- x
Aracınızın Orjinal Teybine USB Girişi yapmak çok kolay
42 Cevap114849 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

427 Mesaj
4 Aralık 2010; 10:20:20 

Günümüz otomobil kullanıcılarının en büyük sıkıntısı basit ve geliştirilmeye musait olmayan müzik sistemi...
işte buna enkolay ve pratik çözüm Anycar Link USB adaptörleri
birçok marka aracın orjinal oto radyo teybine (CD Changer uyumlu olan modellere) adapte edilen bir ekipman ile orjinal teybinize USB + SD + Aux girişi sağlamak mümkün
Hem de aracın orjinal teybi ve direksiyon kumandasını kullanarak parça ve klasor değişim imkanı

piyasadaki muadillerine göre daha hızlı ve kesinlikle sorunsuz çalışan Anycar Link hızlı ve kolay montaj imkanı ile göze çarpıyor.
ürünün bluetoothlu modelleri de mevcut olup aracınıza uyumlu modelleri görmek için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

http://www.rsteknoloji..../showLabel&labels=278-3

detaylı bilgi almak için : bilgi@rsteknoloji.com

3

Hey gidi Ankara hey, Beni de benzettin ya kendine... Yüzümde bürokrat gülümsemesi, İçimde politik çıkmazlar...₪ HTC One™ ₪

186 Mesaj
18 Aralık 2010; 20:37:58 

bunu nasıl kullanıyoruz anlamadım.benim vw bora aracım var ve radyo teybi var.orjinalliği bozulmasın diye de yeni cd çalar taktırmadım.fm transmitter ile idare ediyoruz. o da malüm ses kaybına uğratıyor kaliteli ses alamıyorsun.benim aracıma olursa almak isterim yada nasıl monte edebiliriz.

427 Mesaj
21 Aralık 2010; 10:14:31 

aracınızın orjinal teybinin arkasında yer alan orjinal cd changer bağlantısından takıyoruz.
teybiniz bu ekipmanı cd changer olarak tanıyor.
taktığınız usb ya da sd karta oluşturacağınız CD1-CD2.. şeklinde 6 klasörü 6 ayrı disk şeklinde görmekte
dolayısıyla orjinal direksiyon kumandası ve teybin üzerinden tüm klasör ve parça değişim işlemini yapabiliyorsunuz.
her klasöre oluşturacağınız 99 adete kadar MP3 dosyasını istediğiniz gibi çalabilirsiniz.

Aracınız ekipmanı orjinal CD Changer olarak gördüğü için ses kaybı diye bir şey sözkonusu değildir.

Hey gidi Ankara hey, Beni de benzettin ya kendine... Yüzümde bürokrat gülümsemesi, İçimde politik çıkmazlar...₪ HTC One™ ₪

1041 Mesaj
22 Aralık 2010; 0:31:26 

montajın ne şekilde yapıldığını daha detaylı anlatabilir misiniz? teyp yerinden sökülüp bağlantıları yapılıyor ve yeniden mi yerine takılıyor?
cihazı nereye koyuyorsunuz? torpido içerisine mi yoksa kablo ile dışarda bir yere mi uzatılıyor?
ayrıca cihazın bedeli sitenizde yazılmış fakat montaj bedeli olarak ne ücret ödeniyor?

427 Mesaj
22 Aralık 2010; 9:07:57 

montajı basittir. tak çalıştır sokete sahiptir. soketin bir ucu teybinizin arka bölümündeki CD Changer girişine, diğer ucu ise Anycar Link' e direk takılır.
cihazını açıp CD Changer moduna getirdiğinizde çalışacaktır. Genelde montaj yeri olarak torpido bölümü tercih edilmekte. eğer istediğiniz başka bir bölüm var ise oraya da montaj yapılabilir. sitedeki fiyatlar montaj hariç satış fiyatlarıdır, Ankara içi 20 TL montaj bedeli vardır.

378 Mesaj
22 Aralık 2010; 10:44:48 

quote:

Orijinalden alıntı: TurkTime

montajı basittir. tak çalıştır sokete sahiptir. soketin bir ucu teybinizin arka bölümündeki CD Changer girişine, diğer ucu ise Anycar Link' e direk takılır.
cihazını açıp CD Changer moduna getirdiğinizde çalışacaktır. Genelde montaj yeri olarak torpido bölümü tercih edilmekte. eğer istediğiniz başka bir bölüm var ise oraya da montaj yapılabilir. sitedeki fiyatlar montaj hariç satış fiyatlarıdır, Ankara içi 20 TL montaj bedeli vardır.

