- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Samsung S8530 Wave II Ana Konu
13014 Cevap676597 Görüntüleme29 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     84 [86] 88 89 90 91 92 93      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

206 Mesaj
13 Mayıs 2011; 15:46:45 

quote:

Orijinalden alıntı: By_Çağrı

Arkadaşım tema dosyalarının uzantısı .smt'dir. Widgetların .wgt'dir. Dosya uzantılarına dikkat et. Rar'lı dostalar ise rar'dan çıkar.

hocam dosyayı rardan cıkarmıstım zaten .wgt uzantısına sahip bir öge yok dosyada..

dosyanın içinde bulunan index dosyasını açtıgımda çalısıyor dosyada bir problem yok sadece widget yapmak için öge yok..veya baska yolu var biz bilmiyoruz..

PSN ID: ZigiZigi32

167 Mesaj
13 Mayıs 2011; 15:52:06 

arkadaşlar facebook samsung grunundan ücretsiz olarak gönderilen kılıflardan alan oldumu??

233 Mesaj
13 Mayıs 2011; 16:28:50 

Kies yeni bir guncelleme var diyor yukseltmek istedigimde sunucudan indiriyor ancak kuruluma gecmesi gereken yerde su sekilde hata veriyor.
Denemedigim yontem kalmadi. Tum verilerimi yedekleyip xp de deneyecegim artik cozum bulamazsam

Sorun hakkinda bilgisi olan var mi_? Sistemim win7
0

490 Mesaj
13 Mayıs 2011; 16:39:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Posmort3m

hocam dosyayı rardan cıkarmıstım zaten .wgt uzantısına sahip bir öge yok dosyada..

dosyanın içinde bulunan index dosyasını açtıgımda çalısıyor dosyada bir problem yok sadece widget yapmak için öge yok..veya baska yolu var biz bilmiyoruz..

Arkadaşım indirdiğin widgetların s8500 veya s8530 için olduğuna emin ol. Diğer bada işletim sistemli telefonlar için widgetlar da var o sitede. Dediğim gibi .wgt olması lazım uzantının. Google'da widget araştır. Başka sitelerden indirmeyi dene. Olmazsa sana birkaç widget upload edip link vereyim.

Bilkent University - Translation and Interpretation
Vita PSN ID: by_cagri
Mercedes C Serisi Kulübü -(C-Club)

206 Mesaj
13 Mayıs 2011; 17:33:11 

www. bada widget .com dan indirilen widgetlerle cahilliğim yüzünden başım dertteydi :) an itibariyle çözmüş bulunmaktayım bilelenler olabilir ama başka arkadaşlarında yararlanması bakımından söyleyeyim..

bu siteden indirdiğimiz dosya winrar dosyası olarak iniyor ve bizden uzantısını .wgt ye çevirmemizi istiyor...

işletim sistemi xp olanlar için dosyaya ad değiştir yapıp sonuna sadece .wgt yazmaları yeterli oluyor fakat windows 7 kullananlarda ise durum biraz daha farklı Düzenle - Klasör arama ve Seçenekleri- Görünüm -Bilinen Dosya Türleri İçin Uzantıları gizle nin yan tarafındaki ticki kaldırdıktan sonra dosya ismini, uzantısını wgt olarak değiştirebiliyoruz..

daha sonra telefona atarak yukleme moduna gecıyoruz..

indirdiğim widgetler:satranc,basketbol,blacknote,bubbles, ve tictactoe(3 taş )

PSN ID: ZigiZigi32

194 Mesaj
13 Mayıs 2011; 19:15:16 

arkadaşlar wave II alırsam sanki flash yüzünden pişman olacağım gibi geliyor kullananlar düşüncelerini birikimlerini paylaşabilir mi

bir de pembe sarı cart curt problemleri varmış anlam veremedim

ASUS N53-SV (i7-2630QM_NvidiaGT540_500GB_4GB)

4580 Mesaj
13 Mayıs 2011; 19:18:28 

quote:

Orijinalden alıntı: alpayfatih
arkadaşlar facebook samsung grunundan ücretsiz olarak gönderilen kılıflardan alan oldumu??

Bekliyoruz. Insallah haftaya gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

490 Mesaj
13 Mayıs 2011; 19:34:53 

quote:

Orijinalden alıntı: onur-sahin

arkadaşlar wave II alırsam sanki flash yüzünden pişman olacağım gibi geliyor kullananlar düşüncelerini birikimlerini paylaşabilir mi

Renk problemi sanırım sadece Wave 1'in kamerasında olan bir sorun. Flash ise Bada 2.0 ile gelmesi bekleniyor.

