Şimdi Ara

www.accessoryjack.com alışveriş yapan var mı ? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
0
Favori
16.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onu almadım ki zaten kardeş . adama mesaj attım, ürünün orijinalliğini kontrol ettiricem diye, bana yuvarlak bi cevap verdi, kontrol ettirebilirsiniz diye. işin kötü tarafı, adamdan daha önce cx550 alan alıcılara mesaj attım ve adamlar daha önce sennheiser veya başka bi kulakiçi kulaklık kullanmadıkları için, sahte olmasına rağmen, o kulaklıktan memnunlar. sahte mi değil mi bilmiyorum ama ben memnunum hocam yazıyo cevap olarak bana. ne diyim. alan razı, satan razıysa diyecek bir şey yok. ben sahte ürüne 5 tl bile vermem ama herkesin bakış açısı aynı değil..
  • bu arada fiyat/performans olarak,kendi fiyat aralığında en iyi kulaklık seçilmiş, sitesinde yazan bu meelec'in sanırım mp9 modeliydi. cx280'den sonra m11'i denemeyi düşnüüyorum veya çıkarsa 1 sene içinde m13 modeli falan. türkiye'ye gönderimleri var kendi sitelerinde çok iyiydi fiyatlar.
  • meelectronics genelde biraz baslı kulaklık üretiyo ve nadir olan kampanyalar dışında pahalı.amazon üzerinden çok daha ucuza satıyolar genelde.(son bi aydır sitelerinde 30$'lık kulaklık amazonda 15$)
    tabi bi de amerika'da filan tanıdık gerekiyo o ayrı
  • zaten cx280'nin diğer modellerle kıyaslamasında gördüm bi yerde meelec'i. db ve frekans aralığı cx200'e yakın m9'un. türkiyede garantili satılan sennheiser olduğu içi sadece bunu biliyoruz yoksa 20ye yakın marka var dünyada fransız,abd,japon malı vs. sonuçta denemek lazım meelec ve diğerlerini, belki sennheiser'dan da çok beğenicem.

Bu arada zaten electro house,house, progressive trance dinlediğim için bass özellikli olması daha iyi. kargo dahil 30$a geliyor, cx200 ayarındaki kulaklığı pahalı derken, neyle kıyasladın anlamadım
  • zamanında forumda sennheiser çok önerilirdi ,ben de cx300 almıştım,şimdilerde ise tu kaka olmuş,
    durumu düzelteyim şu ck90 ı alayım bir de, bakalım dedikleri kadar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

zamanında forumda sennheiser çok önerilirdi ,ben de cx300 almıştım,şimdilerde ise tu kaka olmuş,
    durumu düzelteyim şu ck90 ı alayım bir de, bakalım dedikleri kadar mı

Ben cks 70 aldım, harbiden dedikleri kadar varmış
  • http://www.accessoryjack.com/-strse-883/Audio-dsh-Technica-ATH-dsh-ES55-ES55-Earsuit/Detail.bok

arkadaşlar bu kulaklığı kullanan varmı?varsa memnunmu acaba..
  • aferin size :D 30-40 lira vermeyi düşünüyordum kulaklığa sayenizde cks70 siparişi verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyperBoy

aferin size :D 30-40 lira vermeyi düşünüyordum kulaklığa sayenizde cks70 siparişi verdim

• kınıyorum esefle kınıyorum

80 dolar yahu
  • quote:

kınıyorum esefle kınıyorum

80 dolar yahu

Kulaklık eline geçince teşekküre edeceksin ama

• Dursun site bir kenarda lazım olur.Getirtip satmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Dursun site bir kenarda lazım olur.Getirtip satmak lazım

• Ben de kendimi kınıyorum ama gene de 130-140 dolar veriyoruz napak =)
    quote:

kınıyorum esefle kınıyorum

80 dolar yahu
  • Zaten 80 dolar verdiğim bir kulaklığı ben illa beğenirim

Ama o kadar çok övdünüz ki nasıl sipariş verdim görmeniz lazımdı :D terler içnde kaldım
  • aynı durumdayız dostum gece saat 2 de verdim siparişi 21 i gecesi :D tam vercem başa dönüyom adres yazıyom tekrar başa dönüyom falan :D:D

Bu arada benim ürün kargoya verilmiş takip nosu geldi maile

bu arada yeni sipariş verecek arkadaş için bilgi olsun ben bilmiyordum sipariş verince öğrendim çünkü akbanktan msj geldi :D olay yurtdışı alışverişlerinde 2011 aralığa kadar axess kartlara özel 3 taksit yapıyor YD yazıp msj atıyosunuz ama numarayı sildim bulursam eklerim bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onesk -- 22 Şubat 2011; 17:52:31 >
  • Date Activity No. Confirmation No./Notes Total Status
    2/21/11 Sale 112024 3203531FD $79.98 Ordered

bende hala ordered :s bekliyorum.
  • Bende murat_5320 arkadaşımla beraber Shure SE315 siparişi verdim tam 8.gün elimde oldu kulaklık.Bence süper bir alışveriş sitesi.Mail attığınız zaman hemen cevap geliyor çok ilgililer.
  • siparişim kargoya verilmiş :) 21 inde sipariş verdim bakalım ne zaman ulaşacak :)
  • Arkadaşlar bir sorum olacak sizlere. Ben bu siteden alışveriş yaptım az önce, 1 adet CKS70 kulaklık satın aldım. Ancak bağlantı problemi sebebiyle (1 tanesini ödemiş olmama rağmen) 4 tane ayrı order gözüküyor hesabımda. Böyle bir durum yaşayan oldu mu ya da bu bir sıkıntıya sebep olur mu? Olay şu şekilde:

Invoices and Credits

Date Activity No. Confirmation No./Notes Total Status
    2/23/11 Sale 112052 4203864D7 $79.98 Ordered
    2/23/11 Sale 112054 B203867E5 $79.98 Ordered
    2/23/11 Sale 112053 D2038681F $79.98 Ordered
    2/23/11 Sale 112055 F20386986 $79.98 Ordered

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HapLoo -- 23 Şubat 2011; 13:56:33 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.