- x
Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]
24922 Cevap519179 Görüntüleme233 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     97 [99] 101 102 103 104 105 106      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
[Poll]

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

Türkiye İş Bankası / İşte Üniversiteli
  30% (699)
Yapı Kredi Bankası / Play
  13% (301)
Garanti Bankası / Bonus Genç
  11% (262)
T.C Ziraat Bankası / Ziraat Genç
  10% (246)
Diğer Banka Kredi Kartları
  4% (113)
Vakıfbank / Like
  4% (94)
Finansbank / Go
  3% (88)
Garanti Bankası /BAMEX, FB Bonus, GS Bonus, Bonus vb.
  3% (82)
Teb / Üniversiteb
  3% (77)
Akbank / Exi26
  3% (68)
Halkbank / Paraf
  2% (66)
Teb / +18
  2% (53)
HSBC / Campus
  1% (43)
Bank Asya / Asya Kart
  1% (39)
Denizbank / Paso Bonus
  1% (30)

Toplam oy : 2261

(en son oy tarihi : 24 Ekim 2014; 17:27:58) 
Giriş

2727 Mesaj
12 Aralık 2012; 20:11:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

beyler bi sorum olacak. babam harçlığı karta yollasa onada faiz işlese ve para çoğalsa hesapta. öyle bi kart var mı merak ettim

Öğrenci İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

9129 Mesaj
13 Aralık 2012; 6:52:35 

arkadaslar harcama basi puanda hangi banka daha onde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2727 Mesaj
13 Aralık 2012; 11:57:36 

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

arkadaslar harcama basi puanda hangi banka daha onde?

Yapı kredi.
Hatta Harcama başını bırakın, Babamın ekstrelerine bakmıştım geçen Kredi kartı borcunu ATM'den yatırmaya bile puan vermiş.

Şuan Yapı kredi Garanti'den biraz geri kaldı, Garanti son bir ayda Muhteşem kampanyalar yaptı. Tabi Diğer Bonus'larıda dahil etmedi bu kampanyalara.

776 Mesaj
13 Aralık 2012; 14:04:27 

İsbankasina 35 gun once basvuru yaptim iste universiteli karti icin 20 gun bekledim gelen giden olmadi subeden sordum reddedilmis ama nedeni belli degil ilk defa boyle birsey gordum dedi musteri temsilcisindeki kisi bir daha basvur dedi basvurdum 14 gun gecti uzerinden hala birsey yok bugun subeye ugradim basvurum ne oldu diye bakti onaylanma ya da reddedilme yok cok uyuz oldum isbankasina en mantiklisida bu geliyor ne yapsam karar vermedim onerileriniz var mi ne yapabilirim ? Online basvuru yapmak istesem oglenleri okuldayim gelen belgeleri imzalayamam o yuzden onu da yapamiyorum

9129 Mesaj
13 Aralık 2012; 14:44:09 

quote:

Orijinalden alıntı: team1907

İsbankasina 35 gun once basvuru yaptim iste universiteli karti icin 20 gun bekledim gelen giden olmadi subeden sordum reddedilmis ama nedeni belli degil ilk defa boyle birsey gordum dedi musteri temsilcisindeki kisi bir daha basvur dedi basvurdum 14 gun gecti uzerinden hala birsey yok bugun subeye ugradim basvurum ne oldu diye bakti onaylanma ya da reddedilme yok cok uyuz oldum isbankasina en mantiklisida bu geliyor ne yapsam karar vermedim onerileriniz var mi ne yapabilirim ? Online basvuru yapmak istesem oglenleri okuldayim gelen belgeleri imzalayamam o yuzden onu da yapamiyorum

hocam kac kartiniz var,odemelerde gecikmeler oldumu

776 Mesaj
13 Aralık 2012; 14:53:58 

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

hocam kac kartiniz var,odemelerde gecikmeler oldumu

Yok hocam hic kredi kartim yok sadece denizbank dan hesap kartjm var

261 Mesaj
13 Aralık 2012; 15:06:35 

quote:

Yok hocam hic kredi kartim yok sadece denizbank dan hesap kartjm var

isterseniz bir de online başvuru yaparak şansınızı deneyin.