Ben de hala bekliyorum.

448 Mesaj
13 Mayıs 2011; 19:36:25 

quote:

Arkadaşım flash bada 2.0ile haziran temmuz gibi gelecek . Kamerada hiç bir sorun yok bazılarında var alırken kontrol ederek alırsan hiç bi sorun olmaz

233 Mesaj
13 Mayıs 2011; 21:09:50 

quote:

Orijinalden alıntı: scaryscreen

Kies yeni bir guncelleme var diyor yukseltmek istedigimde sunucudan indiriyor ancak kuruluma gecmesi gereken yerde su sekilde hata veriyor.
Denemedigim yontem kalmadi. Tum verilerimi yedekleyip xp de deneyecegim artik cozum bulamazsam

Sorun hakkinda bilgisi olan var mi_? Sistemim win7
0

Sorunu daha önce ayırdığım partitionlardan birine xp kurarak çözdüm.
Bu hatayı alanların xp yüklemekten başka çareleri malesef yok.

6280 Mesaj
13 Mayıs 2011; 21:40:44 

programın exe dosyasına sağ tıkla ve özellikler de.
Gelen ekranda "uyumluk" sekmesine git ve "bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu" kutusunu işaretle.
hemen altındaki kutudan xp sp3 ü seç ve tamam de.
sonra çalıştırmayı dene bakalım.

0

imzami kaybettim, gören ya da duyan var mi?

670 Mesaj
13 Mayıs 2011; 21:44:15 

quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

şu an flash desteği mevcut değil ama dert etmeye gerek yok kesin gelecek bi kaç aya kadar bada2 ile kamera süper şöyle soyleyeyim bugün n8 ve c7 kameralarını deneme fırsatı buldum 8mp çözünürlükte 800kb resim çekiyor wave de ise 2mb fark çok acayip otofokus farkı bu kadar olur mu diye şaşdım kaldım

Acaba Sırf Dünya İçin mi Yaratılmışşın ki Bütün Vaktini Ona Sarfediyorsun

233 Mesaj
13 Mayıs 2011; 22:41:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Öner

programın exe dosyasına sağ tıkla ve özellikler de.
Gelen ekranda "uyumluk" sekmesine git ve "bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu" kutusunu işaretle.
hemen altındaki kutudan xp sp3 ü seç ve tamam de.
sonra çalıştırmayı dene bakalım.

0

Denemiştim onu da hocam.
Farklı bir hddye farklı bir win 7 kurdum onda da aynı hatayı verdi. Xpde deneyince sorun çıkmadı.

15 Mesaj
14 Mayıs 2011; 9:51:35 

quote:

Orijinalden alıntı: berdurmus

Orijinalden alıntı: kfb16

Arkadaşlar merhaba.

Ben 2 gün önce Samsung Wave II aldım.Telefondan çok memnunum.Biraz fazla para versemde yaradı diye düşünüyorum.

Size bir sorum olacak.Daha önceki mesajlarda Samsung Kies' Kore'den bağlanarak bedava Asphalt 5 indirme söz konusuydu.Arkadaşların dediklerini yapıyorum.Ancak oyunu alma tuşuna basınca üyelik şifremi istiyor ve bende yazıyorum.Ama bu kullanıcı hesabı sadece Türkiye'de kullanılabilir tarzında bir şey yazıyor ve sonuç olarak inmiyo ne yapmalıyım.Acil yardım lütfen...

koreyi seçmeden önce gir şifreni fln yaz snra korayi seç

Hocam dedğin gibi yapmak istedim ama olmadı.Şifremi girdikten sonra ülkeyi nasıl değiştireceğiz?

1450 Mesaj
14 Mayıs 2011; 10:24:22 

Arkadaşlar, Wave II'nin her şeyinden memnun sayılırım ama 3G'nin indirme ve yükleme (download ve upload) hızları yani HSDPA ile HSUPA yavaş.
HSDPA yani indirme hızı saniyede: 3,6 Mbps (460,8 KB)
HSUPA yani yükleme hızı saniyede: 2 Mbps (256 KB)
Şu an Turkcell'in vs. saniyede 43,2 Mbps'ye kadar (standart olarak 7,2 Mbps) destek verdiğini düşünürsek, sizce de Wave II'nin 3G bağlantı hızı yavaş değil mi?
Ayrıca dikkatimi çeken bir şey oldu:
Samsung'un Endonezya sitesinde 3G bağlantı hızı bu şekilde (3,6 Mbps), Polonya sitesinde de bu şekilde (7,2 Mbps) belirtilmiş. Hangisi doğru veya acaba ülkelere göre 3G bağlantı hızı değişiyor mu?