İstanbul da montaj yeri ve bedeli ne kadar dır?

tşk.

Ne mutlu TÜRK'üm diyene!
VW Jetta Comfortline Derin Siyah 1.4 TSI 140 Hp DSG
Samsung Galaxy Note 2
Huawei Ideos X5

427 Mesaj
22 Aralık 2010; 11:20:21 

Açıklanan resmi bir montaj bedeli yoktur. Sadece teybin 4 vidası sökülüp fiş takılacağı için ortalama 20-30 TL montaj bedeline yapılmakta.
herhangi bir oto müzik işi yapan montajcı arkadaşlarla görüşebilirsiniz. İzmir, Antalya, Yozgat gibiillere gönderdiğimide yaklaşık bu rakamlara yaptırdılar..

334 Mesaj
24 Aralık 2010; 10:39:14 

İyi güzelde; sırf CD derdinden kurtulacağım diye ve daha sonra satın alacağım araçta kullanamama ihtimali yüksek olan bu cihaz için 250-300 TL arası bi maliyet bana fazla geliyor bilmiyorum siz ne dersiniz..

Doğruyu bulmak zeka ve bilgi meselesinden çok, kişilik ve ahlak sorunudur.

472 Mesaj
26 Aralık 2010; 22:12:10 

fiyat biraz fazla gibi

347 Mesaj
1 Ocak 2011; 17:41:19 

Bu cihaz takılı iken, aracın CD player halen aktif oluyor mu? (aynı anda değil tabi ki) yoksa, soket bağlantısını ayırmak mı gerekiyor?

83 Mesaj
1 Ocak 2011; 20:43:33 

şu aletlerin opel versiyonlarını neden yapmazlar anlamam!

129 Mesaj
2 Ocak 2011; 1:37:41 

200 küsür lira buna vericeğime kendi teybimi satar.. üstüne biraz daha ekleyip RCD510 dokunmadık ekranlı 6cd changer'li bi teyp alırım orjinal (:
ben böyle yapardım şahseen.

12246 Mesaj
2 Ocak 2011; 5:26:47 

Bunun XcarLink markasını doğuş otomativ satıyor. Bora aracımın orjinal kaset çalarının 5 band dijital grafik ekolayzırı ve ayrı hz ayarı ayrıca bass tiz ayarı ve doygun bassları çok hoşuam gititğinden değiştirmeye kıyamadım ve bundan almak istedim servise sordum 600 lira dedi Yurt dışında bakmıştım birkere 60-80 dolar falandı xcarlink.

Sonra bende gittim 7 liraya kaset adaptörü alıp k790nımı bağladım mis gibi dinliyorum. CD den farkı yok diyebilirim. Hiç parazit seside duymadım :)

Ayrıca bu usb ürünlernde çalan müziklerin isimleri çıkmıyor haberiniz olsun CD1 CD2 diye gözükür. Çünkü CD -C görüyormuş görür.

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Ne mutlu Türküm Diyene

4597 Mesaj
6 Ocak 2011; 13:21:40 

Bu cihazı takmak için Cd changer olması şart mı?Eski aracımda usb girişi vardı şuan kullandığım araçda aux,bluetooth olmasına rağmen yerini tutmuyor usb'nin açıkcası taktırmayı düşünüyorum.

Golf VI 1.4 TSİ

12246 Mesaj
6 Ocak 2011; 15:10:39 

Hocam bu zımbırtı çok pahalı yav. Birde genelde orjinal teyplere takılıyor sadece. Teypde mutlaka cd-c çıkışı olmak zorunda. Ben doğuş otomati'e sordum 600 lira dediler bana. Adam kendisi dedi alma hocam hiç gerek yok 600 liraya mis gibi cd çalar alırsın dedi :)

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Ne mutlu Türküm Diyene

283 Mesaj
17 Ocak 2011; 14:58:08 

o paranın yarısına pioneer usb li radyo teyp var.ne gereği var buna bu kadar para vermeye...

"Kim Ayasofyayı Cami olmaktan çıkarıp başka bir şekle koyarsa; Önce Peygamberin ve Ashabının, Ondan sonra Tabiinin, Tebau Tabiinin, Sonra Bana kadar gelen tüm ecdadımızın, hulasa benim ve benden sonra gelen bütün nesillerin laneti onların üzerine olsun" Fatihin Ayasofya Kitabesi (Vasiyet)

363 Mesaj
18 Ocak 2011; 12:37:22 

100 max 150 lira gibi bir fiyat olsa düşünülebilir ama fiyat yüksek.

