Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.014
Cevap
21
Favori
760.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • wave 2 için ekran koruyucu sticker satılıyor mu?
  • arkadaşlar benim size bir sorum olacak ben teknosadan wave 2 aldım ( mağazadan int ten değil. ) yanlız ben ürünü aynısıyla değiştirmek istiyorum neden diyeceksiniz ekranda sarı lekeler var. 24.12.2010 tarihinde aldım. sizce ne yapmalıyım . şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASDA34

arkadaşlar benim size bir sorum olacak ben teknosadan wave 2 aldım ( mağazadan int ten değil. ) yanlız ben ürünü aynısıyla değiştirmek istiyorum neden diyeceksiniz ekranda sarı lekeler var. 24.12.2010 tarihinde aldım. sizce ne yapmalıyım . şimdiden teşekkürler...

aslında bnde değiştirmek istiyorum. bnde 30 unda aldım. fakat bütün wave2ler aynı. yapcak bişe yok.
  • çok mu göze batıyor sarı lekeler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanakin94

quote:

Orijinalden alıntı: ASDA34

arkadaşlar benim size bir sorum olacak ben teknosadan wave 2 aldım ( mağazadan int ten değil. ) yanlız ben ürünü aynısıyla değiştirmek istiyorum neden diyeceksiniz ekranda sarı lekeler var. 24.12.2010 tarihinde aldım. sizce ne yapmalıyım . şimdiden teşekkürler...

aslında bnde değiştirmek istiyorum. bnde 30 unda aldım. fakat bütün wave2ler aynı. yapcak bişe yok.

olsun ben yinede şansımı deniyeceğim :) siz int ten mi aldınız ürünü?
  • hayır mağazadan. göze batmıyr fakat insanın sarı lekesizi varken lekeli olanı almassı snce ... :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: teamour
    wave 2 için ekran koruyucu sticker satılıyor mu?

ben sordum daha gelmedi ama 2-3 hafta içinde gelir dediler
  • Arkadaşlar yok mu wave2 kullanıpta resimlerini bilgilerini gözlemlerini paylaşmak isteyen
  • Wave 1 ile 2 nin resim çekim ve video çekim kalitesi birebir aynı,hiç bir fark yok,ancak wave 2 nin menü tuşu gerçekten çok rahat olmuş wave 1 den sonra,hafif içe gömülü ortası ve ekranın büyüklüğü 2 yi wave 1 in önüne geçiriyor
  • walla siz burada uyuyun sesiniz soluğunuz çıkmasın wave2 için bi paylaşım olmasın wave1 sahipleri wave2yi yerden yere vuruyor. bu forumda hiçbir paylaşım yok wave2 alanlar buraya uğramıyor.ilerleme hiç yok walla :(((
  • Wave 2 yi millet yerden yere vursun bişey olmaz. Onlar hala çakma bada 1.2 versiyonu ile uğraşsın dursunlar.
  • bi ay içinde wave1 için 1.2 geldiğinde ne diceksin ?
  • araya ben yazayım wave 2 yede bada 2.0 gelir :) işin şakası ben yıllardır wm ile 65000 renkle yaşıyorum sizler burda elinizin altındaki süper ekranlar için birbirinizi üzüyorsunuz örneğin ben wave veya wave 2 fark etmez ekranı ne olursa olsun kimisi vardır büyük ekrandan hoşlarnır kimisi vardır güzel renk veren ekrandan ha ikiside olsa fena olmaz ama maalesef yok birini sececeksiniz hani reklamlarda vardı bir ara hem pencere kenadı olsun hem yanyana olsun dedinizmi size kalan otobüslerdeki en arka koltuk kalır o yüzden bir ekran için kırmayın kendinizi iki cihazda mükemmel
  • siz hangisini seçtiniz? walla bencede fark etmez sonuçta 2side yetiyor uzun vadede de yeter bence. ben sadece wave 2 nin diğer renklerini bekliyorum onlar arasından seçicem. bi de anlamadığım wave 1 toplanıyor piyasada bitirilmeye çalışılıyor demek ki bi aksilik var bu işte
  • ben kendi adıma konuşayım wave 2 tercihimdir geniş ekranından dolayı tabi ekranı samoled olsaydı çok güzel olurdu ama bunada şükür kaç gündür gözlemliyorum forumları wave kısmının daha çok kullanıcısı olmasından dolayı sürkülasyonu yüksek bir müddet sonra burasıda aynı sürkülasyonu yakalayacağından eminim zaten aynı programlar wave 2 içinde gecerli bana kalırsa wave cihazının bitirilmeye çalışılma sebebi ekranından biliyorsunuzki samsung samoled ekranı yetiştiremiyor artık ya üretip kalitesini düşürecek yada biraz daha sürkülasyonu yüksek diğer ekranlara kayacak wave 2 de olduğu gibi
  • çok mantıksız sen kalk samoled gıbı bı ekran yap pıyasada yarısılmayacak sonra da yetıstıremıyorum dıye durdur cok sacma
  • evet çok saçma ama yapabileceğimiz birşey yok en son okuduğum habere göre samsung yeni fabrika işi ile uğraşıyormuş samoled ekranı yetiştirecem diye ama sonuç ne olur bilinmez
  • wave 1 kullaniyorum 2 yeni daha yakinda burasi da dolar merak etmeyin sayfalari takip etmekten yorulursunuz :)kararsiz kalmaniza gerek yok buyuk ekran olmasini istiyorsaniz 2 alin beyaz rengini gordum guzelmis
    kardes wave 2 sayfasina iyi forumlar:))
  • gördüm derken internette mi yoksa teknosada fln mı ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.