459 Mesaj
14 Mayıs 2011; 10:43:58 

quote:

Orijinalden alıntı: kfb16

Hocam dedğin gibi yapmak istedim ama olmadı.Şifremi girdikten sonra ülkeyi nasıl değiştireceğiz?

bende yapamıyorum o olay fixlendi galiba

.

2472 Mesaj
14 Mayıs 2011; 11:21:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

Arkadaşlar, Wave II'nin her şeyinden memnun sayılırım ama 3G'nin indirme ve yükleme (download ve upload) hızları yani HSDPA ile HSUPA yavaş.
HSDPA yani indirme hızı saniyede: 3,6 Mbps (460,8 KB)
HSUPA yani yükleme hızı saniyede: 2 Mbps (256 KB)
Şu an Turkcell'in vs. saniyede 43,2 Mbps'ye kadar (standart olarak 7,2 Mbps) destek verdiğini düşünürsek, sizce de Wave II'nin 3G bağlantı hızı yavaş değil mi?
Ayrıca dikkatimi çeken bir şey oldu:
Samsung'un Endonezya sitesinde 3G bağlantı hızı bu şekilde (3,6 Mbps), Polonya sitesinde de bu şekilde (7,2 Mbps) belirtilmiş. Hangisi doğru veya acaba ülkelere göre 3G bağlantı hızı değişiyor mu?

bu bağlantı hızları bence şebekeye göre değişiyor...

GÜLEREK KAYBETTİKLERİNİ AĞLAYARAK KAZANAMAZSIN

15 Mesaj
14 Mayıs 2011; 12:00:43 

quote:

Orijinalden alıntı: ScreaMOuT

bende yapamıyorum o olay fixlendi galiba

Peki başka bildiğin bir yol varmıdır yaa?:D

2472 Mesaj
14 Mayıs 2011; 13:39:03 

bu cihaz için hareketli temalar varmı acaba

8 Mesaj
14 Mayıs 2011; 16:19:42 

quote:

Orijinalden alıntı: wox

BENDE ÇOK ARADIM AMA BULAMADIM SANIRIM YOK

670 Mesaj
14 Mayıs 2011; 16:23:10 

quote:

hazırda yok ne yapalım bada2.0 dört gözle bekliyoruz ancak o zaman destekler

233 Mesaj
14 Mayıs 2011; 19:28:59 

Telefonu kies ile güncelledikten sonra kamera açılmamaya başladı.

Kamera Başarısız diyor. Bu sorunu yaşayan oldu mu hiç? Sürüm jvkd1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scaryscreen -- 14 Mayıs 2011; 19:30:41 >

4580 Mesaj
14 Mayıs 2011; 21:14:05 

quote:

Tam telefonu güncelleyecektim. Güncellemesem mi?

233 Mesaj
14 Mayıs 2011; 21:23:55 

quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

Tam telefonu güncelleyecektim. Güncellemesem mi?

Sorun yaşamayanlar da var ama.

Farkında bile değildim aslında. Dün güncelledim uygulamalar çalışıyordu sorunsuz sandım.
Bugün kamerayı açmaya çalıştım Kamera Başarısız diyor. Bir kaç dosya değiştirdim yine aynı hatayı verdi. Kamerayı güncellemeye çalıştım onda da hata verdi. Hard reset attım sorun devam ediyor.
Yarın da halledemezsem garantiye götüreceğim.

1253 Mesaj
14 Mayıs 2011; 21:38:50 

Merhaba arkadaşlar. Wave 2 aldım 1 hafta önce. Samsung Kies ile ilgili bir sorum olacak size. Oyun indirdim kies üzerinden samsungapps'ten fakat telefona atamıyorum. Oyunların üzerindeki yükle butonu aktif değil. Ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız sevinirim.

ŞEREFinle oyna, HAKKInla kazan, SEBAt et.