776 Mesaj
13 Aralık 2012; 15:15:13 

quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

isterseniz bir de online başvuru yaparak şansınızı deneyin.

Dedigim gibi oglen okuldayim kuryenin getirdigi kagitlari imzalayamam evde olmuyorum o yuzden yapamiyorum online basvuruda :)

261 Mesaj
13 Aralık 2012; 15:19:51 

quote:

Dedigim gibi oglen okuldayim kuryenin getirdigi kagitlari imzalayamam evde olmuyorum o yuzden yapamiyorum online basvuruda :)

iyide online başvuruda kurye eve getirmiyor iş bankasında belirttiğin şubeye kartın gidiyor sen sadece öğrenci kimlik fotokopini ve nüfus cüzdanı fotokopini (onlar seni aradıktan sonra) fakslıyorsun kartın onaylandığında dediğim gibi şubene teslim ediyor

776 Mesaj
13 Aralık 2012; 15:47:42 

quote:

iyide online başvuruda kurye eve getirmiyor iş bankasında belirttiğin şubeye kartın gidiyor sen sadece öğrenci kimlik fotokopini ve nüfus cüzdanı fotokopini (onlar seni aradıktan sonra) fakslıyorsun kartın onaylandığında dediğim gibi şubene teslim ediyor

Hadi ya oyleyse yaparim daha once isbankasi hesap kartina basvurmustum online olarak kurye 2-3 gun sonra gelip kagit imzalatmisti..dediginiz gibiyse basvuru yaparim o zaman..

776 Mesaj
13 Aralık 2012; 15:50:23 

Bir de suan dedigim gibi yaptigim bir basvuru var 2 haftadir bekleyen tekrar online basvursam sorun olur mu

261 Mesaj
13 Aralık 2012; 17:27:43 

quote:

Hadi ya oyleyse yaparim daha once isbankasi hesap kartina basvurmustum online olarak kurye 2-3 gun sonra gelip kagit imzalatmisti..dediginiz gibiyse basvuru yaparim o zaman..

iş bankasından 2 adet kredi kartı aldım ikisi de bahsettiğim şekilde gerçekleşti o sebeple söylüyorum.

261 Mesaj
13 Aralık 2012; 17:31:11 

quote:

Bir de suan dedigim gibi yaptigim bir basvuru var 2 haftadir bekleyen tekrar online basvursam sorun olur mu

olmaz zira sizi arayacaklar bankadan başvuru sonrası onlara baka başvuru gözüküp gözükmediğini sorarsınız görünüyorsa iptal edilmesini isteyebilirsiniz.

776 Mesaj
13 Aralık 2012; 17:45:12 

Tamamdir o zaman yardimci oldugunuz icin cok tesekkur ederim

436 Mesaj
13 Aralık 2012; 18:06:55 

Arkadaşlar sizlere bir şey soracağım. Yapıkredi 15TL ücreti kesmiş playCarddan. Öğrenciliğim devam etmekte hala. Yapıkredi kart ücretlerini uğraştırmadan iade ediyoryorsa nasıl ediyor müşterizmetleri yoluyla mı yoksa şikayetvar yoluyla mı? Eğer uğraştırmadan iade ediyorlarsa hemen başvurayımsonra başvuracağım bu ara uğraşamam pek. Yoksa müşterisine göre mi hareket ediyor?

2727 Mesaj
13 Aralık 2012; 19:37:32 

quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

Arkadaşlar sizlere bir şey soracağım. Yapıkredi 15TL ücreti kesmiş playCarddan. Öğrenciliğim devam etmekte hala. Yapıkredi kart ücretlerini uğraştırmadan iade ediyoryorsa nasıl ediyor müşterizmetleri yoluyla mı yoksa şikayetvar yoluyla mı? Eğer uğraştırmadan iade ediyorlarsa hemen başvurayımsonra başvuracağım bu ara uğraşamam pek. Yoksa müşterisine göre mi hareket ediyor?

Evet müşteriye göre hareket ediliyor ödemeler ve harcamalar düzenli ise genelde iade edilir.

Müşteri hizmetlerini arayıp aidatın iade edilmesini isteyin.

