Şimdi Ara

ViBER uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
3
Favori
90.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tavsiyemdir.

• o zaman skype kullanın daha iyi.
  • TL gidiyor mu konuşmalarda. Yoksa Wifi üzerinden mi ?
  • Wifi veya 3g üzerinden diyor
  • Ama tl gitmediğinden emin olmamız lazım..
  • walla kontratlı paketim olduğundan bilmiyorum ancak websitesinde fln da kesinlikle gitmiyor diyor...

ayrıca skype dan kat kat güzel bir kere push desteği var aynı normal telefon gibi çalıyor arayınca açık olmasına gerek yok ... kontakları refresh etmesi biraz bug lı ama onu da hallettik sorun yaşayan olursa anlatırım ...
  • Wifi ve 3G üzerinden konuşma sağlıyor ;) herhangi bir ücret faturaya yansımıyor...
  • program mükemmel...tamamen kapalı olsa dahi çalıyor..internet üzerinden konuşuluyor sim hattıyla ilgisi yok... skype den çok daha iyi...kayıt yok üyelik yok hiçbirşey yok..normal telefon gibi...yakında mesajlaşma özelliği falanda eklenecekmiş...süper bir uygulama..sıradan bir uygulama değil...iki telefondada viber yüklü ise bedavaya birbirini arayabiliyor...
  • tango da candır bu model program olarak
  • Skype'ın da normal telefondan farkı yok ki. evde, işte, yolda normal telefon gibi kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigmucit34

Skype'ın da normal telefondan farkı yok ki. evde, işte, yolda normal telefon gibi kullanıyorum.

bu program skype den çok daha iyi...kayıt yok üyelik yok!!program kapalıyken dahi çalmaya başlıyor normal telefon gibi...yukarıdada yazdım bu prgoram sıradan bir program değil zamanla anlayacaksınız...yakında kısa mesaj özelliğide gelecekmiş...ben dakikalarca konuştum...en ufak bir sorun yok..turkcell in ses kalitesi dahi bu kadar iyi değil...muazzam bir ses kalitesi var...sanki konuştuğun kişi yanında gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSafari -- 6 Aralık 2010; 18:58:27 >
  • Program kapalıyken dahi çalıyor değil o olay, push notifications Eğer whatsapp gibi yayılırsa kullanışlı olur elbette
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shat

Program kapalıyken dahi çalıyor değil o olay, push notifications Eğer whatsapp gibi yayılırsa kullanışlı olur elbette

hayır push değil çalıyor ve cevap verip konuşmaya başlıyorsun...
  • Konu açılmışmı diye baktım sağolsun arkadaşlar açmışlar yoksa ben açacaktım.
    Kesinlikle çok iyi bir program. Ses kalitesine şaşıracaksınız. 3g ve Edge ile yaptığım denemelerde hiçbir ses kesilmesi olmadı. Şiddetle tavsiye ederim.
  • Program full kapaliyken nasil caliyor ya
  • neden sim kartı cıkartınca calışmıyor peki ?

asıl olan karşı tarafta program olmadan bedava konusturmakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saydam -- 6 Aralık 2010; 20:00:12 >
  • Turkcell açlıktan ölecek bu gidişle
  • ben yükledim ve hemen code aldım yanlız kuzen yükledi ama bir türlü code gelmiyor ne yapabiliriz internet sitesinden code alma falan yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canawar_

ben yükledim ve hemen code aldım yanlız kuzen yükledi ama bir türlü code gelmiyor ne yapabiliriz internet sitesinden code alma falan yokmu

Onaya basar basmaz kod geldi sorunsuzca.
  • kod olayında gecikme olabiliyormuş support kısmıda öyle yazıyor ...

bu arada kapalıyken çalması push teknolojisi sayesinde oluyor ... ve hala skype la aynı demeyin anlamadan ... zahmet edip okuyun özelliklerini bi ...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.