670 Mesaj
14 Mayıs 2011; 22:17:47 

quote:

Orijinalden alıntı: chelick
Merhaba arkadaşlar. Wave 2 aldım 1 hafta önce. Samsung Kies ile ilgili bir sorum olacak size. Oyun indirdim kies üzerinden samsungapps'ten fakat telefona atamıyorum. Oyunların üzerindeki yükle butonu aktif değil. Ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız sevinirim.

aynen bendw de ayni bi arkadas yardim

123 Mesaj
14 Mayıs 2011; 22:18:58 

arkadaşlar merhaba Wave 2 arızalandı benim.. Garanti kapsamında servis ana kartını değiştirdi. Dolayısıyla imei de değişmiş. Şimdi şöyle bir sıkıntım var.. Önceki telefonda süresiz route 66 navigasyon vardı. Telefon sıfırlandığı için her bişey gitmiş. Şimdi onu yükleyemiyorum. Bu konuda ne yapabilirim. Yardımcı olursanız memnun olurum.

1450 Mesaj
14 Mayıs 2011; 23:12:29 

quote:

*Kies'i bilgisayardan tamamen kaldır.
*Samsung'un sitesinden Kies'i yeniden indir.
*CCleaner ile kayıt defterindeki tüm sorunları gider.
*Bilgisayarı yeniden başlat ve Kies'i yeniden kur.

45 Mesaj
14 Mayıs 2011; 23:55:18 

arkadaşlar ben de wave alacağım ama sorun 1 mi 2 mi alsam...
benim içinekran çoook önemli. 2nin ekranı daha büyük ama 1 sanki daha net...

1253 Mesaj
14 Mayıs 2011; 23:56:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

*Kies'i bilgisayardan tamamen kaldır.
*Samsung'un sitesinden Kies'i yeniden indir.
*CCleaner ile kayıt defterindeki tüm sorunları gider.
*Bilgisayarı yeniden başlat ve Kies'i yeniden kur.

Saol dostum deniyorum şimdi.

670 Mesaj
15 Mayıs 2011; 0:07:06 

quote:

arkadaşım bi dene inşallah olur bende denerm sen bak olursa tabi

1253 Mesaj
15 Mayıs 2011; 0:20:14 

quote:

Sorun çözüldü çok saol arkadaşım Allah razı olsun senden..

194 Mesaj
15 Mayıs 2011; 0:36:12 

telefonu hangi yönden tavsiye edersiniz ya da hangi özellliği yüzünden tavsiye etmessiniz almayı düşünüyorum

ASUS N53-SV (i7-2630QM_NvidiaGT540_500GB_4GB)

1253 Mesaj
15 Mayıs 2011; 0:44:38 

quote:

telefonu hangi yönden tavsiye edersiniz ya da hangi özellliği yüzünden tavsiye etmessiniz almayı düşünüyorum

Tavsiye edilmeyecek 2 yönü var bence.
1- Boyut(Wave 1 tercih edilebilir bu sebeple)
2- Uygulamalarının çok fazla olmaması (BADA OS yeni bir işletim sistemi ama zamanla uygulama sayısının artacağını düşünüyorum. Ama işletim sistemi Android'e göre hızlı ve daha stabil.)

121 Mesaj
15 Mayıs 2011; 1:08:11 

ölü piksellerden dolayı telefonu değiştiren var mı acaba? 3-5 tane belki daha fazla ölü pikselim mevcut. her şey iyi gidiyordu. nerden çıktı bu ölü pikseller telefonun sol üst köşesinde yoğunlaşmışlar

Her zaman imzamı mesaja ekle

670 Mesaj
15 Mayıs 2011; 1:40:41 

quote:

önce bi kaç eksik noktadan bahsedelim flash destegi şu an yok fazla uygulama açınca bellek dolu uyarısı veriyor benim telefona ait bi sorun olabilir başka abartılacak bi eksik yok ekran çok güzel boyut ve çözünürlük olarak yani ele tam oturuyor fiyat çok ideal bu özellikleE göre hd video cekim ve otofokuslü kamera c7 den bile ii ekran tepkisi çok hızlı 2gb dahili hafıza artı özellik sayilabilir

