Şimdi Ara

-**SAMSUNG GALAXY TAB --ANA KONU --**- (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.266
Cevap
26
Favori
657.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasinaka

quote:

Orijinalden alıntı: androidfurkan

quote:

Orijinalden alıntı: androidfurkan
    tab i alacaginiz zaman sizdede sabirsizlik oldu mu abiler yaaaa:)))))

anlasilan bir ben sabirsiz heyecenliyim:)))))

yalnız değilsin...bende heyecanlanmıştım...

sagol abi valla gozume uyku girmiyor yaaa vallaha dusunmekten heycandan hic ben bu kadar heyecanlandigimi bilmem bisi alacakken:)))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinaka

İlk kutusundan çıkardığım şarjı ile 2 gündür kurcalıyorum.Az önce şarj etmek için bağladım.Pc üzerinden cihaz şarj olmuyor.Yada ben bulamadım.Şarj aparatı yanımızda taşımak için kaba duruyor.
    Bu arada Kaan abi sana bazı sorularım olacak eğer müsaitsen...
    Ben oyun yüklemesi yaptım.Mesela asphalt5'i yükledim.Sonra video klasörüne attığım diziyi izlemek isterken asphalt5'in başlangıcındaki görüntüler mp4 filmi olarak video klasöründe çıkıyor.Onları silincede oyunu açtığımda da tekrar yükleme yapılması gerekiyor diyo.Ben oyun yada herhangi bir uygulamayı dosyaların arasına gelişi güzel kopyaladığım için mi böyle oldu? Bunun için bir standart varmı?
    Mesela BlackMarketApp uygulamasını rasgele dosyaların arasına attım.Hemen tanıdı...

Galaxy tab ile oynadıkça yeni şeyler keşfediyor insan.Mesela cihazın kendi market ikonuna girdim ve bir kaç ücretsiz yükleme yaptım.Yukarıda yaşadığım sıkıntıları yaşamadım...

Cihazda nova oyunu yüklü.Samsung apps uygulamasına girince need for speed shift,vlingo words to action,radio companion ve blinx beat isimli uygulamalarda var.

Ayrıca Readers Hub isimli ikon var.İçinde kobo isimli kütüphane uygulaması var.171 adet ücretsiz kitap emrinizde. Dergiler ve haberlerde mevcut...

haberler ve hava durumu ikonuna tıklayıncada en çok okunan haberlerden başlıklar sunuyor.Bu uygulama hoşuma gitti.

think free office mobile programını etkinleştirdim şimdi.bu sanırım office dosyalarını açıyor...

Samsung movies uygulamasında ise p1-uk.acetrax.com sitesine bağlanıp istediğiniz filmleri belli bir ücret karşılığı izliyorsunuz...

Sky+ ikonu ise ingilterenin digitürk platformu... kanallarda nezaman neler olacağını gösteriyor.Üyelik istiyor...

Şimdilik böyle arkadaşlar.Alet hoşuma gitmeye başladı...

• dergiler ve haberlerde Türk kaynaklar da mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34
    dergiler ve haberlerde Türk kaynaklar da mevcut mu?

maestro_34 benim de sormak istediğim soruyu sormuş. eBook uygulamasında olmasa bile, gazete ve dergiler arasında Türkiye'den olanlar da var mı? Yanlış hatırlamıyorsam bir tanıtım videosunda, gazete listesi ekranı görüntülendiğinde Turkey (86) ibaresini görmüştüm. Türkiye'den 86 gazeteyi okuyabiliyor muyuz yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deutscher

quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34
    dergiler ve haberlerde Türk kaynaklar da mevcut mu?

maestro_34 benim de sormak istediğim soruyu sormuş. eBook uygulamasında olmasa bile, gazete ve dergiler arasında Türkiye'den olanlar da var mı? Yanlış hatırlamıyorsam bir tanıtım videosunda, gazete listesi ekranı görüntülendiğinde Turkey (86) ibaresini görmüştüm. Türkiye'den 86 gazeteyi okuyabiliyor muyuz yani?