79 Mesaj
13 Aralık 2012; 22:47:41 

üniversiteb kartıma limit artırım talebi verdim 1200 tl dedim şuanki limit 500 kart yeni geldi artırma ihtimalleri varmıdır acaba ?

”Bu dünyada neyi çok istersen, o senin imtihanındır. ” Mevlana

3002 Mesaj
13 Aralık 2012; 23:19:17 

Benim işte üni kartı yenileme talebi iletmiştim. Şimdi internet şubesinden baktım eski kart kapanmış yeni kart açmışlar ama kartın son 4 hanesi değişmiş. bana sadece arkadaki güvenlik kodu değişecek demişlerdi Verdiğim talimatları yenilemem gerekecek..

71 Mesaj
13 Aralık 2012; 23:20:33 

Mesajım bulunsun.

Tbilisi State Medical University

108 Mesaj
14 Aralık 2012; 0:16:53 

Merhaba arkadaşlar.. Yaklaşık 2 ay önce falan internetten TEB üniversiteb kart başvurusunda bulunmuştur ve kart olumsuz sonuçlanmıştı neden olduğunu anlamadım pek de üstüne düşmedim.. Bugün teb şubesine gittim başvuruda bulundum yine ve durumu sordum dedim daha önce başvuruda bulundum olumsuz sonuçlandı vs. öğrenci belgesi ulaşmamış olabilir veya bilgilerde eksik vardır sorun olmaz dediler lakin internette hala sorgulama yaptığım zaman bilgilerim gözüküyor olumsuz sonuçlandı diye.. Acaba bir problem olur mu yine red olursa ne yapmalıyım ? Teşekkürler.

261 Mesaj
14 Aralık 2012; 0:19:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

Benim işte üni kartı yenileme talebi iletmiştim. Şimdi internet şubesinden baktım eski kart kapanmış yeni kart açmışlar ama kartın son 4 hanesi değişmiş. bana sadece arkadaki güvenlik kodu değişecek demişlerdi Verdiğim talimatları yenilemem gerekecek..

internet şubesi dışından verdiğin talimatlar için zaten güncellemen gerekecekti hocam.

1428 Mesaj
14 Aralık 2012; 1:58:04 

işte üniversiteli kullanıyorum da, şu vatan güzel kampanyaları hep bonusa yapıyor,bi bonus almayı düşünüyorum. extragenç de üniversiteb de bonus özellikli sanırım. hangisini tavsiye edersiniz, aidat alınıyor mu? online eft havale ücreti var mı?
kullananlar yorum yazarsa sevinirim.
bir de açılış limiti kaç lira oluyor ve ilerde kaça kadar yükselttiğniz oldu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 14 Aralık 2012; 1:58:42 >

"Ne batıyı tanıyoruz ne doğuyu... En az tanıdığımızsa kendimiziz. Biz müslümanlığından, doğululuğundan, Türklüğünden utanan, tarihinden utanan, dilinden utanan şuursuz bir yığın haline geldik. Bütün Kur'an'ları yaksak, bütün camii'leri yıksak batılının gözünde haçlı seferlerinin yalın kılıç, tekbir getiren askerleriyiz. " Cemil Meriç

Steam ID: RyuzakiTR

261 Mesaj
14 Aralık 2012; 11:11:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

işte üniversiteli kullanıyorum da, şu vatan güzel kampanyaları hep bonusa yapıyor,bi bonus almayı düşünüyorum. extragenç de üniversiteb de bonus özellikli sanırım. hangisini tavsiye edersiniz, aidat alınıyor mu? online eft havale ücreti var mı?
kullananlar yorum yazarsa sevinirim.
bir de açılış limiti kaç lira oluyor ve ilerde kaça kadar yükselttiğniz oldu ?

Ikı kartında kart aıdatı var konun ılk sayfasında kart aıdat bedellerı mevcuttur.Internetten havale/eft ucretlerı hakkında bu ıkı banka ıcın pek bır bılgım yok ancak mobıl bankacılıkta bedel alınmama ya da dusuk bır ucret alınması kuvvetle muhtemeldır.

