Şimdi Ara

-**SAMSUNG GALAXY TAB --ANA KONU --**- (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.265
Cevap
26
Favori
657.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kingofbet

quote:

Orijinalden alıntı: hakan811

quote:

quote:

Eğer smartwatch ını satmadıysan çıkan son güncellemelerle tekrar bağlamayı dene. Bluetooth ile ilgili birçok yama çıktı.

satmadım kardeş peki o bluetooth yamasını nerden bulucam ve nasıl yükleyeceğim? yoksa en son çıkan 4.4.2 romumu yüklemem lazım

Yukarıda yazdığım yükleme işleminden sonra ayarlardan güncellemeri kontrol et diyorsun. Tarihe göre en son çıkmış olanı indirip yüklüyorsun. Herhangibir veri kaybı sözkonusu olmaz. Hergün güncelleme çıkıyor ama ben hafatada bir en son çıkmış olanı indirip yüklüyorum. ortalama 180mb oluyor. CM ekibinin verdiği destek samsungdan iyi. Eğer bu CM olmasaydı şimdiye çoktan kırmıştım bu cihazı.

Ben onu simdide daha omcede denenedim cuyanogenmod updates yaziyor ona tikliyorum hicbir guncelleme yok diuyor acaba yanlis bir yeremi bakiyorum?

Ayarlar \ tablet hakinda / cyanogen mod updates burada bakiyorum yok

Baktığınız yer doğru sağ üst köşede" yenile" ye basmalısınız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eğer smartwatch ını satmadıysan çıkan son güncellemelerle tekrar bağlamayı dene. Bluetooth ile ilgili birçok yama çıktı.

satmadım kardeş peki o bluetooth yamasını nerden bulucam ve nasıl yükleyeceğim? yoksa en son çıkan 4.4.2 romumu yüklemem lazım

Yukarıda yazdığım yükleme işleminden sonra ayarlardan güncellemeri kontrol et diyorsun. Tarihe göre en son çıkmış olanı indirip yüklüyorsun. Herhangibir veri kaybı sözkonusu olmaz. Hergün güncelleme çıkıyor ama ben hafatada bir en son çıkmış olanı indirip yüklüyorum. ortalama 180mb oluyor. CM ekibinin verdiği destek samsungdan iyi. Eğer bu CM olmasaydı şimdiye çoktan kırmıştım bu cihazı.

Ben onu simdide daha omcede denenedim cuyanogenmod updates yaziyor ona tikliyorum hicbir guncelleme yok diuyor acaba yanlis bir yeremi bakiyorum?

bastım kardeş yenileye basınca yeni bir güncelleme yok diyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ozaman bir sıkıntı var. Şöyle yapmanızı öneririm;http://download.cyanogenmod.org/get/jenkins/53754/cm-11-20140103-NIGHTLY-p1.zip
    bu linkteki dosya güncelleme ile indirilen dosyadır. bunu indirdikten sonra bilgisayardan cihaza kopyalayın yada direk cihaza indirin. sonra recovery moda alıp "install zip from sdcard" seçeneğinden indirmiş olduğunuz güncellemeyi yükleyebilirsiniz. güncelleme işlemi ile aynı olaydır. veri kaybı yaşanmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ozaman bir sıkıntı var. Şöyle yapmanızı öneririm;http://download.cyanogenmod.org/get/jenkins/53754/cm-11-20140103-NIGHTLY-p1.zip
    bu linkteki dosya güncelleme ile indirilen dosyadır. bunu indirdikten sonra bilgisayardan cihaza kopyalayın yada direk cihaza indirin. sonra recovery moda alıp "install zip from sdcard" seçeneğinden indirmiş olduğunuz güncellemeyi yükleyebilirsiniz. güncelleme işlemi ile aynı olaydır. veri kaybı yaşanmaz.

