Şimdi Ara

-**SAMSUNG GALAXY TAB --ANA KONU --**- (511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.266
Cevap
26
Favori
657.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tab 2 3110 icun cm 4.4 kurup deneyen oldumu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben şu an geçen ayın 28inde çıkan romu kullanıyorum 4.4.2 şu an fakat eski olması daha iyi değil mi yani sonuçta işletim sistemiyle paralel bir şekilde gelişiyor telefonlar/tabletler durum böyle olunca daha güçlü bir cihaz istiyor android.
  • BerkayAltok B kullanıcısına yanıt
    kitkat 512mb ramli cihazlarda rahat kullanılabilecek şekilde hazırlandığı için sıkıntı yok ama sonraki çıkacak sistemler için birşey söylenemez henüz.
  • Hocam ben bu gün dedim şu cmyi güncelleyim yeni romu indirdim attım recovryden seçtim sonra kurup başlattığında galaxy tab yazısında kaldı verdiğiniz rehberle tekrar kurdum yine aynı sorun dedim belki eksik çekmişimdir yeni rom indireyim rom indirirken odinle tekrar hallettim wipe data vbyi yaptım ama yine de galaxy tab yazısında kalıyor (overcome nin romuna kadar sorun çıkarmıyor sadece cmyi yüklerken)
    Güncelleme yaparken ayarlardan "güncellemeleri kontrol et" diyerek yapıyoruz. bilgisayardan indirip hafızaya atıp yüklenebilir ama ben hiç öyle yapmadım. birbiriyle uyumsuz sistem-güncelleme yüklemiş olabilirsiniz. size tavsiyem tableti kapatıp full şarj edip anlattığım rehberden en baştan yükleme yapmanız. bende de bir keresinde açılış ekranında takılma olmuştu cihazı kapatıp recovery ye girip wipe işlemlerini yapmıştım bir kaç ayar daha sıfırlayıp yeniden başlatınca açılmıştı. cihaz kapalıyken recovery ye girmek için, ses açma + power kullanıyoruz.
  • hocam zaten 2 kere sizin rehberle format attım daha önce hep recovryden yaptım güncellemeyi çünkü daha önce güncelleme konusunda cihaz sorun çıkarmıştı
  • arkadaşlar aradım ama bulamadım... ankaradaki bir arkadaşıma birisi şu sim kartı tak onla da internete gireyim demiş, 3gli bi tablet demekki anlayamadım tam olarak, o da takmaya çalışırken microSIM'ı kaçırmış.

galaxy tab sim veya sdkart bolumune microSIM kaçmış, cesaret edip müdahale etmemiş. servisler 2-3 gün sürer diyorlar, cihazı açacaklar galiba. başka bir yöntem/yolu varmıdır?
  • sm-t212 modeli var bende .(211'e modifiye edildi)
    bankaların sitelerinde iş yaparken bazen kart numarası girilecek olan yere rakamları yazamıyorum . rakamlara tıkladığımda "dınk-dınk" diye basılma sesi geliyor,ama olması gereken yerde rakamlar belirmiyor,yazılmıyor.
    aynı şey mesela hastane randevusu almaya çalıştığımda TC numarası yazamamak şeklinde de başıma geldi .
    bu nasıl bir iştir ? başına gelen var mı ? yada çaresi nedir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özufocu -- 31 Mayıs 2014; 18:05:34 >
  • Beyler modemden aldığım wps pin ile nasıl ağa bağlanabilirim
    Bu wps özelliği bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. modemde wps düğmesine basılı tutuyorsun(2-3sn) sonra tablette o bağlanacağın ağa bağlanıyorsun şifre girmeden bağlanıyor. Dediğim gibi bazen çalışmıyor.
  • Wps pin ile girmek mümkün değil mi?
    wps pin in mantığı zaten şifre girmeden bağlanmaktır neden şifreyle uğraşıyorsunki. madem şifre gireceksin normal yoldan bağlan
  • Wps pini kıran bir aplikasyon buldum onun çalışıp çalışmadığını kontrol etmeye çalışıyorum
  • özufocu kullanıcısına yanıt
    mesajım görünmez mi ? çok salakça bir soru mu sordum ? bu tür bir sorun başka kimsenin başına gelmedi mi ? geldi de çözüm mü üretilemedi ?
    nedir ?
  • indirme yerini bir türlü sonradan takmış olduğum hafıza kartına yönlendiremiyorum.habire cihazın kendi hafızasına indiriyor herleyi.hailyle hafıza doluğu için,indirme sıkıntısı çekiyorum.yardım
  • gt p1010 tablet çok yavaşladı format mı atmak lazım fabrika ayarlarına mı almak lazım ? yardım lütfen
  • GT P1000 icin orijinal 2.3.6 yazilimini nereden bulabilirim? Format gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Www.samfirmware.com dan indireceksiniz üyelik gerekir.odin ile kuracaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: VedoVedo

Www.samfirmware.com dan indireceksiniz üyelik gerekir.odin ile kuracaksınız

Ordan buldum ama indirme paralı görünüyor yapamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

quote:

Orijinalden alıntı: VedoVedo

Www.samfirmware.com dan indireceksiniz üyelik gerekir.odin ile kuracaksınız

Ordan buldum ama indirme paralı görünüyor yapamadım.

premium üyelik paralı, ama free indirme şansınız varüye olmanız gerekiyor. free yavaş indirir sadece

• 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.