79 Mesaj
14 Aralık 2012; 11:45:27 

quote:

Orijinalden alıntı: revelom89

Merhaba arkadaşlar.. Yaklaşık 2 ay önce falan internetten TEB üniversiteb kart başvurusunda bulunmuştur ve kart olumsuz sonuçlanmıştı neden olduğunu anlamadım pek de üstüne düşmedim.. Bugün teb şubesine gittim başvuruda bulundum yine ve durumu sordum dedim daha önce başvuruda bulundum olumsuz sonuçlandı vs. öğrenci belgesi ulaşmamış olabilir veya bilgilerde eksik vardır sorun olmaz dediler lakin internette hala sorgulama yaptığım zaman bilgilerim gözüküyor olumsuz sonuçlandı diye.. Acaba bir problem olur mu yine red olursa ne yapmalıyım ? Teşekkürler.

şubeden başvurma birde internetten başvurmayı dene daha hızlı sonuçlanıyor

”Bu dünyada neyi çok istersen, o senin imtihanındır. ” Mevlana

1428 Mesaj
14 Aralık 2012; 13:22:08 

quote:

Ikı kartında kart aıdatı var konun ılk sayfasında kart aıdat bedellerı mevcuttur.Internetten havale/eft ucretlerı hakkında bu ıkı banka ıcın pek bır bılgım yok ancak mobıl bankacılıkta bedel alınmama ya da dusuk bır ucret alınması kuvvetle muhtemeldır.

peki,teşekkürler.

"Ne batıyı tanıyoruz ne doğuyu... En az tanıdığımızsa kendimiziz. Biz müslümanlığından, doğululuğundan, Türklüğünden utanan, tarihinden utanan, dilinden utanan şuursuz bir yığın haline geldik. Bütün Kur'an'ları yaksak, bütün camii'leri yıksak batılının gözünde haçlı seferlerinin yalın kılıç, tekbir getiren askerleriyiz. " Cemil Meriç

303 Mesaj
14 Aralık 2012; 19:04:08 

teb bonus kartımı bu yıl başında almıştım 250 tl di limiti bugun 1000tl olmuş 250 şer artırıldı hep bu ay limiti doldurdum sanırım büyük etken...

2727 Mesaj
14 Aralık 2012; 19:14:00 

quote:

peki,teşekkürler.

üniversiteb Vatan Bilgisayardaki Kampanyalardan tamamen faydalanamıyor veya kısmen faydalanıyor yani,
Geçen Garanti Bonus'a %30 indirim +12 taksit vardı üniversiteb'e ise %25 indirim + 5 taksit vardı.

Garanti Extragenç(bonus) aidatı 30 lira idi güncellenmemişse.

Kredi kartı ile Havale/EFT Masrafları'nı mı soruyorsunuz Vadesiz hesaptan yapılan Havale/EFT Masraflarını mı?

3002 Mesaj
14 Aralık 2012; 19:33:05 

İşbank kurye sadece haftaiçimi çalışıyor arkadaşlar?

8 Mesaj
14 Aralık 2012; 19:41:03 

Arkadaşlar yorumları okudum kafam karıştı.Şimdi ben işte unıversıteli ve play arasında kaldım.Sorularım şunlar:

1) İşte unıversıtelı playden neye gore daha ıyı daha avantajlı ?
2)En cok para puan veren hangısı hangısı daha cazip ?
3)Faiz yıllık ucret ıkısındede mı yok ?
4)Anladıgım kadarıyla ıste unıversıtelıde limit 300 nakıt avans yok.Playde limit 500 nakıt avans var yanı ıstedıgın gıbı para cekebılıyorsun.Çok acıl sorularımı cevaplayan bırı olursa ıyı olur gercekten kafam
karıstı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esat698 -- 14 Aralık 2012; 19:42:23 >

261 Mesaj
14 Aralık 2012; 19:49:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Esat698

Arkadaşlar yorumları okudum kafam karıştı.Şimdi ben işte unıversıteli ve play arasında kaldım.Sorularım şunlar:

4)Anladıgım kadarıyla ıste unıversıtelıde limit 300 nakıt avans yok.Playde limit 500 nakıt avans var yanı ıstedıgın gıbı para cekebılıyorsun.Çok acıl sorularımı cevaplayan bırı olursa ıyı olur gercekten kafam
karıstı.

sondan başlayayım

öncelikle limit konusu kişiden kişiye göre değişiyor iş bankası artık 300 tl limitle gelmiyor genelde 500 tl limitle geliyor.Playde 500 tl ile geliyor büyük ihtimal....

daha sonra iş bankasında artırabiliyorsun(benim şuan 1000 tl) playde ise artırım bildiğim kadarıyla kefil ile oluyor.