Gideceğim buralardan artık elveda..
http://www.youtube.com/watch?v=zn-PSH9bbnE
DAU Kıbrıs-Malta-istanbuL

1915 Mesaj
18 Ocak 2011; 12:48:23 

quote:

Orijinalden alıntı: trockok

200 küsür lira buna vericeğime kendi teybimi satar.. üstüne biraz daha ekleyip RCD510 dokunmadık ekranlı 6cd changer'li bi teyp alırım orjinal (:
ben böyle yapardım şahseen.

Aynen o kadar para verdikten sonra kral gibi RCD510 almak daha mantıklı.

PSN ID : ntquartex

1826 Mesaj
17 Mart 2011; 19:04:14 

Fiat marka araçların teyplerine uyumluluk nedir acaba?

18 Mesaj
21 Ağustos 2011; 9:34:29 

ya şu kadar küçücük cihazın fiyatı 200 300 lira olmasının mantığı nedir yani bi çok adaptör var hepsimi bu fiyata.Ne yani devreler altın lehimle mi lehimleniyor yada soketler bulunmaz hint kumaşımı.Bu işe kendim el attım en kısa zamanda en ucuz maliyete yapıp seri üretim yolunu düşünecem tak etti artık

1404 Mesaj
21 Ağustos 2011; 14:52:05 

Vw sahipleri müzik sistemini değiştirirken rcd-510 u incelemeyi unutmasınlar Araçlarına uyumlu ise başka arayışlara gerek yok Sıfır araçlardan sökülen veya çok temiz rcd-510 ları 500-600 tl gibi rakamlara bulabilirsiniz İçerisine 6 cd alır mp3 okur Ya da 30 40 tl ye 8 gb sd kart alırsınız istediğiniz gibi kullanırsınız En güzel tarafı ise 6,5 inç ekranı ve dokunmatik olması

266 Mesaj
22 Aralık 2011; 1:13:44 

hocam polo 4 e olsa bi rcd 510 alıcam :(

1 Mesaj
26 Mart 2012; 22:22:44 

arkadaşlar bundan daha ucuz bir sistem daha var aşağıdaki linki inceleyin belki sizin aracınızada uygun bir çözüm vardır.
http://cdchangeremulato...a=viewProd&productId=11

6299 Mesaj
22 Haziran 2012; 14:35:26 

quote:

Orijinalden alıntı: aytacd

arkadaşlar bundan daha ucuz bir sistem daha var aşağıdaki linki inceleyin belki sizin aracınızada uygun bir çözüm vardır.
http://cdchangeremulato...a=viewProd&productId=11

tr de nereden alabiliriz.

mk3 1.2 tsi dsg

1167 Mesaj
23 Haziran 2012; 18:53:14 

arkadaşlar AUX dan kullanın ÇOK PAHALI 300 TL buna vereceğinize Çok güzel FLAC oynatan 200 tl ye 8 GB + mini sd kart entegreli MP3 playerlar var onları AUX dan bağlayın daha iyi .

.......

30 Mesaj
9 Nisan 2013; 0:16:46 

hocam gerçekden çok pahalıya satıyorsun. 50 tl lik bir aparsat belki 50 tl dahi yoktur. arkadaşlar gerçekden mantıklı cevaplar yazmış. pioneer fıstık gibi teypleri var. abi naptınız. bu fiyat ne böyle.

Bu mesajda bahsedilenler: @BLADE66 Bu mesaja 1 cevap geldi.

553 Mesaj
7 Ağustos 2013; 15:21:51 

http://www.c2club.co.uk...-Adapter-with-RD4-Units bu başlık altında cd changerin nasıl aktif edilebileceği yazıyor pug için

DOĞA ANAYA BİRAZ SAYGI.LÜTFEN!!!!