25 Mesaj
15 Mayıs 2011; 1:41:41 

bazı kararsız olan arkadaşlara yardımcı olmak isterim,, wawe 2 şu an piyasadaki en makul telefon,, i 9000 ile aralarında ben de kararsız kaldım ama bence sırf android için o kadar fiyat farkına değmez. pek çok yönüyle harika bir telefon: görüntü kalitesi, hızı, tv/projeksiyon bağlantısı, dokunmatik hassasiyeti ile mükemmel. ben şunu de belirtmek isterim kesinlikle kedi ciğer meselesi değil ipone 4 ü fazla şişiriyorlar ve marka tutkusu bir kenara bırakılırsa wawe 2 den çok üstün olduğuna dair somut ne söylenebiyor..
Bir şeyi tek bir şeyi bekliyorum o da flash sorunun çözülmesi yani bada 2 gerisi harikasın 8530. Biri bana bunun dışında wawe 2 nin bariz bir eksiğini söylesin lütfen..

ayrıca wawe 1 ile wawe 2 arasınada kararsız kalan arkadaşlar samoled ile sclcd arasında çok bariz bir fark yok,, 3.7 ye ihtiyacınız olacak..sar değerlerini de göz önüne alın..

ben ilk çıktığı an N70 alan biri olarak diyorum ki dar bakanlar ya da logoya saplananlar değil belki ama teknolojiden anlayan herkes wawe 2 ci olacak..
ben böyle düşünüyorum yine de herkes ölçüp biçsin sonra (olmaz ama yine de ) olur da memnun olmazsanız senin yüzünden demeyin :)

2472 Mesaj
15 Mayıs 2011; 1:44:53 

fruit ninja oyununu oynayan arkadaslar oyunun arcade modunda kac puan yaptiysaniz bi ekran goruntusunu cekerek buraya ekleyin.bir nevi turnuva gibi dusunun.benim puanim 475.forum biraz hareketlensin diye boyle bir sey geldi aklima.umarim ilgisiz kalmazsiniz!!

2472 Mesaj
15 Mayıs 2011; 2:08:40 

allaha sukur wave2 sahibiyim.mutluyum bu cihazi seviyorum.

wave 1 i elinize aldiginizda maket telefon gibi duruyor.belli bi sure sonra keske ekran daha buyuk olsaydi diyebilirsiniz.wave2 nin ekrani gayet iyi.ara sira bana kucuk geliyor.mesela normal tuslarla ekran arasinda bosluk var,o bosluga kadar uzanabilirdi ekran..

KAMERADAKI KIRMIZILlK konusuna gelince: bu olay genelde beyaz rengin ve isigin bol oldugu ortamlarda meydana gelir.sebebi bilinmemekte olup bu durum bir cok cihazda mevcuttur.N8,C7,E7,iphone serilerinde samsunglarda yani cogu cihazda mevcuttur.cok belli olmasada bu konuda rahatsiz olanlar olsada bu beni hic rahatsiz etmiyor..

uygulama yonunden zayif oldugunu soyleyenlerede diyorumki kim yukledigi uygulamalari ne kadar sik kullaniyor.ben bile yukledigimi kullanmiyorum duruyor.ZATEN TELEFONUN UYGULAMAYA PROGRAMA IHTIYACI YOK KI.DOSYALARI SIFRELE.Cogu video formatlarini destekliyor.indirdiginiz videolari cevirip ekran boyutunu ayarlamaniza gerek kalmiyor.

bu telefona 899 lira para verdim ve verdigim her kurusu hak ediyor.

1253 Mesaj
15 Mayıs 2011; 2:27:30 

quote:

allaha sukur wave2 sahibiyim.mutluyum bu cihazi seviyorum.

wave 1 i elinize aldiginizda maket telefon gibi duruyor.belli bi sure sonra keske ekran daha buyuk olsaydi diyebilirsiniz.wave2 nin ekrani gayet iyi.ara sira bana kucuk geliyor.mesela normal tuslarla ekran arasinda bosluk var,o bosluga kadar uzanabilirdi ekran..

KAMERADAKI KIRMIZILlK konusuna gelince: bu olay genelde beyaz rengin ve isigin bol oldugu ortamlarda meydana gelir.sebebi bilinmemekte olup bu durum bir cok cihazda mevcuttur.N8,C7,E7,iphone serilerinde samsunglarda yani cogu cihazda mevcuttur.cok belli olmasada bu konuda rahatsiz olanlar olsada bu beni hic rahatsiz etmiyor..

uygulama yonunden zayif oldugunu soyleyenlerede diyorumki kim yukledigi uygulamalari ne kadar sik kullaniyor.ben bile yukledigimi kullanmiyorum duruyor.ZATEN TELEFONUN UYGULAMAYA PROGRAMA IHTIYACI YOK KI.DOSYALARI SIFRELE.Cogu video formatlarini destekliyor.indirdiginiz videolari cevirip ekran boyutunu ayarlamaniza gerek kalmiyor.

bu telefona 899 lira para verdim ve verdigim her kurusu hak ediyor.