Hemen denedim.48 dil var.Türkiye'de 26 gazete mevcut.Hürriyet'i seçtim.gazetenin tamamı olan 36 sayfayı yükledi ve sonuç mükemmel...

not... hürriyet bugünün tarihinden milliyet ise dünün tarihinden yükledi...

• yasinaka
    Demek bu gazete okuma işi gerçekten çalışıyor! Harika bir şey bu.. Ama her sayfa resim olarak yükleniyor değil mi? Yani gazetelerin internet sayfaları gibi mi görünüyor, yoksa 36 sayfanın her birinin sayfa olarak görüntüsü mü geliyor ekrana? Bence sayfaların tamamını koymamışlardır. Yoksa o zaman kimse gazete almaz?

Senden ricam, Türkiye'den hangi dergiler var (ya da var mı)? Bir kaç tanesinin ismini yazabilir misin?
  • mükemmel
  • quote:

Bence sayfaların tamamını koymamışlardır. Yoksa o zaman kimse gazete almaz?

öyle düşünme kardeş, kimsenin 50 kuruşluk gazete almamak için 1600 tl'lik galaxy tab alacağını sanmam bu ülkede almış olanlar da o kadar kar etsin artık di mi
  • quote:

yasinaka
    Demek bu gazete okuma işi gerçekten çalışıyor! Harika bir şey bu.. Ama her sayfa resim olarak yükleniyor değil mi? Yani gazetelerin internet sayfaları gibi mi görünüyor, yoksa 36 sayfanın her birinin sayfa olarak görüntüsü mü geliyor ekrana? Bence sayfaların tamamını koymamışlardır. Yoksa o zaman kimse gazete almaz?

Senden ricam, Türkiye'den hangi dergiler var (ya da var mı)? Bir kaç tanesinin ismini yazabilir misin?

Bakkala gidip aldığın gazetenin aynısı kardeşim... Habertürk ve hurriyet bugün tarihli...
    Dergiler zinio tarafından sağlanmaktadır diyor ve yabancı dilde türkçe yok.Üye oluyorsun.Ancak gözlerime inanamıyorum. T3 ocak 2011 dergisini şuan indiriyor.İnanılmaz şaşırmış durumdayım.Kesin bir bit yeneği vardır.ama hadi hayırlısı

• Gazetelerin tamamı varsa çok iyi yahu

Arkadaşlar, Android uygulamaları .apk dosyaları haricinde .zip şeklinde de bulunuyor mu? Şöyle ki; bir siteden .zip uzantılı bir Android uygulaması indirdim. Bunu bilgisayarımda açtığımda içinden .apk dosyasının çıkacağını sandım ancak öyle bir dosya yok. Bunun yerine .zip içinden klasörler, AndroidManifest.xml, classes.dex ve resources.arsc gibi dosyalar çıktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

Arkadaşlar bugün markete girdiğimde ücretli uygulamaları gördüm,önceden böyle birşey yoktu sizde de böylemi?

Arkadaşlar bir bakabilir misiniz sizde de böyle mi?
  • Arkadaşlar bi gün önce galaxy tab ı aldım...samsungun çok güzel bluetooth kulaklığı var..89 tlye mediamarttan aldım..2 telefonu birden bağlayabiliyorsunuz..artı micto usb çıkışı var ve kutusunun içerisinde stereo kulaklık çıkıyor ..güzel olmuş

2. olarak çok uğraşmama rağmen turkcell roma android market yükleyemediğimden romu değiştirdim..sonuçta barcode okuturken market muhakkak şarttı benim için..3. işlem olarak gps ayarlarını yaptım.. igo yu ekrana tam oturtamadım..ndriveda öyleydi..bi kaç oyunuda tam ekran olmadıgını gördüm..bu durumu android markketten spare partsı yükleyerek çözdüm..olay tuhaf şekilde işliyor..programı açıyorsunuz compability mode daki tiki kaldırıp tekrar tikliyorsunuz..ve telefonu kapatıp açıyorsunuz..açıldıktan sonra programa tekrar girip compability modedaki tiki kaldırıyorsunuz..ve aleti tekrar kapatıp açıyoruz..bukadar..başka ayarlarla uğraşmayın..fakat igo düzelmedi ndrive tam ekran oldu..oyunlar düzeldi..bunada şükür :))

bu arada aletten tango kullanmak mükemmel..tam ekran görüntülü konuşabiliyorsunuz..

bi araç tutacağı almam lazım acil arabada gps olarak kullanıcam..alan varsa tavsiye dinleyebilirim ;)..

