Şimdi Ara

LG Mobile'ın en hızlı Android'li telefonu LU3000'in beyaz renkli versiyonu ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bir kaç gün önce boy gösteren ve LG Mobile'ın Android işletim sistemli en hızlı akıllı telefonu olarak nitelendirilen LU3000'in beyaz renkli versiyonu üzerindeki örtüler kaldırıldı.

Tahmin edersiniz ki siyah renkli LU3000 ile aynı teknik özellikleri paylaşan telefon, Texas Instruments'ın 1

GHz saat hızındaki OMAP3630 işlemcisinin gücünü ve Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.2 ''Froyo'' sürümünü arkasına almış.

120x59.7x11.8 mm

ebatlarında ve 140 gram ağırlığında dizayn edilen telefonun 3.8 inç boyutundaki, WVGA çözünürlüğündeki dokunmatik ekranını IPS panel kullandığı belirtiliyor. Son olarak telefonun otomatik odaklama özellikli 5 megapiksel kamerasıyla yakaladığımız anları HDMI portu aracılığıyla LCD / Plazma televizyonumuzda görüntüleyebiliyoruz.

LG LU3000'nin ana vatanı dışındaki pazarlarda satışa sunulup sunulmayacağı ise kesinlik kazanmadı.

• dehşet olmuş valla
  • Korelileri kıskanıyorum.
  • Beyaz çok güzel olmuş ya.
  • Şeker gibi olmuş :)
  • Geçen ay Kore'deydim. kendilerine has telefonlar satılıyor kullanılıyor, samsung galaxy var ancak çok rastlamadım. Galaxy Tab bile daha satışta değildi. Telefonların çoğuda tv özelliği var, karasal yayın çok ilerlemiş. Sonuç olarak tek odaklandıkları üretip ihrac etmek. Zaten son yıllardaki zenginliklerinin altında yatan sırda bu olsa gerek. Paralarının değerini inanılmaz düşürmüşler, 1 TL 820 Won ediyor, böylelikle Koreye gittiğinizde daha fazla para harcama şansı veriyor.Çektikleri turist sayısı da her yıl artıyor. Zaten ihracat gücüne olan olumlu etkisini saymıyorum bile.
  • şu anda bana göre alınacak en kral telefon gerçekten mükemmel. Omnia'mı satıp almalıyım bitane
  • telefon bu renkte cok şık ve güzel gözüküyor açıkcası sıyah yerıne beyaz tercıh ederdm
  • Demek ki istenince beyaz telefon da yapılabiliyormuş :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.