553 Mesaj
7 Ağustos 2013; 15:24:59 

quote:

Orijinalden alıntı: TurkTime

Günümüz otomobil kullanıcılarının en büyük sıkıntısı basit ve geliştirilmeye musait olmayan müzik sistemi...
işte buna e**** ve pratik çözüm Anycar Link USB adaptörleri
birçok marka aracın orjinal oto radyo teybine (CD Changer uyumlu olan modellere) adapte edilen bir ekipman ile orjinal teybinize USB + SD + Aux girişi sağlamak mümkün
Hem de aracın orjinal teybi ve direksiyon kumandasını kullanarak parça ve klasor değişim imkanı

piyasadaki muadillerine göre daha hızlı ve kesinlikle sorunsuz çalışan Anycar Link hızlı ve kolay montaj imkanı ile göze çarpıyor.
ürünün bluetoothlu modelleri de mevcut olup aracınıza uyumlu modelleri görmek için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

http://www.rsteknoloji..../showLabel&labels=278-3

detaylı bilgi almak için : bilgi@rsteknoloji.com

3

fiyatını öğrenebilirmiyim ve istanbulda cd changer cıkısını aktif edebilecek bir yer nerede bulabilirim servise gittim biz yapmıyoruz dediler

DOĞA ANAYA BİRAZ SAYGI.LÜTFEN!!!!

427 Mesaj
14 Ağustos 2013; 11:40:00 

PM atıldı

236 Mesaj
24 Ağustos 2013; 14:15:26 

quote:

Orijinalden alıntı: atura

hocam gerçekden çok pahalıya satıyorsun. 50 tl lik bir aparsat belki 50 tl dahi yoktur. arkadaşlar gerçekden mantıklı cevaplar yazmış. pioneer fıstık gibi teypleri var. abi naptınız. bu fiyat ne böyle.

cok haklısınız bu tür aparatları en az 200 liradan satıyolar... harbiden ne yaptınız yani.. bugun sony pioneer gibi markalar araçlarımız için özel teyip üretiyorlar bu teyipler direct aux- usp - card imkanları sunuyor ve + direksiyondan kumkanda özellikleride bozulmadan kullanılabiliyor.. ve adamlar bu ürümleri 250 300 liraya satıyolar üstelik ürünler garantili ve herkezin bildigi bir markalar...

ama 50 liraya mal edebilen varsa orjinal teyibe usb cıkartmasını. bizede anlatsın bizde yapalim...

2008 RENAULT KANGOO (EURO 4) 1.5 DCİ MULTİX AUTH.

http://www.trafikhareketi.org

213 Mesaj
24 Ağustos 2013; 14:31:54 

Aynı görevi yapan cihazlar piyasada daha yaygın ve daha ucuz markası Audio system . sağda solda her araç için de standart diyenlere de inanmayın her aracın bağlantıları aynı değil ..
Bu Çeviriciler genelde Double Dın yada orjinal teybi gerçekten kaliteli ve aracın orjinalliğini bozmak istemeyenler için daha mantıklı

0

[ FAY ]

https://www.facebook.com/SesSistemleriTurkiye

811 Mesaj
21 Aralık 2013; 18:33:05 

Bu ürünleri nereden buluruz.
Netten alıp herhangi bir teypçiye taktırabilirmiyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erk4n -- 21 Aralık 2013; 18:33:39 >

92 Mesaj
9 Şubat 2014; 21:07:57 

konuyu tekrar hortlatmak gibi olmasın ama benim 72 model aracımda klasik oto radyo var. usb takmak istiyorum. orjinalliğini bozmadan torpido içine usb giriş yapmak istiyorum. konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan görüş bekliyorum. fiyat ne olur ? yapılabilirmi? vs..

tşk.

Doesn't play well with others....

