Şimdi Ara

laptopın adaptör girişi yanmaya başlamış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    benim asus m51sn250dv modelli laptop arkasında ki adaptör girişi ısınmadan dolayı erimeye başladı , bataryanında ucu aynı şekilde siyah siyah olmuş , ben farketmemiştim bu durumu farkettiğimde gittim bir tane liteon model adaptör aldım bir ay sonra onunda ucu yanmaya başlamış ve ısınıyor laptopun garantisi bitti bunu serviste ne kadara yaparlar? dışarıda bir serviste ne kadara yaparlar ? sürekli prizde kullanıyorum daha öncede girişte temassızlık vardı servis düzeltip yollamıştı.bu sorun nedir acaba nasıl düzeltilecek? bilgisi olan bana açıklayabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    yanmaya başlayan yerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genccimbomlu -- 4 Aralık 2010; 12:14:51 >

• servisde normalden 2 katını isterler orası kesinhttp://www.fokusbilgisayar.com/asp/group/301/Notebook-Yedek-Parca buradan tamir ettirebilirsiniz laptopu aras kargo ile ücret vermeden gönderiyorsunuz sorununu belirleyip ücretini belirleyip ister yaptırın ister yaptırmayın ücretsiz olarak size geri gönderiyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.