• quote:

Orijinalden alıntı: emreuckardes

Arkadaşlar bi gün önce galaxy tab ı aldım...samsungun çok güzel bluetooth kulaklığı var..89 tlye mediamarttan aldım..2 telefonu birden bağlayabiliyorsunuz..artı micto usb çıkışı var ve kutusunun içerisinde stereo kulaklık çıkıyor ..güzel olmuş

2. olarak çok uğraşmama rağmen turkcell roma android market yükleyemediğimden romu değiştirdim..sonuçta barcode okuturken market muhakkak şarttı benim için..3. işlem olarak gps ayarlarını yaptım.. igo yu ekrana tam oturtamadım..ndriveda öyleydi..bi kaç oyunuda tam ekran olmadıgını gördüm..bu durumu android markketten spare partsı yükleyerek çözdüm..olay tuhaf şekilde işliyor..programı açıyorsunuz compability mode daki tiki kaldırıp tekrar tikliyorsunuz..ve telefonu kapatıp açıyorsunuz..açıldıktan sonra programa tekrar girip compability modedaki tiki kaldırıyorsunuz..ve aleti tekrar kapatıp açıyoruz..bukadar..başka ayarlarla uğraşmayın..fakat igo düzelmedi ndrive tam ekran oldu..oyunlar düzeldi..bunada şükür :))

bu arada aletten tango kullanmak mükemmel..tam ekran görüntülü konuşabiliyorsunuz..

bi araç tutacağı almam lazım acil arabada gps olarak kullanıcam..alan varsa tavsiye dinleyebilirim ;)..

kulaklık çalınca titreyen modellerdenmi acaba???

• hep yakınılan konuya samsung kendince çözüm getirmiş bugün...
    'luxury edition' adıyla içinde siyah deri kılıf ve bluetooth kulaklık bulunan paketi 15 aralıktan itibaren satışa sunuyor.
    başka bir artısı var mı bilmiyorum ama çok büyük eksisi fiyata eklediği avrolar :) €749 ($990) :)

• quote:

Arkadaşlar bi gün önce galaxy tab ı aldım...samsungun çok güzel bluetooth kulaklığı var..89 tlye mediamarttan aldım..2 telefonu birden bağlayabiliyorsunuz..artı micto usb çıkışı var ve kutusunun içerisinde stereo kulaklık çıkıyor ..güzel olmuş

Aldığınız bluetooh kulaklğın modelini yazabilir misiniz?

• cihaz sahibi olan arkadaşlar e-book hakkında bilgi verebilir mi ?
    göz yoruyor mu ? yada kitap okurken not alabiliyor muyuz ?
    not alabiliyorsak , internette arama yapılabiliyor mu ?
    vsvs
  • Samsung HM3500 Stereo kullaklıgın modeli
  • quote:

Samsung HM3500 Stereo kullaklıgın modeli

Peki nasıl memnunmusunuz? Yankı yapıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

quote:

Samsung HM3500 Stereo kullaklıgın modeli

Peki nasıl memnunmusunuz? Yankı yapıyor mu?

Aldın diye yazdın pişman olmadın inşallah kardeşim??? Arka arkaya sorular gelmiş :))))

Bu arada çekim mesafesinide test edebilirmisin??
    Benim arkadaş iphone 4 için stereo kulaklık aldı (ciddi para ödedi) ama gel gelelim bluetooth mesafesi 2 metreyi geçince çalışmıyor.Son gördüğümde kafasını duvara vuruyordu...
  • SAMSUNG GALAXY TAB mkv desteği vardımıdır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leapfrog -- 13 Aralık 2010; 16:24:49 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.