Kardes sorunu bilmiyorum ancak 19 araloga kadar olan butun cyanogen modlarsa ayni seyi yapiyor guncelleme almiyor

• güzel paylaşım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezerfen -- 6 Ocak 2014; 11:46:24 >
  • Arkadaşlar, p1000 için güncel turkcell 3g ayarlarını benimle paylaşır mısınız? Geçmiş yorumlardakileri denedim ne yazık ki tablet 3g ye bağlanmıyor ve ciddi manada asabım bozulmaya başladı artık.Daha önce avea kullanırken bir sorun yoktu, turkcell ile çalışmıyor...
  • judasjudas kullanıcısına yanıt
    3G DATA SİM KART İLE KULLANIYORSANIZ AŞAĞIDAKİ AYARLARI YAPIN

"1- Kullandığınız operatörden hattınızın 3G şebekesini açtırın.(Sadece 2G ile bağlan kısmı aktifse bu kaldırılmalıdır)
    2- Veri kısmı aktif olmalıdır.
    3- Network modu GSM/WCDMA otomatik modda olmalıdır.
    4- MENÜ+AYARLAR+KABLOSUZ AĞ+MOBİL AĞLAR+ERİŞİM NOKTASI ADLARI+TURKCELL-ISP+APN kısmında küçük harfler ile mgb yazmalı.

Bu maddeleri yaptıktan sonra cihazınız ile nete çıkmaya başlayacaksınız" ALINTIDIR.
  • Arkadaşlar en CM roomunu indirdim 4.2.2 fakat ekran görüntüsü alamıyorum
  • BerkayAltok B kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsü için güç menüsünü kullanman gerekir. Ekranı kapatma düğmesine uzun basınca açılan menüde olması lazım. Eğer yoksa ayarlardan bu seçeneği aktif et. Şuan cm11 4.4.2 kullanıyorum daha hızlı ve stabil. tavsiye ederim.
  • p1000 i jelly bean e rootladım fakat otg kablosu alsam çalıştırır mı?
  • headshotçı kullanıcısına yanıt
    Çalıştırır.
  • quote:

Çalıştırır.

ekstra birşey kurmak falan gerekir mi? birde nerden bulabilirim?
  • headshotçı kullanıcısına yanıt
    Ebay den alınır. gittigidiyordan alınır. android, ics den sonra doğal olarak usb desteği vermeye başladı. bunu için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.
  • Ayarlarda nereye gireceğimi bulamadım ve de cm güncellemelerinde Güncelleme türlerini Tüm Sürümler (günlük dahil) yaptım ve de indirilebilir güncellemelerde cm-9.1.0 cm-9.0.0 cm-11-20140215-NIGHTLY cm-11-20140214-NIGHTLY cm-11-20140213-NIGHTLY var sizce hangisini indireyim
  • BerkayAltok B kullanıcısına yanıt
    cm-11-20140215-NIGHTLY tavsiye ederim
    en son sürümdür. benim şuan kullandığım sürüm.
  • peki ekran görüntüsü? (şu an cm 10.1 kullanıyorum dosyalarım uygulamalarım vb. gider mi?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkayAltok -- 16 Şubat 2014; 18:25:54 >
  • Arkadaşlar birde bu tableti kaça satabilirim çünkü antutu testerden bile 4748 gibi çöp bir puan alan şeyin adam olcağını sanmıyorum ama yaza kadar idare edip yazın satacağım.
  • Otg kablosu alırsam saitek ps 1000 game padim çalışırmı ve ya çalışmazsa xbox 360 game padler için pcye takılan bir cihaz var onu takıp xbpx koluyla oynayabilirmiyim.

Edit:Klavye mi ya da mausemi bağlayabilirmiyim (klavye standart casperin usb 2.0 q klavye fakat mausem Logitechin kablosuz mausesi ve de nano alıcısı var taksam destekler mi?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkayAltok -- 18 Şubat 2014; 23:16:59 >
  • cihazı fazla aabartmayın gamepad bağlasan bile hangi oyunu oynuyacaksın. klavye mouse bağlanabiliyor ben denedim. onun haricinde cihazı satmaya değmez 200tl bile etmez. kenarda durur arada müzik dinler kitap okur webde gezinirsin. en güzelide otomobilde navigasyon olarak kullanıyrsın. artık fazla birşey beklemeyin.
  • Haklısın fakat şu an tableti telefon olarak kullanmak zorundayım öğrenci olduğumdan yeni bir cihaz alamam ve de yaza kadar bunla idare edeceğim ve de yapabildiğim kadar fazla şey yapmak istiyorum bir sorum var:
    Over clock yapabilirmiyim yapabilirsem nasıl yaparım şarjı etkiler mi?
  • 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.