Göbek deliği kokusu?
42 Cevap24166 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Aralık 2010; 0:19:09 

arkadaşlar göbek deliğim kaşınıyor ve arada afedersiniz dışkı gibi kokuyor nedir bu googlede arastırdım acilen doktora gidin falan yazmıslar yasayan varmı sorunu

Uzaklaştırılmış
4 Aralık 2010; 0:21:20 

senin sibop hava kaçırıyor

Uzaklaştırılmış
4 Aralık 2010; 0:23:16 

sakız tıka oraya

2035 Mesaj
4 Aralık 2010; 0:25:58 

o pamucukları ağzında eritmen lazım tedavi yolu oymuş

Yıldız Teknik Üniversitesi
2012 Girişliler

Uzaklaştırılmış
4 Aralık 2010; 0:27:17 

dille

1855 Mesaj

[14 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

4 Aralık 2010; 0:27:46 

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

dille

• Bloodbath

• 1043 Mesaj
    4 Aralık 2010; 0:29:28 

quote:

Orijinalden alıntı: unknown!!

arkadaşlar göbek deliğim kaşınıyor ve arada afedersiniz dışkı gibi kokuyor nedir bu googlede arastırdım acilen doktora gidin falan yazmıslar yasayan varmı sorunu

Enfeksiyon halindesin acil doktora gitmen gerekiyor.Antibiyotik tedavisi uyguluyorlar.Henüz bu problemden ölen birini duymadım.

298 Mesaj
    4 Aralık 2010; 0:30:24 

Geçmiş olsun. Bence ihmal etme

Beşiktaş Olmak Böyle Bir Şey!

229 Mesaj
    4 Aralık 2010; 0:33:54 

Öncelikle bir güzel sabunla ovalaya ovalaya yıka sonra 10dk ya bi daha kokuyosa doktora git

2297 Mesaj
    4 Aralık 2010; 0:34:17 

Pislikten oluyor en fazla 2 günde bir duş al..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1107 Mesaj
    4 Aralık 2010; 0:38:13 

26 Mesaj
    4 Aralık 2010; 0:38:21 

bendede oluyo ama çok seviyom o kokuyu :D

Sen beni benim seni sevdigim kadar sev ki ,ben senin beni benim seni sevdigim kadar sevdigini bileyim......

Uzaklaştırılmış
    4 Aralık 2010; 0:40:29 

quote:

Orijinalden alıntı: trials_musti

Aynen

Uzaklaştırılmış
    4 Aralık 2010; 0:41:52 

beyler hergün dus alan bir insanım ben.. 4-5 aydır oluyor bu doktora gitmedim.. ocakta falan gideyim ozaman bişey olmaz dmi...

quote:

afedersın ama dışkı kokusunumu seviyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknown!! -- 4 Aralık 2010; 0:43:05 >

590 Mesaj
    4 Aralık 2010; 0:44:07 

quote:

Orijinalden alıntı: _asparagas_

Pislikten oluyor en fazla 2 günde bir duş al..

doğru, ayrıca göbek deliği etrafındaki kılları kes göbek deliğinin içine kıl girmesin yanı

345 Mesaj
    4 Aralık 2010; 0:44:44 

Sabah bi kalkmışsın bir pis koku ve göbek-bacak bölgesine doğru bir sıcaklık.
    Sonra aklından altıma s.çtım diye geçiriyorsun ama altına değil üstüne s.çmışsın. ;)
    O göbekten s.çma olayı her insana nasip olmaz öyle. Keyfini çıkar.

4275 Mesaj
    4 Aralık 2010; 0:47:28 

Eğer vücudunun ön tarafında tüy varsa onlar büyük olasılıkla delikten içeri girdiler ve orada iltihap yaptılar. Doktora acile gidersin, doktor da cımbız benzeri bir şeyle göbek deliği içini temizler. Senede bir kere de bu temizlik işlemini yaptırırsan koku %90 azalacaktır.

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

Uzaklaştırılmış
    4 Aralık 2010; 0:50:06 

quote:

Orijinalden alıntı: 1881

Eğer vücudunun ön tarafında tüy varsa onlar büyük olasılıkla delikten içeri girdiler ve orada iltihap yaptılar. Doktora acile gidersin, doktor da cımbız benzeri bir şeyle göbek deliği içini temizler. Senede bir kere de bu temizlik işlemini yaptırırsan koku %90 azalacaktır.

kıl tüy falan yok hocam göbek deliği bölgesinde..ve pislikten oluyo diyen arkadaslar hergun düzenli dus alırım güne öyle baslarım...ciddi birşey olmaz heralde dmi korktum bian google'da okuyunca

525 Mesaj
    4 Aralık 2010; 0:52:07 

o bölgeyi temiz tut banyodan sonra kurula nem kalmasın bi sıkıntı olmaz.terleyince filan kaşınabilir.
    doktora gidecen şimdi 50 türlü alet sokarlar işin yoksa uğraş

26 Mesaj
    4 Aralık 2010; 0:53:25 

quote:

beyler hergün dus alan bir insanım ben.. 4-5 aydır oluyor bu doktora gitmedim.. ocakta falan gideyim ozaman bişey olmaz dmi...

afedersın ama dışkı kokusunumu seviyorsun

dıçkı kokmuyor benimki parfum ve ter kokusu gibi bişe....