Kart ücreti işte üniversiteli de 20 tl,playde ise 15 tl.Yani ücretsiz değiller.Ayrıca faizde her kredi kartında vardır ödeme yapmadığınız da ya da toplam borç tutarının altında ödeme yapmak zorunda kaldığınızda ödersiniz sadece.

para puan olayı ise tamamen firmayla banka anlaşmasına bağlı olarak değişiyor ancak işte üniversitelinin puanları bana göre çok iyi değil.Play bu konuda muhtemelen öndedir.

Nakit konusunda işte üniversiteli de nakit çekim yok play de ise nakit çekim yapılabilmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 14 Aralık 2012; 19:50:15 >

2727 Mesaj
14 Aralık 2012; 19:49:48 

quote:

4)Anladıgım kadarıyla ıste unıversıtelıde limit 300 nakıt avans yok.Playde limit 500 nakıt avans var yanı ıstedıgın gıbı para cekebılıyorsun.Çok acıl sorularımı cevaplayan bırı olursa ıyı olur gercekten kafam karıstı.

1-)Siz İş'te Üniversiteli'nin Play'dan daha cazip olduğunu kim söyledi?
Yok öyle bir şey! İşte üniversiteli(maximum) Şuan neredeyse hiçbir kampanyası yok, Play(World) Onlarca Puan ve vade farksız taksit kampanyası mevcut.

2-)Play kart

3-)Play kart 15 TL, İşte üniversiteli 20 TL İki kartında faiz leri aynı.

4-)Play'in limiti okuduğunuz üniversite play.com.tr'de yer alıyorsa standart 500 TL Gelir, İşte üniversiteli 1000 TL'ye kadar gelebilir.

3002 Mesaj
14 Aralık 2012; 20:05:07 

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

1-)Siz İş'te Üniversiteli'nin Play'dan daha cazip olduğunu kim söyledi?
Yok öyle bir şey! İşte üniversiteli(maximum) Şuan neredeyse hiçbir kampanyası yok, Play(World) Onlarca Puan ve vade farksız taksit kampanyası mevcut.

2-)Play kart

3-)Play kart 15 TL, İşte üniversiteli 20 TL İki kartında faiz leri aynı.

4-)Play'in limiti okuduğunuz üniversite play.com.tr'de yer alıyorsa standart 500 TL Gelir, İşte üniversiteli 1000 TL'ye kadar gelebilir.

Ek olarak işte üniversiteli kartta nakit çekim yok ama şubeden limitin %50 oranında nakit çekim hakkı isteyebilirsiniz.

8 Mesaj
14 Aralık 2012; 20:08:50 

O zaman gordugum kadarıyla play daha cazıp ama dusuk faızleri değil mi ikisininde ? ılk sayfalarda bışeyın ucretı falan yok ıkı kart ıcınde tam anlamadım orasını. Ona gore basvuru yapacagım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esat698 -- 14 Aralık 2012; 20:15:59 >

1428 Mesaj
14 Aralık 2012; 21:21:22 

quote:

üniversiteb Vatan Bilgisayardaki Kampanyalardan tamamen faydalanamıyor veya kısmen faydalanıyor yani,
Geçen Garanti Bonus'a %30 indirim +12 taksit vardı üniversiteb'e ise %25 indirim + 5 taksit vardı.

Garanti Extragenç(bonus) aidatı 30 lira idi güncellenmemişse.

Kredi kartı ile Havale/EFT Masrafları'nı mı soruyorsunuz Vadesiz hesaptan yapılan Havale/EFT Masraflarını mı?

sanırım %30 inidirim için sadece garanti bonus olması lazım,diğer bonuslar dediğiniz gibi %25lerde geçerli oluyor en fazla.
extragençin aidatı fazlaymış, alırsam üniversiteb alırım o zaman.
vadesiz hesaptan yapılanları kastettim.

