Şimdi Ara

ViBER uygulaması (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
3
Favori
90.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha oncede konusu gecmis ama bilen yok sanirim?
    Samsung note 2 kullaniyorum rehbere girdiğimde viber kullanicilari simgesi gorunmuyor whatsup yada diger prog gorunuyor.
    Ayrica rehberde hesap ekle kismindan viberi seciyorum ama degisiklik olmuuo viber eklenmiyor bir turlu Takinti haline geldi valla bende bilen biri yardimci olsun lütfen :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok kullanışlı bi uygulama ayrıca mesaj da gönderilebiliyor. Skype'dan daha kaliteli, skypeta arkadan bağlantıdan dolayı garip garip sesler geliyo ve sesleri kötü veriyo yani cep telefonunda duyduğunuzla alakası yok fakat Viberda eğer bağlantı çok güçsüzse o an ses kesilmesi olabiliyor
  • Viber da mesajlasirken gelen mesaj sesini kapatamiyor muyuz arkadaslar?

• quote:

Orijinalden alıntı: SQaWeR

çok kullanışlı bi uygulama ayrıca mesaj da gönderilebiliyor. Skype'dan daha kaliteli, skypeta arkadan bağlantıdan dolayı garip garip sesler geliyo ve sesleri kötü veriyo yani cep telefonunda duyduğunuzla alakası yok fakat Viberda eğer bağlantı çok güçsüzse o an ses kesilmesi olabiliyor

o skype tan ben de hic verim alamadim malesef, bilgisayarda o kadar bagimlisi olmama ragmen. arama kesilir, cagri gelse gozukmez v.s. ama viber candir can.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

Blackberryy için viber uygulaması yokmu ?
    dün geceden beri bir türlü yapamadık

Var ama şuan için desteklemiyor. Beta sürümünü indiriyor direk. Onda da çağrı alamıyorsunuz ve gönderemiyorsunuz. Sadece mesajlaşma var bildiğim kadarıyla.
  • Arkadaşlar merhaba.... kız arkadaşım yurtdışında rehberimde ekli normal yollarla birbirimizi ayarlayabiliyoruz fakat viber ve tango listesinde görünmüyor allah aşkına yardım edin bunun sebebi nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Ama tl gitmediğinden emin olmamız lazım..
  • quote:

yok hocam emin olabilirsin zaten program açıklamasında da yazıyor için rahat olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yangx

quote:

yok hocam emin olabilirsin zaten program açıklamasında da yazıyor için rahat olsun :)

İbretlik hort..

Mesaj tarihi : 5 Aralık 2010; 22:20:53

Ne yaptın hocam emindim artık..

• viber whatsapp gibi her ortamda olsa (ki whasapp gibi yaygın olsun) veya whatsapp a da sesli ve görüntülü konuşma özelliği gelse iyi olur.

neden iki uygulama yükleyelim ki değil mi
  • viber kodunu kurulum sırasında girmedik kurulduktan sonra tüm viberlileri arayabiliyorum ancak onlar kayıtlı değil mesajı alarak anlamıyorlar.
    viber kod mesajını nereden girecegimi bulamadım.
    gelen sms i viber ı açıp nasıl ve nerden girebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fiat2001brava

viber kodunu kurulum sırasında girmedik kurulduktan sonra tüm viberlileri arayabiliyorum ancak onlar kayıtlı değil mesajı alarak anlamıyorlar.
    viber kod mesajını nereden girecegimi bulamadım.
    gelen sms i viber ı açıp nasıl ve nerden girebilirim.

silip kur düzeliyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yangx

quote:

İbretlik hort..

Mesaj tarihi : 5 Aralık 2010; 22:20:53

Ne yaptın hocam emindim artık..

iyice emin ol diye yazdım :)) pardon hocam dikkat etmedim güncel yerde olunca konu

• viberde ses hoparlörden geliyor nası düzeltcez
  • Arkadaşlar sadece uygulamayı kullananlarımı arayabiyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar, benim telefonumda artık kayıtlı olmayan (numarasını sildiğim) kişide benim numaram kayıtlıysa viber yazılımında beni görebilirmi (fotoğrafımı fsalan mesela..) beni arayabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DAPHNE20

arkadaşlar, benim telefonumda artık kayıtlı olmayan (numarasını sildiğim) kişide benim numaram kayıtlıysa viber yazılımında beni görebilirmi (fotoğrafımı fsalan mesela..) beni arayabilirmi

senin telefonun onda olmasa bile onun sende telefonu olmasi yeterlidir , eger senin telefonun onda varsa profil resmini gorur viberda o kadar... seni arayabilir yuksek ihtimal
  • Görüntülü konuşma yok değilmi viberda?
  • Peki diyelim karşı taraf internet olan bir ortamda vibere kayıt oldu.
    Daha sonra internet olmayan bir ortamda ise (3g ve wifi siz ) görüşme ne şekilde oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musab63

Peki diyelim karşı taraf internet olan bir ortamda vibere kayıt oldu.
    Daha sonra internet olmayan bir ortamda ise (3g ve wifi siz ) görüşme ne şekilde oluyor?

hacı az kullanmıştım o uygulamayı 3g ve wifi olmadan çalışmaz
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.