Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.586
Cevap
199
Favori
907.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • 1000TL limitli işte üniversiteli temassız kart aldım lakin kampanyaları çok az gibi geldi yeni kampanya gelir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte üniversiteli kartım 1000tl limitin üzerine çıkmıyor. Bana 2500-3000 lira limitli kart lazım. Hala üniversite öğrencisiyim, hangi bankaya başvursam yüksek limitli bir kart alabilirim acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti Genç kart başvuru sorgulamada bu bilgiyi veriyor bana ne demek bilen var mı ?
    KREDİ KARTI BAŞVURUNUZUN DEĞERLENDİRMESİ MAAŞ HESABINIZA MAAŞINIZ YATTIKTAN SONRA DEVAM EDECEKTİR.
  • Garanti Genç kart bana Annemin doğum tarihini sormuştu böyle saçma sorular ile kart mı dağıtılır. Akbank ise babanı arayıp izin alacağız diyor bu iki banka ile bir daha asla çalışmam
  • uLtRaMaRiNe kullanıcısına yanıt
    Garantide maaş hesabınız mı var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YXZ kullanıcısına yanıt
    öğrenciyim kyk harici resmi gelirim yok
  • Vakıfbanka basvurdum bugun (lıke card ıcın) basvuruyu tamamlamayıp cıktıgım halde,telefonuma basvurunuz sonuclandırılacaktır dıye mesaj geldı.

başvururken gelir kısmına yuksek bir miktar mi yazdınız? bununla ilgili olabilir. aynı uyarıyı banada veriyor çünkü.
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    doğruyu söyledim kyk dan 400 evden de 500 geliyo gerçi hepsini harcamıyorum kiraya gidiyo bi kısmı ama sonuç olarak 900 demiştim yüksek geldi o zaman
    kyk ve evden aldıgın harçlık belgelenebilir bir gelir sayılmıyor malesef.

ya tutar çok geldiğinden yada tutar doğrulanamadığından bu hatayı veriyor demekki.

benim maaş 3000 ben 5-6 yazıyorum banada aynı hatayı veriyor :)
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    o zaman öğrenci adama sormasınlar gelirini çok saçma sistem çalışanlara sormaları normal ama öğrenciye gelir sorması saçma bence
    siz harbi yüksek yazmışsınız
  • iş bankasına başvurdum kredi kartı verdiler 500 liralık ama bankamatik kartı olarak nasıl kullanacağım ? Ailemin para göndermesi için ? Karta borcum olursa gelen parayı kart çekmezmi otomatik olarak ? Ayrı olarak bankamatik kartıda alabilirmiyim aynı hesaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iptal55

iş bankasına başvurdum kredi kartı verdiler 500 liralık ama bankamatik kartı olarak nasıl kullanacağım ? Ailemin para göndermesi için ? Karta borcum olursa gelen parayı kart çekmezmi otomatik olarak ? Ayrı olarak bankamatik kartıda alabilirmiyim aynı hesaba ?

atm den kredi kartını soktugunda hesabına da ulaşabiliyorsun.
  • quote:

iş bankasına başvurdum kredi kartı verdiler 500 liralık ama bankamatik kartı olarak nasıl kullanacağım ? Ailemin para göndermesi için ? Karta borcum olursa gelen parayı kart çekmezmi otomatik olarak ? Ayrı olarak bankamatik kartıda alabilirmiyim aynı hesaba ?

Aidat var mi peki hocam iş bankasinda?

• quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

quote:

Onu anladım benim sorum acaba karta borcum olduğunda otomatik hesaptaki parayı çeker mi ? Ayrı bankamatik kartı alsam yine hesaptan çekermi parayı ?

@dj_alper_ Kardeşim aidatlıda var, aidatsızda var hangisini istersen. Aidatlı senelik 25 liramı ne olması lazım onun tek özelliği müzelere ücretsiz giriş hakkın var. Başka bir artısı yok. Ben aidatsız kartı aldım.
  • iptal55 kullanıcısına yanıt
    aidatsız kredi kartlarında kampanyalardan da yararlanılmıyor. örneğin, cinemaximum ilk seans kampanyası vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: train123

aidatsız kredi kartlarında kampanyalardan da yararlanılmıyor. örneğin, cinemaximum ilk seans kampanyası vs.

oda önemli değil hocam sabah erken kalkıp kim sinemaya gider
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

quote:

Onu anladım benim sorum acaba karta borcum olduğunda otomatik hesaptaki parayı çeker mi ? Ayrı bankamatik kartı alsam yine hesaptan çekermi parayı ?

@dj_alper_ Kardeşim aidatlıda var, aidatsızda var hangisini istersen. Aidatlı senelik 25 liramı ne olması lazım onun tek özelliği müzelere ücretsiz giriş hakkın var. Başka bir artısı yok. Ben aidatsız kartı aldım.

onu sen belirliyorsun istersen hesabından günü gelince çeker istersen kendin yatırırsın. mobil uygulamasından kolayca yatırılıyor zaten. internetten alışveriş yapıyorsan özellikle iş bankasında sanal kart oluşturup sanal kartla yap çünkü iş bankasında kartı alışveriş e kapatma seçeneği yok. Dolandırılmaların çok arttığı bu dönemde böyle önemli özelliği koymadıkları için kapattırmıştım iş bankası kredi kartımı
  • Merhaba arkadaşlar. Kullanmış olduğum 3 tane öğrenci kredi kartım var. Bunlardan birisi finansbank go kart. Fakat bonus genç kartımı kullanabilmem için bir kartımı kapatmam gerekiyormus toplam limit aşılmasın diye. Bu durumda iş bankası maximum, vakıf world özelliği taşıdığı için finans goyu kaptmayı düşündüm. Sizce finans go kapatıp bonus gence geçmek daha mı iyi olur yoksa böyle devam mı edeyim? Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

• Am I Evil ? kullanıcısına yanıt
    go yu kapatmak mantıklı,
    işte üniversiteli (aidatlı ve aidatsız seçenekli)
    world vakıf like card (yıllık aidat 12 Tl ama aidat vermemek için eposta ile ekstre almak gerekiyor)

aidatsız diğer kartlara da geçiş yapılabilir

veya aidatlı kartlardan diğer alternatiflere göre düşük bedelli olanlar da seçilebilir.
    aidatsız kartlara göre taksit avantajları falan olur

mesela TEB bankasının
    üniversiteb (aidat yıllık 6.90 TL) veya
    teb world +18 (aidat yıllık 6.50 TL) de seçilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetmetingülcan -- 29 Ağustos 2016; 20:05:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.