276 Mesaj
7 Mart 2014; 0:11:04 

Ben de internet üzerinden buna benzer bir aparat alıp Volvo S80 marka aracıma taktırdım. Burada 200-300TL gibi fiyatlardan bahsediliyor ama ben 139TL'ye aldım. İstanbullu bir satıcıydı ve çokta ilgili. Hemen şunu da belirteyim her araç için ayrı bir bağlantı kablosu var. CD Changer girişi her araöta standart aynı kablo değil. Yani almaya karar veren kendi aracını modeli ve yılı ile birlikte söylesin. Montajı çok zor değil şanslıysanız kendiniz de yapabilirsiniz ama yine de anlamak lazım. Çünkü güç kablosunun bağlanacağı yer bende sorun oldu. Asıl bağlaması gereken yerde düşük voltajlı bir bölüm olduğu için bazen çalıştırmıyordu bazen sorunlu çalıştırıyordu. Takan kişi ölçüm yapıp başka alete uygun voltaja sahip bir yerden güç alınca sorunsuz kullanmaya başladım. Güç kablosunun ayrıca takılması da sanıyorum araç modeline göre değişiyor. Kimi araçların teybi bu kabloya ihtiyaç duymadan CD Changer'den bu gücü alıyor, kimi alamıyor (Benim aracım gibi). Ayrıca dikkat edilecek nokta usb bellek ya da SD kart hangisini takacaksak önce fat32 olarak biçimlendirmemiz gerekiyordu. Ya da diğer türlü biçimlendirmek gerekiyordu hatırlamıyorum. Deneme yanılma yöntemiyle bulunabilir ama fat32'ye öncelik verin. Bu arada 99 şarkı atılabiliniyor denmiş ama bende farklı bir durum oldu. Klasör isimlerini CD01, CD02,..... CD06 olarak adlandırdım. Her farklı tarzı ayrı bir klasöre koydum. Bir de klasörlerden birine tüm müzikleri attım. Yüzden çok daha fazla şarkı vardı. Aşağıdaki fotoğrafta da gördüğünüz gibi teybim TRK104'ü çalıyor. Belki benim teybe özel bir durum bilmiyorum ama en azından bazı modellerde de 3 haneli sayıya geçebiliyor demek bu. Yani her klasörde 99 değil 999 şarkı 6 klasörde 6 bin şarkı. Almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim. Çok kullanışlı müthiş bir alet. İleri sarma geri sarma ve direksiyon kumandaları dahil her tuş çalışıyor. Ürün fiyatı (139TL) hariç montajı da 10-20TL arasında bir ücretle yapılıyor.

0

Bu mesajda bahsedilenler: @ntquartex, @erkan dh, @sertacak Bu mesaja 1 cevap geldi.

smucuk

1915 Mesaj
7 Mart 2014; 7:28:04 

Aldığın ürünün web sayfasını veya bilgilerini paylaşabilir misin? (en azından pm yoluyla)...

Bu mesajda bahsedilenler: smucuk

PSN ID : ntquartex

53 Mesaj
7 Mart 2014; 8:54:22 

hakkaten bahsettiğin ürün nedir hocam

Bu mesajda bahsedilenler: @smucuk

276 Mesaj
7 Mart 2014; 21:11:11 

Ben bu ilandaki satıcıdan bu ürünü aldım arkadaşım. Siteye üye değilseniz üye olun satıcıya aracınızın marka model ve model yılını belirten bir özel mesaj yazın. Sizinle ilgilenecektir. Bu arada fiyat 155 olmuş. Ben alalı birkaç ay oldu. Dövizdeki değişimdendir heralde bu fiyat farkı. Ben Ankara'ya istedim aleti. İstanbulda olanlar sanıyorum araçlarıyla birlikte gidip montajı da yaptırabiliyorlar. Eğer İstanbuldaysanız satıcıdan telefon isteyip elden de alıp montaj yaptırabilirsiniz. Kendisi yapmasa bile yakınlarda bir yere yönlendirir sizleri. Umarım yardımcı olabildim.

Saygılar...

http://www.sahibinden.c...aparati-128804379/detay

Bu mesajda bahsedilenler: @ntquartex, @erdemacarak Bu mesaja 1 cevap geldi.

smucuk

3 Mesaj
12 Mart 2014; 12:51:16 

quote:

Orijinalden alıntı: smucuk

Ben bu ilandaki satıcıdan bu ürünü aldım arkadaşım. Siteye üye değilseniz üye olun satıcıya aracınızın marka model ve model yılını belirten bir özel mesaj yazın. Sizinle ilgilenecektir. Bu arada fiyat 155 olmuş. Ben alalı birkaç ay oldu. Dövizdeki değişimdendir heralde bu fiyat farkı. Ben Ankara'ya istedim aleti. İstanbulda olanlar sanıyorum araçlarıyla birlikte gidip montajı da yaptırabiliyorlar. Eğer İstanbuldaysanız satıcıdan telefon isteyip elden de alıp montaj yaptırabilirsiniz. Kendisi yapmasa bile yakınlarda bir yere yönlendirir sizleri. Umarım yardımcı olabildim.

