Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13.014
Cevap
21
Favori
760.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xxmasterxx

beyler acil yardım sensörde kayma var asphalt 5 ve nfs shiftte telefonu düz tutunca sola doğru gidiyor *#0*# yapıp sensöre 5 derecelik kayma olduğu görünüyor telefon en son sürümde ve hard reset atmama rağmen aynı sorun devam ediyor

Servise götürmek en iyi yol gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan2020

quote:

beyler acil yardım sensörde kayma var asphalt 5 ve nfs shiftte telefonu düz tutunca sola doğru gidiyor *#0*# yapıp sensöre 5 derecelik kayma olduğu görünüyor telefon en son sürümde ve hard reset atmama rağmen aynı sorun devam ediyor

Bencede servise götürmek lazım ayrıca gerçekten Samsung Türkiye'nin Fcebook sayfası çok hızlı çalışıyor.
  • bu gün telefondan NFS shift i indirdim. telefon faturası olarak ücretlendirilcektim(benimki kontürlü)1 lira 3 kuruş bakiyem olmasına rağmen oyunu indirdim ardından bi mesaj geldi ve almış olduğunuz ürün ücretsizdir diyordu,ayriyeten bakiyeyi kontrol ettiğimde hiç bir düşüş olmamış..bu nasıl iş.geçen gün 9 tly satılıyordu .bedavaya geldi oyun:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wox
    bu gün telefondan NFS shift i indirdim. telefon faturası olarak ücretlendirilcektim(benimki kontürlü)1 lira 3 kuruş bakiyem olmasına rağmen oyunu indirdim ardından bi mesaj geldi ve almış olduğunuz ürün ücretsizdir diyordu,ayriyeten bakiyeyi kontrol ettiğimde hiç bir düşüş olmamış..bu nasıl iş.geçen gün 9 tly satılıyordu .bedavaya geldi oyun:)

bende 5 tane oyun indirdim 1 tl bile kesilmedi.d
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

quote:

Bencede servise götürmek lazım ayrıca gerçekten Samsung Türkiye'nin Fcebook sayfası çok hızlı çalışıyor.

hocam öncelikle teşekkürler sensör için telefonda parça değişimi yapacaklarsa sorun olur eğer kendileri kalibrasyon yapacaklarsa ki ben öyle düşünüyorum yarın teknosa ile görüşüp servise gönderirim

• Ben de 2 gün önce aldım Wave 2'yi. Garip bir durum oldu; eski telefonumda görünen bir rehber kaydı yeni telefonda görünmüyordu. yeniden kaydettim ben de (sim karta). Bugün yeniden aramak istediğimde rehberde kaydı bulamadım. Numarayı girdim, aradığım kayıt '' @@@@ım'' şekline dönüşmüş. Bu durum hakkında yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varsa çok iyi olacak. Servislik bir durum yoktur inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X2

Ben de 2 gün önce aldım Wave 2'yi. Garip bir durum oldu; eski telefonumda görünen bir rehber kaydı yeni telefonda görünmüyordu. yeniden kaydettim ben de (sim karta). Bugün yeniden aramak istediğimde rehberde kaydı bulamadım. Numarayı girdim, aradığım kayıt '' @@@@ım'' şekline dönüşmüş. Bu durum hakkında yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varsa çok iyi olacak. Servislik bir durum yoktur inşallah.

Bazen sim karta kaydedilen isimlerde Türkçe karakterler başka bir telefona takıldığında bozuk görünebilir. Öbür türlü bir sorun olabileceğini sanmıyorum. Fakat siz o numarayı silip yeniden kayıt etmeyi veya düzenlemeyi deneyebilirsiniz.
  • quote:

benim kilifta bu gun geldi siyah renk. on numara oldu cihaz. gelecegini ummuyordum. simdi birtek bada 2kaldi. oda geldimi tadindan yenmez. galksy s2ye badayi yukleyebilseler yada s2badali olsa alirim ama nedense android i sevmiem

arkadaşlar bende de wave 2 var kılıf bedava mı gönderiyorlar nasıl yapıyoruz bu hizmetten bizde yararlansak
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

quote:

benim kilifta bu gun geldi siyah renk. on numara oldu cihaz. gelecegini ummuyordum. simdi birtek bada 2kaldi. oda geldimi tadindan yenmez. galksy s2ye badayi yukleyebilseler yada s2badali olsa alirim ama nedense android i sevmiem

arkadaşlar bende de wave 2 var kılıf bedava mı gönderiyorlar nasıl yapıyoruz bu hizmetten bizde yararlansak

Dostum Anneler Günüyle ilgili bir kampanyaydi ancak sayfasi hala durmakta. Formu doldurman yeterli olacaktir. Ama kampanya bittimi devam ediyormu bilmiyorum.

http://www.facebook.com/SamsungTurkiye?sk=app_117432108339467

• quote:

Orijinalden alıntı: yulapan

quote:

bu gün telefondan NFS shift i indirdim. telefon faturası olarak ücretlendirilcektim(benimki kontürlü)1 lira 3 kuruş bakiyem olmasına rağmen oyunu indirdim ardından bi mesaj geldi ve almış olduğunuz ürün ücretsizdir diyordu,ayriyeten bakiyeyi kontrol ettiğimde hiç bir düşüş olmamış..bu nasıl iş.geçen gün 9 tly satılıyordu .bedavaya geldi oyun:)

Hangi hat bu ya benim Turkcell parayla almaya razıyım ama alınmıyor.