2727 Mesaj
14 Aralık 2012; 21:23:56 

quote:

sanırım %30 inidirim için sadece garanti bonus olması lazım,diğer bonuslar dediğiniz gibi %25lerde geçerli oluyor en fazla.
extragençin aidatı fazlaymış, alırsam üniversiteb alırım o zaman.
vadesiz hesaptan yapılanları kastettim.

Aidatın fazla olması bir şey teşkil etmez, önemli olan aidatı değiyor mu?
Evet değiyor, Garanti şuan çıldırmış durumda bir sürü çok güzel kampanyalar var ve bir harcama ile 2-3 kampanyaya dahil olabiliyorsunuz.

Garantide İnternet şube üzerinden yapılan işlemlerden Havale/EFT komisyonu almakta.

2727 Mesaj
14 Aralık 2012; 21:28:07 

quote:

O zaman gordugum kadarıyla play daha cazıp ama dusuk faızleri değil mi ikisininde ? ılk sayfalarda bışeyın ucretı falan yok ıkı kart ıcınde tam anlamadım orasını. Ona gore basvuru yapacagım

İki kartında faizleri aynı.BDDK'nın belirlediği en üst sınırda.
İki kartında aidatı var. İşte Üniversiteli 20 liradır.(Kuruş haketmiyor) Play 15 TL Fazlasıyla hak ediyor aidatı.

668 Mesaj
15 Aralık 2012; 4:22:40 

quote:

İki kartında faizleri aynı.BDDK'nın belirlediği en üst sınırda.
İki kartında aidatı var. İşte Üniversiteli 20 liradır.(Kuruş haketmiyor) Play 15 TL Fazlasıyla hak ediyor aidatı.

işte üniversiteli vardı iptal ettirdim 20 tl ödememek için

2727 Mesaj
15 Aralık 2012; 9:33:05 

quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

işte üniversiteli vardı iptal ettirdim 20 tl ödememek için

En iyisi hiçbir halta yaramıyor.
Bende Maximum aldım, Axess kötü diyorduk maximum daha berbat çıktı 1-2 aya kapatacağım.

668 Mesaj
15 Aralık 2012; 10:25:09 

quote:

En iyisi hiçbir halta yaramıyor.
Bende Maximum aldım, Axess kötü diyorduk maximum daha berbat çıktı 1-2 aya kapatacağım.

ben hepsini kullandım. ziraat en faydalısı. eft bile 1 lira.

2727 Mesaj
15 Aralık 2012; 11:18:49 

quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

ben hepsini kullandım. ziraat en faydalısı. eft bile 1 lira.

Maximum karttan Vadesiz hesaba gelmişsiniz hocam.
Bende birçok bankanın hesabını kullandım, Şuan Teb üzerinden yapıyorum Bankacılık işlemlerimi Havale/EFT Ücretsiz.

562 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
AvantiLazio
15 Aralık 2012; 17:24:30 

üniversiteb kart internet kullanımına açık mı hiç bir işlem yapmadım açtırmak için?250 lira limitim var ama 200 liralık bir ürün alacağım limit yetersiz diyor

edit:limitim 250 lira olmasına rağmen kullanılabilir olarak 199 gözüküyordu,neyse hallettik 5 lira da limit aşımı oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvantiLazio -- 15 Aralık 2012; 18:18:47 >

http://www.youtube.com/watch?v=HPXf-KJvUf8

987 Mesaj
15 Aralık 2012; 17:31:42 

Geçen sene staj yaparken 18den kucuk oldugum için iş bankası ilk imza çıkarmışlardı çıktıktan 3,4ay sonrada 18e girdim zaten eski kartı bankamatik aldı daha sonra yeni kart geldi geçen sene 10. ayda çıkarmıştım kartı herneyse annem geçen ay 200tl attı kartıma 2 gün sonra baktıgımda kartımda 162Tl vardı sanırım yıllık kart aidatı felan kesmişler,eğer kestilerse öğrenci belgesini verip parayı geri alıp kartı kapatmayı düşünüyorum, zaten kart maestro internette her sitede alışveriş yapamıyorum, önerisi olan varmı kart aidatı almayan öğrenci olmak şartı ile ve visa veya mastercard veren ?

Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

957 Mesaj
15 Aralık 2012; 17:40:23 

quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

3 yıldır bu kartı kullanıyorum. hiç kesmiyorlardı

ilk defa bu yıl kesmişler benden de 15 tl.

MH yi aradım bin dereden su getirdim iptal ettiremedim.

Tek yaptıkları teklif 6 ay boyunca kartınızla 500 tl alışveriş sözü verirseniz iptal edebiliriz oldu . Zaten taksitlerden dolayı limitim full hoş olmasa bile ne saçmalıktır 500*6=3000 tl harcama yapmak. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingHigh -- 15 Aralık 2012; 17:43:05 >

Lamba cininin "Dile benden ne dilersen" cümlesine "Canının sağlığı" cevabını verebilecek mahcup insanların hatırı için dönüyor dünya..

2727 Mesaj
15 Aralık 2012; 18:08:22 

quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

3 yıldır bu kartı kullanıyorum. hiç kesmiyorlardı

ilk defa bu yıl kesmişler benden de 15 tl.

MH yi aradım bin dereden su getirdim iptal ettiremedim.

Tek yaptıkları teklif 6 ay boyunca kartınızla 500 tl alışveriş sözü verirseniz iptal edebiliriz oldu . Zaten taksitlerden dolayı limitim full hoş olmasa bile ne saçmalıktır 500*6=3000 tl harcama yapmak. :(

Harcama şartı 6 ay boyunca 500 mü aylık 500 mü?
Bence aidatı fazlasıyla hak ediyor, Fazla üstelememek lazım.
İş bankası'da alıyor ama kuruş hak etmiyor, bunu bildiklerinden çoğu kişiye iade ediyorlar.

2727 Mesaj
15 Aralık 2012; 18:11:16 

quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

Geçen sene staj yaparken 18den kucuk oldugum için iş bankası ilk imza çıkarmışlardı çıktıktan 3,4ay sonrada 18e girdim zaten eski kartı bankamatik aldı daha sonra yeni kart geldi geçen sene 10. ayda çıkarmıştım kartı herneyse annem geçen ay 200tl attı kartıma 2 gün sonra baktıgımda kartımda 162Tl vardı sanırım yıllık kart aidatı felan kesmişler,eğer kestilerse öğrenci belgesini verip parayı geri alıp kartı kapatmayı düşünüyorum, zaten kart maestro internette her sitede alışveriş yapamıyorum, önerisi olan varmı kart aidatı almayan öğrenci olmak şartı ile ve visa veya mastercard veren ?

Öğrenciliğiniz devam ediyorsa ve şubeye gidip gerekli işlemleri yaparsanız(şubede belirtirler) büyük ihtimalle iade edilir.

Denizbank paso bonus kartı tavsiye ederim, aidatı yok, hiçbir komisyon/faiz yok. Kartı ilk aldığınızda 0 tl limitle geliyor(Kredi kartı) para yükledikçe harcama yapıyorsunuz, aynı elinizdeki karttaki mantık.

Tüm bonus kampanyalarına dahil oluyorsunuz.

Karta başvurduğunuzda(denizbank.com) anında onaylanıyor.

957 Mesaj
15 Aralık 2012; 18:14:36 

quote:

Harcama şartı 6 ay boyunca 500 mü aylık 500 mü?
Bence aidatı fazlasıyla hak ediyor, Fazla üstelememek lazım.
İş bankası'da alıyor ama kuruş hak etmiyor, bunu bildiklerinden çoğu kişiye iade ediyorlar.

Orasını bende tam anlamadım ama her ay 500 diye düşünüyorum.

Aynı dönemde işbankası da aidat eklemişti bir telefonla direk iptal ettiler.

Play kartı severim alsın aidatını lafım yok da işbankası bişr telefonla sorgusuz sualsiz iptale derken bunların pişkinlik yapıp abes teklifler sunmasına kıl oldum ben.

Lamba cininin "Dile benden ne dilersen" cümlesine "Canının sağlığı" cevabını verebilecek mahcup insanların hatırı için dönüyor dünya..