Saygılar...

http://www.sahibinden.c...aparati-128804379/detay

Merhaba ben de uzun zamandır bu aparatı inceliyordum. Honda civic aracıma almayı düşünüyorum da Ankara'ya yeni taşındım montajı nereye yaptırabilirim acaba? Hiçbir yer bilmiyorum daha gezip öğrenmeye fırsatım olmadı ne yazık ki. Şimdiden teşekkürlerMerhaba ben de uzun zamandır bu aparatı inceliyordum. Honda civic aracıma almayı düşünüyorum da Ankara'ya yeni taşındım montajı nereye yaptırabilirim acaba? Hiçbir yer bilmiyorum daha gezip öğrenmeye fırsatım olmadı ne yazık ki. Şimdiden teşekkürler

276 Mesaj
12 Mart 2014; 13:46:20 

quote:

Orijinalden alıntı: delete3535

Merhaba ben de uzun zamandır bu aparatı inceliyordum. Honda civic aracıma almayı düşünüyorum da Ankara'ya yeni taşındım montajı nereye yaptırabilirim acaba? Hiçbir yer bilmiyorum daha gezip öğrenmeye fırsatım olmadı ne yazık ki. Şimdiden teşekkürlerMerhaba ben de uzun zamandır bu aparatı inceliyordum. Honda civic aracıma almayı düşünüyorum da Ankara'ya yeni taşındım montajı nereye yaptırabilirim acaba? Hiçbir yer bilmiyorum daha gezip öğrenmeye fırsatım olmadı ne yazık ki. Şimdiden teşekkürler

Aracınızın CD Changer özelliği yoksa bu aparatı almanızın hiçbir manası yok. Sorduğunuza göre muhtemelen CD Changer özelliği ve alt yapısı vardır. Satıcı ile bağlantı kurup internet üzerinden siparişinizi verin bence. Montaj sorun değil. Biraz eliniz yatkınsa kendiniz bile montaj yapabilirsiniz. Bunu çok sorun etmeyin. En fazla 10-20TL arası bir ücretle herhangi bir oto teypçisinde ya da oto elektrikçisinde montaj yaptırabilirsiniz. Montajı gözünüzde büyüttüğünüz kadar önemli bir sorun değil.

Saygılar.

smucuk

7 Mesaj
27 Mart 2014; 13:37:23 

Bu aparattan bende aldım gitti gidiyordan aracın ismini modelini söyleyerek geldi hemen montajını yaptırdım gerçekten dedikleri gibi hiçbir fark yok orjinal sesle aynısı çıkıyor baya kaliteli bişey tek üzüldüğüm nokta benim araçta 6 tane klasör yapılıyor ve her klasör 99 şarkı alıyor toplamda 594 tane şarkı kapasitesi oldu ben 15 klasör olacak zannediyordum ki müzik arşivimde geniştir ama araçtan kaynaklı olarak 6 klasör oluşturabiliyoruz neyse artık çok büyük bi problem değil son olarakalmayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim

276 Mesaj
9 Temmuz 2014; 0:22:03 

quote:

Orijinalden alıntı: ermnakgngr

Bu aparattan bende aldım gitti gidiyordan aracın ismini modelini söyleyerek geldi hemen montajını yaptırdım gerçekten dedikleri gibi hiçbir fark yok orjinal sesle aynısı çıkıyor baya kaliteli bişey tek üzüldüğüm nokta benim araçta 6 tane klasör yapılıyor ve her klasör 99 şarkı alıyor toplamda 594 tane şarkı kapasitesi oldu ben 15 klasör olacak zannediyordum ki müzik arşivimde geniştir ama araçtan kaynaklı olarak 6 klasör oluşturabiliyoruz neyse artık çok büyük bi problem değil son olarakalmayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim

Evet Hocam. Sanıyorum sizin CD Changer de 6'lı olandan :) Gerçekten müthiş kullanışlı bir alet. Siz ne kadar ödediniz alet için merak ettim

smucuk

Uzaklaştırılmış
59 gün cezanın,
25 gün 20 sa. 55 dk. kadarı kaldı.
30 Temmuz 2014; 20:51:49 

Fiyat uçuk..

181 Mesaj
18 Ağustos 2014; 20:15:38 

Aracımda CD/MP3 çalar orjinal teyp var. Direksiyon kumandaları devre dışı kalmasın diye bu aparattan alacaktım. Ancak 600 şarkı sınırını görünce vazgeçtim. Fiyat uçuk evet ama parça sınırlaması olmasaydı alınabilirdi... 600 şarkıyı ben zaten 2-3 CDye yazar dinlerim. Bi anlamı yok benim için.

Bu fiyata zaten Pioneer/Sony USB/SD/MMC/AUX teyp alıp direksiyon kumanda aparatı bağlayıp işimi çok rahat hallederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sred -- 18 Ağustos 2014; 20:28:13 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Vw » Aracınızın Orjinal Teybine USB Girişi yapmak çok kolay
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.517