerini atıp kullansaydın böyle bir sorun yaşamazdın...60Tl'ye satılan uygulamayı Full olarak ücretsiz kullanabilirdin.
    Ben NDrive kullanıyorum ve hiç böyle bir problem yaşamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicorn13

niye bu navigasyonu satın aldınki?
    NDrive Spain uygulamasını ücretsiz indirip içine Türkiye haritası ve Türkçe seslendirmelerini atıp kullansaydın böyle bir sorun yaşamazdın...60Tl'ye satılan uygulamayı Full olarak ücretsiz kullanabilirdin.

tamam ben indiricem ndrive spain.Türkiye haritasını nerden bulup indirebilirim.şu kurulum işini bi anlatırmısın.
  • quote:

niye bu navigasyonu satın aldınki?

İndirime girmişti ondan almıştım 10 tlydi. Siz nasıl yüklediniz ?
  • burada anlatmam uygun olur mu?sonra banlamasınlar forumdan :)
  • dostum bi yazı hazırla isteyene pm at.
  • Özelden yazabilirseniz çok memnun olurum..
    quote:

burada anlatmam uygun olur mu?sonra banlamasınlar forumdan :)
  • cep tlfnu onayı olmadığı için özel msj atamıyorum :S
  • ndrive spain artık ücretsiz değil.
    30€ ücreti var.

ben de denemek istedim ama artık ücretli..
  • Ndrive Spain haritasını ücretsiz yüklemek için..Kies'te yeni bir hesap açın ve hesap açarken ülke olarak " Spain " seçin...Türkiye seçmeyin..Daha sonra giriş yapın..Sizi İspanya'nın mağazasına götürecek,orda da ücretsiz..şimdi baktım daha :)
  • NDRİVE ESPANA WQ diye var onumu diyorsunuz?
  • quote:

Ndrive Spain haritasını ücretsiz yüklemek için..Kies'te yeni bir hesap açın ve hesap açarken ülke olarak " Spain " seçin...Türkiye seçmeyin..Daha sonra giriş yapın..Sizi İspanya'nın mağazasına götürecek,orda da ücretsiz..şimdi baktım daha :)

Başka bir ülkeden hesap açarken ikametgah numarasımı ne öyle birşey isityor onu nasıl yapacaz..(ülke kore olarak seçildiğinde)
  • hayır ya..NDrive (Fin Promo) yazıyor..

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=000000042822 buradaki Ndrive..Bunu yükleyin..

Kore niye seçiyosun..Spain seçiceksin..Spain seçince öyle bişey istemiyor..Geri kalanını kafanıza göre doldurun.
  • ndrive espana ücretli.
    ndrive (fin promo)ücretsiz. oda süreli.
    ndrive espana wq ücretsiz.(bu nedir bilmiyorum)

düzeltme wq diğer alt model wave ler için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 31 Mayıs 2011; 23:09:05 >
  • Daha önceki mesajlarda kore mağazasında daha çok ücretsiz uygulama var demişti de ondan dedim...
  • hmm iyi tamam fin promo yükleyelim ama 31 octaber da süresi doluyor.sınırsız değil.
  • ndrive (fin promo) yükledikten sonra zaten içine Türkiye Haritası atılacak..Süreli olması sorun değil,biz İspanya haritasını kullanmıcaz zaten..
    Önemli olan telefona yüklenmesi..
    Dediğim gibi kendinize ülke olarak Spain seçip yeni hesap açın ndrive (fin promo) yükleyin..

Daha sonrahttp://www.zshare.net/download/870983186d687e7a/ bu adresteki Türkiye Haritasını indirin..

Sonra bikaç işlem daha var...gerisini siz bu kadarını yaptıktan sonra anlatayım..
  • 296 mb fin promo
    verdiğin linkte 109 mb
    başladım indirmeye.
  • 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.