987 Mesaj
15 Aralık 2012; 18:16:08 

quote:

Evet şuan üniversite öğrencisiyimpazartesi gidip vericem öğrenci belgemi, peki kart maestro değil dimi visa yada mastercard fark etmez, bulundugum yerde denizbank atmsi olmayabilir küçük bi ilçede okuyorum başka atmden para çekilebilir ama 5tl para alıyordu sanırım ?

Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

2727 Mesaj
15 Aralık 2012; 18:18:10 

quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

Orasını bende tam anlamadım ama her ay 500 diye düşünüyorum.

Aynı dönemde işbankası da aidat eklemişti bir telefonla direk iptal ettiler.

Play kartı severim alsın aidatını lafım yok da işbankası bişr telefonla sorgusuz sualsiz iptale derken bunların pişkinlik yapıp abes teklifler sunmasına kıl oldum ben.

Siz bir daha arayın 6 ay boyuncadır büyük ihtimalle hocam.
Hele kartı son aylarda hiç kullanmıyorsanız kesin 6 ay boyunca 500 tldir.

Kıl olmanız normal ancak mantıken düşündüğünüzde İş bankasının şuan tek yaptığı aidat iadesi başka hiçbir cazipliği yok kredi kartının. Play(world) kartta hangi kampanyaya katılacağını şaşırıyor insan.

3407 Mesaj
15 Aralık 2012; 18:19:23 

Geçen gün iş bankası şubesine uğradım işte üniversiteli hesap kartlarından yıllık ücret alınacakmı diye sordum,eğer alınırsa öğrenci belgen ile şubemize başvur para iadesini al dedi.

sene başından beri alınacak diyorlardı,ordaki görevli aynen bunu dedi bana..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 15 Aralık 2012; 21:47:06 >

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

2727 Mesaj
15 Aralık 2012; 18:23:58 

quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

Evet şuan üniversite öğrencisiyimpazartesi gidip vericem öğrenci belgemi, peki kart maestro değil dimi visa yada mastercard fark etmez, bulundugum yerde denizbank atmsi olmayabilir küçük bi ilçede okuyorum başka atmden para çekilebilir ama 5tl para alıyordu sanırım ?

Bulunduğunuz yerde ATM'si olan bankaları siz buradan veya PM'den bana iletin, en cazip bankayı söyleyelim size.

2727 Mesaj
15 Aralık 2012; 18:26:17 

quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

Geçen gün iş bankası atm sine uğradım işte üniversiteli hesap kartlarından yıllık ücret alınacakmı diye sordum,eğer alınırsa öğrenci belgen ile şubemize başvur para iadesini al dedi.

sene başından beri alınacak diyorlardı,ordaki görevli aynen bunu dedi bana..

quote:

Geçen gün iş bankası atm sine uğradım işte üniversiteli hesap kartlarından yıllık ücret alınacakmı diye sordum,eğer alınırsa öğrenci belgen ile şubemize başvur para iadesini al dedi.

605 Mesaj
15 Aralık 2012; 18:33:19 

Üniversiteb almak mantıklı mı arkadaşlar? Hazırlık okuyorum ne kadar limitli veriyorlar kartı.
Sadece internet alışverişleri için kullanacağım.
Play karta başvurmuştum taaa okul açılınca, 4-5 kere aramama rağmen kartı bana ulaştıramadı kuryeleri.
Bende iptal ettirdim en sonunda. Olmaz olsun öyle kart...

2727 Mesaj
15 Aralık 2012; 18:48:09 

quote:

Orijinalden alıntı: mmarass

Üniversiteb almak mantıklı mı arkadaşlar? Hazırlık okuyorum ne kadar limitli veriyorlar kartı.
Sadece internet alışverişleri için kullanacağım.
Play karta başvurmuştum taaa okul açılınca, 4-5 kere aramama rağmen kartı bana ulaştıramadı kuryeleri.
Bende iptal ettirdim en sonunda. Olmaz olsun öyle kart...

Play hakkında,
Suc bankanın değil kuryenin, keşke iptal etmeseydiniz, şubeye isteseydiniz şuan için en cazip öğrenci kartlarında birisi.

Üniversiteb'de iyidir limit hakkında ne desek doğru olmaz, kimine 250 geldi kimine 1000.