Şimdi Ara

www.accessoryjack.com alışveriş yapan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
0
Favori
16.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl bir sitedir bu arkadaşlar, bir kaç gün sonra buradan alışveriş yapacağım.Alacağım kulaklık cks70 , 80 dolar maliyeti var herşey dahil.
    Gümrükte kalma sorunu falan yaşarmıyım ?
    Ve birde ürünler %100 orjinal midir ?
    Bir kaç yorum okudum onların hepsi iyiydi site hakkında ama birde size sorayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 22 Aralık 2010; 20:47:01 >

• kargo kalmaz.Ben de sipariş verecğeim de kartımda bir problem var.Giderir gidermez :D alcam .
  • 80 dolarlık ürünü daha düşük göstermeye gerek yok diyorsunuz yani.Siteye mail atınca fiatı daha düşük gösterebiliyormuşta faturada bu yüzden sordum.
  • 150 euro ya kadar geçer.Kargo parası hariç.
    Ben hatta 200 dolarlık sipariş vermiştim geldi.Bu siteden değil ama sonuçta aynı gümrükten geçiyorlar.
  • Hımm anladım, o zaman gerek yok bu konuda mesaj atmaya.
    Peki siz bu siteden alışveriş yaptınızmı yada arkadaşlarınız falan yaptımı ? Ne gibi duyumlar aldınız acaba site hakkında :)
  • Yapacağım da kart için bankayı ya da mastercardi aramam gerekiyor =) Üşeniyorum.2-3 gün içerisinde sipariş vereceğim ama.
  • Neden aramanız gerekiyor acaba ? Benimde visa özellikli bir kredi kartım var internetten sürekli alışveriş yaptığım, acaba yurtdışı alışveriş için kapalı falanmı oluyorki ?
    Daha önce yurtdışı alışveriş yapmadığım için bilmiyorum kusura bakmayın :)
  • Yok ben 3d secure kodunu hatırlamadım ve yanlış girdim 2-3 kere :D ondan kapatmışlar.
  • Bildiğim kadarıyla 3d kodu telefonunza sms ile geliyor ve tek kullanımlık şifre oluyor, hatırlamanız gerekmiyor sanırım zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 4 Aralık 2010; 4:26:06 >
  • Kargo ücreti dahil 150€'yu geçmemesi gerekiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

150 euro ya kadar geçer.Kargo parası hariç.
    Ben hatta 200 dolarlık sipariş vermiştim geldi.Bu siteden değil ama sonuçta aynı gümrükten geçiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H. -- 4 Aralık 2010; 11:42:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.

Kargo ücreti dahil 150€'yu geçmemesi gerekiyor.

quote:

150 euro ya kadar geçer.Kargo parası hariç.

Anladım bu konuda sıkıntı yok, umarım ürünlerde orjinaldir
  • Peki kargom elime ulaşmazsa ne yapabilirim, takipli kargo ama kargo kaybolduğunda ne gibi şeyler yapabilirim ?
  • takipli kargo kaybolmaz =)
  • quote:

takipli kargo kaybolmaz =)

Diyelimki bi şekilde elime ulaşmadı ne olacak =)
  • hiç kargoculuk yapmadım hocam onu bilmiyorum. :D ilk defa mı bir şey alıyorsunuz anlamadım :D
  • takipli kargo kaybolmaz diyelim tekrar eline ulaşmazsa da paket en son nerede gözüküyorsa oraya gidip durumu sorarsın.en kötü ihtimal yenisini yollamalarını istersin
  • Türkiyeden alışveriş sitelerinden 50-60 kez alışveriş yaptım.Yurtdışına açılıyorum artıkda o yüzden bu sorularım ve ingilizcem olmamasııda beni korkutuyor açıkcası.Bi sorun oluşursa kendimi nasıl ifade edicem :)
  • sorun olmaz o kadar dert etme ya benim ürün gelmedi demen yetiyo zaten çoğu durumda , çok iyi ingilizce gerekmiyo.düzgün satıcılar oldukça anlayışlı zaten
  • Dert etmiyorum ya soruyorum sadece :) sormayayım mı ?

Bu sitede ürünleri satan satıcılar yok zaten galiba.gittigidiyor mantığı gibi değil sanırım...
  • Bu site yeterince güvenilirdir ve gayet sağlamdır. Açık arttırma usülü çalışan sitelerle karıştırmayın; kendi namlarına çalışan bir ticarethanedir. Ödemeyi müteakip kargonuzu çıkarlar. Kendilerine bir ton sövdürmeden doğru düzgün iş yaparlar.

Takipli alırsanız tahminim 2 haftayı geçmeden ürün elinizde olur. Bir sıkıntı olduğunda ellerinden geldiğince yardımcı olurlar ancak gümrükte sorun çıkarsa da, adamlar bizi bağlamaz derse kimse bir şey diyemez. Nezaketen veya şirket politikaları gereği bir ikinciyi de gönderirlerse güzel olur tabi. Takipli kargo kaybolmaz demeyin, o da olur, keza olmuştur da. Ama on binde bir denk gelir herhalde.

Tüm bunları niye yazdım? Her şeyin bir ilki vardır; topla cesaretini, ver siparişini... Slogan bile ürettim, daha n'apayım?!

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.