Madem sizde bedava Ndrive ve office i çekin bakalim bi .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yulapan

quote:

Hangi hat bu ya benim Turkcell parayla almaya razıyım ama alınmıyor.

Madem sizde bedava Ndrive ve office i çekin bakalim bi .

Turkcell'de olmaması gerçekten kötü. Sırf bunun için Avea hat aldım. Siz şimdi diyorsunuz ki hiç bişey kesilmedi ama kontör yüklediğinizde onlar 2'şer lira 2'şer lira olarak sizden kesilecek. Ndrive ve office çekilmiyor çünkü onlar pahalı. Yani mobil ödeme 35 liraya kadar destekliyor zaten. Ndrive 60 lira Office 15 lira ama Office de de Mobil ödeme yok.

• kapağı yanlış seçmişim yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

kapağı yanlış seçmişim yaw

galaxy s kapağı wave 2 kapağı ile değiştirilir.
  • Facebook destek sayfasından yardım isteyin..
    Ben destek sayfasına dün bu kılıfları nerden bulacağımı ve şakasına ikinci kılıfı göndermezsiniz dimi diye bir soru yönelttim. bugün arayarak 2. kılıfı göndereceklerini söylediler..
  • Arkadaşlar merhaba Pc üzerindeki Kies programından geçen hafta Kredi Kartımla 6.80 TL karşılığı NFS Shift satın aldım. Ancak yüklerken tel bağlı değil diyip yüklemeyi durdurdu. Bende telefonumdan Apps üzerinden Oturum Açtım önceki indirilenler listesinden bu oyunu indirip kurdum.Daha sonra telde bir takım sorunlar oluştu bende götürüp aynısı ile değiştirdim. Fakat bu oyunu Apps üzerinden aynı şekilde yükleme geçmişinden yani indirilenlerden yüklemeye çalışayım dedim. Fakat ne göreyim indirilenler de 2 uygulama gözüküyor. Pc üzerindeki Kiesten de yükle yazan yerde hareket yoktu yani etkin değildi.Bende sildim şimdi hiç yükleyemiyorum."Satın Alma geçmişin de" gözüküyor. Ancak yüklemek istediğimde tekrar satın almam gerekiyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı? Telefonun imei kodu değiştiğinden mi böyle yapıyor yoksa başka bir sebebi mi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: yokohamae

Arkadaşlar merhaba Pc üzerindeki Kies programından geçen hafta Kredi Kartımla 6.80 TL karşılığı NFS Shift satın aldım. Ancak yüklerken tel bağlı değil diyip yüklemeyi durdurdu. Bende telefonumdan Apps üzerinden Oturum Açtım önceki indirilenler listesinden bu oyunu indirip kurdum.Daha sonra telde bir takım sorunlar oluştu bende götürüp aynısı ile değiştirdim. Fakat bu oyunu Apps üzerinden aynı şekilde yükleme geçmişinden yani indirilenlerden yüklemeye çalışayım dedim. Fakat ne göreyim indirilenler de 2 uygulama gözüküyor. Pc üzerindeki Kiesten de yükle yazan yerde hareket yoktu yani etkin değildi.Bende sildim şimdi hiç yükleyemiyorum."Satın Alma geçmişin de" gözüküyor. Ancak yüklemek istediğimde tekrar satın almam gerekiyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı? Telefonun imei kodu değiştiğinden mi böyle yapıyor yoksa başka bir sebebi mi var?

Aynı üyelikten bir çok telefona yüklemeyi önlemek amacıyla satın alınan uygulama tek IMEI ye sabitlenmiştir yani tek telefonda kullanılabilir durumdadır. Samsung Apps sorunlar bölümüne mail atın, servis telefon değişim kağıdını ibraz ederseniz, indirdiğiniz uygulamaları yeni IMEI ye kaydedebilirler.

Kolay Gelsin

• bada 2.0 hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

bada 2.0 hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi?

bi önceki sayfaya bak
  • Arkadaşlar bende Samsung Wave II (GT S8530)var.Telefondan Samsung Apps'e girdim oyun indirecektim.Tam oyunun olduğu yere geldim ve satın al dedim ki kredi kartı nosu sordu.Acaba direk kontörden kesme gibi bir olay yokmudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kfb16

Arkadaşlar bende Samsung Wave II (GT S8530)var.Telefondan Samsung Apps'e girdim oyun indirecektim.Tam oyunun olduğu yere geldim ve satın al dedim ki kredi kartı nosu sordu.Acaba direk kontörden kesme gibi bir olay yokmudur?

hattınız turkcell se yok diye biliyorum ama avea ve vodafone da var
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.