Uygulamalardan kastım mesela cep bankacılığı. Wave için sadece garanti ve iş bankasının cep şubesi uygulaması mevcut. Ben zaten bu 2 bankayı kullanıyorum. Ama diğer bankaları kullananlar ne yapacak. 1000+ ücretsiz tema varken neden daha fazla yararlı uygulama yok? Amacım kötülemek değil. Bende Wave 2 kullanıcısıyım. Ama gerçekler böyle.

4580 Mesaj
15 Mayıs 2011; 9:02:58 

quote:

fruit ninja oyununu oynayan arkadaslar oyunun arcade modunda kac puan yaptiysaniz bi ekran goruntusunu cekerek buraya ekleyin.bir nevi turnuva gibi dusunun.benim puanim 475.forum biraz hareketlensin diye boyle bir sey geldi aklima.umarim ilgisiz kalmazsiniz!!

Maaşallah hocam. Ben 352 yapmışım.
Ayrıca kameradaki kırmızılık benim bildiğim kadarıyla sadece beyaz bir zemin çektiğimizde oluyor. Ben açıkcası kimsenin beyaz bir zemini çekeceğini düşünmüyorum.

6002 Mesaj
15 Mayıs 2011; 9:15:21 

quote:

benim arcade puanım 716 ama ben bu puanı n8 de yaptım.wave2 ye henüz yüklemedim.ücretsiz olanı varmı wave2 için?
ücretlide alırım sorun değil ama kredi kartı bilgileri falandı filandı uğraşamam.3,20 TL birşey değil o oyun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 15 Mayıs 2011; 9:31:31 >

opel corsa 1.3 cdti enjoy 2012 ....pepperdust....

6280 Mesaj
15 Mayıs 2011; 10:31:41 

quote:

Orijinalden alıntı: onder035

bazı kararsız olan arkadaşlara yardımcı olmak isterim,, wawe 2 şu an piyasadaki en makul telefon,, i 9000 ile aralarında ben de kararsız kaldım ama bence sırf android için o kadar fiyat farkına değmez. pek çok yönüyle harika bir telefon: görüntü kalitesi, hızı, tv/projeksiyon bağlantısı, dokunmatik hassasiyeti ile mükemmel. ben şunu de belirtmek isterim kesinlikle kedi ciğer meselesi değil ipone 4 ü fazla şişiriyorlar ve marka tutkusu bir kenara bırakılırsa wawe 2 den çok üstün olduğuna dair somut ne söylenebiyor..
Bir şeyi tek bir şeyi bekliyorum o da flash sorunun çözülmesi yani bada 2 gerisi harikasın 8530. Biri bana bunun dışında wawe 2 nin bariz bir eksiğini söylesin lütfen..

ayrıca wawe 1 ile wawe 2 arasınada kararsız kalan arkadaşlar samoled ile sclcd arasında çok bariz bir fark yok,, 3.7 ye ihtiyacınız olacak..sar değerlerini de göz önüne alın..

ben ilk çıktığı an N70 alan biri olarak diyorum ki dar bakanlar ya da logoya saplananlar değil belki ama teknolojiden anlayan herkes wawe 2 ci olacak..
ben böyle düşünüyorum yine de herkes ölçüp biçsin sonra (olmaz ama yine de ) olur da memnun olmazsanız senin yüzünden demeyin :)

Ben de aylardır bu ikisi arasında kararsızım..
wave 2 biraz büyük. cebe sığacak gibi değil. bu konuda 1 biraz daha iyi. ama wave 1 i bulmak sıkıntı. üretimi durdu.

imzami kaybettim, gören ya da duyan var mi?