Sen beni benim seni sevdigim kadar sev ki ,ben senin beni benim seni sevdigim kadar sevdigini bileyim......

Uzaklaştırılmış
    4 Aralık 2010; 0:57:19 

Sen diyare konjonktivit ultrason olmuşsun. Böyle içinde birikir göbek çeperi çatlar dışkı diye tabir ettiğimiz tıp dilinde (halk dilinde boh) yatağa ahar boh yatağa akar

4275 Mesaj
    4 Aralık 2010; 1:01:35 

quote:

kıl tüy falan yok hocam göbek deliği bölgesinde..ve pislikten oluyo diyen arkadaslar hergun düzenli dus alırım güne öyle baslarım...ciddi birşey olmaz heralde dmi korktum bian google'da okuyunca

O zaman doğuştan olan bir damar zedelenmesi diye biliyorum. Omfolit diye bir araştır google'da. Tabii sonrasında doktora git.

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

428 Mesaj
    4 Aralık 2010; 1:03:46 

quote:

Orijinalden alıntı: slash7895123

Sen diyare konjonktivit ultrason olmuşsun. Böyle içinde birikir göbek çeperi çatlar dışkı diye tabir ettiğimiz tıp dilinde (halk dilinde boh) yatağa ahar boh yatağa akar

Arkadaş teşhisi koymuş

1821 Mesaj
    4 Aralık 2010; 1:19:22 

quote:

Orijinalden alıntı: MrKhAn o7

Sabah bi kalkmışsın bir pis koku ve göbek-bacak bölgesine doğru bir sıcaklık.
    Sonra aklından altıma s.çtım diye geçiriyorsun ama altına değil üstüne s.çmışsın. ;)
    O göbekten s.çma olayı her insana nasip olmaz öyle. Keyfini çıkar.

Steam

341 Mesaj
    4 Aralık 2010; 1:24:19 

quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Yalnız ayrıntı muhteşem, altına değil üstüne

◄Pasta sever misin? O zaman tıkla!►

204 Mesaj
    4 Aralık 2010; 1:47:44 

Ben de tam bunu arıyordum Google'da. Hem de bugün açılmış bir konuymuş

Bende de oluyor bu ve göbek kıllarımdan kaynaklandığını düşünüyorum.

Günde 7-8 kez küçük abdest için tuvalete giderim -belki daha fazladır- her gidişimde olmasa da 2-3 gidişimde bir o delikteki pamuğu alırım. İğrenç birşey ya

Kılları kesmeyi düşünüyorum. Tabii ki jiletle değil de. Tüy dökücü krem nasıl olur? Kullanan var mı?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

4275 Mesaj
    4 Aralık 2010; 1:57:31 

Göbek deliği çevresinde kıllar temizlenmeli zaten içeri kaçıyorsa. Makasla da kısaltabilirsin, cımbızla da alabilirsin ama uzun sürer.

115 Mesaj
    4 Aralık 2010; 3:29:28 

Senin işkembe ordan kaçırıyo demek aga

1063 Mesaj

[12 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

4 Aralık 2010; 3:31:44 

kıl dönmesi

650 Mesaj
    29 Ocak 2012; 11:30:52 

an itibariyle bende de oldu pis kokuyor ve hafif kırmızı renkte nemli. spor yaptığımdan dolayı hergün en kötü 2 günde bir duş alan biriyim. en son lise döneminde başıma gelmişti. liseli mi oldum ben şimdi

DH FIRAT FAN KULÜBÜ

Uzaklaştırılmış
    29 Ocak 2012; 11:36:49 

quote:

Orijinalden alıntı: The Answér

an itibariyle bende de oldu pis kokuyor ve hafif kırmızı renkte nemli. spor yaptığımdan dolayı hergün en kötü 2 günde bir duş alan biriyim. en son lise döneminde başıma gelmişti. liseli mi oldum ben şimdi

hocam istersen tarihe bak bi

650 Mesaj
    29 Ocak 2012; 11:43:55 

ee nolmuş başlık kirliliği mi yapaydım.

