Şimdi Ara

www.accessoryjack.com alışveriş yapan var mı ? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
0
Favori
16.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir arkadaş Honkong Türkiye haftada 1 var diodu ama bilmiyorum artık kargo taşımacılığı için farklı olabilir yinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onesk -- 26 Şubat 2011; 19:09:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onesk

bir arkadaş honkong tükiye haftada 1 var diodu ama bilmiyorum artık kargo taşımacılığı için farklı olabilir yinede

İmzana istinaden yazıyorum..
    Türkiye'yi yanlış yazmışsın, ayrıca cümle başlangıcında ve özel isimlerin ilk harfini de büyük harfle yazmalısın..
  • Düzelttim Türkiye için haklısın dierleri için pek uğraşmaya değmez imlaya uymaya kalkarsak eğer yandık saygılar
  • quote:

Düzelttim Türkiye için haklısın dierleri için pek uğraşmaya değmez imlaya uymaya kalkarsak eğer yandık saygılar

• offf ya gelse şu kulaklık artık tahammülüm kalmadı iphone kulaklığına
  • 0001 23/02/11 16:19 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir HONG KONG (Yurt Disi)
  • 0001 22/02/11 16:31 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir HONG KONG (Yurt Disi)
    0002 24/02/11 15:10 Insert item into bag (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) HONG KONG (Yurt Disi)
    0003 27/02/11 10:24 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE ISTANBUL ULUSLARARASI POSTA ISLEME MERKEZI

Gelir heralde bu hafta içi gümrükte ne kadar bekler acaba?
  • quote:

0001 22/02/11 16:31 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir HONG KONG (Yurt Disi)
    0002 24/02/11 15:10 Insert item into bag (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) HONG KONG (Yurt Disi)
    0003 27/02/11 10:24 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE ISTANBUL ULUSLARARASI POSTA ISLEME MERKEZI

Gelir heralde bu hafta içi gümrükte ne kadar bekler acaba?

Bu haftaiçi elinize gelir büyük ihtimal
  • gelsin artık zaten sabah yine dellendim metroda kulağımdan düşüyo delirtiyo adamı ya kafayı çevirmeye gelmiyo en nefret ettiğim olay
  • NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office)
    0001 23/02/11 16:19 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir HONG KONG (Yurt Disi)
    0002 27/02/11 15:24 Insert item into bag (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) HONG KONG (Yurt Disi)

dün sevk edilmiş benim paket.

24 ünde uçak varsa 27 sinde de var. O halde 3 günde 1 uçak var diyebiliriz :)
  • 1. Sevk Edildi İSTANBUL / UPİM İZMİR / PİM, 00364 - 34158 28/02/2011 11:15:11

yurtiçi gönderi bilgileride dolduruldu alttaki yarın izmire gelir çarşamba bende olur sanırsam maşallahı var valla kulaklıkta beni istiyo belli
  • Ürünümü teslim aldım sonunda. Ama ptt ye kendim gittim aldım aradım bana 2 gün sonra dağıtıma çıkar dediler adamlar taaaaaaaa nerden 6 günde gönderiyor bornova merkezde olan gönderiyi bende bornovada olmama rağmen 3 gün sonra teslim alıyorum nasıl bir mantıkdır bu. Nese gdip kendim aldım bu gece burn-in e bırakıcam kutuyu açtım tabikide :) .Ürün çok kaliteli gerçekten kabloları kutu ambalajı bile çok hoş. Bir tek basit gelen taşıma kılıfı. Daha iyi olabilirdi. Şimdilik sıcağı sıcağına yorumlarım bunlar. Denedikçede fikirlerimi sizlerle paylaşbilirim. Saygılar.
  • Hayirli olsun..
    Yorumlari bekliyoruz..
  • quote:

Ürünümü teslim aldım sonunda. Ama ptt ye kendim gittim aldım aradım bana 2 gün sonra dağıtıma çıkar dediler adamlar taaaaaaaa nerden 6 günde gönderiyor bornova merkezde olan gönderiyi bende bornovada olmama rağmen 3 gün sonra teslim alıyorum nasıl bir mantıkdır bu. Nese gdip kendim aldım bu gece burn-in e bırakıcam kutuyu açtım tabikide :) .Ürün çok kaliteli gerçekten kabloları kutu ambalajı bile çok hoş. Bir tek basit gelen taşıma kılıfı. Daha iyi olabilirdi. Şimdilik sıcağı sıcağına yorumlarım bunlar. Denedikçede fikirlerimi sizlerle paylaşbilirim. Saygılar.

Haklısınız, taşıma kılıfını çok basit yapmışlar onun dışında herşey kaliteli ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_5320

quote:

Ürünümü teslim aldım sonunda. Ama ptt ye kendim gittim aldım aradım bana 2 gün sonra dağıtıma çıkar dediler adamlar taaaaaaaa nerden 6 günde gönderiyor bornova merkezde olan gönderiyi bende bornovada olmama rağmen 3 gün sonra teslim alıyorum nasıl bir mantıkdır bu. Nese gdip kendim aldım bu gece burn-in e bırakıcam kutuyu açtım tabikide :) .Ürün çok kaliteli gerçekten kabloları kutu ambalajı bile çok hoş. Bir tek basit gelen taşıma kılıfı. Daha iyi olabilirdi. Şimdilik sıcağı sıcağına yorumlarım bunlar. Denedikçede fikirlerimi sizlerle paylaşbilirim. Saygılar.

Haklısınız, taşıma kılıfını çok basit yapmışlar onun dışında herşey kaliteli ama...

Evet gerçekten kılıf haricinde çok kaliteli her halinden yapısından belli ediyor kendini. Orjinalmidir diye düşünenlere de şöle bir açıklamaya yapayım (bende almadan önce böle düşünüyodum çünkü :) ) Ürün orjinal tabiki ama olmasa bile bütün sahteler böle olsa keşke hiç düşünmeden alırdım

• darısı başıma ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyperBoy

darısı başıma ya :D

:)
  • ovvv :D TR'ye geldi hemen sonrasında Adana'ya sevk edildi :D aynı gün içinde :D

Yarın elime geçmiş olur galiba :)
  • =) hayırlı olsun şimdiden alan arkadaşlara =)
  • Sağolasın FieSTaA.

SyperBoy

yarın elinde olur eğer gidip ptt den kendin alırsan yoksa 3 gün sonra gelir

Birde dünden beri burn-in yapıyorum forumdawww.burninwave.com siteyi buldum bu iş için ordaki ses dosyalarıyla yapıyorum daha önce bununla burn-in yapan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onesk -- 2 Mart 2011; 15:21:27 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.