1339 Mesaj
15 Mayıs 2011; 10:58:40 

uzun zamandir gormedigim bi arkadasimla gorustum dun. n8 i var arkadasin.telefonlardan acildi konu. pek memnun degildi n8den. sordum takiliyo kasiyo arada acilip kapaniyo falan krinik sorunlarini soyledi. cikarttim cebimden wave 2yi. arkadas inceledi dokunmatigine hizina mest mest oldu. n8 pismanligi daha da artti arkadasin. ilk wave aldiginda n8 almadim diye pisman olnustum ama simdi iyiki almisim diyorum kullaninca anliyor insan. kamera ve biraz daha fazla uygulama icin o hantal ve pahali telefona gerek yok.paylasmak istedim Dusuncelerimi

[1881-193∞]

670 Mesaj
15 Mayıs 2011; 11:08:36 

quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

benim arcade puanım 716 ama ben bu puanı n8 de yaptım.wave2 ye henüz yüklemedim.ücretsiz olanı varmı wave2 için?
ücretlide alırım sorun değil ama kredi kartı bilgileri falandı filandı uğraşamam.3,20 TL birşey değil o oyun için.

kontorle alabilirsin kredi kartına gerek yok kontorun olmasa bile

490 Mesaj
15 Mayıs 2011; 11:23:00 

quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

uzun zamandir gormedigim bi arkadasimla gorustum dun. n8 i var arkadasin.telefonlardan acildi konu. pek memnun degildi n8den. sordum takiliyo kasiyo arada acilip kapaniyo falan krinik sorunlarini soyledi. cikarttim cebimden wave 2yi. arkadas inceledi dokunmatigine hizina mest mest oldu. n8 pismanligi daha da artti arkadasin. ilk wave aldiginda n8 almadim diye pisman olnustum ama simdi iyiki almisim diyorum kullaninca anliyor insan. kamera ve biraz daha fazla uygulama icin o hantal ve pahali telefona gerek yok.paylasmak istedim Dusuncelerimi

Evet benim bir arkadaşım da aynen öyle söyledi. Adam tarafsızdı çünkü Wave 2 bende vardı, onun bir arkadaşında da N8 varmış benimkini incelemişti zaten geçen n8'i de incelemiş geldi bana söyledi bi arkadaşımın n8i vardı inceledim diye senin telefonun ondan daha üstündü kesinlikle fiyat farkını hak etmiyor falan diye ben de olsam kesin wave 2 alırdım dedi. Bunlar tamamen arkadaşımın düşünceleri.

2472 Mesaj
15 Mayıs 2011; 12:37:27 

uygulama veya program yonunden eksik goruyorsynuz ancak su an icin sistem yeni.birde bada 2 cikacagi icin gelistiriciler bada 2yi bekliyor.bankalarin uygulamalari yok diyorsunuz.o uygulamalarda sonucta internete baglanarak islem yapiyor.o yuzden telefonun internet tarayicisiylada islem yapabilirsiniz.illaki o bankanin uygulamasi yok diye bunu bir eksikmis gibi gormeyin

8 Mesaj
15 Mayıs 2011; 14:11:17 

quote:

BENDE KİTLENMELER BAŞLADI BAYA KÖTÜ OLDU

8 Mesaj
15 Mayıs 2011; 14:17:20 

ARKADAŞLAR SON KİES GÜNCELLEMESİ SONRASI JVDK1 OLDU SÜRÜM. AMA TAKILMALAR KİTLENMELER YAVAŞLAMALAR BAŞLADI AYNI SORUNU YAŞAYAN VARMI??? YADA NE YAPABİLİRİM TAVSİYENİZ VARMI?

1253 Mesaj
15 Mayıs 2011; 14:53:51 

quote:

uygulama veya program yonunden eksik goruyorsynuz ancak su an icin sistem yeni.birde bada 2 cikacagi icin gelistiriciler bada 2yi bekliyor.bankalarin uygulamalari yok diyorsunuz.o uygulamalarda sonucta internete baglanarak islem yapiyor.o yuzden telefonun internet tarayicisiylada islem yapabilirsiniz.illaki o bankanin uygulamasi yok diye bunu bir eksikmis gibi gormeyin

Bu uygulamalar Android, iOS ta kolayca bulunabiliyorsa ve BADA da yoksa bu bir eksikliktir. Bunların en büyük sebebi BADA'nın yen olmasıdır.

İnternet şubesi ile cep şubesi arasında fark var. Cep şubesinden yapılan çoğu işlem için ücret kesmiyor bankalar. Fakat internet şubesi işlemlerinde ücret kesiliyor.

4580 Mesaj
15 Mayıs 2011; 16:00:32 

Bu takılmaları duyunca telefonu güncellemekten vazgeçtim.