DH FIRAT FAN KULÜBÜ

5110 Mesaj
    29 Ocak 2012; 11:50:24 

hemen size anlatayım ne olduğunu geçen sene başıma geldi. sürekli yıkayıp temizliyordum geçsin diye ama maalesef yıkamayla olacak iş değil. göbek çevresindeki kılların göbek deliğinden içeri girmesiyle içeride kıl dönmesine dönüşüyor hani forumun meşhur totoda olan kıl dönmesi var ya aynen ondan. o kıllar orda iltihaba neden oluyor o yüzden koku oluyor aynı poh gibi benim gibi temizlemeyle geçer diye uğraşırsanız iltihap devam ediyor ve dışarıya kanlı iltihap akmaya başlıyor. ardından göbek bunu engellemek için et büyütüyor kapansın diye o zaman işiniz iş. koku olduğunda en kötü akıntı yeni başladığında sağlık ocağına falan gidin size merhem verecek onu sürerseniz geçecektir. ama gitmezseniz o etten dolayı lazerle orayı yakmaları gerekecekki ben geç gittiğim için lazerle yakmaları gerekti. öncelikle eti lazerle yakıp açılan yerden kıl dönmesini çıkarıp tekrar lazerle yakarak göbeği birleştiriyorlar. 5-10 dk lık bir işlem. ama sağolsun doktor uyuşturucuyu verdiği gibi lazerle girişti etkisini tam göstermediğinden baya bi canım yanmıştı

ha bu arada ordaki kıllarıda kesmenizi tavsiye ederim. tekrar etmesi çok kolay çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi designr -- 29 Ocak 2012; 11:51:35 >

Msi Z77A-G45 /// Intel i5 3570K ||| Corsair 2*4Gb 1600Mhz Vengeance \\\ Sapphire HD7870 XT
    WD Caviar Black 2TB ||| Thermaltake Toughpower 750W ||| Corsair Carbide 400r \\\ Thermalright Cogage True Spirit
    Logitech G500 /// Xbox 360 Controller for Windows ||| Sound Blaster Tactic 3D Rage \\\ Acer X233Hbd

408 Mesaj
    13 Ekim 2012; 10:06:59 

quote:

Orijinalden alıntı: slash7895123

Yatın Saattir Kahkaha Atıyorum

Edit: Adam Banlanmış...
    Edit: Ulan 2010 Konusuymuş :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gizli_Kimlik -- 13 Ekim 2012; 10:08:07 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
    13 Ekim 2012; 10:13:04 

Konuyu hortlattınız.. Okuyunca içim kalktı sabah sabah teşekkürler.

408 Mesaj
    13 Ekim 2012; 10:16:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun A.

Konuyu hortlattınız.. Okuyunca içim kalktı sabah sabah teşekkürler.

Bilmeden Oldu :(

278 Mesaj
    13 Ekim 2012; 10:26:20 

Benim göbek deliğimde bok kokuyor

HER ŞEYE MUHALEFET'

187 Mesaj
    13 Ekim 2012; 10:31:19 

göbek tüylerin içine kaçmıştır bu yüzden akıtma yapıyordur hergün temizlemen lazım günde 2-3 defa pamuk ile temizle eğer ki kokuya devam ediyor ise doktora git içindeki tüyleri çıkartır sonra geçer.

:)

2181 Mesaj
    17 Haziran 2013; 17:02:48 

doktora gidicez ama hangi doktora gorunmemız lazım acaba ?

Portföy : % 100 SarıKız
    < Battlestar Galactica | Stargate Universe | Stargate Atlantis | X-Files | Fringe | The Walking Dead | '' V '' | The 4400 | FlashForward | 24 >

28 Mesaj
    17 Haziran 2013; 17:04:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

doktora gidicez ama hangi doktora gorunmemız lazım acaba ?

O normal dostum temizlemessen o bölgeyi banyoda tabi öyle kokacak kapalı bölge çünkü hatta ilk defa temizleyeceksen içinde bir avuç kıl çıkar

2181 Mesaj
    17 Haziran 2013; 17:08:21 

kan geliyor hafiften muhtemelen kıl donmesı oldu . temızlıyorum tabı temızlemezmıyım ya . kıllı vucudun dezavantajı kızlar kıllı vucud sever dıye sevınıoduk hep sımdı kıl donmelerı ıle ugras walla

Portföy : % 100 SarıKız
    < Battlestar Galactica | Stargate Universe | Stargate Atlantis | X-Files | Fringe | The Walking Dead | '' V '' | The 4400 | FlashForward | 24 >

Uzaklaştırılmış
    17 Haziran 2013; 17:09:19 

benimde başıma gelmişti içinden bir kilo kıl çıktı diplerde.Merhem +cımbız tedavisi

722 Mesaj
    17 Haziran 2013; 17:26:06 

O değilde konudaki çoğu üye süresiz yemiş

"Im Arwen. Telin le thaed. Lasto beth nîn, tolo dan nan galad..."
    Sayfa:   [1]
    Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Göbek deliği kokusu?
    Sayfa: [1]
    Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.469